Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
To ja jeszcze mam kilka dni. Mostek mam jeszcze spuchnięty, choć już mniej. Po nocy rano jak wstaje to mam wrażenie że mi stanik rozerwie, to mija jak się rozruszam. Może za ciasno mam ten pas ściągający i to dlatego. Sama nie wiem. Leki przeciwbólowe biorę tylko na noc. Jak ja bym już chciała być miesiąc po:-( dziś ładnie będzie więc poopalać się pójdę bo oglupieje. Poleżę i może sobie chociaż nogi opalę. Z dziećmi nie mogę nic porobić, mój roczny synek chce na ręce i ciągle wola mama...dobija mnie ta bezradnośc. Chyba dola łapie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w poniedziałek minie 3tyg. I juz są spoko. Mi się wydaje ze opuchlizna zeszła a cycki robią się miękkie i tak ładnie wyglądają. Układają się :) nie ma porównania z tymi od razu po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała któraś z Was taką sytuacje, że zmieniała wielkość implantów przed operacją na inne niż te, które wybrała na konsultacji? Myślicie, że była by taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sączy się już nic ale omijam to miejsce póki co i nie leje wody po tym cięciu. Może będzie ok. Masakra dziewczyny. Byłam przerażona. Bałam się że mi szwy puściły. Do gość Ja zmieniłam implanty na większe w dzień operacji. Tylko wcześniej telefonicznie prosiłam o ich przygotowanie. I całe szczęście że to zrobiłam. Miałam mieć 320 a mam 350 i efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 12 dni po ale opuchlizna dalej jest. Widać jeszcze że są nabrzmiałe. Ciekawe czy długo tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Gość też tak miałam że w dzień ok a rano Narzyczony pomagal mi wstać bo samej było strasznie ciężko, chociaż uważam że przeszłam ten ból naprawdę dobrze. Ja już 6 tyg po i nic nie boli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo niestety ale trzeba uzbroić się w cierpliwość:) kazda z nas przechodzi to inaczej...jedne delikatnie boli a inne niestety prawie ruszac się nie mogą! cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie mam jak pisze zuzka. W dzień super, tabletki odstawiłam bo nie boli a rano przy wstawaniu jest problem. Sama nie wstanę. Cycki mi rozpycha jakby miały eksplodować. Tak jest póki nie rozchodze. Potem już normalnie. Zastanawiam się czy to długo może trwać, ale wiadomo że każda ma inaczej. Ten czas póki co to się strasznie wlecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
U mnie tak było ok 2-3 tyg. Nawet teraz potrafi zaboleć w klatce z rana. Także wydane mi się że ten miesiąc to takie minimum kiedy przestajemy odczuwać dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ....czy trzeba ściągnąć paznokcie żelowe do op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam i to nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Jeśli chodzi o paznokcie to żel może być ja miałam ale kolorową hybryde sciagalam bo przy zabiegach chirurgicznych przy narkozie paznokcie nie powinny być pomalowane. Jak coś się dzieje to palce zaczynają siniec tak mi mama mówiła :-) a Pani dr nie pozwoliła mieć pomalowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam żel na paznokciach przy dwóch cesarkach i teraz jak miałam operację powiększenia piersi miałam różowy zel na paznokciach. Nikt mi nie kazał go ściągac. Teraz już mają inne sposoby na kontrolowanie nas podczas operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a sportowy stanik zbieralby piersi do siebie? Nie mam autostrady ale chcialbym zeby byly blizej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Darsianka ja moge polecic sportowy Triumph triaction. Jest mega wygodny i wydaje mi sie ze zbiera piersi. Ja bynajmniej mam w nim ladnie blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wydaje mi się, że sportowy zbiera piersi, bo dobrze je trzyma. Choć to pewnie i tak zależy od firmy i fasonu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Liv87 ja ten właśnie miałam zaraz po operacji. Nosiłam 24/7 przez miesiąc i nadal jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 380. Mamy podobne wymiary. Ja też mam mieć implant 380 z wysokim profilem. Za tydzień mam operację. I tak się teraz zastanawiam. Czy bardzo duże są piersi zaraz po operacji? Z mojego otoczenia nikt nie wie o zabiegu. Boję się że różnica będzie bardzo rzucała się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ból po operacji całkowicie wam ustał? I czy efekt wielkościowy od razu po operacji różni się od końcowego? Chciała bym żeby się nie zmniejszały i takie zostały. Obecnie wychodzi mi E65 jestem drugi dzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię chyba zmartwić ale jest różnica. Miałam już jedną operację. Wybrałam za małe implanty i spadło mi w obwodzie 5 cm :( O jakiej pojemności masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka a Ty o jakiej pojemności miałaś implanty? Okrągłe czy anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dolujcie mnie. Ja jestem 16 dni po i mam w obwodzie chyba 90 o ile dobrze zmierzyłam w tym staniku pooperacyjnym. To jak mi zejdzie to już taka zachwycona mogę nie być, a opuchnięte mam nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a mam 350 okrągłe mentor. No cóż. Dobrze że mniejszych nie wzięłam. Ja marzę o spaniu na boku. Wcześniej spałam prawie na brzuchu i tego mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pod biustem ile masz? Może już nie zejdzie. Każdy organizm jest w końcu inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod mam 70. No zobaczymy. W każdym razie w staniku wydają się mniejsze. Jak go ściągam to wygladaja na dość spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny za niecałe dwa tygodnie mogę już nosić stanik sportowy. Ma on być z miseczkami dobrze podtrzymującymi piersi i pod biustem ma mieć taką szerszą "gumkę" tylko nie chce żeby by za bardzo zabudowany od góry:) możecie mi coś doradzić??? Chodzi o to żeby dobrze trzymał piersi i ładnie wyglądał pod koszulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny za niecałe dwa tygodnie mogę już nosić stanik sportowy. Ma on być z miseczkami dobrze podtrzymującymi piersi i pod biustem ma mieć taką szerszą "gumkę" tylko nie chce żeby by za bardzo zabudowany od góry:) możecie mi coś doradzić??? Chodzi o to żeby dobrze trzymał piersi i ładnie wyglądał pod koszulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny za niecałe dwa tygodnie mogę już nosić stanik sportowy. Ma on być z miseczkami dobrze podtrzymującymi piersi i pod biustem ma mieć taką szerszą "gumkę" tylko nie chce żeby by za bardzo zabudowany od góry:) możecie mi coś doradzić??? Chodzi o to żeby dobrze trzymał piersi i ładnie wyglądał pod koszulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×