Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Maja, będę czekać na jakieś info od Ciebie po operacji, bo ja zaraz za tobą w kolejce :) Black - poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia konewcia jaki masz teraz rozmiar?? ja mam 500 i 550 rozmiar 75 e(ale nie w kazde sie mieszcze) lub f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia ale sam postapila slusznie stawajac w obronie tej dziewczyny,twoja wypoiwiedz natomiast byla nie na miejscu,kazdy moze sie tu wypoiwiedziec i nie musi byc pytany o zdanie a dla rozladowania atmosfery dodam ze bede miala 3 op:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko.. pisała kiedys.. ale nie pamiętam :( kostiumy kapielowe (górę) kupowała xl chyba ;) a masz już mniej więcej ustalone, kiedy chciałabyś mieć tę 3 operację? też u jarlińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,jest swietnym fachowcem ale jeszcze nie wiem kiedy,najpierw musze sie dowiedziec co mi sie z ta piersia robi itd ale mysle ze chcialabym w majuto bedzie akurat 7 miesiecy po ostatniej op:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie teraz wkładki Ci zaproponuje.. :) na beauty w polsce jest taki wątek "implanty powyżej 500" czy coś takiego - coś dla ciebie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowalam sie tam ale nie potrafie sie na tym forum polapac :/ strasznie skomplikowane jest ehhh jak mozesz to wyslij mi na poczte linka zebym mogla looknac ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju domyśliłam się ,bo jesteś ze szczecina ,a tu tylko jedna kobieta kobieta przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie dowiadywalam,minimum odstepu miedzy operacjami to 6 miesiecy :) ewcia sliczne masz te cycuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackSaphir83 zlecialo,zlecialo i euro tez \"zlecialo\":( To nic wiecej jak \"AA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Aniula , prosiłabym Cie o info na temat jak pobyt w klinice , jaka opieka i atmosfera, ile dni krytycznych po zabiegu , że dr. ok to już wiem, kiedy wsiadłaś do auta i jak długo na przeciwbólowych .będe wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety a jaszcze kilkanascie dni temu wymienialam po 4,82 heh a zy tym aa mowisz powaznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackSaphir83,a orientujesz sie jak to euro na dzien dzisiejszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×