Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Tak jak napisałaś Sam:) są 2 szkoły ale rozmawiałam z chirurgiem (mam takowego w rodzinie) że on osobiście poleca (sam jest o takiej szkole)w pierwszych dniach suszenie i wietrzenie ;) nie zaleca smarowania -natłuszczania blizn ....ale jak wiemy co lekarz to inna szkoła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie. mogą się przecież rozpulchnić i rozejść.. oglądałam na beauty blizny jakby "po obu szkołach" i w zasadzie wygladały podobnie.. chyba na blizny jednak najlepszy jest.. CZAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki uwielbiam ten topik,ten temat:)))))) ale muszę znikać do pracy:( Samancia przesle Ci moje 685 :) na komórkę ,fakt że są to zdjęcia z 6 miesiąca po zabiegu ale są już prawie fajniutkie jak bedziesz chciała to przytnij je odpowiednio(wykasuj buzię ) i prześlij dla dziewczyn oczywiscie dla tych dziewczyn w temacie:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Samancia znowu snuje inrygi, a to juz sie robi nie HALLO. Według mnie, te kumpele Sam to Sam, ale mniejsza z tym. Proponuje zmienić watek na inny i już, a ten pozoztawmy Samanci i Samanci, może lubi dziewczyna rozmawiać z soba. Pomponiara, Aniula Janess, Miracle i inne Panie, których nicków juz nie pamiętam - proponuje zmienić wątek. Napiszę do was na priv i coż zdecydujemy, bo nie da sie prowadzić normalnych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo .s tak ja robiłam u Kubasika super lekarz ,a o co chciałaś zapytać ,bo nie doczytałam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że...''uderz w stół a nożyce same sie odezwą'' dziewczyny....... jak sie nie podoba to zmieńcie topik i nie siać tu zamętu!!!! zmieńcie topik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewcia konewcia podobno tak sie spieszylas do pracy, violesia ja tez mysle ze sam rozmawia z sam, i kto tu ma rozdwojenie jazni (tak napisala samanta o mnie), chyba ten termin w stopce to ma ustalony u psychiatry a nie u plastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Starych drzew się nie przesadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
"Koty"nie drapać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
pomponiarka NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,WCZORAJ BYLAM NA KONSULTACJI I JAK PYTALAM O BLIZNY TO USLYSZALAM TAKA ODPOWIEDZ-WSZYSTKO ZALEZY OD ORGANIZMU W JAKIM CZASIE SIE ZAGOI,WYDAWANIA PIENIEDZY NA DERMATIX CZY CONTRACTUBEKS TO WYZUCONE PIENIADZE.....JAK WCZESNIEJ PISALAM JESTEM 18 MIES,PO CESARCE I MOJA BLIZNA MIMO STOSOWANIA CONTRATUB....NADAL JEST GRUBA I FIOLETOWA....!!!! MIMO TEGO DOSTALAM ULOTKI O MASCIACH NA BLIZNY...HEHE SAMA DR U KTOREJ BYLAM JEST PO POWIEKSZANIU PIERSI I NIC NIE STOSOWALA OPRUCZ PAPIEROWYCH PLASTERKOW!!! ALE POWIEDZIALA ZE S;LYSZALA ZE JEST DOBRY KREM Z PEREL JEST NA ALLEGRO I KOSZTUJE 20 ZL....WNIOSKI WYCIAGNIJCIE SAME...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
POMPONIARA CZY MOGLABYM PROSIC ZDJECIE TYCH TWOICH 300 MNIE TEZ PRZEKONALI JEDNAK NA OKRAGLE BO CHCIALAM ANATOMICZNE......BEDE MIALA 325 PROSZE O ZDJECIA :) Z GORY DZIEKUJE I CZEKAM :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi bliznami... tak jak napisałam ,jednemu nie cały rok wystarczy a inni to po 2 latach widzą poprawe fajne efekty -rozjaśnia blizne masć z macicy perłowej nie pamietam dokładnie nazwy coś na N...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
23.04 czyli tak ja ty hehehe dr krajewski szpital gryfice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
aniula skad wiesz ?? tak u niej.... a slyszalas cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
tak ewcia aby byl to szczesliwy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek czucia nadal jak nie bylo to nie ma blizn nie smaruje niczym,dzieki bogu ladnie sie goja a wynioka to z mojego lenistwa;) piersi niby ok ale zauwazylam ze jedna jest bardzo twarda i jakby mi sie sutek zaoadl:/ heh nie wiem co to jest ale mi sie nie podoba jak tylko wjade do pol ide na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×