Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość pestka310
INKA - jeszcze ja się na tym forum telepie :-) bo jestem przed zabiegiem (17 02) I co więcej moja droga będe miala takie same wkładki jak ty... 320 anatomy wysoki profil (cc). Kupiłam dzis sobie kieckę na allegro z meeeeeeeeega wielkim dekoltem - będe miala na przyszly rok :-) heee wtedy to dopiero wyeksponuję cycory. A podeslesz moze mi swoje zdjętka po zabiegu? pozdrowionka dla ciebie i wszytkich cycolinek pz Jagusia - jak tam u ciebie? Juz się przyzwyczaiłas do nowego biusciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
hej! widze ze nie znacie nikogo od Bienkowskiego :( ja juz dzis mam pieniadze na koncie moglabym nawet dzis juz zadzwonic do kliniki,ale wole porozmawiac z kims kto byl juz u Bienkowskiego dodam ze mam 24 lata i 2 dzieci pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
pestka moglabys mi napisac jak dlugo czekalas na zabieg od 1 wizyty? i ile wizyt mialas lacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
VAILKAAAA - miałam dwie konsultacje a w zasadzie trzy u różnych lekarzy - Jeden (byłam u niego 2 razy) chciał mi wszczepić wkładki 220 anatomy, ale cycolinki z kafeterii zaczęly mnie wirtualnie ,,ogarniac" ze nie warto takich malych. Leakarz sięupierał,ze tylko taki i żadne inne, przy czym kolejny lekarz u ktorego będzie zabieg,po 2 godzinnej konsultacji połaczobej z oglądaniem zdjęć, mierzeniem wkładek itp ustalil ze mną 320-325 anatomy mentora z wysokim profilem. Byłam u niego na poczatku listopada a zabieg mam w lutym. Przed zabiegiem planuję jeszcze jedną wizytę w celu ustalenia ostatecznego rozmiaru - ide tam z moim ukochanym, z resztą sam lekarz to zasugerował. U 1 lekarza bylam w listopadzie i tez nie było żadnego problemu z wyborem terminow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Napiszcie proszę jaki czas po operacji wasz partner mógł swobodnie miętosić wasze nowe skarby tak, że wy nie czułyście żadnego dyskomfortu? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
hej dziekuje za odp ja jednak ostatecznie zdecydowalam sie na dr Skwiercz z Gdanska moze ktoras jest od tej pani? za godzine bede znala termin 1 konsultacji ostatecznie wygrala nizsza cena - o wiele nizsza niz w Bydgoszczy i opinie :) jestem bardzo podekscytowana do kwietnia chcialabym byc juz po, bo jade na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
ps czy z czasem jak sie tu zadomowie bede mogla takze prosic o zdj cycuszkow? oczywiscie sluze swoimi :) tzn jeszcze przed , ale jak bede po rowniez sie wymienie bardzo chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, a jaki Ty masz teraz obwód w biuście i jaki miałaś przed zabiegiem, że jesteś zdziwiona, że ja przy moim rozmiarze wkładek mam 91cm. Jeśli możesz podesłać mi jakieś fotki, to bardzo proszę. Ciekawe jak się ma Yagusia, coś się nie odzywa, pewnie jest tak zadowolona, że zapomniała o wszystkim wokół. Oby tak było. Życzę wszystkim pomyślności w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilkaaaa24
14 stycznia mam 1 wizyte wiem ze na operacje moge liczyc w pierwszy czwartek lutego wow ale szybko, ale na 100% dowiem sie wszystkiegona wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
vanilkaaaa24 hej ja jestem z trójmiasta więc miałam rozeznanie co do lekarzy w trójmiescie i moge polecić ze swojego doświadczenia dokt Marka Muraszko z Gdańska ,co do dokt Skwiercz to słyszałam i negatywy i pozytywy,a jeśli patrzysz już na cene to ja płaciłam jeszcze mniej,choc nie sugerowałam sie ceną tylko lekarzem:) a miałam w pakiecie i super lekarza i fajna cene i jestem zadowolona,znam troche dziewczyn co robiły u niego i sa zadowolone i znam te które będa robiły:) wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek ja nie pamietam bo nie mierzylam ale ogolnie bylam totalna deska.Max wkladki jakie mogl mi wsadzic doktorek to 325 i takie wlasnie mam.Musze tez powiedziec ze jestem bardzo waska w klatce dlatego moze nie wyszlo 90 tylko 86.Pestka super trzmam kciuki i wysle fotki po nowym roku tylko podaj maila.Caluski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek ja nie pamietam bo nie mierzylam ale ogolnie bylam totalna deska.Max wkladki jakie mogl mi wsadzic doktorek to 325 i takie wlasnie mam.Musze tez powiedziec ze jestem bardzo waska w klatce dlatego moze nie wyszlo 90 tylko 86.Pestka super trzmam kciuki i wysle fotki po nowym roku tylko podaj maila.Caluski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny – nie odzywalam sie w okresie swiatecznym teraz, bo pomyslalam ze bedziecie zajete swietami, a teraz przygotowaniami na Sylwestra :) Ja w tym roku spedzam je tylko z mezusiem, nie szalejemy, bo ja szalec nie moge, sam mi doktor powiedzial zebym uważała i nie biegala.. wiec siedze cicho. Z cycuszkami jest tak, ze jeszcze na noc musze wziąć Ketonal, bo inaczej nie ma mowy o spaniu, w dzien jest OK., a jak boli robie masaz i przechodzi. Sa duze, pekate i nadal jakby nie moje, choc skorke mam wrazliwa i nie pojawily się rozstępy (chociaż to dobrze), sa dosc miękkie i za każdym razem jak widze się z doktorkiem to mu się Buzka smieje, ze mu się tak udalo, wiec i ja jestem pogodna jak to slysze. Mierzylam się wczoraj i pod biustem mam nadal tak jak było 72cm, a w biuście kiedys było 82-83, a jest 95cm. Poza tym cycuszki sa bardzo wdzięczne, robia co mogą żeby mi się podobaly :) Ksztalt i ulozenie uwazam za master piece, a z rozmiarem powoli się zaprzyjaźniam, tylko jak patrze w lustro to mi się wydaje ze to ktos inny, nie ja.. Swiruje myśląc o tym co może powinnam jeszcze dla nich robic, a może nie robie, mam już zestaw plasterkow silikonowych na blizenki zamowionych z polecenia pana doktora, który obiecal ze jak tylko systematycznie będę się zaklejac przez Pol roku – to nie będzie prawie nic widac.. ja musze jeszcze poczekac na swój entuzjazm.. na razie caly czas pamiętam szpital i boje się o nie żeby im się tylko nic nie stalo.. Ineczko – trzymam kciuki za Twoja Babcie (buzi w czółko dla Babci) , dzieki za pamiec i jeszcze raz buzka za odwiedziny Cytrynek – mój maz zrobil podobnie i zabral mnie do bielizniarskiego żeby mi poprawic humor, przymierzalam (choc i tak nie będę nosic do lata) i wyszlo mi ze mam 70F i ze staniczki leza perfekcyjnie (no i bez wkładek nareszcie!) – kupil mi po kryjomu taki który mi się najbardziej podobal żeby mi się humor poprawial ilekroc pomysle sobie o tym co widziałam w przymierzalni, na razie mam pare sportowych (jeden wybieralam z Becia – dzieki Becik) i nie przeszkadza mi to zupełnie, nawet się troche ciesze, bo w nich nie mam tego uczucia ze mi odpadna.. a mialam już mala schizke z tego powodu. Dani – Sloneczko, sorry ze się spóźniłam z ta wyslylka, jutro będę na poczcie i będziesz miala paczuszke na początku stycznia, ja troche ostatnio nie bylam soba.. no musze się przyzwyczaic np. do tego ze wszystko musze robic wolniej i z mezusiem, jak ostatnia kaleka :P Aja – buziaczek – no marze o tym żeby już było tak, jakbym miala je od urodzenia.. na razie chodze z lekka panika żeby wszystko było OK. Janess – nadal uwazam ze co za duzo to niezdrowo – ale zyje z nadzieja ze się przyzwyczaje, jest coraz lepiej, a najbardziej cieszy mnie fakt ze w sportowym staniku pod grubym swetrem prawie siebie przypominam – taka dawna ja z mega duzym push-upem Sam - buzka - dzieki za zyczenia mailikowe ! Doris – Sloneczko, ja planuje jak tylko będę mogla wrócić na silownie i zaczac jeszcze basen wiec tez mi cos tam spadnie, martwie się tylko jak to mialoby wyglądać kiedys, jakbym miala dzidziusia, bo wiekszych chyba bym nie zniosła, a to wszystko jeszcze przede mna. A co u Ciebie? Jak to jest z cztery setkami po ponad Pol roku – czy kształt zmienia się bardzo? I jak Ty je czujesz? Pestka – buziaczek :) - i uwazam ze swietny rozmiar wybrałaś, zycze Ci jak najmniej boleści jak najwięcej uśmiechu, zabierz sobie tez wygodne ciuszki i cos co ci się bardzo dobrze kojarzy (ja mialam misia), mialam pare ksiazek ale nie bylam w stanie skupic się na jednym zdaniu, wiec nie poczytalam Wszystkim Cycolinkom przed i po – wspaniałego Sylwestra! Ja nie ide, ale wypijcie za mnie, a ja tu gdzie teraz jestem (nad morzem) będę myslec o Was cieplo – i zyczyc nam wszystkim żeby nam forum nie ucichlo:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozalin - to wszystko zalezy od wielu czynnikow - u kogo, jaki rodzaj implantow, itd.; srednio - cena waha sie od 10 do 14 tys. zlotych, poczytaj forum od poczatku - to zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim cycolinkom tym przed i tym po tunningu życzę szampańskiej zabawy .Ja wróciłam własnie z Zakopca ,było super szkoda, że na Sylwestra nie mogłam zostać ;( Domowo u mnie bedzie i Sylwestra spędzam z moimi ukochanymi chłopakami - starszym i młodszym ;) Yaguś a gdzie Ty nad tym morzem jesteś ? Może koło mnie ? Dzieki za pamięć czytałam na necie i Twój specyfik ma bardzo dobre opinie - juz nie mogę się go doczekać :) Buziaki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia fajnie, że jesteś zadowolona, a będziesz jeszcze bardziej. Dobrze mieć kogoś kto poprawi humor, szczególnie w sklepie z bielizna, prawda? To uczucie, że odpadną jeszcze przez jakiś czas będzie, u mnie minęło po ok. 6 tygodniach. Doktorek pozwolił mi już nosić normalne biustonosze, więc sobie jeden kupiłam, a po Nowym Roku kupię następne, ale w domu ubieram jeszcze sportowe i na noc też. Jak zrobisz fotki to proszę. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde mile jak doktorek mowi,ze to najlepiej zrobione przez niego piersi.Yagusia tez tego doswiadczylam,wiec badz pewna,ze mowi to kazdej z nas :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
INKA - nie bądz taka, podeślij fotki , pleaseeeeeeeeeeeee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Ja jestem już po powiększeniu piersi w Artplastice w Szczecinie, na prawdę gorąco polecam. JEstem dumna z mojego biustu. Do tych, które się zastanawiają...dziewczyny, nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo może to zmienić Wasze życie i samopoczucie :-) Sama jestem dumną posiadaczką pełnej miseczki C i jestem zachwycona efektem, zresztą nie tylko ja ;-) Jakbyście chciały wiedzieć coś więcej,coś was nurtuje, pytajcie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YA_GUSIA! kochana cieszę się bardzo że czujesz się lepiej:) Jak tak czytam to ci powiem że masz identyczne wymiary!Uwież mi że jak ci zmiękną to będziesz codziennie po przebudzeniu na nie patrzec w lustrze,ja jestem 10 miesięcy po i codziennie na nie zaglądam.Jak będziesz miała chwilkę to poslij fotki:)buziaki. SWEETY82! foty poszły i sorki że tak póżno:)Pozdrowionka:) CYTRYNEK! co u ciebie kochana! Jak twoje cycuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris teraz jest ok, na pewno dużo lepiej niż zaraz po zabiegu, ale tak myślę, że jednak mogłam zrobić większe, a się bałam, chociaż nie jest tak całkiem źle (biustonosz 70/E ), ale Twoje są the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki, ja operacje mam już we wtorek 05.01.2010, uczucia mam mieszane...trzymajcie kciuki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Edytkaka-a u kogo bedziesz robila i jakie?Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek i Pestka sprawdzcie poczte. Dziewczyna z artplastica jakiej wielkosci masz wkladki??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAAMY
Masz za sobą przykre doświadczenia z chirurgią plastyczną ? Napisz o tym i wymień się spostrzeżeniami z innymi osobami, które są w podobnej jak Ty sytuacji. NOWE FORUM O NIEUDANYCH OPERACJACH PLASTYCZNYCH, które tworzą sami użytkownicy: www.zleoperacjeplastyczne.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×