Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Musiałam mieć dreny bo wcześniej miałam robiony Macrolane i jego resztki musiały wypłynąć swobodnie, ciśnienie w piersi po włożeniu implantu wyciskało to wszystko na zewnątrz. I co? Zatkało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamelia22
ojjj juz nuda powialo, tez sie dalam na poczatku nabrac ze jestes prawdziwa ale juz nie wierze bo zawsze masz jakas "medyczna" odpowiedz na wszystkie zarzuty :( chyba nie powinnas juz tu byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kamelio023
tak, pracuje w tej branzy. jestem sekretarka w jednej z klinik i wchodze na fora, zeby zwabiac dziewczyny do operacji w tej ktorej pracuje. licze z tego tytulu na dodatek swiadeczny do pensji :-) moze wymienimy sie doswiadczeniami??? dziwne, ze wiesz tyle o drenach, a niby nie wiesz nawet jaki masz implat buhahahaha zegnamy Pania. na pewno bede przestrzegac dziewczyny przed operacja w tej mizernej klinice, gdzie do takiej perfidii posuwaja sie pracownicy. az cofnelam sie, do twoich wczesniejszych postow, zeby zapamietac dobrze jej nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kamelio023
a jak sama dobrze wiesz, najnowszy sprzed do operacji (laser) nie wymaga zakladania drenow, a tym samym nie ma dodatkowych blizn. no ale coz "najlepsza" klinika nie dorobila sie jeszcze takiego sprzetu, ale widzimy, ze personel orze jak moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia22 czy jesteś pracownikiem z tej kliniki czy nie ...to pogrązyłas klinikę na maxa..... daj spokój, bo jeśli nie jestes to raczej nie zachęcisz nikogo. Dziwne jest, ze wiesz dlaczego miałas dreny a nie wiesz dokłądnie jaki implant, nie podałas jaka cena. Piszemy do siebie per Ty bo czujemy się tu na luzie i nie chcemy zbędnego dystansu, niezaleznie od wieku! Twoje ataki są bez sensu. "Niech Pani pisze na gg to pokażę Pani swoje cycki" lol komiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia ;-)
Ha!!! tadam..tadam :-) tzn., że ten mój debilny chirurg muszę stwierdzić, że swoją pracę wykonał na cacy bo nie miałam drenów i żadnych siniaków, krwiaczków no nic zupełnie. Cycki są fajniusie i śliczne tylko ta olewka z jego strony i całej tej kliniki odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia ;-)
...ale pamiętam, że dopytywałam czemu nie mam drenów a on, że on zawsze dokładnie zamyka naczynka..chyba właśnie laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia ;-)
A propos Kameli - dziewczynk daj już na prawdę spokój, rany dziewczyny święta idą a tu się psuje atmosfera. Kamelio my sobie mówimy na "Ty" bo akurat wiek nasz tutaj jest najmniej ważny, tzn. np. mnie to nie rusza, ja chcę pomagać dziewczynom przed bo mnie też pomagano, i wiem jakie to jest ważne dla każdej z nas. Druga sprawa, że tak jest milej i łatwiej się rozmawia. Jeśli Ty masz z tym problem, to Twoja sprawa. Akurat szacunek w tym przypadku nie ma nic do rzeczy. Nie wyjeżdżaj nam tutaj z wydumanymi tekstami bo to wręcz staje się śmieszne. Te Twoje tłumaczenia też, w rezultacie dziewczyny uprzedzają się do Ciebie a chyba nie o to Ci chodziło. Czasami się zastanawiam, czy Ciebie to nie bawi? jeśli tak, to cóż - szkoda mi Cię - nie piszę Ci tego by Ci jakoś ubliżyć, w żadnym wypadku, z resztą daleka jestem od złośliwych uwag czy coś nawet na ich kształt. Chcę Ci uświadomić, że my tutaj same sobie narzuciłyśmy jako taki styl i jeśli nam to odpowiada to albo się dostosuj albo odpuść. Tylko naprawdę proszę w imieniu chyba wszystkich nas, dziewczyno nie tłumacz nic już. Zmień nick i zacznij od nowa. Co Ci szkodzi? No chyba, że jest tak jak któraś tu ma do Ciebie zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne wszystko
kamelia22 to podszyw. pozglaszala posty do usuniecia. tym samym kamelia22 potwierdzila tylko to co bylo jej zarzucane, CZYLI oszustwo na forum. osoba, ktore chca byc operowane przez profesjonalnych chirurgow odradzam Artplastice!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livianna
440 Oo lo jejku ogromniaste. Ja się zastanawiam nad 325, ale dość wysoką osobą jestem i wyjściowo też nie mam braków, no ale poprawianie natury chyba każda lubi. ;p Emi prosiłabym Cię z całego serca, żebyś powiedziała jak z tą ArtPlastcią jest... byłam zdecydowana ale ten kto wyżej i jego posty.. zaczęły mnie zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Emi to już niedługo !!!! zdążysz na szczęście jeszcze się pobawic na Sylwestra :))) 440 to dość duzo...ale jak się ładnie ułożą to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaaa.....33
witajcie,wlasnie szukam po internecie kliniki w czechach,czy moze wiecie gdzie mozna tanio wykonac zabieg????cena jest dla mnie bardzo istotna,bo musze robic implanty piersi plus plastyke brzucha,wiec troche sie tego zbierze,a z kasa niestety musze sie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już dziewczyny dajmy spokój z tą kamelią czy jak jej tam :) nie warto.. Emi operacja zbliża się wielkimi krokami....stresujesz się? zobaczysz, że wszystko się ułoży i będziesz miała piękne cycuszki.. :) Annnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaa czemu chcesz w czechach? rozumiem, że kasa pewnie tutaj pierwszą rolę gra...ale chyba w takim wypadku nie powinna być pierwszorzędna:) Poza tym wiesz...konsultacje, odległość...to jest kawałek. Ja wolałabym mieć jednak lekarza bardziej "pod ręką" :) A na kiedy planujesz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aannnnnnnnnnnnnnnnaa mam 2 koleżanki- robiły na czechach u dr.Brzuchańskiego poszukaj na necie ale u niego czeka sie ok rok,są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaaa33
wiecie,ja na operacje bede leciala z irlandii,wiec bez roznicy,wlasnie dostalam zwrotnego maila od dr.Libora Polaka za implanty piersi policzyl mi 2000 euro a za brzuch 1600 e,wiec mysle ze znosnie,musze jeszcze zdobyc informacje na jego temat....bo zdecydowana jestem w 100% moj brzuch po ciazy sprzed 16lat wyglada jak worek a piersi po ostatniej ciazy tez wiele pozostawiaja do zyczenia,a ja wreszcie po latach chce poczuc sie dobrze.bo nawet juz nie pamietam jak moje cialo wygladalo przedtem.Biore ryzyko na klate,duzo gorzej jest nie miec nadzieji na zadna zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi28 ..ja zdecydowalam się 350 i 375.... lubie zgrabne niezaduże cycolki..jakby mi wyszło c-d będzie luz... 44o to faktycznie duze ale z tego co pamietam to masz asymetrię..... ja już każdego dnia coraz bliżej....op 6 stycznia!..ale jakoś sie wyciszyłam nie panikuję, pomalutku zaczynam z badaniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta.p napisz proszę ile płacisz za operacje w Nowym Roku, czy ta podwyżka podatku Cię dosięgnie? Ja mam miec operacje dopiero w maju i boje sie ze cena podskoczy drastycznie w górę... no 6 styczen już bliziutko, strasznie Ci zazdroszczę, sama chciałabym juz byc po i cieszyc sie nowym biustem. Pewnie, nie ma co panikowac! I tak wszystko bedzie dobrze, przeciez oddajesz się w ręce specjalisty! :) Juz teraz trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam doktora to powiediał,ze obowiązuje mnie cena stara, bo umawiamy się w starym roku... i móiwł mi, że nawet jakby co to ja sie kwalifikuję pod zanik gruczołu wiec i tak bez vat-u dałoby radę załatwić. Słyszałam, ze inni lekarze już powiedzieli pacjentkom o podwyżce...to znaczna róznica w cenia 2-3 tys!!! rząd kasy szuka....masakra w tym kraju... kupujesz dom czy auto to podatek a teraz nawet za cycki podatek !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnaaaaa no to jasne, jeżeli tak stawiasz sprawę to ok:) Dobrze ze jesteś tego świadoma:) Ale zobaczysz z obie operacje będą udane i spełnisz swoje marzenia!:) Marta...to już niedługo - 6 styczeń :) trzymam kciuki...zobaczysz, że ten czas szybko minie i już będziesz miała piękne przody :D stresik Cię już dorwał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś jeszcze nie mam stresika.... mam taki system obronny, że w takich sytacjach 2 dni przed mam dzien lękowy a potem już w dniu operacji luzik totalny, jakbym stala obok siebie i jakby ta op. mnie nie dotyczyła:).....tak miałam tez przed cesarką...jechałam na salę zadowolona i uśmiechnięta i żartowałam z anestezjologiem.... dzisiaj mogłabym tam jechać i wskakiwac na stół..ale może tak myślę bo jeszcze 3 tyogdnie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnaaaaa...33
Ja jestem po operacji nosa i korekcie odstajacych uszu,15 lat temu wykonanych,i nigdy bym nie zmienila tej decyzji jaka podjelam wtedy,pamietam jak plakalam ze szczescia,gdy sciagalam opatrunek z twarzy i pomimo potwornych sincow i opuchlizny dostalam nowa twarz,juz nikt mnie nie wysmiewal,...no bo kto chcial miec dziewczyne z garbatym nosem?? wiem ile szczescia moze dac zabieg i z tym optymistycznym nastawieniem ide pod noz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnaaaaa a jakie wkładki u kogo robisz kiedy? moze gdzies już pisałas a mi umknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna moja znajoma z pracy robila nos u Libora Polaka ,tez jest zadowolona,widziala plastyke brzucha -sama sie wybiera w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi28 mi trzech lekarzy powiedziało ze tylko okrągłe bo jest u mnie bardzo duże ryzyko obrócenia się anatomicznych...pewnie przez tą wiotkośc skóry.....właśnie okrągłe ładnie wypełniają góra ale widziałam wiele fotek anatomów i śliczne wychodziły...czasem okrągłe są tak zrobione, że nie wiadomo jakie to są wkładki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi jasne podesle cie fotki po.... przy wiotkiej skórze jest ryzyko obrotu implantu...jak się okręci okrągły to nie ma problemu bo tego nie widać a anatomiczny jak sie okręci to koszmar ..... a anatomy daje się chyba częscie jeśli kobieta nie ma gruczołu bo wtedy na okragłych wychodzi piłka płaska bez czubeczka .... ja jeszcze 3 tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Tippy...bierzesz w tym udział? Kurcze ale by było fajnie wygrać taki masażyk tajski....a dla ukochanego subaru albo ten lot....echhhhhhhhhhhhhh....fajnie by było....:) chyba spróbuję chociaż nie mam szczęścia do wygranych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnniiiaaaa...33
witajcie,wlasnie zglebiam temat z waszych postow,bo prawde mowiac nie mialam pojecia jakie wkladki sa jakie i tym bardziej jaki jest efekt,bardzo chcialabym miec pelne piersi i okragle...wiec mysle ze wlasnie te okragle wkladki beda jak znalazl...i jaki rozmiar w ml powinnam wziac?slyszalam ze duzo dziewczyn z czasem wymienia na wieksze,wiec wolalabym tego uniknac i wybrac sobie takie zeby nie potrzeba bylo zadnych zmian i ulepszen...czyli solidny rozmiar D. wczoraj zadzwonil do mnie jakisfacet z kliniki w Pradze,oferujac jakas tam znizke w przypadku robienia brzucha i piersi za jednym razem,jednak zadnej kwoty poki co nie wymienil,z tego co zauwazylam,Praga potrafi miec nawet do 100% przebicia w porownaniu z innymi,wiec chyba jednak zostane u Polaka,moi rodzice mieszkaja w Katowicach,wiec tez bedzie blizej gdybym sama jednak nie dala rady sie pozbierac...lub opcja 2 bede musiala przyleciec z maluchami jesli moj nie bedzie mial mozliwosci zeby wziac urlop...ech,i jeszcze kwestia paszportu w ambasadzie,tylko to mnie wstrzymuje inaczej juz bym lezala na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×