Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Paulina95555544
Ja mam 165 cm, ważyłam 52 kg i mam 325, wychodzi mi teraz 75C, wcześniej miałam rozmiar 70 (po operacji jakos spuchlam pod biustem) B. Przez bluzkę sa troche większe od moich poprzednich w staniku push up, ale tylko trochę. Jednak na pewno nie zdecydowałabym się na większe, lekarz proponował mi jeszcze 295 i myślę, ze w takich tez czułabym się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jutro zabieg.Wybrałam implant okrągły 300ml.Mentor. Miałam robiona vectre 3d.Jestem osobą drobną 169cm 50kg. Biust 75 A .Czytając wasze wpisy dziewczyny zastanawiam się czy dobry rozmiar sobie wybrałam choc wydawało mi sie na przymiarkach ze 300 to wcale nie tak malutko zależało mi żeby wyglądać bardziej "naturalnie" ...Czy są tu dziewczyny które mają taki implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina9555554
Piersi zmiejsza sie od tych w czasie przymiarki o jakies 15-20%, wiec niezupełnie mozna sie sugerować tym wkładanym pod bluzkę rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Gość 12.45 myślisz ,że przesiadzę z tym 400,albo 450ml.Może mogłaby któraś z Was podesłać mi zdjęcia na maila przed operacją i po ,albo chociaż po (anieze@wp.pl).Byłabym wdzięczna, bo okarze się, że zrobię sobie melony,a operacja już 2.06we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Paula za odp. Teraz to już sama nie wiem. ..ciekawe czy bym mogła zmienić na 325ml jutro tuż przed samym zabiegiem. Ale jak przymierzałam 350ml to były dla mnie bardzo duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina95554
Agnes551 moim zdaniem to bedzie trochę za duzo, jestes drobna i niska, wiec 450 ml bedzie wg mnie monstrualne. 400 ml zdecydownie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina95555554
Gość ja wybrałam rozmiar przed samym zabiegiem, bo wahałam się miedzy 295 a 325. W razie czego moze napisz do doktora, aby przygotował rozmiar większy i zdecydujesz przed samym zabiegiem. Gdy lekarz włożył mi wkładki 325 tez wydawały mi się za duże i początkowo skłaniałam się ku mniejszym, ale lekarz powiedział, ze jeśli chce pełne C lepiej te większe. Z ta różnica, ze ja jestem niższa od Ciebie i miałam węższa klatkę piersiowa, wiec u mnie nawet 295 by nie "zginęło". Na Twoim miejscu brałabym większe, ale tylko w wypadku, gdy masz mieć pod mięsień, nie pod sam gruczoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina955555
Z ta różnica, ze ja mam implanty firmy Allergan i tam jest 325, nie wiem jaki jest kolejny rozmiar w Twojej, możliwe ze dopiero 350 (co wcale nie jest złym rozmiarem dla Ciebie wg mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina czy mogłabys przesłac mi jakas fotke na maila byłabym Ci wdzięczna majapodemska1@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina95544
Tak prześlę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Dzięki Paulina 95554,jeszcze muszę się zastanowić,mam czas do piątku 2.06.Sama nie wiem, bo czytając wpisy dziewczyny przeważnie żałują, że nie zrobiły większych.Te na zdjęciach 450ml też nie wyglądają złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina dzięki e-mail miało być majapodemska1@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Agnes 551 ja tez mam 160cm i 47 kg wagi 70 pod biustem i mialam 7 tyg temu implant wszczepiony 380 i mam miseczke E. Mysle ze to 450 to wyjdzie jakas masakra chyba za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes ja prawie nic nie miałam, a po tym jak mi włożyli 350 mentor okrągłe jest naprawdę czym oddychać. Masz mój wzrost i zrobisz jak uważasz ale żeby nie było potem że najpierw będą widoczne twoje cyce a potem ty;-) ja miałam mieć 320 a w dniu operacji zmieniłam na 350. Nie żałuję, a po prawie 3 tygodniach widzę że rozmiar wybrałam idealnie. W biuście jest więcej niż 90 to na bank. W staniku są dużo mniejsze bo mam go dość mocno ściskającego. Według mnie max 400 . Nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że u mnie raczej większe by nie weszły. Mam wąska klatkę i jestem drobnej budowy. Rozmiar 34. Mam implanty pod mięsień. Jeśli chcesz dobrze się z nimi czuć i nie chcesz wyglądać jak Pamela:-) to nie bierz tych 450. Patrzę na swoje i jakby miały jeszcze 100 więcej to bylaby dla mnie przesada, ale to tylko moje zdanie. Decyzja należy do ciebie. Mnie też dziewczyny z forum bardzo pomogły w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Do Gosc 15:35 , mam jutro operacje - mam 160cm, waze 50 kg i wybralam 255 anatomiczne. Lekarz powiedzial ze przy wiekszych piersi beda wychodzic spod pachy i rozwjda sie na boki a nie beda "patrzec" przed siebie. Wiec chyba nie masz sie czego obawiac. Pod biustem mam 70, w biuscie 82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do AksamitkaAga .Ja mam w biuście 82 w push-up.Rozumiem że twój wymiar jest podany bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Tak, bez biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darsianka, Wyczytałam w Twoich postach, że masz implanty firmy Motiva. Słyszałam o nich mnóstwo pochlebnych opinii. Najbardziej jednak interesuje mnie czy faktycznie ten rodzaj implantu jest miękki w dotyku? Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia, a mianowicie, jak długi okres gwarancji posiadają implanty tej firmy? Z tego co przeczytałam w Twoich postach jesteś zadowolona z wyboru, ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi! pozdrawiam, kokosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Dziękuję za odpowiedzi,dziewczyny pod pseudonimem 380 i gość z godz.18.36,może mi któraś z Was wysyłać na maila anieze66@wp.pl swoje zdjęcia po operacji,może wtedy będę miała jakiś obraz ,tego co mam robić .Operację mam w piątek, coraz bardziej się boję, czy dokonam dobrego wyboru, bo drugi raz kroić się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli drugi raz nie chcesz sie kroić to zrezygnuj bo za 10 lat czeka cie wymiana implantów. Czasami sa komplikacje i trzeba robic poprawke , wiec sie zastanów. Nie u kazdej wszystko jest ok. Poczytaj na beauty o komplikacjach. Nigdy nie mow nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby każda z nas tak myślała to by nigdy nie zaryzykowała. Dlaczego od razu mamy myśleć o najgorszym? Podstawa to dobry chirurg. Nawet jeśli będę musiała wymienić za 10 lat to wymienię, bo tak jak czuję się w tym momencie tego nikt mi nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlatego zanim się zdecydujecie na operację, to warto poszukać dobrego specjalisty. Nie można spieszyć się z tym zabiegiem, popytajcie, sprawdźcie klinikę, lekarza. Dobry specjalista to duża częśc sukcesu i spokoju na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sie zdarza. Lekarz to tylko człowiek. Nie myli się ten co nic nie robi. Ja nie mowie ze trzeba z gory zakladac cos zlego ale nie uwierze ze ktoras z was tak nie pomyslala. Sama się balam ze sie nie obudze albo beda komplikacje. Mimo wszystko podjelam wyzwanie ale mialam kase odlozona gdyby poszlo cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Jestem po. Na razie nic nie boli, efektu jeszcze nie widzialam, ale czuje ze bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Jestem po, na razie nic nie boli. Efektu jeszcze nie widzialam, ale mysle ze bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Kokosowa Piersi maja dopiero niecaly miesiac, ale sa juz miekkie . Na pewno beda jeszcze bardziej miekkie za miesiac czy dwa. Nie dotykalam wczesniej piersi z innymi implantami to nie mam porownania, ale mam wrazenie ze moje sa w dotyku jak naturalne ale bardzo jedrne;) ponoc mentor jest twardy. Opuchlizna juz zeszla i z dnia na dzien sa coraz fajniejsze. Juz sie troche ruszaja ;) ogolnie mam okragle pod miesien a jak patrze na nie w lustrze wygladaja bardzo naturalnie. Wczoraj kupowalam stanik sportowy w triumpfie triaction extreme i pasowal rozmiar 80e. Wiec z tego 340ml nie wyszly takie male;) a stanik polecam dziewczyny! Tani nie jest ale czuje sie w nim super! Co do gwarancji implantow to 10lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadziara
Cześć dziewczyny obserwuje ten wątek od dłuższego czasu i jestem Wam wdzięczna za sugestie związane z tym zabiegiem :) operacje mam mieć w Październiku w Poznaniu , przyznaje ze decyzje podjęłam poniekąd czytając O Waszych doswiadzczeniach . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowa1991
Darsianka, Dzięki wielkie za odpowiedź i jednocześnie zazdroszczę, że masz już to wszystko za sobą. Mam jeszcze tylko jedno małe pytanie odnośnie gwarancji. Czy gwarancja jest bardzo ograniczona? W sensie czy obejmuje wszystkie najbardziej powszechne komplikacje, czy tylko kilka podstawowych? Słyszałam, że obejmuj***ardzo wąski zakres "nieszczęśliwych zdarzeń" typu pęknięcie implantu. pozdrawiam serdecznie, kokosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Dziewczyny, a jakich uzywacie masci na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×