Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość miamorek
Aniula 28 ,ja smarowałm cały czas Dermatixem faktycznie drogi jak smok smarowałam cały czas i faktycznie ładnie mi zabliznia choc mam same nitki pod piersia ale od tygodnia półtora skonczyła mi sie tubka i głupia pomyślałam ze po tylu miesiacach zmienie na contratubex i mi on nie słuzy swedzi mnie jak cholera dostałam jakiegos podrażnienia i musze kupic dermatix nie żałowac kasy;) jeszcze ostatnia tubke zużyje i w kwietniu ide do kontroli to zapytam lekarza ile mam jeszcze smarowac.Aniula ja teraz czuje sie świetnie troche sa jeszcze czasem podraznione szczególnie prawa co do czucia to tylko ta prawa po mału jakos sie regeneruje ale lekarz mi mówił ze czasem to długo sie regeneruje a tak to jest wszystko ok ciesze sie ze to zrobiłam i nigdy ich nie oddam ŻAŁUJE ZE NIE ZROBIŁAM TEGO np 10lat temu tego nie moge sobie darowac zawsze miałam wymówki to kasa to cos tam a tak naprawde sranie w banie bałam sie i tyle hihihii bo teraz potrafiłam wziążć kredyt i zrobic ,jeden dzien i kredyt miałam na koncie wiec jestem durna ze tak zwlekałam,teraz spłacam i nie jest żle hihihi a cycki sa na miejscu:) ja mam tez okrągłe i nie wygladaja jak piłki wiadomo ze u każdej kobiety inaczej wygląda mi lekarz proponował okrągłe i sama takie chciałam na drugi raz zrobie juz 380 :):) bo teraz mam 320 wiecej nie wlazło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ANIULA A GDZIE PRACUJE TEN DR KUBASIK??ILE PLACILAS?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Maju co do tej gwarancji to jest tak ja mam mentory i jak mi lekarz mówił dorzywotnia gwarancja ale jeśli implant sam sie np popsuje:) ,wypadek nie jest uznany jako gwarancja bo jesli np ktos ma wypadek samochodowy i peknie implant to nie jest wina implanta przez taka siłe nawet jak poduszka wystrzeli moze uszkodzic implant .nastepne co mi powiedział to ze jesli z przyczyn zdrowotnych nie musimy wymieniac to jest to dożywotnie ALE oczywiscie my i skóra nie je,tak ponoc do 10lat moga byc w swietnej formie ale to tez zależy od każdej kobiety jedne maja na 10lat drugie na wieki a czasem wymieniamy wczesniej bo chcemy wieksze:):) ja mam certyfikat i cała karte z info co podlega co nie dorzywotniej gwarancji i musze w portfelu nosic taka karte jak kalendażyk wrazie wypadku ta karta musi byc bo wtedy zczytujac taka karte ponoc wiedza kiedy robiłam cała info jest bazie jest tam kod kreskowy i pewnie wtedy wiedza wszystko ,tak mi lekarz tłumaczył smiałam sie ze mam certyfikat i jestem juz notowana jako cycata siliconka:) NIE ZASTANAWIAJCIE SIE DŁUGO KOBITKI RÓBCIE CYCUSZKI BO WARTO ja znosiłam ciezko poczatki ale dałam rade i nie pamietam bólu niczego i zrobiłabym to ponownie bez wachania :) sorki za błedy ale pisze jak robot nie patrze na błedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
DZIEKUJE DZIEWCZYNY :) DZIS IDE NA KONSULTACJE DO INNEJ PANI CHCEM ZOBACZYC CO POWIE INNY LEKARZ.....MIAMOREK A MOZE CHCIALABYS MI PRZESLAC ZDJECIE :) maxx77@o2.pl :) aniula a tobie ktos tez polecil tego lekarza??on operuje w szpitalu czy ma prywatna klinike??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICI
CO BYLO ZLEGO W TYM CO NAPISALAM WCZORAJ POTWIERDZAJAC SLOWA JANKI ZE KTOS TO USUNAL???????????????????????? POZOSTALE OSOBY MOGA SIE WYPOWIADAC A JA NIE???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój doktor przyjmuje w prywatnej klinice w czwartek i piątek i chyba w środe,a w pozostałe dni pracuje w szpitalu.Maja a do kogo idziesz na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, pozdrów Diabliczkę, no bidu;ka - ale za to z ładnym popiersiem :-) Miracle to super, szykuj sie kochaniutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mici, dyskusja się trochę nie w tą stronę rozwinęła co powinna i wszystko poszło do kosza.. nie gniewaj sie.. 🌼 Agniesiu - prosze skontaktuj się ze mną mailowo. widziałam twoje topiki na fitnesie ale nie mam specjalnie czasu tam siedzieć, dlatego proszę o kontakt na mail. Miamorek - mam do Ciebie gorącą prośbę - czy mogłabyś cyknąć fotkę samej blizny/blizn po dermatixie? bardzo mi zależy na kolejnej pozytywnej opinii :) Maja Szczecin - widzę że mamy jednakowe gabaryty i jednakowe zaproponowane wkładki :) nice ;) tylko u mnie 325 na pewno okrągłe Violesiu - jeśli to mnie pytałaś kiedy mam operację to w stopce jest data, a dr u którego będę mieć op to dr Broma (warszawa). ide na kons jeszcze do jakiejś babeczki pod koniec miesiąca, żeby skonsultować jeszcze z kimś rozmiar. Pomponiaro - Tobie proponuję po prostu najrozsądniejsze rozwiązanie czyli ignorowanie - ja ignoruję ciebie, a ty mnie 🖐️ Aniula, wspominałaś coś o Enii.. ona już planuje okrągłe 550 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanata ale w stopce masz link do kreseczek, dlatego pytałam. Moze jak wklejałaś link, to skasowałaś jakie implanty będziesz miała? Tez sie zastanawiałam nad dr Bromą, ale słyszałam u źródła że doskonały jest w dermatologii estetycznej, ale może i w plastyce tez jest guru - nie pytałam. Co ta za maść o której piszecie, - na blizny? Powoduje ich zmniejszenie czy zniknięcie (ale to chyba nie realne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula ja Diablica się odezwi to pozdrów ja i ból jest do tygodnia pozniej mija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, chyba nie wpisywałam nawet w stopkę impl.. nie pamiętam heh :) Broma ma ogólnie specjalizacje jakieś w leczeniu blizn, oparzeń etc, bosko robi usta (podobno jest właśnie super w takich miękkich wypełniaczach), ja do niego poszłam na kons bo jako jeden z nielicznych w warszawie robi cięcie wokół otoczki, a mi tak strasznie zależało na tym cięciu, i nie ma kolejek na konsultację po pół roku jak dr szczyt na przykład.. bo ogólnie myslałam o szczycie najpierw.. tego rodzaju cięcia nie mogę mieć z przyczyn anatomicznych heh ale zostaję u Bromy.. on ma jakąś pozytywną aurę :) no i może przy okazji biustu poprawię tez usta, skoro jest taki dobry hihi ;) a co do tych impl któe mi proponował - to z anatomicznych firmy Nagor - 320 lub 360, zależnie czy większe się zmieszczą, wysoki profil lub te wspominane okrągłe 325 też pr wys (one chyba oznaczone extra wysoki, ale to 4,6cm) a ta maść o której mowa - to maść sylikonowa Dermatix. stosunkowo droga - od 100 do prawie 200zł można ją kupić (w aptekach int lepsze ceny :) ). trudno jest dokładnie wyjaśnić działanie jej składników - polisylikonów, na nasze ciało - ale efekty przy stosowaniu tych silikonowych masci (bądź plastrów) są widoczne. blizny smarowane od wygojenia tymi silikonowymi specyfikami (u nas są zdaje się cztery - najdroższy ten dermatix, trochę tańsze zeradem i zeraderm ultra, i najtańszy z nich - ok 80zł - veraderm) szybciej bledną i lepiej po prostu po jakimś czasie stosowania (ważne, by zacząć po odpadnięciu wszelkich strupków, w ciągu pierwszych 6 mies od powstania blizny, podobno potem już nic w nią nie wnika..). ja generalnie nastawiam się własnie na dermatix. plastry mnie nie przekonują, szczególnie że wiele jest opinii (w tym Broma też tak mówi) że ważny jest sam masaż blizn, a przy tych plastrach nie bardzo się o tym wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że później mija już jej to mówiłam że pierwszy tydzień jest najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę Niunia, ze to zależy od osoby. dziewczyny na beauty sobie chwalą to cięcie i piszą, że w porównaniu do tego pod, to lepiej je znosiły (te, które mają oba ciecia oczywiście tak piszą) - to pewnie jak ze wszystkim, część dziewczyn po operacji czuje się ok, a część zdycha i nie moze się ruszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pod pacha i było ciężko ale bez zastanowienia zrobila bym jeszcze raz :-) jestem 5 tygodni po i jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie słyszałam, ze dr Broma jest mistrzem świata w wypełniaczach! Podobno nie tylko usta robi boskie, ale i inne wypełniacze w jego ręcę cczynia cuda - no cóż ma talent. Dobrze że wpsomniałyście o tych masciach, bo plastry u mnie odpadają. Aniula powiedz diabliczce, zeby się odezwała jak tylko bedzie mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanta wysłałam Tobie to sa po miesiacu używania zrobie nowe to podeśle terażniejsze:) jutro kupie znowu bo dzis juz nie smarowałam contratubexsem i mnie nie swedzi nic wiec on mi nie służy to wracam do deratixu ale czytałam opinie ze inni sa zadowoleni z contratubex wiec pewnie też trzeba sobie dopasowac tylko dermatixs kosztuje od 150zł a contratubex 60zł kurna jest róznica no cóż ale mi nie pacuje tańszy :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanta zerknełam na ten link doznałam szoku hihihihii boze mam nadzieje ze mi tak nie opadnie piers jedna albo druga:( odrazu bym naprawiła jezu jak oni wygladaja :(:(:( a ja przejmuje sie rozstepami odrazu poczułam sie jak miss ogladajac te fotki hihihi dobre z kąt to wyszukałas kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, jestem pod wrażeniem! naprawdę! :) jeśli będziesz mogła to zrób jeszcze jakieś takie właśnie teraźniejsze :) bardzo podnosząca na duchu informacja 🌼 a ten link ktoś wkleił na beauty - niezłe prawda.. ;) szaleństwo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Saphir83
sam priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Saphir83
sam priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Maja wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Saphir83
miamorek witaj:) sam odpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black witaj kochana ja tu poczytuje ale mało sie udzielam dużo tu nowych kobitek jak tam u Ciebie ? ja cycuszki wrócilo czucie? czy wszystko dobrze? ja niby mam ale w tej prawej tak dziwnie wiec nie do końca moge powiedziec ze w prawej jest całkowite czucie ale mam cały czas nadzieje ze wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black smarujesz czymś blizny? ja smarowałam cały czas Dermatixsem i diabeł mnie pokusił na tansza contratubex i dostałam takiego swędzenia ze szok i odstawiłam jutro kupuje znowu dermatix nie wiem ile smarowac ja smaruje juz od poczatku a za miesiac bedzie pól roku i nie pytałam doktora ile mam tak smarowac juz 4tubki kupiłam hihi jutro 5ta ale w kwietniu ide na kontrole to go zapytam bo fortune strace na ten gel hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
a wiadomo ze całkowicie nie znikną cos tam zawsze zostanie no chyba ze innym znikaja tylko nie mi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze wraca domowa atmosfera :)jeszcze 13 dni:),zaczynam intensywnie myslec.Miracle25 jak u Ciebie z nerwami?Violesia dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×