Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej Gość ;) wiesz tylko jak np wyniki wyjdą nie tak , to chyba lepiej zeby przełożył ? zdrowie ważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuzia
Hej dziewczyny, Biore się za temat zabiegu piersi (raczkuje jeszcze w tym temacie) więc w pierwszej kolejności zapytam : Kogo z Trójmiasta polecacie do piersi ? Jestem już po dwójce dzieci i chce je podreperować ;) Z góry dziękuję za każdą cenna wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Moja dr rodzinna odpisała mi że może miałam jakąś infekcje dlatego wyniki takie są, ogólnie mam katar i czuje się lekko podziębiona ale tak delikatnie;), mam nadzieje, że wynik sie poprawi przed zabiegiem, ogólnie zostało mi tylko usg piersi ale też jestem zapisana na 18 kwietnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Darsianka faktycznie , jak miałaś katar i byłaś lekko przeziębiona podczas badań , to dlatego Ci zapewne wyszły takie wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal czekam na odpowiedź chirurga chyba do niego zadzwonie bo sie strasznie denerwuje. Ogólnie sie super czuje zdrowa jestem ale od 5 tyg intensywnie cwicze I mysle ze dlatego te limfocyty obnizone. Wiadomo jakby trzeba przelozyc operacje to coz zdrowie wazniejsze ale to wszytsko mi skompletuje bo nie mieszkam w PL. Jutro ide do mojego lekarza rodzinnego z tymi badaniami zobacze co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak chyba będzie najlepiej,A jakie będziesz miała implanty ? okrągłe czy anatomiczne ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ja you mam dylemat wlasnie. Anatomiczne 320 czy 380 Obama extra wysokie profil. wybralam wstępnie 380 ale boje sie ze beda za duze. Moje wymiary 160cm wzrpstu miseczka 32/34A sama skóra po 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dylemat pomiedzy 320 a 380 anatomiczne Obama extra wysokie profil. wyjsciowka sama skóra 32/34A po dwoje dzieci I karmieniu. wstępnie wybralam 380 ale teraz sie boje ze za duze beda ale anatomiczne slyszalam ze mniejsze sie wydaje wiec nie wiem.wzrpstu 160cm waga 48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dylemat czy 320 czy 380 anatomiczne Obama extra wysokie profil. Mam 160cm 48kg wyjsciowka sama skóra po 2 dzieci wykarmionych 32/34A. Wstępnie wybralam 380 ale teraz sie zastanawiam czy nie beda za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dylemat czy 320 czy 380 anatomiczne Oba extra wysoki profil. wyjsciowka 32/34A sama skóra po 2 dzieci. 160 cm I 48kg wagi. Narazie wybralam 380 ale boje sie ze beda za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Większe :) ja tak bym wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj sorry zespamowalam 4x sie wyslalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Ja mam pytanie do dziewczyn już po operacji, po jakim czasie wrocilyscie do ćwiczeń (głównie chodzi o bieganie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta9
Cześć! Wzrost 160, waga 45, wyjściowe A, anatomiczne 250, wysoki profil. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta9 omg a ja sie nad 380 zastanawiam a prawie te same wymiary. Tez jestem ciekawa kiedy do cwiczenia mozna wrócic ciezkich z hantlami albo pompki. Na gorna czesc pewnie pare msc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta9
Prawie to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem ze miałam tą symulacje komputerowa czy jak to się tam nazywa... Pani mi zrobiła zdjęcia a potem ubralam takie jakby okulary i widziałam siebie już z żelkami. Pani mi pokazywała różne rozmiary, ale zaczęła od 250ml. Jak dla mnie szkoda kasy i bólu dla takiego efektu... Takie piłeczki malutkie ze szok. Juz wolalabym te co mam teraz .... Ale ja mam 170cm i 63 kg. Ale klatkę wąską. Mam nadzieje ze zmieści mi się 380ml. Ale marzę o 400:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka1404
Cześć dziewczyny, mam zaplanowany zabieg u dr Pisery w klinice puls med w Łodzi na 8 czerwca. Implant mentor anatomiczny 380 ml ja mam 176 cm wzrostu i 68 kg . Dwie ciąże,dwa karmienia i muszę się poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole anatomiczne 250 to mi wydaje sie malutko bardzo malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta9 podobna bo tyle samo wzrpstu a waga 48kg ale sporo cwicze ogólnie drobna jestem. 32/34A po 2xkarmieniu. A ja zastanawiam sie na 320 a 380 anatomiczne ale chyba wezme wieksze nie wiem jeszcze...za rowno 2 tyg operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Bierzcie większe jeśli macie taka możliwość! Jak poczytacie wcześniejsze wypowiedzi ja wszystkich pytałam o rady czy wziąć 350 czy 375, wszystkie pisaliście ze większe i tak zrobiłam! Nie żałuje i wszyskim radzę brac większe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czikson a masz anatomiczne czy okragle? Ja wstepnie wybralam 375 okragle ale zastanawiam sie nad 400...moje wymiary: 167cm, waga 59kg, pod biustem 74cm, w biuscie 83.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziskon12
Oczekuje-ja mam okrągłe 375 a wychodziłam z miseczki A , prawie w ogóle Nie miałam biustu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no na pewno masz teraz ładny biuścik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Lalka1404.... ja mam właśnie 380 mentora anatomiczne. Z rozmiaru b mam d/e. Taka sama waga, 174cm czyli podobnie. Tylko że ten cały rozmiar d i tak ginie i są takie sobie a nie duże. Nikt nie zauważył różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B
Cześć. Ja miałam w poniedziałek operacje, czyli mamy piąty dzień po. Chciałam zapytać kiedy przestanie boleć ;( chodzi mi o ból w mostku, jakaś masakra, najgorsze wstawanie z łóżka, oczywiście bez pomocy nie ma mowy. W poniedziałek jadę ściągać szwy, mam nadzieje, ze będzie tylko lepiej. Czy któraś tez tak ma? Głębokiego oddechu nawet nie biore, najlepiej to jakbym spala na siedząco.. Ważę 54 kg 1,66 mentor 400cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×