Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczyny dzieki za komplementy;-) Piersi robiłam u Kasprzyka ,anatomy Mcghany 410MF L-335G ,MX410 370g P.Miałam A a teraz mam D;-) Jestem bardzo zadowolona i z dr.i z opieki.Polecam! Dziewczyny mam pytanie ,powiedzcie po jakim czasie przestały Was boleć piersi tak na dobre i po jakim zmiekkły . Byłam dzis na zdjeciu szwów ale z wrazenia zapomniałam zapytać.....:-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zabrzmi bardzo dziwnie ale mnie piersi nie bolały w ogóle. Owszem były nabrzmiałe ale to nie był ból. Natomiast szwy doprowadzały mnie do szału. Nawet wybrałam sie kupić większy w obwodzie biustonosz bo myślałam, że ten od lekarza jest po prostu za ciasny i tak bardzo mnie uwiera. Na szczęście nie kupiłam bo ten jest dziś idealny. Co do miękkości to moje chyba sa już miękkie ale chyba jeszcze zmiękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle ja mialam miekkie po jakis 3 miesiacach,ale to sie caly czas zmienia,teraz moje cycki maja juz 8 miesiecy i mysle,ze juz sie calkowicie uksztaltowaly i zupelnie zmiekly.chyba dopiero od niedawna przestaly byc nadwrazliwe na dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, bardzo dawno mnie tu nie bylo, bo bylam wkurzona na pewne osoby, ale widze ze znow zaczyna byc normalnie wczoraj bylam na kontroli u doktorka po miesiacu od operacji, moje piersi sa juz miekkie ale lekarz powiedzial ze beda jeszcze bardziej miekkie, podobno miekna ok 3 miesiace (tak powiedzial), moge juz nosic normalny biustonosz i to z fiszbinami, a na noc nie musze zakladac zadnego, jeszcze mam przyklejac plaster na blizne (przez ok 2 miesiace) bo lepiej sie goi, dzis wreszcie kupilam nowe biustonosze, mam rozmiar 70D, takze wszystko super, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześt kobietki, JESTEM PO :) ta k jak obiecywałam ciąg dalszy relacji ze szpitala .Narkoze przeszłam super i dzisiaj już też jestem całkiem ok, robie spacerki i sama wstaje i wcale mnie mocno nie boli, i wiecie co aż mi się samej nie chce w to wierzyć bo naprawde nie jest żle, mam dreny wszystko ładnie spływa , a mó dr. mówi że wyszło dobre C a pamiętajcie że wkładałam tylko 275 cc mentor hp:) więc rozmiaru tak napr. nie można przewidzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cycolinki !!! JEŚLI MOŻNA TO TEŻ PROSZĘ WSZYSTKIE O FOTKI :) JESTEM NA ETAPIE WYBIERANIA !!! MYŚLĘ O OKRĄGŁYCH,DA PEWNO DO 300 , WIĘCEJ SIE PEWNIE NIE ZMIEŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara hej ! ciesze sie razem z tobą i zazdroszcze tych biustonoszy!!! karo.s gratuluje nowych nabytków!!! czego tylko 275 ? i jaką miałaś wyjściówkę? mam nadzieje że jak się będziesz fotami chwalić to mnie nie ominiesz :) życzę ci szybkiego powrotu do normalności mam nadzieję że jak dojdzie do mojej operacji koło sierpnia (dopiero:( ) to wciąż tu wszystkie będziecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG prosze o fotki ;) Gg i Karo - gratuluje i zazdroszcze!! ciesze sie ze wszystko tak dobrze przechodzicie! Aniula dlaczego chcesz je zmienic?? Sa swietne, sama bym chciala zeby u mnie byl taki efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Hej dziewczyny!!! Poslijcie mi któraś fotki swoich nabytków ,mnie sie wydaje że sa jakos troszke wysoko.:)Dziekuje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,jestem wszystko ok.Pomponiara ja wyszlam 19 ok 13,szkoda. boli,ale wszystko do wytrzymania,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, uff. cieszę się, że wszystko poszłop tak, jak miało :) Karo - gratuluję :) a relacja ze szpitala - jesteś bossska 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Karo ,Janess cieszę się że z wami już wszystko dobrze (kamień z serca)Jak będziecie w stanie to podeślijcie fotki jestem ciekawa jak wyszło.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza31
Violesiu wysłałam Ci e-maila.Wszystkim cycolinkom udanego weekendu życzę.Idę śnić o pięknym biuście,pa dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, dzisiaj wychodze do domu , czeka mnie jeszcze wyjęcie drenów mam nadzieje , że nie będzie tak żle :) I wiecie co jest dla mnie najgorsze , spanie na plecach , dzisiaj pół nocy nie spałam przez tą cholerną pozycje , nie wiem jak ja to wytrzymam :( w zasadzie piersi mnie nie bolą trochę przy wstawaniu , ale już lepiej niż wczoraj. Oczywiście że jak trochę pochodzę to się czuje zmęczona ale naprawde myślałam że będzie gorzej:) Pozdrawiam was wszystkie gorąco , dziękuję za miłe słowa, płenta jest jedna WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zmienić opis w stopce :):) No i oczywście polecam wam dr.Kubasika z kliniki Bieleckiego w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janess! Bardzo sie martwiłam o ciebie, ciesze sie że wszystko jest ok! Karo no relacja twoja zasługuje na nagrodę :-) To sie nazywa relacja na żywo :-) ! Meduza - odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisze z domku, wyjęcie drenów to naprawdę nic strasznego , jeżeli łatwo wychodzą a u mnie tak było , polecam cięcie brodawkowe zdecydowanie mniej boli :) po, tak wogóle to ja czuje raczej takie mrowienie niż ból (dostałam o 11 pyralgine w wenflon i nic więcej nie brałam już dzisiaj :) uwaga na ketonal działa bardziej przeciwzapalnie niż przeciwbólowo ! Bandaże mnie gniotą dosyć mocno i nie mogę za bardzo się najeść , bo mam dyskomfort, ajeszcze dzień przed oper. miałam grype żołądkową i temp. na szczęście jednodniową, więc stresa miałam podwójnego :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza31
Hej dziewczyny.Mam 35 lat,wykarmiłam dwójkę dzieci.Na topiku czytam Was od dwóch miesięcy.Marzę o lepszym biuście-w chwili obecnej nie mam czym sie pochwalić.Moje wymiary:156 cm,49kg,72 pod biustem,w biuście 81(o zgrozo!).Wszystkie dziewczyny prosze o fotki waszych nowych biustów a przy okazji poproszę dziewczyny ,które przeszły op w Poznaniu o informację o kwocie za op zwłaszcza za anatomy,bo chyba takie poleci mi lekarz przy moich wymiarach.Widzę,ze janess jest mniej więcej takiego wzrostu jak ja,karo.s jest troszkę wyższa,Violesia ma takie same wymiary jak ja ,ale jeszcze przed zabiegiem.Ty karo.s masz implanty 275 cc mentor hp.Ciekawa jestem jak wygladaja Wasze cycki.Mam nadzieję,ze je zobaczę.Dzięki dziewczyny.Pozdrawiam z lubuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Kobitki! Mam zapytanie, czy po pszczepieniu przeciw żółtaczce bolałay was mieśnie? Bo mnie okrutnie bola, a juz 2 tygodnie po szczepieniu jestem! zwłaszcza łydki, no ledwo chodze! Zaczęło tak 5 dni po szczepoieniu i nabało strasznie na sile. Koszmar! Skoro mnie wszystko boli po szczepieniu, to co dopiero bedzie po op :-( Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Pozdrawiwm was wszystkie, na wstępie odpowiadam Meduzie 31 , jeżeli jesteś z lubuskiego to do kliniki Bieleckiego masz blisko,polecam sama jak widzisz sprawdziłam , co do rozmiaru jeszcze tak do końca nie wiem jakie wyszły , w piątek bende miała ściągane bandaże. Wyszło niby dobre C , ale zobaczymy , fotki dopiero w przyszły wekend. A teraz pytanko dziewczyny dobre C ile to może być w obwodzie biustu tak orientacyjnie ?? napiszcie proszę :) PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza 31 Cena U Bieleckigo to 9500, zależy też od implantów moim zdaniem najlepsze mentory okrągłe (niestety najdroższe ) dlaczego uważasz że anatomy dla Ciebie będą najlepsze ? JA miałam wyjściowo małe B strasznie obwisłe bo też wykarmiłam dwie córki i podczas karmienia miałam rozmiar naprawdę duże D E a po małe B , więc moje piersi naprawde uległy sile grawitacji . Polecam CI konsultacje u dr. Kubasika na pewno dobrze doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny a co się dzieje z DESPERADOS 1 , ona przecież miała też 19 03 oper. napiszcie jeżeli macie jakieś info .c u niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Karo, ale energia od Ciebie bije! Waw! :-) Według tabelek ze sklepów internetowych roz C przy obwodzie pod biustem 68-72 cm- wynosi 86-88, rozmiar D - 88-90. No właśnie gdzie jest desperados!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×