Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Desperados 1 , zapomniałam że mamy w ten sam dzień, fajnie będziemy się wspierać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woriateczka z wroclawia
hej samanta dai mi prosze nr gg do black bo mi sie gg zepsulo dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
witam wszystkich,dolaczam sie do czwartku czyli tuz,tuz....19.03 dr krajewski gryfice...:) :) nie wiem jak wy dziewczyny ale ja sie wcale nie boje tylko tak sie ciesze ze juz nie moge sie doczekac....jeszcze 3 dni :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ktos wczesniej wspominal ze najwiekszy bol jest jak sie ma dreny a jak je wyjma to czlowiek jak nowo-narodzony...czy tak jest??? a ile sie ma dreny,jeden dzien??a 8i jeszcze jedno z ciekawosci....czy na op.idzie sie w pizamie czy jest sie nago i czy jak sie wybudzimy to juz ubrane w stanik i pizame czy jak??prosze o odpowiedz i pozdrawiam... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posialem kontakty z gg
ma ktos gg do blac schafire??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ANIULA a ty juz normalnie sie czujesz??po takim czasie juz nic nie boli??? jak wyglada twoja blizna terazpozdrawiam ciebie serdecznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
janess trzymam kciuki-trzymaj sie jak wrucisz to powymieniamy zdjecia oczywiscie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maju moja blizna jest już praktycznie nie widoczna,naprawde jej nie widze,a cycuszki jakbym miała je od zawsze. Ty już 19 jedziesz ,chyba większość dziewczyn ma ten termin. Trzymam za wszystkie mocno kciuki.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
witam:)no wlasnie widze ze nie jestem sama,fajnie :) widzisz moj dr nie chce mi zrobic ciecia w brodawce tylko pod a tam zawsze beda widoczne blizny.....moze go jakos przekonam zobaczymy...poprostu stwierdzil ze moge jeszcez miec dzieci bo mam 27 lat i mi nie zrobi hehe fajnie nie??a ja i tak nie karmilam swojej corki wiec moze jakos dam rade przekonac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
aniula a ty sama chcialas w brod.czy lekarz zdecydowal?? prawda ze blizny sa mniej widoczne ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
a smarujesz czyms??? sto pytan do heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, JESZCZE 3 DNI :), właśnie widze że 19.03 jest b.popularny, MAja pozdrawiam o której masz zabieg? mój lekarz też robi cięcie wkoło sutka , nawet się nie zastanawiałam nad innym, pozdrawiam wszystkie , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja smaruje blizny tylko linomagiem i to też jak mi się przypomni:) A co do cięcia to lekarz tak mi zaproponował ,a mam 28lat i to niebyło problemem.Znam 2 młode dziewczyny którym Krajewski robił cięcie wokół sutka.Maju trzymam kciuki za Was wszystkie z 19marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Ja się czuje zdnia a dzien coraz lepiej,dzis jest5 dzien po zabiegu i juz moge zrobic sniadanie ogarnac pamalutku co nieco,oczywiscie nie dzwigam ciezkich zeczy,spałam dzis lepiej;-).Wiec wszytsko jest Ok w piatek jade na zdjecie szwów,na szczescie nie miłam drenów .Piersi sa super mam teraz 75D zero siniaków czy krwiaków jedynie szwy ktore swedza pod plastrami czasem. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados - tu jest jakiś katalog euro http://www.eurosilicone.com/catalogue.html ale nie wiem jak dokładnie się po nim poruszać :) w każdym razie wszelkie wymiary są podawane w tabelkach :) mentor: http://www.mentorcorp.com/global/breast-augmentation/breast-implants.htm (wybierasz interesujące Cię) mam nadzieję, że te linki powchodzą.. Dziewczynki, ale Wam fajnie.. już za parę dni kilka z Was będzie JUŻ miało super cycuchy :D ja dopiero za 6 tyg.. czekam wytrwale :) dreny przeważnie są stosowane, zazwyczaj przez pierwszą dobę, jeśli sączy sporo wydzielin, to dłużej, raczej zostaje się na ten czas w klinice. wyjmowanie drenów niektóre dziewczyny boli, inne nie - kwestia indywidualna :) natomiast lepiej je mieć niż nabawić się jakichś krwotoków wewnętrznych etc (z pominięciem dr kasprzyka, on pracuje nieco inną niż standardowe metodą. jeszcze kliku dr na pewno też tak robi, jak on, ale teraz nie pamiętam nazwisk). generalnie bezpieczniej odprowadzić te wydzieliny drenem niż czekać aż ogranizm sobie z nimi poradzi sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta dzięki za linki, ale ten link z Euro już przeglądałam i nic z niego nie wiem:o:o Miracle gratuluję nowych nabytków!!! na pewno sa piękne ;) dziewczyny może się pochwalicie nowymi cycuszkami na maila? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Witajcie kobitki;) Byłam na USG piersi i technik mi powiedział że skoro robię już zabieg ,to żebym poprosiła dr. o usunięcie gruczołu mlekowego, bo po wycięciu nie ma ryzyka zachorowania na raka brodawki.Słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Miracle przyślij fotkę twoich cycusiów bo umieram z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne04
witajcie czy na konsultacje do dr kubasika to idzie się do kliniki bieleckiego i tam jest operacja ? znalazłam w wyszukiwarce trzy miejsca gdzie przyjmuję.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubasik konsultuje u Bieleckiego w piątki od 17 i tam też operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że doktorek ma coraz większe zainteresowaniw u pacjętek. Fajnie przynajmiej nie będe tu osamotniona jako jedyna od Kubasika. Miracle ja też poprosze o fotki jeżeli już masz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;-) Gosiunia ,Aniula podajcie meila to postraram sie Wam dzis wysłac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne04
dzwoniąc do "kliniki bieleckego" dowiedziałam się ,że konsultacje są we wtorki 16-18 bez zapisów.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziekuje :)od 13 jestem w Polsce,jutro wyniki ,napisze co i jak,pozdrowiam :)boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey040
Cześć, jestem kilka tygodniu po zabiegu z cięciem okołobrodawkowym i zastanawiam się czy z czasem moje blizny będą mniej widoczne (na razie odpadły strupki i jest bladoczerwona kreska)? Czy któraś z Was miała takie cięcie? Jeżeli tak, to czy faktycznie jest ono mniej widoczne niż to pod piersią? Czy po kilku miesiącach zauważalna jest taka blizna (dla osoby która zobaczy Was bez stanika)? Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny oczekujące na swoj termin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×