Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość doDarsianka
nie boisz się, że będą za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Mam nadzieje ze takie zostaną. Nie są za duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje ze ktoś sobie jaja robi... Nikt by nie pytał o tak poważne rzeczy tutaj tylko chyba na sorze.... Jeśli się myle to sorki... Ale tak logicznie myśląc żeby były robale to juz pewnie dawno by się cos działo z człowiekiem, gorączka, ból, ropa, zapalenie, aż strach myśleć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po operacji. Ból jest do zniesienia, tylko że ból pleców jest okropny. Zdecydowaliśmy z panem doktorem, że mogę mieć 350 ml. Pomógł mi w tej decyzji i jestem szczęśliwa że już po. Jeszcze ich nie widziałam ale myślę że nie są duże. Rano będę je mogła zobaczyć. Już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po operacji. Ból jest do zniesienia, tylko że ból pleców jest okropny. Zdecydowaliśmy z panem doktorem, że mogę mieć 350 ml. Pomógł mi w tej decyzji i jestem szczęśliwa że już po. Jeszcze ich nie widziałam ale myślę że nie są duże. Rano będę je mogła zobaczyć. Już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na kontroli. Jest ok;) gość super ze juz po:) 350 nie tak malo, ja mam 340 i są spore:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są spore, w porównaniu z tym że wcześniej nie było prawie nic. Tylko lewa boli mnie okropnie w miejscu szwów. Prawej prawie wcale nie czuję. W nocy budziłam się trzy razy prze plecy, które mi strasznie dokuczają. Już wytrzymać nie mogę. Wolę chodzić niż leżeć. Widziałam je już i są obrzęknięte, mostek cały spuchnięty, a przez ten stanik który mam na sobie ledwo oddychać mogę. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jaki z tych 350 okrągłe mentor, wyjdzie rozmiar. Przypomnę że mam po biustem 72 cm, miałam malutkie b, 162 i 52 kg. Trudno mi póki co określić jaki jest rozmiar teraz. Dziewczyny macie jakiś pomysł na ból pleców?oglupieje chyba z tego powodu. Piersi nie bolą nawet, ale plecy okropnie. Staram się dużo chodzić ale nic mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jaki z tych 350 okrągłe mentor, wyjdzie rozmiar. Przypomnę że mam po biustem 72 cm, miałam malutkie b, 162 i 52 kg. Trudno mi póki co określić jaki jest rozmiar teraz. Dziewczyny macie jakiś pomysł na ból pleców?oglupieje chyba z tego powodu. Piersi nie bolą nawet, ale plecy okropnie. Staram się dużo chodzić ale nic mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, są dość spore i mogłyby takie zostać. Niech nie maleją:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale myślę ze diametralnie nie zmaleją wiec spokojnie - na pewno rozmiar będzie odpowiedni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby bo taki mi bardzo odpowiada:) dziś kolejna noc nie przespana przez bol pleców. Koszmar dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym umyć głowę ale za nic nie potrafię się do tego zabrać. Pomoże mi mama, ale macie jakiś wyprobowany dobry sposób? Głupie pytanie ale naprawdę nie potrafię sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym myciem głowy t o wcale nie jest głupie pytanie :D Mi pomagał chłopak, bo próbowałam sama myć raz głowę i była masakra :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja będę próbować jutro i aż się boję. Nie wiem od czego zacząć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Spokojnie ja juz w sumie wszystko robię oprócz dźwigania oczywiście. Nawet autem musialam kierować;) u mnie 12 dni po juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj mam wrażenie jakby mi zaczęły puchnąć. Miękkie są ale strasznie mnie rozpycha w tym staniku. Dziś szósty dzień od operacji. Miałyście tak? Myślałam że najgorsze mam za a tu chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te tak mam;) raz rozpycha raz nie... Tak chyba ma być. Ja ogólnie czuje się bardzo dobrze. Tylko te sutki strasznie przebijają przez ubrania ;) no ale innego stanika nie można narazie ubrać. W czerwcu wracam do pracy będę musiała kupić jakiś bez fizbin lekko usztywniony zeby ich widać nie było. Macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wracam pod koniec czerwca i też będę musiała. Też nie czuję się źle, jak na mój niski próg bólu to cudnie. Daje radę. Co 10 godzin biorę tabletki. To rozpychanie mi trochę minęło ale rano może znów być. Najgorszy jest kręgosłup. To mój koszmar. Nic mi nie mija, a normalnie nie mam problemu z plecami. Brzuch dalej mam duży, a przed operacją był całkowicie płaski. Nie boli tylko po prostu jest duży i twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Darsianka ja kupiłam w h&m idealny stanik. Bez fiszbin a miseczka lekko usztywniana więc nic nie widać. Jedyny minus to to, że są w rozmiarach 36, 38itd więc nie można dobrać oddzielnie rozmiaru pod biustem i miseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka dzięki pojade i kupiec:) ale można taki nosić miesiąc po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Mi Pani dr powiedziała, że po miesiącu dowolny miękki stanik bez fiszbin. A taki sportowy pod letnimi bluzkami to tak średnio wygląda :-) no jakby było trzeba to bym nosiła ale słucham się mojej Pani dr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka Ka
Hej Dziewczynki, mam zabieg za 5 dni. Najbardziej sie boje, ze ucieknę z sali zanim mnie zdążą uśpić ;) jak wspominacie moment zaraz przed, bardzo sie denerwowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam spokojna, tak mi się wydawało. Dopiero po zmierzeniu ciśnienia wszyscy na sali zaczęli się śmiać, bo wcale nie pokazało że leżę bez stresu :-)a tak wszystkim mowilam, że wcale a wcale się nie boję i nie czuję stresu. Szybko poszło więc nie byłam w wielkim szoku. Raz dwa i odplynelam. Cudowne osoby na sali i potem opieka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, to działanie głupiego jasia i narkozy....sama też nie pamiętam kiedy zasnełam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka Ka
Haha dziekuje za odpowiedzi. Jakoś tak raźniej wiedząc, ze tyle nas jest i przechodzimy przez to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Jagódka ja uważam, że ważne jest podejście lekarza czy pielęgniarki. Mnie tak zagadaly, że nie wiem nawet kiedy usnelam, a jak się obudziłam to już było po. Hehe i ten moment jak ledwo otworzyłam oko i odrazu kocyk do gory, żeby je zobaczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj byłam staniczki oglądać i nie wytrzymała musialam poprzymierzac ;) w zwykłych sieciowkach mam rozmiar D. A np. W triumpfie nie wiem ale sprawdze to. Przymierzylam stanik lekko usztywniony ale bez gąbki oczywiście to takie te piersi wielkie :) fajnie:) . Ja przed operacja się nie balam tak mocno , dopiero jak mnie tam na sale operacyjna zabrali to plakalam mimo tego co mi dale przed operacja na rozluźnienie;) wiec chyba się mocno balam. Malo pamiętam taka faza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×