Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny mam na wrzesień zmówioną operację powiększenia piersi.Nie spytałam lekarza czy mając spiralę mirenę będę mogła mieć ten zabieg ,czy muszę ją wyjać?Szkoda gotówki gdyż mam ją tylko jeden rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii92
hej mam rozmiar male b lekarz ustalil mi 400 ml implant pod miesien mowil ze to bedzie niby miseczka podwujne d (dd) mozliwe to jest mam 1687 i 58kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagiiiii92
hej mam rozmiar male b lekarz ustalil mi 400 ml implant pod miesien mowil ze to bedzie niby miseczka podwujne d (dd) mozliwe to jest mam 167 i 58kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem ze cialo człowieka w ciagu dnia maleje, ale aż tyle??? Skąd ta różnica we wzroście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
do gosc spirala napewno przeszkadzać nie bedzie. Ja mam implant antykonc. i wyjmować.mi nie kazali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagii92
Mala liczba sie tam wkradla niechcaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Do ŚlicznotkaNr1,jakie miałaś wymiary przed operacją, bo widzę, że masz implant 450ml.Dlaczego ktoś mi napisał,że biorąc 400ml,450,czeka mnie wymiana implantów za 10lat.To już w piątek, trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie implanty wymienia sie po ok 10 latach bez wzgledu na wielkość. One tracą swoje wlasciwosci i nie mogą być do konca zycia. Natomiast inna sprawa jest co do wielkosci pod wzgledem komplikacji. Im wiekszy implant tym wieksze ryzyko powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Jestem 2 dni po zabiegu, 255cc pod gruczoł. Jeżeli macie pytania piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do aksamitkaaga hej jaki mialas rozmir wczesniej? a jaki teraz? ja mam wlasnie problem za miesiac mam zabieg mam male b i 400cc pod miesien i sie boje ze bedzie to zaloalo 400cc? licze na dd ? jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywisvie ze dd albo wiecej... Ja przy braku swoich z implamtem 340 mam d! A Ty masz b swoje, wiec wyjdzie duuuzy cyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Miałam 70 cm pod biustem, 82 cm w biuście. Teraz w biuście mam 90 cm, ale jeszcze jestem opuchnięta. Z tabel gdzie oblicza się miseczkę wychodzi na to że póki co jest to D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale spokojnie - jeszcze Ci opuchlizna zejdzie i biust będzie jednak troszkę mniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEOLII
Dziewczyny, jestem 3 dzień po zabiegu powiększenia piersi czy Wy również przy porannym wstawaniu odczuwałyście silny i przeszywający całą klatkę ból ? Generalnie w ciągu dnia wszystko jest w porządku ale rano tragedia to mało.. zastanawiam się czy to normalne i jak temu zaradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne. Też tak miałam. Teraz jestem 24 dni po i rano jak wstaje już nic nie boli. Najgorsze pierwsze dwa tygodnie. Potem już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy załozony inplast wyczuje mężczyzna w czasie dotykania moich piersi.Myślę o 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez najmniejszych problemów. Szczególnie jak będziesz na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czy siedze czy leze to go czuje, mam 300. Myslalam ze po operacji kompleksy znikną a tu doopa. Teraz wstydze sie ze on czuje te implanty, widzi blizny , zeby tego bylo malo moje sutki są tak wrazliwe ze masakra. Nie pozwalam dotykac a przed operacją bylo swietnie. Minelo 4 lata i nie jest swietnie. Jedyny plus to w ubraniu ladnie wyglądają bo po zdjeciu biustonosza mniej gdyz zjechaly troche w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
do gosc: ja jestem 8 tyg po operacji i moje sutki tez sa mega wrazliwe, troche mniej niz zaraz po operacji ale dalej dotyk bardziej jest nieprzyjemny niz przyjemny. Co po wykarmieniu dwojki dzieci nic nie czulam teraz na odwrót. Serio po 4 latach masz wrazliwe te sutki? Oby w jakims stopniu y mnie to sie zmniejszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Jeszcze jedno pytanie dziewczyny a po jakim czasie od oper. chodzilyscie bez biustonosza? Nie chodzi mi o caly dzien ale tak na 2-3h do jakiejs fajnej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 25 dni po, a też mam mega wrażliwe sutki. Najmniejszy dotyk jest nieprzyjemny. Za kilka dni zrzucam pancernik i zakładam sportowy. Może będzie lepiej bo w tym już nie daje rady. Całe plecy mi obsypalo od tego gorąca. No i pozbędę się wreszcie tego pasa okropnego. Uczucie ciągnięcia piersi do dołu bez stanika minęło dwa dni temu. Opuchlizna zeszła i są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zachować ,jak się ma implanty i męzczyzna przed stosunkiem chce głaskac moje piersi ,a ja czuję ból .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja jestem pół roku po -380cc moj maz az się dziwi jakie sa miekkie i nie czuc w ogóle implanta. Blizny tez Nie widać bo mialam przez brodawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Do Ewelina _Malina,wczoraj o 19 było juz po .Zadecydowaliśmy z doktorem ,że będą 430cc(uhp).Wcale tak nie boli,ale wszyscy w klinice stwierdzili ,że muszę mieć wysoki próg bólu.Opieka super rano śniadanko i kawka do łóżka. W piątek jadę na ściągnięcie szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Jestem już po,operację miałam wczoraj.Miałam do wyboru 430ml ,albo 450.Doktor po konsultacji ze mną zamienił 400ml na 430przy zamawianiu implantów.Zdecydowałam się na 430,chociaż cały czas upierałam się przy tych 450ml. .Dzisiaj patrząc na nie stwierdzam,że wcale nie są jakieś ogromniaste,są po prostu duże. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Jestem już po,operację miałam wczoraj.Miałam do wyboru 430ml ,albo 450.Doktor po konsultacji ze mną zamienił 400ml na 430przy zamawianiu implantów.Zdecydowałam się na 430,chociaż cały czas upierałam się przy tych 450ml. .Dzisiaj patrząc na nie stwierdzam,że wcale nie są jakieś ogromniaste,są po prostu duże. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Myślałam, że muszę napisać jeszcze raz,bo się nie pokazywały wypowiedzi, jak się pokazały to trzy na raz,wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ból a wieksze ładniej wygladają.Po to robi się wczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaświadczenie do operacji plastycznej wystawia psycholog Anna Miżowska w Łodzi EMPIRIA.PL ja i moja koleżanka u niej byyśmy 698 092 159 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×