Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
ja tydzien po zabiegu wrocilam do pracy jestem doradca kredytowym) i prowadzilam samochod, ogarnialam dom. Dzisiaj, 7 tygodni PO robie wszystko poza krojeniem np. dyni ;) bo jednak czuje dyskomfort jak probuje wiec nie walcze z tym. Na rower ide w tym tygodniu. W pzyszlym mam kontrole i laser na blizny wiec dowiem sie kiedy moge isc na basen i squash'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Eolka Dziękuje ;) jestem po operacji 19 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Hej Dziewczyny :D jestem op zaczelam sie troche pozniej bo przed 11:00 , chirug sie spoznil :P nic nie pamietam moze poza jednym zartek pani anestezjolog :P obudzilam sie popoludniu z wrazeniem jaby mi ktos worek z cementem na klatce polozyl+ mowilam bardzo cicho i wolno... powiem wam , ze bol jest do zniesienia wczoraj mialam w sumie 3x2ml morfiny , teraz kroplowki z paracetamolem :) ciezko jest mi wstac bo boje sie , ze cos tam ,,pozrywam" ale to noe mozliwe i caly czas soboe to tlumacze :D ogolnoe czuje sie dobrze i mega szczesliwa !!! Dziekuje ze trzymalyscie kciuki za mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Wimpern no mnie już też nie boli tylko czasami jak idę na spacer to czuję rozciąganie takie napierania..I jak dotykam to bol przy zebrach jak zakwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Wimpern no mnie już też nie boli tylko czasami jak idę na spacer to czuję rozciąganie takie napierania..I jak dotykam to bol przy zebrach jak zakwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama2baby super, że jesteś po zabiegu. nie bylo tak strasznie jak się wydawało, prawda? :) Na pewno szybko dojdziesz do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2baby oszczędzaj się ;) nic się nie rozerwie, ale wiesz nie przemęczaj się i odpoczywaj. i koniecznie dawaj na bieząco jak tam si czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beMy baby2 witamy w gronie posiadaczek pięknych cycuchów! Nie forsuj się za bardzo i napisz koniecznie za parę dni jak sie wszystko go i i jak sie miewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22Gumis
Cześć wszystkim posiadaczka wymarzonych biustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22Gumis
Cześć wszystkim posiadaczka wymarzonych biustów : ) Pisze z pytaniem. Byłam ostatnio u lekarza i mam już zaplanowana operacje na 2 grudnia. Jednak zastanawiam sie czy nie mam dobranych za małych implantów. Lekarz mi takie dobrał i nie polemizowałem z nim , natomiast czytając różne fora , zaczelam sie wahać co do rozmiaru. Wyjściowy 'cycek' mam 65B. Mam 170 cm wzrostu i 47 kg wagi. Lekarz dobrał mi 330 ml okrągłe Polytech -najwyższa projekcja. Chciałabym miec zauważalna różnice , fajny duży cycek - rozmiar D. Czy te 330 ml to wystarczajaco ? Dodam , ze jestem baaaardzo szczupła. Całuje Was goraco i czekam na Wasza opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22Gumiś
Cześć wszystkim posiadaczka wymarzonych biustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Ila Ja mialam w Perfect medica.. Personel bajka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Dziewczyny ratunku !!! Boli :( moja pierwsza kapiel to jakas poraszka :( najwazniejsze ze juz jestem po :P jak wy sie kapalyscie ? I jak mylyscie glowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Mama2baby gratulacje, super ze jesteś po :) Moja pierwsza kompiel odbyła sie dopiero ponzdjeciubszwown- lekar nie pozwolił wcześniej. Przed zdjeciem, mas mnie mył od piersi w dol prysznicem a ,,góra,, mokry klęcznik i waciki... Mycie włosów - ja na początku myłam suchym szamponem - ciocia mi aplikowało, pózniej fryzjer mycie normalne. Po 2 tyg od operacji myłam włosy juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Witam ja jestem 2 ipol miesiąca po pow piersi jest ok ale też jestem prawo ręczna i ta prawa pierś czasem daje dyskomfort lekki lewej wcale nie czuje mam plastry contratubex i rewelacja blizny płaskie prawie ich nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22gumis
Widze , ze zrobiło sie tutaj bardzo wąskie grono i ' nowych' ignorujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22gumis musiałabyś zapytac o to lekarza, on Cie widzi i bedzie wiedział mniej więcej co Tobie wyjdzie. Ja jestem szczupła i wysoka i mam implanty anatomiczne pod mięsień 370, jestem po operacji 3 tygodnie. Na razie jest to D ( startowałam od małego A) sadze jednak ze piersi sie zmniejsza i bedzie to C Wiec nie mam pojęcia czy z 330 wyjdzie Tobie D To zalezy od wielu czynników, jaka ma projekcje Twoj implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellunia1987
Jestem 5 miesięcy po powiększaniu z małego B do dużego C. Cały czasu czuje coś obcego pod piersią. Wykańcza mnie to. Miałam nadzieję że szybko minie uczucie ucisku i rozpierania ale tak niestety się nie dzieje. Cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wimpern dobrze gada. Każda z nas ma troszkę inną budowę. Jedna ma szerszą klatka, inna bardziej wąską. Jedna jest wysoka, inna niska. Naprawdę różnie to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
22gumis masz rozne profile implantow wysoki, sredni i niski one tez maja wplyw na poznoejszy twoj rozmiar. Ja mialam miec 300ml (wyjscie od A) wysoki profil, ale podczas op chirurg wsadzil mi 295 ml wysoki ptofil i ja dla mnie , biorac pod uwage ze jeszcze troszke zmaleja jak zejdzie opuchlizna beda idealne !! :D jestem 3 dzien po op i czuje sie znacznie lepiej nawet pomoglam mezowi zlozyc pranie i nastawic nowe :P male rzecz ale cieszy :P Wimpern jak zwykle szybka i wyczerpujaca odpowiedz za ktora bardzo dziekuje oczywiscie o reszcie dziewczyn tez noe zapominam- jestescie super wsparciem i mam nadzieje , ze wciaz bedziemy sie wspierac w tych naszych poczatkach, a kolezanki z dluzszym stazem beda nam rownoez udzielac wyczerpujacych odpowiedzi na ,,nowe" dotej pory jeszcze nie znane nam odczucia z naszymi nowymi cycuszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Dodam , ze doktor pozwolil mi sciagac stanik do kapieli, ale nie moge zamoczyc dolnego opatrunku , kontrole mam w przysly pn juz nie moge sie doczekac :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22Gumis
Rozumiem. Projekcje mam najwyższa - ten wysoki profil. Wiec moze te 330 ml okaże sie wystarczające. Musze nad tym jeszcze pomysleć. Dzieki za odpowiedz ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2baby - postaramy się jak możemy ;) staram się wspierać każdą panią po operacji :) 3 dzień i jak? opuchlizna jest, zejdzie, zasem na brzuch schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Aduuular opuchlizna jest choc wydaje mi sie ze nie duzo , dobrze wiedziec ze moze schodzic na brzuch :P trzedzi dzien uwazam za przelomowy w moim odczuwaniu bolu i innych dolegliwosci. Czuje sie ,,sprawnoejsza" nawet przy kapieli maz pomagal mi troche mnoej niz wczoraj choc i tak byl potrzebny! Moge sciagac zbroje wlasnie na ta chwilke, wiec widzialam swoje cacuszka sa mega cudowne :D takie w sam raz dla mnie :) chirug jest nieocenionym artusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla
Do Ellunia ja prawie 3 miesiące i tez mam saMo odczucie co ty lewa ok a prawa to samo byłam na usg wszystko ok wiec nie wiem co to i czy minie kiedyś a jak to u ciebie wyglAda może się jakoś wspomorzemy tez mam dość tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Hej dziewczyny a ja mam pytanie co do solarium, wiem że trzeba posmarować blizny wysokim filtrem i zakryć je, ale po jakim czasie wy chodzilyscie? Ja już jestem 6 tyg po operacji i jestem mega zadowolona z tej decyzji, widzę że się zmniejszyły ale dla mnie i tak jest efekt wow!! Nie zastanawiajcie się tylko róbcie. Pierwsze 2 tygodnie są ciężkie a później jak ręką odjal żadnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMichasia a wszystko się już ładnie zagoiło i nie masz ranek? ja bym chyba jeszcze bym się wstrzymała, bo lepiej poczekać aż wszystko będzie wygojone, zeby potem nie było, a w ogóle najlepiej skonsultuj się z lekarzem w tej sprawie, on będzie nalepszym źródłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz jeszcze poczekać z solarium? co prawda mi lekarz mówił ze tak z 3 miesiace należy się wstrzymać ale ja bym nie ryzykowała...no a jak musisz to zakryj może blizny dobrze jakimś plasterkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2911
22Gumis ja jestem po drugim powiekszaniu piersi. Jestem niska 162cm i drobna . Jako pierwsze wkladki mialam 375 najwyzszy profil. Niby mialy byc d ale biustonosze kupowalam c. Wyjsciowe mialam 70b. Cycki sie zmniejszaja tak po ok roku beda juz takie jakie zostana. Jezeli jest mozliwosc i masz na tyle skory to pogadaj z lekarzem o wiekszych wkladkach, bo jezeli chcesz miec duzy biust to z 330 nie bedziesz zadowolona po jakims czasie. Lekarze nie chca tak od razu robic duzych ale sprobuj powalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×