Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczynki ja na blizny używałam tylko plasterków przez pół roku i nie narzekam i oczywiście czasem masowałam blizny,a teraz mam gładziutkie i według mnie mało widoczne:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Cześć dziewczyny, 19 marca mam termin u Kubasika w Poznaniu wkładam okrągłe pod mięsień jeszcze nie zdec. jaki rozmiar, nie chce za dużych , mam małe B teraz pod. biustem 70 cm. waga 48 kg i wzrost 1,70 . doradzicie rozmiar:) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! o kurcze, ale okropne te nieudane operacje plastyczne...od razu widć, która pompowała usta .... okropne!!! u mnie termin się zbbliża no i główka pracuje, zwłaszcza w nocy...mam jakieś głupie sny...oby wszystko poszło gładko i bez komplikacji. Czego sobie i Wam życzę!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess ;-) Stresuje nie ukrywam staram sie pozytywnie nastawiac do tego wiem ze dzien przed bede chodzacym nerwem ,dzis wychodze na impreze z okazji dnia kobiet bada panowie sie rozbierac wiec ;-) chyba na moment zapomne ...hehhehe ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja zastanawiam się nad poprawieniem piersi od roku. Parę lat temu miałam duży biust (bo i sama byłam dużo większa) i go nie lubiłam. W przeciągu ostatnich lat schudłam. Ważę 55kg i mierzę 166cm, noszę staniki 70B, 70C. Niestety odchudzanie miało zgubny wpływ na moje piersi, po prostu opadły, a do tego obecnie wydają mi się za małe do całej sylwetki. Chciałabym coś z tym zrobić. Mieszkam we Wrocławiu i zastanawiałam się nad operacją w Polanicy. Jestem kompletnie zielona w tych sprawach, a widzę, że z Was są właściwie specjalistki :). Może mogłybyście mi podpowiedzieć od czego zacząć, polecić jakiegoś dobrego lekarza na Dolnym Śląsku, powiedzieć jakie badanie trzeba wstępnie przejść, no i w końcu na jaki wydatek powinnam się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny wczoraj dostałam wiadomosc ,że któraś z Was podszywa się pod moją osobę, proszę nie robić takich numerów. Jeżeli macie coś komuś do powiedzenia to mówcie to w swoim imieniu ! Dla przypomnienia :) pierwszy zabieg miałam na koniec października 2007 u przesympatycznego dr Pastuchy , drugi również u Maćka P.w Szczecinie pod konie kwietnia 2008r mx 675cc (pozdrawiam całą załogę Artpastca ) Jestem posiadaczką cudownych bimałków POZDRAJAM WSZYSTKICH I PROSZĘ SIĘ NIE PODSZYWAĆ POD NIKOGO DROGA POMPONIARO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samancia pomyliłam się w datach :( ja miałam 23 kwietnia:) Kochana trzymam kciuki za Ciebie i inne diewczyny moje marzenie się spełniło i jestem bardzo zadowolona !!!!!!!!!!!!! i wiem ,ze warto marzyć:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICI
SAMANTA ALE JESLI PISZE KTOS TAK JAK JEST TO DLACZEGO NIE MOGA INNI TEGO PRZECZYTAC. CO TY JESTES JAKIES GURU W TYM TEMACIE?PISZESZ TO CO WISZ OD INNYCH A MY NAPISALYSMY ZE SWOJEGO DOSWIADCZENIA. TO CHYBA LEPIEJ NIE? A TY KASUJESZ BO TOBIE SIE TAK PODOBA I JUZ.TEZ COS!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak czas szybko leci... dawno nie było mnie na topiku:( Dziewczyny czytajcie topik ,wróćcie do tego starego potraktujcie go jako lekturę obowiązkową!!!!!!! To jest prawdziwa skarbnica wiedz i doświadczeń!!! jeszcze raz usciski dla nowych i starych Laseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula;-) Nie moge sie juz doczekać byle do lata werscie załoze stroj jaki mi sie podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu, 4 dni to prawie żadna różnica ;) Mici, mailowo mogę ci wyjaśnić dlaczego to całe zostało usunięte, tu już nie będę robić dalej bałaganu. masz mój mail przy nicku, skontaktuj się. uważam, że w tym co tam napisałaś masz rację, a moderatorka usunęła całość bo całość tamtej rozmowy nie dotyczyła tematu tego wątku, zawsze tak robią. Desperados.. myślałam, ze ty już jesteś po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICI jeżeli jesteś stała bywalczynią tego topiku ...to dlaczego jesteś pomarańczowa? wiesz Samanta jest tu od 3lat i ma dośc spory zasób wiedzy ,ale jeżeli nie interesują Ciebie jej uwagi to daruj sobie wypowiedzi na temat ..dlaczego usunieto wypowiedzi innych? zastanów sie z jakiego powiodu...może nie były na temat,albo były sprzeczne z prawda????????!!!! Dziewczyny nie bawcie się w intrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu, to nie w tym rzecz. szkoda jeszcze raz podnosić temperaturę :) a co tam u ciebie? jak te 685? ;) ooo i może jak wczoraj byłyśmy w temacie blizn - to jak tam blizny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten mój rozmiar jest cudowny:))))))) co do blizn to powiem Wam,że dermatix nie pomógł mi zbytnio contratube... lepiej zadziałał w moim przypadku ,jak kiedyś tam pisałam mam skłonnosci do bliznowców i jak zwykle mam jednego na prawej bliźnie zaraz bedzie rok od drugiego zabiegu ale nadal smaruje mascią każdy ma inne ciało i inne predyspozycje co do gojenia moje blizny są jeszcze koloru rózowego :( ale to norma ,blizny całkowicie dochodzą do siebie po ok 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada kochane ze ja w zyciu prywatnym jestem Ewcia Konewcia, takze samanta nie rozumiesz co czytasz i znowu robisz zament, i jeszcze opowiadasz komus o jakims podszywaniu, zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, 2 lata..? wszyscy mówią, że rok.. :) Pomponiara, nie interesuje mnie kim jesteś w realu, tylko fakt, że zdrobnienia Samancia może używać wyłącznie Ewcia Koniewcia, która pisze powyżej, nie ty. ps. IGNORUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze jedno!!!!!!!! Dziewczyny im mniej mieszacie przy bliznach...tym lepiej !!! nalezy zachować higienę w pierwszych tygodniach po zabiegu i pamiętajcie ciało samo się regeneruje najprostsze masci są najlepsze-bez cudowania!!! blizna zawsze będzie blizną!!!! kiedyś miałam fajny artykuł na temat blizn... było tam napisane ,ze żadne maści nie przyspieszą nam gojenia,zadne ''cuda na kiju'' nie pomogą powrócić tkanką do odbudowy w czasie krótszym niż okres ok 2lat. Wiadomo również,ze im organizm młodszy,zdrowszy,silniejszy , tym blizny i ciało się regeneruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samancia bujaj sie, przez ciebie nie chce mi sie nawet wchodzic na to forum i wiem ze nie tylko mnie do tego zrazilas, takze moderatorka powinna ciebie usunac a nie tylko twoje wypowiedzi (bez odbioru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też prawda.. ale najgorsze jest zawsze CZEKANIE.. ja jestem takim typem, który lepiej się czuje, jak coś robi sam, nie czeka na efekty - w takim przypadku psychicznie nie wytrzymałabym kilku mies czekania, czy się ładnie zagoi czy nie.. poza tym blizny Miamorek po dermatixie są takie malutkie :) :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samancia bujaj sie, przez ciebie nie chce mi sie nawet wchodzic na to forum i wiem ze nie tylko mnie do tego zrazilas, takze moderatorka powinna ciebie usunac a nie tylko twoje wypowiedzi , nie bede z toba wiecej dyskutowac (bez odbioru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczyny które już po ok.8 miesiącach miały blizny malutkie,bladziutkie takie jakby kotek je zadrapał! Tak po roku powinny być już ładne,każde ciało jest inne ale tak naprawdę to wierzcie mi już w drugim roku są prawie nie widoczne i tak jak pisałam im mniej tam grzebiemy ,tym szybciej bedą ładniejsze i nic nie przyspieszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
Nie rozumiem tu na tym topiku dwu pań a mianowicie pomponiary i violesi o co chodzi wam z tym nalatywaniem na samante.Ja jestem po zabiegu prawie 5 miesięcy, przed zabiegiem czytałam go dość regularnie i nadal regularnie go odwiedzam mimo ,że się już nie wypowiadam. Ten topik i beauty to skarbnica wiedzy. Kiedyś ten topik czytało się z przyjemnością nawet sama co nieco tu skrobnełam zykle były to pytania na które między innymi odpowiadała chyba nawet samanta dość rzeczowo i konkretnie. Samanta to naprawdę miła osóbka nie rozumiem tego całego niemiłego zamieszania wokół niej. Dziewczyny po co mamy na siebie naskakiwać najlepiej trzymać się tematu topiku, a jakieś osobiste awersje do kogoś zatrzymać dla siebie, bo w końcu ten topik ma służyć jako źródło wiedzy i wymiany doświadczeń w temacie powiększania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Dziewczyny , nie ignorujcie nowych koleżanek , mam termin u Kubasika na 19 .03 , nie wiem jeszcze jaki rozm. , może Aniula mogłabyś się odezwać do mnie, robiłaś widze u niego .proszę o kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest ,ze jak już mamy zrobione piersi to drażnią Nas blizny!!! ale tak naprawdę to blizny to juz mały pikuś;)))) pamietajcie : szare mydło masc bakteriobójcza plastry sterylne te co są przepisywane po zabiegach czyste ręce po całkowitym odpadnięciu strupków stosować maści na blizny ,nawet przeciągnąć to do pełnego miesiąca aby nie było odczynów alergicznych lub podrażnienia na świeżą bliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franzezka - to już pięć miesięcy...? co u Ciebie? :) Karo.. a kubasik co Ci proponował? zobacz na forum beauty w polsce wątki doktora kubasika, dziewczyny wklejają zdjęcia etc, może będzie ci łatwiej się odnazleźć w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo.s jeżeli nie dostałaś odpowiedzi na swoje pytanie to taka moja rada abyś je powtórzyła je kilkakrotnie sprecyzuj je dokładniej może gdzieś uleciało w natłoku innych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franzeska w takim razie chyba nie czytalas wypowiedzi, ktore samanta usunela, mysle ze tez zmienila bys zdanie na jej temat, bez powodu tego nie usunela, juz nie raz dziewczyny dyskutowaly nie na temat i jakos nie zostalo to wyrzucone, nie tylko ja i violesia tak to zrozumialysmy, inne dziewczyny tez i ich wypowiedzi na tem temat tez oczywiscie zostaly wywalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, część lekarzy zaleca po wyjęciu szwów na przykład nawilżanie linomagiem etc.. są dwie zasadnicze szkoły heh.. nawilżać albo oszuszać :) a co do regulaminu kafeterii - jesli posty nie są na temat danego wątku ale nikogo nie obrażają, nie są usuwane. jeśli obrażają (tak jak np częste dyskusje z osobami które po nas jadą bo mamy/robimy powiększanie piersi) - wtedy są. jeśli ktoś ma jakieś ale - w dziale redakcja kafeterii są kontakty do moderatorów, można z nimi porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomagajmy sobie!!!!!!!! Dajmy już spokój z tym oczernianiem jeżeli zachodzą jakieś pomyłki to pamietajmy ze to jest tylko net! że wypowiedzi nasze są tylko wyrywkową częścią naszych mysli i często chcemy powiedzieć coś innego a wychodzi całkiem inaczej PAMIETAJMY ,ZE JEST TO TOPIK O POWIW. PIERSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×