Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Evien
Sylwia to moj mail : evien.7878@googlemail.com Napisz I ja odesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
evien napisalam mam nadzieje ze dostanies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larisa9
Hej Nawrocki robi bardzo ladne cycuchy .Kumpela robila u niego i jest zadowolona. Ja przymierzam sie do plastyki brzucha w Czechach ,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Sylvia maila dostalam. Odeslalam go ze zdjeciami. Mam nadzieje ze dostaniesz! Napisz czy masz! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
evien dostalam, dzieki) cycuszki piekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
evien kochana powiedz mi jak bol po operacji bo ztego co czytalam to pod gruczol masz tak jak ja bede miala....ile dni trwalo zanim w miare dobrze sie poczulas i przeslao boles. A i gdzie robilas? i jaki koszt, ciekawa jestem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Mnie bolalo na poczatku strasznie, chociaz glowe umylam sama jak tylko na drugi dzien do domu wrocilam! Tzn w sob mialam op, w niedziele wyszlam do domu a w pon mylam wloski! Najgorsze byly nocki I wstanie z lozka po nocy! Na poczatku prawie ze spalam na siedzaca! Bolaly do tego plecy I pupa! Problem bylo mi sie ubrac przez kilka dni. Prowadzenie auta dopiero po 10 dniach I to bardzo ostroznie! Z dnia na dzien ze wszystkim bylo lepiej. Tabletki przeciwbolowe po 3 dniach juz idlozylam I tylko bralam na noc! Da sie to przezyc! Warto!!!!! Operacje robilam w Anglii bo tu mieszkam. Jechalam 3 godz drogi do Manchester. Lekarz Paul Clarke. Zajmuje sie tylko cyckami. Koszt 5 tys. Czyli to jakies 250tys zl Nie bylo sensu robic w polsce bo jak bym doliczyla wszelkie konsultacje przed, po, sciagniecie szwow bilety, to by mnie pewnie to samo wynioslo. Druga sprawa nie mozna leciec samolotem po swierzym wszczepieniu implantow. Trzeba odczekac min 2 tyg ze wzgledu na cisnienie, to znowu koszty hotelu trzeba by bylo zaplscic, no I dzieciaki jeszcze mam, wiec ktos ich tu musial pilnowac tez. Tak czy inaczej cycki sa I to jest Najwazniejsze! Zreszta sama widzialas, sa super. Doktor zrobil zarabista robote! ;-) Jeszcze troche I ty sie bedziesz cieszyla! !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
ja mieszkam w Szwecji ale na operacje do Polski jade i mam zamiar wracac po 10 samolotem...a z tego co piszesz nie bardzo( ja tez mam dzieci 2 i synka 5 misiecy wiec latwo nie bedzie ale zostaja z tata wiec 10 dni bede miala dla siebie, na szczescie mam rodzicow na miejscu w Polsce wiec mam gdzie sie podziac. Evien mi lekarz zaproponowal 275ml....i nie wiem czemu takie...wybieram sie w czerwcu jeszcze raz do niego i bede go dusic o wieksze bo mniejszych niz ty nie chce a swoje mam podobne do twojch prxed operacje. bolu sie boje , ale jak 2 porody przezylam hm wiec mysle ze bedzie oki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
a swoja droga pod gruczol mniej boli wiec jaki musi byc bol pod miesien??? a powiedz mi jak lekarz argumentowal wlozenie wkladek po gruczol a nie miesien bo wiekszosci dziewczyn wlasnie pod miesien wkladaj. mi mowil ze mam skore rozciagnieta i moze zrobic sie efekt buuble czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka86 Dzięki, w czwartek będziemy się wspierać i wspólnie przeżywać dramat żeby później być szczęśliwe. A o której masz operację? Wiesz, ja nie powiedziałam tej koleżance, że robię cycki. Po prostu mam zabieg i ona mnie odbierze do domku. Mam nadzieję, ze się nie domyśli, bo to pełna konspiracja. evien który dzięn jesteś po zabiegu? Ja się bardzo boje, że nawet jak kolezanka przywiezie mnie do domku to juz tutaj sobie nie poradzę, chociaz jestem dosyc silna. Ile dni jest tak najgorszych do zniesienia i na co uważać z takich prostych czynności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwasteczkowska
ale wam zazdroszcze, ja jeszcze do lipca...a ciagle na necie czytam, ogladam, przegladam a mam 2 dzieci i meza) mam nadzieje ze nie poczuja sie zaniedbani he he a maz sie juz smeje zz mnie z tych cyckow ktore ciagle ogladam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
Cześć dziewczyny W końcu się zdecydowałam :-) najpierw zaliczyłam konsultację i ustaliłam termin a później zaczęłam czytać różne forma i może dobrze bo gdybym to wszystko czytała przed to chyba bym się wystraszyła :-) Czy któraś z was jest po / lub ma ustalony termin zabiegu u dr Kasprzyka w Krakowie? Na konsultacjach robiłam przymiarki i zaproponował mi 360. Wydają mi się bardzo duże, ale może to tylko szok dlatego że teraz niewiele tam jest :-( Powiedział że mniejsze nie mają sensu bo wszystkie pacjentki po operacji czują niedosyt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Majka Ja 12 kwietnia bede 4 miesiace, takze zadnych dolegliwosci juz nie mam. Teraz tylko RADOSC! :-) Sylwia Wracajac do mojej operacji. .. ja mam troche inna sytuacje. Od pierwszego meza odeszlam 5 lat temu, od 3, 5 jestem z innym facetem, ktory nie jest ojcem moich dzieci. Nie chcialam mu ich zostawiac I leciec do polski. Druga sprawa to mam fobie latania! Tak zla, ze nie mogla bym leciec sama! Jezu, nie zniosla bym tego!!! Jak tylko pomysle slowo samolot dostaje ataku paniki!!! Kwota ktora wydalam na operacje to tu norma, I gdyby cos sie dzialo po operacji zawsze moge wsiasc do auta I mam na miejscu opieke! A ty czemu masz dopiero w lipcu? Kurcze... sporo czasu jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evien
Sylwia jak pojechalam do lekarza I zobaczyl mi piersi, to od razu powiedzial pod gruczol, dlatego,ze jest duzo luznej skory I implant ladnie to wypelni. Pod gruczol Tak ponoc nie boli jak pod miesien. Wszystko jednak Chyba zalezy od pacjentki I jej biustu. Lekarz powinien wiedziec co robi. Pamietam jednak jedno co mnie bardzo zszokowalo: moj lekarz nie rysowal mnie przed operacja tak jak to widzialam na internecie. Jedyne co mialam to takie 2 kropki narysowane flamastrem I dwie kreski. To wszystko! Efekt jednak znakomity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
Evien rozumiem) ja samolotami tez nie bardzo lubie ale latam, a w lipcu dopiero bo musialam to jakos zorganizowac tzn z dziecmi i jedno starsze 7 lat wyworze do Polski do dziadkow a mlodsze 5 miesiecy teraz zostaje z tata. wiec 10 dni bede sama wiec mysle ze w miare dojde do siebie. Tu w Szwecji nawet sie nie rozgladalam bo wszedzie daleko i napewno fortune bym wydala) ja myslalam ze moj termin to szybko dopoki nie weszlam na forum he he. wytrzymam tylko juz od tego czytania swira dostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minna.
Dziewczynu chcialam Was zapytac dlaczego nie mozna sie opalac po zabiegu. CZy to tylko chodzi o szew, czy moze jakies wieksze komplikacje zwiazane z zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Hehe! Zabawne! Sylwia ja przed operacja to tylko cycki ogladalam. Zdjecia z przed zdjecia po, ciagle czytanie na temat operacji, konsekwencje, rekonwalescencja! W domu temat tylko cycki! Moj facet powtarzal tylko; niech ten dzien nadejdzie!!! Hehe ;-) takze to normalne! Tylko ze ty masz dopiero w tym lipcu! Hehe ;-) to jeszcze maz sie pewnie naslucha przed operacja? Powiedz mi Sylwia jaka byla jego reakcja? Zaakceptowal od razu czy musial sie pogodzic, ze podjelas taka decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
na poczatku to ze nie potrzebne mi to bo on lubi moje itp itd ale ja mowie ze to dla mnie ) a teraz jak naogladam sie mimochodem tych cyckow przed i po to tez pewnie sie cieszy ze bedzie mial cycoline w domu) jak kazdy facet lubi popatrzec wiec bedzie mial pod reka i bedzie mogl pomietosic, nawet pocalowac mu dam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Cholewcia! Kazdy facet taki sam! Z moim bylo to samo! Pamietam, ze zawsze marudzilam, ze chce wieksze cycki! Po karmieniu to raczej skora wisiala s nie cycki! Zreszta sama widzialas:-( On sie upieral, ze mnie kocha taka jaka jestem I nie lubi sztucznych cyckow! (Pewnie nigdy nie macal ale nie lubi- no wiesz) Jak juz uxbieralam kase I wiedzial, ze moj sen sie spelni to jak sobie przypomne wojna byla jak nie wiem! Do ostanniej chwili probowal mnie przekabacic zebym tylko zmienila zdanie! Jego matka wsiadla na niego I po tym dopiero zaakceptowal. Byl ze mna podczas operacji, pomagal, wspieral.... a jak pokazalam mu cycki to powiedzial: Wow!!! Piekne!!! Po prostu je pokochal! Pozniej jak po jakis 10 dniach zaczelismy sie sexowac ;-) to jeszcze dotykac nie mogl, bo bolalo. Zreszta stanika nie sciagalam. Pozniej stekal, ze twarde, a teraz to lap oderwac nie moze I co chwile by mietolil! No I ja sie czuje lepiej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka1402 to niedobrze, że nawet Twoja koleżanka nie będzie wiedzieć. I naprawdę nie masz nikogo, komu mogłabyś zaufać w tej kwestii i komu o tym powiedzieć? Może jakaś Twoja najlepsza przyjaciółka by mogła Cię wspierać chociaż już po wszystkim? Kolejny dzień już minął a operacja już w czwartek! Niech ten dzień nadejdzie bo już nie mogę patrzeć na zdjęcia tych wszystkich cycków. I wciąż nie wiem czy wybrać 325 czy 375cc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evien
Kitka bierz te wieksze! Na poczatku bedziesz myslala boze jakie wielkie! Ale po miesiacu jak opuchlizna zejdzie zaczna sie pomniejszac I pomniejszac... Ja tez mialam opcje: 310 albo 350 glupia bylam ze wzielam 310!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podtrzymuje temat minna. - czy po operacji bede mogla sie opalac? Oczywiscie zaslaniajac szwy. Moj termin przypada na czerwiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Opalac sie mozna jak bedziesz zaslaniac szwy. Chodzi o to, ze promienie slonecznr robia blizny bardziej czerwone. I zamiast zanikac uwidaczniaja sie wiecej. Wloz pytanie na Google I zobacz! Generalnie zdrowotnych przeciwskazan nie ma! ;-) Chociaz ty jak w czerwcu masz operacje to raczej bikini nie zalozysz! Ja jestem prawie 4 miesiace po operacji I nadal w staniku sportowym chodze! Im dluzej tym lepiej! Ladniejsze piersi! Bo one sie caly czas ukladaja! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evien, tak też zrobię. Stwierdziłam, że lepiej żeby były za duże niż za małe :) No i mężuś będzie szczęśliwszy :D Ps. Zostały 2 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a powiedzcie jeszcze taką rzecz. Po jakim czasie można mniej więcej miętolić cycuszki tak, żeby nie bolały? To pytanie od mojego męża hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa no i po jakim czasie bezkarnie mogłyście spać na brzuchu? Bo w różnych miejscach piszą różne rzeczy. A ja kocham spać na brzuszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaglada ktoras z moich czasow tu jeszcze ,pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×