Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Justyna_2018
Janess dziękuję za odpowiedź, troszkę mnie uspokoilas, ojej wiesz myślałam że czucie wróci tak do pół roku i też że do pół roku wszystkie dolegliwości bólowe się uspokoją, a tu zawsze coś jeszcze zakłóje, zaboli, implant u mnie też jest wyczuwalny i faluje się u dołu mi to nie przeszkadza bo nie jest to wogole widoczne ale fakt jestem bardzo szczupła, implant mam 330 cc pod mięsień no ale u dołu jest wyczuwalny pod palcami, to to nic, najgorsze są te kłócia w skutkach, czasem przestaje ale są i człowiek się martwi bo nie ma pojęcia czy to jest naturalne czy tak już ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_2018
Nie pocieszyłas też że już Ci tak zostało :-( jesteś już długo po operacji, boże czasem mnie to przerasta, jak coś zaboli, zakłóje odrazu panika, i myśli że coś zaczyna się dziać, z efektów operacji jestem bardzo zadowolona, ale to odczucie niepewności na przyszłość ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Janess,Ola i Monika88 przeslijcie mi prosze zdjecia bo 16.04 mam miec 295 anatomiczne sredni profil i zastanawiam sie czy nie za male. Wiem,ze to wszystko zalezy od budowy itd ale jak kyos napisal, ze ma 400ml i nie sa takie duze to te moje 295 wyjda jak rodzynki;) karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dzis po ponad trzech tygodniach od operacji czuje jedynie, że sutki są wrażliwe, ale w zasadzie jak tak zostanie to tez nie będę płakać. Nie jest to az taki dyskomfort. Implantow nie czuje, robię dosłownie wszystko, bo muszę mam małe dzieci. Dźwigam noszę praktycznie w dzień zapominam że miałam operacje. Efekt jest piękny, czuję się świetnie, bo w życiu mam już wszystko, tylko cyckow brakowało hehe :) :) KAROLEK zaraz wyślę, ale zdjęcia mam wrażenie nieco przeklamuja wielkość. Wydają się dość duże, sa średnie dla mnie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 dziekuje Ci bardzo;) piekne wyszly te Twoje cycuchy. I w ogole nie sa male. Tym bardziej,ze ja mam tylko 164. Wydaje mi sie , ze te 295 nie bedzie za male. A jaki mialas rozmiar wyjsciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek dzięki. Wyjściowka była małe A, ale za to jędrna po dwóch karmieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 a dlugo bylas unieruchomiona? Kiedy wrocilas do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka moze wroci u Ciebie, wlasnie w takim okresie powinno Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_2018
Janess dziękuję, mam nadzieję, nie ukrywam że przed operacją było to dla mnie ważne, a jeśli chodzi o te klójace bóle to jednak chyba skonsultuje się z lekarzem, jednak gdzieś tam to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Janess,wyslij zdjecie karolek2013@onet.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek ja przed operacja byłam bardzo aktywna i szybko też wróciłam do normalności, a po operacji nie miałam takich przebojów że nie mogłam oddychać, czy nacisnąć klamki. Po prostu wstałam i wszystko normalnie robiłam, tylko wolniej. Bolało dobę po wyjściu ze szpitala, ale tak jak zapalenie piersi. Nic tragicznego. Po tygodniu jeździłam autem, nie odczuwalam bólu. Starałam sie nie podnosić dzieci ale zdarzyło się. Czasem coś zakłóje, czasem popiecze, a teraz to tylko sutki. Po tygodniu spokojnie mogłabym wrócić do pracy biurowej. Z moimi dziećmi mam więcej gimnastyki niż miałabym w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
cześć Dziewczyny, od pewnego czasu czytam tutaj wątek, ponieważ kilka dni temu zapisałam się na operację do dr Kolasińskiego (widziałam dzieło u koleżanki). Wstępnie zaproponował anatomiczne Polytech. Czy któraś z Was ma je? I czy któraś z Was robiła u dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ja tez ppprosze zdjęcia mam miec 295 Cytrunia333@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Janess od ciebie fotki?! Super ciało !! Kurcze wcale nie są malutkie to może nie będzie tak le jak mi wsadz 260 . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny napiszcie mi proszę co zabrać ze sobą do kliniki? Jakie rzeczy będą potrzebne? Oczywiście wiem ze szczoteczka do zębów, pasta, mały ręcznik, ładowarka, woda do picia, balsam do ust Czy potrzebna piżama i jaka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Mi się przydały chusteczki nawilżające, klapki, Szczotka i Pasta, dół piżamy i bluza rozpinana w której przyszłam i szlam na salę operacyjna. Spałam tylko w staniku pooperacyjnym. Telefon ładowarka i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Aga mam polytech anatomiczne. Uważam jednak ze każde Implany ( te przodujace na rynku) sa dobre, najważniejsze jest kto ci je włoży. Miałam robione u dr świątkiewicza i jestem bardzo zadowolona. Cytrunia a ja ci nie wysyłałam już fotek?? Wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jmjulka ja mam wysoka projekcje 5,5 Co ma duze znaczenie Ale 260 to jest serio niewiele Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dokładnie Janess tak jak mówisz:) wiadomo na wielkość docelowa piersi składa się wiele czynników, ale najważniejsza jest projekcja, no i biust wyjściowy oczywiście. Dziewczyny jeśli boicie się, że wyjdzie wam za mały, a nie boicie się zbyt pełnego biustu, to wybierzcie tyle ile na maksa może wam włożyć doktorek. Natomiast ja bałam się zbyt dużego biustu, wolałam mniej niz za dużo, więc trochę inny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Janess bardzo ladne i piersi i cialko;) jaki mialas rozmiar wyjsciowy? Cytrunia,a kiedy masz? Ja 16.04 i zastanawialam sie pomiedzy 295 i 330 sredni prdil anatomiczne i w sumie zdexydowalam sie na mniejsze bo zalezy mi na jak najnaturalniejszym efekcie. Po tym jak zobaczylam zdjecia dziewczyn nie wiem czy 260 nie bylby lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Gość karolek 18 kwietna Usg piersi i ekg ok Dziś odbieram badania z krwi i mam nadzieje ze wszystko ok Zastanawia mnie jeśli coś wyjdzie powyżej normy to czy przesuną mi termin Oraz jutro mam psychiatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Monika88 dzięki za rady wezmę tez bluzę Bo przecież teraz to chyba tylko rozpinane ubrania będę nosić Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek to jest średni profil, one tak czy siak będą wyglądać naturalnie, natomiast ja na twoim miejscu wybrałbym mimo wszystko 330ml. Ja też nie lubię dużych, ale pod bluzka piersi sa tak małe, że moje 315ml wysoki profil zupełnie nie rzucają sie w oczy. Chybaże jesteś malutka szczuplutka, a wyjściowy biust masz B, to brałbym mniejsze. To jednak jest Twój wybór. Masz jeszcze czas do namysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Monika super cycuchy Ja będę miała 395 okrągłe Wy wszystko macie takie piękne oby mi tez takie wyszły Monik ile po operacji jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 no ja tez jestem mocno aktywna i mam 2 maluchow w domu. Ale np po cesarce umieralam 2 tyg. Mam nadzieje,ze z ta operacja bedzie lepiej. Chcialabym wrocic do pracy po tyg max 2. No i do sportu ale z tym to pewnie bede musiala poczekac. A w pracy zauwazyli jak wrocilas? Bo ja juz mysle co na siebie wlozyc po powrocie zeby nie bylo widac ze na operaxji bylam. Moze to glupie ale nie chcialabym zeby wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolek dziekuje:) Zerowy;) 81cm w biusice przed,po 90cm Powiem tak ide na konsultacje 27 czerwca i jak dr.zaproponuje mi 500g to tez wezme. Moze da Ci to do myslenia;)bo przekonywac nikogo nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Janess 500ml? To beda giganty;) teraz masz je piekne dlaczego znowu chcesz isc pod noz? Monika88 przeslij jak mozesz zdjecie w ciuchach bo moze rzeczywiscie inaczej na to spojrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Karolek większość tu dziewczyn pisze (zreszta ja się do nich dołączam) ze w ubraniu jak chodzi się w staniku pooperacyjnym to różnicy prawie nie widać - a napewno nie na tyle żeby ktoś w pracy zauważył. Później przy normalnych stanikach i w stroju kąpielowym to już pewnie co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Gosciowa123 to mnie pocieszylas ;)Pracuje glownie z facetami i nie mam ochoty na glupkowate komentarze. Dziewczyny,te co macie ok300ml sredni profil wysylajxie zdjecia zeby latwiej bylo sie zdexydowac;) karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×