Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćJola Zakopane
Ja dokładnie tydzień temu miałam zabieg u dr Szczyta. Bardzo polecam. Co prawda czekałam 2 lata na konsultacje i 2 lata na zabieg ale warto było. Klinika i obsługa na najwyższym poziomie. Zapłaciłam 18 tysięcy za wkładki anatomiczne i jestem mega zadowolona. W wyborze kształtu i rozmiaru zdałam sie w 100% na lekarza i to był strzał w 10 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
a to bardzo długo czekałaś. nie lepiej było iść do innego lekarza, równie dobrego a jednak szybciej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Hej dziewczyny, mam termin na zabieg na 07.03 do Dr Piotrowiaka w Mediklinik w Szczecinie, ale żeby mieć jakieś porównanie i ze akurat zwolnił się termin w Artplastice to dzisiaj tam pojechałam do Dr Kuny i przyznam się ze mam mieszane odczucia . Ogólnie w Artplastice więcej robi się tego typu operacji i narkoza jest przeprowadzana bez intubacji tylko dożylnie co jest bezpieczniejsza , jednak Dr Piotrowiak zrobił na mnie lepsze wrażenie a i dowiedziałam się dzisiaj o pończochach uciskowych przeciw zakrzepicy ? Miałyście cos takiego? Bo ja pierwszy raz o tym słyszę , Miałam wrażenie ze Dr Kuna bardzo się spieszył bo miał zaraz wykonać zabieg. Chciałam się upewnić co do wyboru kliniki a tylko mam więcej watpliwosc. Dziewczyny które miały lub Beda operowane u dr Kuny dajcie znać jakie są wasze odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam te pończochy :) śmieszne są! :) bardzo ciasne i przed operacja je założyłam a na drugi dzień zdjęłam :) to takie pończoszki z odkrytymi palcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izka
Cześć wszystkim, mam pytanie czy wiecie jak obliczyć wagę implantów silikonowych, mój rozmiar to 385 CC przed operacją ważyłam 55kg i to bylo we wrześniu 2016r ,a dzisiaj moja waga to 58kg. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi się wydaje to waga taka jak objętość.. a w odpowiedzi jaka to maść jaka zalecił lekarz w granicach 200zl to Scar Repair firmy Regima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izka
Gość Evi ja we wrześniu 2016 miałam zabieg u Dr Pastucha w klinice w Dobrej i jestem mega zadowolona wiec mogę Ci go polecić, miałam te bialutkie ponczochy przeciw zakrzepowe, goiłam sie bbb szybko i efekt jest super. Jeśli masz jakieś pytania to pisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Dzięki gość Izka za info, ja również zastanawiałam się nad zabiegiem u dr Pastuchy ale z terminami mi nie pasowało , a powiedz mi czy znieczulenie miałaś z tą rurką do intubacji czy bez? I czy przed zabiegiem miałaś USG robione? Ile osób tyle opini wiec naprawdę ciężki wybór ja się głównie sugeruje bezpieczeństwem zabiegu ( obym się obudziła) termin mam wpisany na początek marca u Dr Piotrowiaka w Mediklinika , obecnie o niczym innym nie mysle , już bym chciała mieć to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izka
Gość Evi ja nie wchodziłam w szczeguły mojej operacji ale taką rurke miałam i tak jak Ty miałam obawy czy sie obudze mam dwojke dzieci wiec sama rozumiesz że mój strach był ogromny , ale dr Pastucha sprawił że stres minął opieka wspaniała pielęgniarka siedziala przy mnie przez całą noc. Przed operacją dostałam kroplówkę z lekiem przeciwbólowym. Anestezjolog to wspaniały człowiek który opowiedział mi krok po kroku co bedzie sie działo jak tylko trafię na sale operacyjna. Szybko sie obudziłam i ładnie sie goiłam najgorsza była dla mnie trzecia doba. Ale teraz jest superr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson12
cześć dziewczyny! wybieram się na operację za 2 tyg , ale mam problem z wybraniem rozmiaru ! Chciałabym mieć duże, ale też nie przesadzone piersi- nie chce wyglądać wulgarnie, mam 173 wzrostu, 57 waga i w tej chwili noszę 75 A, waham się pomiędzy 350 , a 375 - wiem, że to mała różnica ,ale zawsze coś , czy mogę prosić o waszą pomoc ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Zdecydowanie większe. Ja mam po do nr wymiary i brałam 380. Są trochę małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson12
A_nuśka a mogłabyś mi podesłać chociaż jedno zdjęcie ? byłbym bardzo wdzięczna.. naprawdę mam dylemt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Dodam jeszcze,ze chciałabym uzyskać efekt dużego C / małe D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Eolka. Powiedziała na początku 350, ale ze 375 tez mi wejdą. Znajome mówiły żeby brac większe dlatego cały czas kieruje się tym 375 chociaż czytając wasze niektóre wypowiedzi zaczęłam się zastanawiać i niedawno spotkałam koleżankę,która ma 375 i jej piersi były przesadzone, wulgarne(nie wiem jakie miała swoje przed operacja..) a wiem ze to dużo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście kalm
Czikson12. Witaj w klubie, ja również nie mogę zdecydować się na rozmiar. Tylko u mnie jest to dylemat 375 ml czy 420ml. Mam 171cm i 67 kg więc nie jestem drobną osoba. Lekarz mówi że bezpieczniej, naturalniej 375 ale 420 też wejdzie i w o operacji będzie miał oba rozmiary. A operacja już za 3 tyg a ja nie wiem co robić??! Sporo wpisów że brać większe ale też są wpisy że duże mogą być widoczne, wyczuwalne i się marszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Goście Kalm. No mi podobnie,ze 350 będzie naturalnie. Kurczę już tyle się naczytałam.. a jakie masz w tej chwili swoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czikson12, jeżeli zależy Ci na bardziej naturalnych to weź sobie te mniejsze implanty ;) a gdzie będziesz miała zabieg ? czytałam na szybko , jak coś niedowidziałam to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
aduuular ja robię u kolasinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam zdjęcia kinia_0707@wp.pl :) byłaś opisana jako gość Wiec wklejam meila żebyś wiedziała ze to do Ciebie :) dziewczyny pamiętajcie ze nie liczy się tylko wzrost waga i wymiary! Najważniejsza jest grubość tkanki podskórnej. Kobieta może mieć totalne 0 i wyjdzie jej D a drugiej z ta sama wkładka wyjdzie małe C. Ja się zdałam na lekarza.. śniły mi się już te implanty ale zostałam przy mniejszych i wydaje mi się ze chyba nie popełniłam błędu:) co prawda większe mogłabym tez wziąć ale wydaje mi się ze takie będą naturalniejsze i wcale nie są małe :) mam stanik 75c pooperacyjny ale wydaje mi się ze jest przymaly od kiedy piersi lekko opadły pomimo ze opuchlizna bardzo zeszła bo gumkę mam ciagle na bliznach:/ podciąga się do góry. Wg tabelki wychodzi mi 70E na ten moment chociaż wiem ze może trochę spaść jeszcze.. wkładki mam cpg323 300cc choć chciałam 345cc ale lekarz stanowczo odradził i argumentował to tym ze to będzie nienaturalne i mnie to cała powiększy i chyba miał racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
Goście Kalm.Weź większe czyli 420 ,bo potem będziesz żałowała ,że za małe.ja tak mam.zreszta jak poczytasz rózne fora na temat operacji biustu,to większość żałuje ,że nie wzieła większych,jak miała mozliwosc.ja mam 350 ml,wzrosy 165 i 60 waga i teraz bede robic druga operacje 535 ml ultra wysoki profil,ty jestes ode mnie troche ,,większa,, :) wiec u ciebie tym bardziej te większe wkładki wcale nie powinny wyjsc duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moim zdaniem 350 to jeszcze naturalnie wyjdą...z tym że nie wiem jaka jest Twoja budowa ciała:) a to istotne przy wyborze rozmiaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita85
Hej. Dołączam do Was bo w grupie łatwiej. Za 4 dni mam operację. Wyjściowo to ledwo 75 A. Implanty Natrelle 310cc, Łódź Estel'arte. Czytam czytam i się stresuję. Najbardziej chyba znieczuleniem, choć będzie dożylne na własnym oddechu bez intubacji. Trzeba jakos przezyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra ewelina
amellia_25 przeczytałam ten artykuł http://www.rp.pl/Biznes/170209534-Johnson--Johnson-pozwany-za-wadliwe-implanty-piersi.html#ap-1 i nie mogę zrozumieć, jak taki duży koncern jak Johnson&Johnson mógł wypuścić wadliwe implanty. Masakra chcesz mieć ładniejsze piersi, wybierasz się na profesjonalny zabieg, a się okazuje, że masz wadliwe implanty, ktore zagrażają twojemu zdrowiu. Dziewczyny ja też się zastanawiam nad rozmiarem, dlatego dzięki, że piszecie tutaj tyle ciekawych rzeczy. Zawsze to jakaś rada i pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar biustu musi pasować do waszej sylwetki. Zresztą nie wszystkim pasuje duży biust i jedna lubi duże piersi, a d ruga będzie się źle czuła z takim wielkim biustem :) Każda musi sama wybrać rozmiar i skonsultować to z lekarzem (zawsze coś doradzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, Dziś mija 5 doba po mojej operacji,lewa 300ml prawa 325ml o wyzszym profilu ze względu na asymetrie,okrągłe. Wczoraj bylam na zdjeciu drenów.lekarz bardzo sie zdziwil bo piersi nic nie opadly (za luźno i za nisko załozyli mi pas uciskający,dopiero wczoraj doktor podciagnał go wysoko) w dodatku widac przez to cięcie (nie jest rowno pod piersia tylko konczy sie piers,jest przerwa i następnie cięcie) lekarz mowi ze jesli piersi nie opadną na tyle zeby zakryc blizne,to bedzie w znieczuleniu miejscowym te blizne poprawiac. Czy ktoras miala podobny przypadek? Bo zaczełam sie bardzo stresowac :( jeszcze zaczęły mnie bardziej bolec od czasu jak mnie dokor scisnal tak wysoko tym pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj się, bo to nic nie pomoże! trzymam kciuki żeby obyło się bez poprawek! :) daj znać jak sprawa się rozwinie, bo szczerze to pierwsze słyszę o takim przypadku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszkaa
Dziewczyny ja jestem 4 dni po OP okrągłe 300ml, po jakim czasie schodzi opuchlizna? Bo jak narazie nie jestem zadowolona z kształtu.. Ta góra jest mega spuchnieta a na dole jest mało cyca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Hej, do mojej operacji pozostało 13 dni!!! OlaSzczecin mam prośbę do Ciebie( jako że również zabieg będzie przeprowadzał Dr Piotrowiak ) możesz podesłać jakieś fotki po. Ja mam mieć anatomiczne implanty 295 ml) ale bardzo się waham, chyba wolałabym okrągłe, więc chciałabym zobaczyć jak wyglądają w realu. Zależy mi na naturalnym wyglądzie ale też żeby były pełne. Podaję maila elwira44@tlen.pl. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annuszkaa ja mam to samo tez okrągłe 300 i 325ml, teraz 6 doba po i jest lepiej niz 2 doby temu, ale tez mało cyca na dole a u gorze opuchniete.lekarz kazal sciskac je pasem od gory zeby opadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×