Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hi Dziewczynki! Tym "starym" i tym "nowym" życzę wesołych świąt :-) i ślicznych cycuszków! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Dziewczynki! Tym "starym" i tym "nowym" życzę wesołych świąt :-) i ślicznych cycuszków! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia i yagusia- widzimy się jutro ? yaguś jak się czujesz bo nie chciałabym Cię forsować ta kawką ? Ja jutro będę w Szczecinie i od 10-11 po Galaxy biegam ,więc możemy się zdzwonić i spotkać wysyłam Wam nr tel na maila . Dzwońcie - chętnie się z Wami zobaczę :) Chyba że uszka lepicie to zrozumiem ;) My do lekarza musimy i stąd ten przed świąteczny termin :( yaguś kobietko kochana czy czytałaś co ja miałam za kino z moimi cycuchami? Dużo czasu mineło zanim się zaczełam nimi cieszyć.I nadal drżę o nie .Ale jak Kochanie spyta zrobiłabyś ponownie - to jasne że tak chociaż mówiłam tak jak Ty w momencie gdy było kiepsko .Daj sobie czas .Jak widzisz każda z nas pisze tak samo .Zmienią się jeszcze ...spokojnie ...A i głowa się musi do nich przyzwyczaić .Ja jeszcze do tej pory za małe staniki w sklepie się łapię hihi Buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
cześć dziewczyny ,od kilku dni staram sie tu dostać i nic , dopiero dziś jakoś mi sie udało uff pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Ya_gusia kochanie ależ sie ciesze , że już jesteś na siłach pisać! Ostatnio jak weszłam to chciałam coś Ci napisać, niestety nie dało rady :(, nawet groźby tu jakieś wystukałam do twojego mężusia ( że jak nie bedzie o ciebie dbał to.... ;) ). Kurcze gdybyś widziała ile się naprodukowałam a tu ... nic nie dało się wysłać. Nareszcie spełniłaś marzenie , więc ciesze się równie mocno co Ty, całuski i gorące pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tutaj sie dzieje pustki takie wszystkie mamy cycki to na forum olewka czy co ?? ;) wiem,wiem przygotowania do swiat.Zycze Wam wszystkim wesolych swiat.Moje nie beda zbyt udane.Dis moja babcia dowiedziala sie,ze ma raka macicy-a ponad miesiac temu zmarl moj dziadek.Szkoda mi babci.Mam nadzieje,ze uda sie nam pokonac ta okropna chorobe!!!! Yagusia jak tam u Ciebie juz lepiej sie czujesz?? pozdrawiaWas wszystkie.Do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia gratulacje, i masz juz to za sobą, teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz. Ja tez po operacji nie byłam do końca zadowolona z efektu, przede wszystkim z kształtu i wielkosci, bo mam wkładki 275 ml, ale ostatnio jeszcze przed wizytą kontrolną nie wytrzymałam i poszłam poprzymierzać biustonosze i wyszło, że mam rozmiar 70E, w biuście 91 cm a przed powiększeniem 82 cm. Jestem bardzo zadowolona z tego faktu no z wyglądu piersi też choć mam małe zastrzeżenia, ale może się jeszcze zmieni na lepsze. Trzymaj się i myśl pozytywnie na pewno po kilku tygodniach stwierdzisz, że wszystko gra i będziesz megazadowolona. Życzę Ci tego z całego serca! Wszystkim cycolinkom życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje Cycolinki, bardzo mi milo czytac wszystkie Wasze posty :) Bardzo dziekuje za zyczenia, za pamiec i za wszystkie dobre slowa:) Przepraszam za tego dola w poprzednich postach, ale to dla mnie bylo naprawde bardzo ciezkie przezycie.. nie bylam w stanie sie cieszyc, bo nie bylam za bardzo przytomna przez caly ten czas, nadal nie moge normalnie pojsc spac, bo boli w kazdej pozycji, ale w dzien obywam sie bez Ketonalu, od powrotu do domu ostro wzielam sie do pracy i dzisiaj bylam na kontroli, i jak zobaczylam reakcje pan pielegniarek, a co najwazniejsze samego pana doktora.. usmiechnelam sie po raz pierwszy.. bylam zalamana, bo byly takie ogromniaste, i caly czas wydawalo mi sie (podczas prysznicowania) ze jak je puszcze to odpadna, duze twarde dwa melony - zdecydowanie nie moje.. teraz coz.. mam 70F , pan doktor mowi, ze jesli zmaleja to niezauwazalnie, wiec zebym zaczela sie przyzwyczajac, mialo byc 70D/ 70DD, no ale nie bedzie.. Potrzebuje jeszcze troche czasu zeby zaczac sie usmiechac, bo u mnie nigdy wczesniej nie bylo tak znaczacych zmian w zadnej sferze.. wiec psychicznie, nadal o sobie mysle, jako o dziewczynie sprzed operacji, i nie moge sie przyzwyczaic ze moja ulubiona kurteczka sie nie dopina.. musze je pokochac, na razie jestem coraz bardziej zauroczona ich ksztaltemi polozeniem, a z wielkoscia - postaram sie zaprzyjaznic.. Duze buzi dla Beci :) Dani, Aniula - mam nadzieje ze kolejnym razem spotkamy sie w wiekszym gronie :) Bede sie odzywac.. i mam nadzieje ze Wy tez:) Wszystkiego co najpiekniejsze na Swieta - wszystkim przed i po ! becik, meduzik, janess, monaga, dani, sam inka, cytrynek, oraz wszystkie dziewczeta, ktorych tu nie wymienilam - dzieki (dobrze jest nie byc samemu i miec swiadomosc, ze ktos tam trzyma kciuki - kochane jestescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o biuście który widać
Witam.. Czytam ten temat i czytam ale jest tak obszerny, że nei wiem kiedy skończę :D Chciałam zapytać bo bardzo mnie ciekawi.. Dzisiaj czytałam o ofercie Poly Implant Prothese, umożliwiają nadanie piersiom bardziej naturalnego wyglądu. To wkładki asymetryczne które wyglądają naturalnie nawet jak się leży (poodobno).. Ale zastanawia mnie akie te piersi są w dotyku.. Chciałabym zrobić sobie operację i włożyć wkładki anatomiczne pod mięsień ale zastanawia mnie czy będzie tą proteze czuć? Niektóre z was piszą że maja miękki biust - i serio zupełnie nic nie czuć tych implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wszystkim Wam życzę wesołych świat i dużo zdrówka bo ono najważniejsze :) A sobie życzę poznania wielu równie ciepłych ludzi takich jakimi są poznane tutaj cycolinki :) Całusy !!! Aha i jak macie za dużo bombek które sie nie mieszczą na choince to dwie z nich wiecie gdzie będą pieknie dyndały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Cycolinki!! Wesolych Swiat,spelnienia marzen w przyszlym roku,oby byly tak zadziwiajaco piekne jak i te juz przez nas spelnione :)) i oczywiscie Szczesliwego Nowego Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Wesolych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku i przepieknych cycuchow!!!🌼🌼👄👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę Wam zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia,oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne - dużo zdrówka i szczęścia dla wszystkich pięknych i odważnych koleżanek :) Moje dzieci jeszcze śpią po wczorajszych emocjach, a my z mężem popijamy pyszną poranną kawkę. Moje piersi mają już 2 miesiące i jest ok - jestem mega zadowolona. Na Sylwestra kupiłam sobie gorsecik i leży super - po prostu wszystko jest na swoim miejscu. Yagusia - Ty też będziesz zadowolona, na pewno!!! Z dnia na dzień będzie coraz lepiej, sama zobaczysz :) Niesamowite jak Ty to wszystko przeżywasz - jesteś bardzo emocjonalna osobą :) Szczególne pozdrowienia dla Dani :) - zawsze będę pamiętać o Twoich odwiedzinach - to było bardzo miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka9922, tak mam 275 ml okrągłe pod mięsień i sama jestem w miłym szoku, że taki mi wyszedł rozmiar. Mimo, że przed operacją miałam w obwodzie 82, to lekarz powiedział, ze mam trochę tkanki gruczołowej, zresztą w opisie z USG też tak wynika, więc może dlatego teraz mam 91cm i taki rozmiar biustonosza a nie inny. Pod ubraniem aż tak nie widać, że coś kombinowałam z biustem, więc przynajmniej nie muszę się tłumaczyć nikomu, a wie tylko mój mąż i siostra, a dzieciom i rodzicom powiedziałam, że jade na kilkudniowy kurs, choć mama coś podejrzewała, że coś ściemniam, ale na szczęście mnie nie zbytnio nie wypytywała, raczej próbowała wyciągnąć coś od siostry, ale rozeszło się po kościach. Może latem się zorientuje, jak ubiorę strój kąpielowy i wtedy dopiero się może wydać. Też po operacji się martwiłam, że jednak są za małe, choć zaznaczałam doktorkowi, że nie chcę zbyt dużych, a później jednak stwierdziłam że szkoda. Po zdjęciu szwów codziennie jak maniaczka mierzyłam się w biuście, czy się obwód nie zmniejsza, ale na szczęście taki mam cały czas i chyba już tak zostanie, bo to już dwa miesiące po. Może też dlatego, że tuż po operacji cała opuchlizna no i implanty były dość wysoko i jak opuchlizna zeszła , a wkładki się obniżyły, to rozmiar się zbyt nie zmienił. Nie wiem od czego to zależy, ale naprawdę nie ściemniam, mam 91 cm. Wszystkim jeszcze raz życzę Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat dziewczynki:) Violesia dziekuje za zyczenia, internet dziala jak ma ochote:) Ya-gusia ja sie z Taba chetnie zamienie na rozmiar;)Poczekaj 3 miesiace i zmienisz zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YA-GUSIA:) kochana witaj! Nie było mnie przez jakiś czas i tak sobie czytam dzisiaj jaka jesteś załamana:( Bidulko nie martw się tym tak bardzo,teraz piersi masz jeszcze twarde ale zobaczysz jak zaczną mięknieć...będziesz zadowolona.Tak wogóle to zajebiste są takie meloniki,teraz przynajmniej masz fajny cycek:)Dla mnie też był szok na początku wydawały mi się duże,teraz jak jeszcze schudłam to około 1.5cm mi zmalały ale to chyba ten tłuszczyk.Powiem szczerze że chyba mogłam zrobić sobie większe.Teraz to już za póżno,ale i tak jestem bardzo szczęśliwa.Pozdrawiam:)i buziaki cieplutkie:)Trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
Witam wszystkie właścicielki pięknych cycochów! Nie było mnie troche.Teraz jestem 3 i pół miesiąca po zabiegu.Prawa pierś jest w super formie, ale lewa niestety nie odzyskała czucia,jest w dotyku jak z drewna.Doktor mówi ,że niestety tak może zostać.No cóż pocieszam się tym,że przynajmniej wyglądają cudownie i będę musiała korzystać z przyjemności tylko po prawej stronie.Mimo to i tak nie żałuję niczego.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Doris-50,widze ze masz 400:),ja tez o takich mysle...,czy moglabys mi wyslac swoje cycuchy??i napisz prosze ile masz wzrostu i wagi i przed op ile w biuscie,warjuje juz od tego myslenia:).pozdrawiam.moj mail: Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Doris-50,widze ze masz 400:):),ja tez o takich mysle...,mam prosbe mozesz mi wyslac swoje cycuchy??i napisz prosze ile masz wzrostu i wagi i przed op w biuscie ile i teraz:).Warjuje juz od tego myslenia....,pozdrawiam,moj mail:Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia87
Witam. Szukam osób, które miały operacje powiększenia biustu u dr A. Gromadzińskiego w Poznaniu. Za tydzień wybieram się na konsultacje i chciałabym poznać kilka opinii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Doris nie mam nic od Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Doris-nie mam nic od Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
hej! byc moze niedlugo dolacze do Waszego grona prawdopodobnie jutro bede miala pieniadze na zabieg powiekszania piersi chcialabym zrobic sobie je w Bydgoszczy, poniewaz tam mam najblizej chociaz wiem ze tanio nie jest (ponoc 13,5 tys) mam mase pytan jest moze jakas dziewczyna ktora miala operacje w Bydgoszczy? i zechcialaby odpowiedziec na pare moich pytan? bede bardzo wdzieczna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
witajcie! prawdopodobnie juz jutro bede miala pieniadze na powiekszenie piersi chcialabym operacje zrobic w Bydgoszczy, bo mam tu najblizej czy ktoras miala tam zabieg? jezeli tak. moglaby odp na kilka moich pytan? bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
witajcie! prawdopodobnie juz jutro bede miala pieniadze na powiekszenie piersi chcialabym operacje zrobic w Bydgoszczy, bo mam tu najblizej czy ktoras miala tam zabieg? jezeli tak. moglaby odp na kilka moich pytan? bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze forum umiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((( wszstkie mamy juz nasze upragnione bimbalki i nie ma o czym pisac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
INKA - jeszcze ja się na tym forum telepie :-) bo jestem przed zabiegiem (17 02) I co więcej moja droga będe miala takie same wkładki jak ty... 320 anatomy wysoki profil (cc). Kupiłam dzis sobie kieckę na allegro z meeeeeeeeega wielkim dekoltem - będe miala na przyszly rok :-) heee wtedy to dopiero wyeksponuję cycory. A podeslesz moze mi swoje zdjętka po zabiegu? pozdrowionka dla ciebie i wszytkich cycolinek pz Jagusia - jak tam u ciebie? Juz się przyzwyczaiłas do nowego biusciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×