Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Ceren
Czesc Wimpern Wychidzilas z 0 rozmiaru podaj prosze swoje wymiary I profil tych implantow anatomicznych oraz wielkosc cc Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Wimpern a gdzie mialas operacje ? I powiedz mi w jakim wieku masz coreczki ? Pytan bo sama ma dwojke syn 4,5 a corcia 13 mc. Starszemu wytlumacze dlaczyego noe moge go podniesc czy przytulic jak zawsze, ale jak poradzic sobie z mlodsza pociecha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Miałam operacje w klinice dr Szczyta, robił mi piersi dr Potocki. Moja starsza córeczka ma 4 latka i 6 miesięcy, młodsza ma 2 latka. Powiem Tobie, ze nie byłabym w stanie być sama z młodsza corka i sie nia zajmować po operacji, dlatego na okres paru dni po, prosiłam mamę zeby zajęła sie moimi dziećmi, wiec moge sobie sama spokojnie wypoczywać. Niestety moja młodsza corka to wulkan energii a w moim obecnym stanie nie mogłabym sie nia odpowiednio sama opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceren, mam 177 cm wzrostu, waga 55 kg, wysportowana sylwetka. Pod biustem 70 cm około Implanty allergan 370 Niesty nie napisze czy to dobra wielkość czy nie i jaki mam rozmiar, ponieważ mam je w sobie dopiero od czwartku wiec sa opuchnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Wampern dziekuje za odpowiedz, u mnie maz bedzie zajmowal sie dziecmi , choc mamnadzieje , ze po tych ,,3 dniach masakry" :P bede mu mogla jakos pomoc :) a jak sie dzis czujesz bo zaczynasz juz 4 dzien z nowymi przyjaciolkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Mama2baby dziękuje jest z każdym dniem lepiej, chociaż jeszcze boli, kręgosłup boli najbardziej w nocy, w dzien jakoś funkcjonuje ale zdecydowanie jest to u mnie zbyt wcześnie na opieke nad dziećmi. Moze to tez wynika z tego, ze jestem bardzo ostrożna i przestraszona i jak mnie cos mocniej w piersi zaboli to odrazu dotykam czy wszystko ok... Brak mi tez kondycji, jestem trenerem personalnym wiec jestem wysportowana, na dzien dzisiejszy przejdę spacerkiem 15 min i mam zadyszkę, ciezko mi sie oddycha i musze usiąść. Ale każdy z nas jest inny i mam nadzieje, ze Tobie po paru dniach bedzie lżej niz mi jest :) Cycki sa twarde i takie niemoje... Mam nadzieje ze niebawem to sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Wampern mam nadzieje , ze jutro poczujesz sie jak mloda bogini ;) tez jestem wysportowana i wiekszosc ran goi sie na mnie jak ,, na psie" , a mozesz porownac bol po op do porodow ? I nie zapytalam, gdzie masz ciecie ? I czy mialas dreny? Mowilas swoim corka, ze idziesz na operacje ? Wybacz tyle pytań ale chce wiedziec jak podejsc do mojego starszaka, bo on zapyta gdzie jest mama i dlaczego niema mnie w domu musze mu wszystko wytlumaczyc oczywiscie bez szczegolow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wimpern, az dziwne, ze tak Twoj organizm reaguje jesli jestes trenerem :(. Mi wlasnie to, ze jestem wysportowana (ale nie az tak oczywiscie) pomoglo i rekonwalescencje przeszlam ekspresowo. Jestem po operacji 5 tygodni i odliczam juz dni - doslownie - zeby isc chociaz na rower... nie wspominajac o bieganiu, basenie czy squash'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama2baby nie do porodowych boli nie można tego porównać, przy piersiach występuje taki ucisk, obicie, obrzęk, i ból kręgosłupa ktory przeszywa. Jest taki upierdliwy, ale to sa duzo mniejsze odczucia bólowe niz przy porodzie. Z każda godzina jest coraz lepiej. Ja jestem panująca i duzo mi przeszkadza uczucie strachu.. Cos zaboli mocniej a ja odrazu panikuje czy wszystko jest ok... Niestety tak juz mam. Ja kochana jestem bardzo otwarta osoba i tak jak młodsza corka nie zrozumiałaby, wiec jej tylko powiedziałam ze mama leci do Polski, tak starsza corka wiedziała dlaczego lecę. Powiedziałam jej ze z siostra wypiły duzo mleczka, pokazałam zdjecia z karmienia i ze zjadły mi cycuszki, pokazałam tez zdjecie piersi po operacji ( oczywiscie takie subtelne zakryte troszkę) corka powiedziała ze jestem dla niej taka piękna ale rozumie i chce juz zobaczyć moje nowe cycki. Mysle ze takie podejście jest akurat w przypadku moich dzieci ok, ponieważ duzo jestem z nimi sama i jak będę musiała wrócić do opieki nad nimi to starsza rozumie ze nie moge podnosić itp, wiec pomoże mi z młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
Mama2baby to ja - wimpwen pisałam, nie wiem czemu mnie podpisało jako gość hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - nie sadze zeby mój organizm ciezko i długo sie regenerował. Operacje miałam w czwartek, a dzis mamy wtorek, wiec nie minął nawet tydzień. Z dnia na dzien jest coraz lepiej, dwie godz po operacji wstałam z lozka o własnych siłach i poszłam na spacer. Dzięki silnym mięśnia brzucha, nie mam problemu aby tylko dzięki nim wstać z pozycji leżącej do siedzącej, przysiady pomogły mi wstać pozycji siedzącej do stojącej bez żadnego problemu o bólu. A ze boli mnie kręgosłup i czuje ból piersi i rozpieranie... Hmm moze to i moja wina bo nie chce sie faszerować keetonalem co 6h Wydaje mi sie tez ze piersi po paru dniach od operacji maja prawo być twarde. Zobaczymy, za tydzień mam wizytę kontrolna to sie przekonam czy wszytko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej dziewczyny ja też jestem po zabiegu 28.09 w Katowicach U dr wilgusa:) dzisiaj miałam zmianę opatrunku i w końcu mam piersi!!!! Wybrałam 350 cc mentor okrągłe:) z dnia na dzień jest lepiej już nie biorę ketonalu:) w sobotę z pomoca teściowej umylam wlosy:) Super mam z teściowa pomaga mi przy dwójce dzieci 1.5 i 6 lat mąż też pomaga ale tylko 2 tyg później muszę dac rade sama z mężem. ALE CXUJE ZE Z DNIA NA DZIEŃ SUPER TYLKO TRZEBA SIĘ OSZCZĘDZAĆ NIE DZWIGAC 2MIESIĄCE, DAMY RADĘ DZIEWCZYNY:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Wimper a zostalas w klinice na noc czy odrazu pojechalas do domu ? Po jakim czasie wskoczylas pod prysznic ? Pytam o techniczne sparwy bo podobno przy szwach ktore maja sie wchlonac mozna wziac prysznic 48h po op, a jak jest z normalnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
Mama2baby ech lekarz nie kazał mi zdejmować stanika ani myć piersi az do kontroli, czyli jeszcze tydzień. Wiec myje wszystko prócz biustu, nie jest z tym łatwo ale jeszcze tydzień i będę mogła myć sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmagda87 super, ja tez juz bez ketonalu :) tylko niestety w nocy bols mnie plecy. Chciałabym zobaczyć juz swoje piersi ale do kontroli jeszcze tydzień :( Zdrówka duzo dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Ja znowu w środę jadę na zmianę opatrunku ciągle uczucie napierania.Pozdrawiam i również zdrówka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Gość Magda ja tez mam isc taki implant jak Ty :) jaki masz wzrost wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej dzisiaj mija tydzień od operacjs ja na mam 350 cc mentor okrągłe wcześniej prawie nic po dwóch ciaza..mam 1.64 wzrostu i 53kg ciągle czuję klocie i parcie.dzisiaj zmiana opatrunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Goscmagda87 jak po zmianie opatrunku? Widziałaś swoje piersi? Jesteś zadowolona? U mnie dzis mija tydzień, juz mnie nic nie boli, jestem zadowolona ale chciałabym zobaczyć efekt, w staniczku mało widać. Mam 370 ml i mam nadzieje ze nie beda małe jak opuchlizna zejdzie... Czy kros ma tez 370 ml i moze mi napisać jaki to rozmiar wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Hej dziewczyny, obawialam sie wynikow badan, ale wszystkie wyszly bardzo dobrze !!! :D w poniedzialek ide na drugie spotkanie z chirurgiem :) juz nie moge sie doczekac, a za 11dni bede miala swoje nowe cacuszka :D wimpern - ciesze sie ze juz nic Cie nie boli , a powiedz mi , jak twoje blizny ? Kiedy bedziesz mogla je masowac i smarowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Ja też muszę cały czas w staniczku chodzić ale są takie jak chciałam mam 350 cc mentor wcześniej prawie nic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Rozmarzona30 dziekuje za wsparcie ;) masz racje coraz wiecej kobiet decyduje sie na op biustu, ale i na mniej innowazyjne zabiegi :) zyczylabym kazdej kobiecie ktora marzy o poprawieniu sobie ,,czegokolwiek" - ze smakiem oczywiscie :D aby miala taka mozliwosc !!! Dziewczyny zostalo mi 10dni do operacji- przyznam ze czas leci mi bardzo szybko :D ale nie tak szybko jakbym chciala :P wimper co tam u Ciebie ?! Jak sie czujesz ? Widzialas swoje nowe cacuszka ? Zauwazylas moze czy schodzi Ci powoli opuchlizna ? Goscmadzia87 a jak u Ciebie jestesmy podobnych ,,wymiarow" powiedz mi jak sie czujesz z 370ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Goscmagda87 sprostowania 350ml ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Mama2baby Kochana ja mam wizytę dopiero w poniedziałek, nie wiem jak moje piersi bo w tym pancernym staniku nic nie widzę ;( lekarz nie kazał mi otwierać to jestem grzeczna. W związku z tym nie wiem tez jak moje blizny... Mam nadzieje ze dowiem sie wszystkiego w poniedziałek. Co do opuchlizny to ja mam wrażenie ze moje piersi zaraz po operacji i teraz sa takie same, wiec nie wiem tak naprawde ile tej opuchlizny jest. Pewnie tez sie dowiem w poniedziałek. Mam nadzieje ze nie jest jej duzo bo podoba mi sie taki rozmiar jak jest aktualnie hehe. Moje piersi czuja sie dobrze, czasem cos zaboli przy ruchu ale to nie jest jakis duży ból. Czasem odczuwam napiety mięsień i tak jakby przetrenowany, ale to chyba normalne. Jeszcze dwa dni i dowiem sie cos więcej :) Mam nadzieje, ze szybko zleci Tobie 10 dni, ja miałam czekać na operacje 2 lata i nagle zwolnił sie termin i dostałam tel z kliniki i juz za3 dni od telefonu byłam operowana, wiec nie czekałam długo heh. Nie stresuj sie niczym bo wszystko jest do przeżycia :) piersi nie bolą mocno, mnie bolał kręgosłup ale jak całkowicie odstawiłam ketonal to natychmiast kręgosłup przestał bolec :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Mam2baby tez mssz 350?U mnie też coraz lepiej tylko przy dłuższych spacerach ciagnie i napina...Ale ponoć tak jeszcze musi być.strasznie mnie też Szwedzi skóra gdzie blizny.BRZUCH MAM OPUCHNIETY. Ale piersi są idealne mam nadzieje że dużo nie zmalrjs;)MYJECIE JUZ SAME WŁOSY?JAK DAJECIE RADE Z PRZEWIJANIEM DZIECKA BO MAM CORCIE I MA 20 MIESIĘCY?????teraz robi to mąż i teściowa ale czy za parę odbieram radę samą?!?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn, ktore duzo trenowaly przed operacja - czy Wy tez czujecie i widzicie, ze tyjecie mimo diety? Ja juz nie moge wytrzymac bez treningow psychicznie i fizycznie. Trzymam diete a widze jak tyje z dnia na dzien :(. Jestem prawie 6 tygodni po operacji i marze chociaz o rowerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×