Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość hej hej dziewczyny
mam takie jedno pytanko do Pań które są już jakiś czas po operacji..................czy implanty są w jakiś sposób wyczuwalne??? Tzn chodzi mi o to czy są może jakoś nienaturalnie twarde??? Bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam wszystkie cycolinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej dziewczyny
tzn czy piersi są jakoś nienaturalnie twarde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia 26 ;-) Ja mam anatomy ;-)wygladaja jak moje naturalne taki włąsnie chciałam efekt;-) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej dziewczyny
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko... przeczytałam właśnie że po operacji może się zmienić wrażliwość brodawki jest tu może jakaś Pani której to dotyczy??? że np. brodawka jest mniej wrażliwa niż przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem trzy tyg po.od po operacji do teraz jednej wogole nie czuje a druga tak ale nie tak samo jak przed tzn.ja bym to okreslila jak taki zwykly zimny dotyk,bo wczesniej to byla ta orgazmowa czesc cialka..:(tyle ze ja mialam tez uplift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka rece bez zmian dzisiaj jade do lekarza bo pod jedną wyczuwam jakieś zgrubienie jakby węzeł chłonny byl duzy :/ już jestem zła .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kobietki, leże już z wenflonikiem i czekam na anastezjologa , jestem sama w pokoju, mam pana pielęgniarza :) trzymajcie za mnie kciuki bo bardzo się boję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Karo.s nie bój sie będzie dobrze 3mam za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo,s trzymaj się dzielnie niedługo będzie po wszystkim i pozdrów doktorka od Ani ze szczecina będzie wiedział.Pozdrawiam Cię gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo jesteśmy z Tobą!!!bądź dzielna!!! Miracle wyślij fotki proszę bo o mnie zapomniałaś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia_26
zmieniłam troszkę nick bo przy poprzednim nie mogłam się zaczernić, bo zapomniałam hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Dziewczyny powiedzcie jak to jest: Jestem dwa tygodnie po operacji piersi .Jak je dotykam to mnie całe bolą,sa takie wrazliwe.Ale tylko jak dotkne. Troszke sie boje.Czuję takie coś od jakiś dwóch dni.Pozdrawiam:)miałam pod mięsien wkładane.Moze ma to jakiś zwiazek z tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris50 to normalne przecież to dopiero 2tygodnie,a pod mięsień boli jeszcze bardziej przecież to jest duża ingerencja w nasze ciało. Także się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Dziękuje ci bardzo!!!:) naprawde się zaczełam martwic:(szkoda by było pozbywac się takich fajnych bimbałków:):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko.. relacja z zabiegu, z wenflonem wkłutym w rękę... :) :) :) podziwiam pogodę ducha :) ja sobie chyba jakiegoś głupiego jasia załatwię i będę już z tydz przed zabiegiem brać.. :P powodzenia dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze operowane cycolinki. Sama mam mieć operację za niecałe 2 tygodnie, a od wczoraj zaczęłam chorować, strasznie boli mnie głowa. Jak mam sobie z tym poradzić, w przyszłym tygodniu muszę zrobić badania, boję się, że źle wyjdą. A przecież już nie mogę rzucić się na leki. Poradźcie coś proszę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARO i jak tam z Tobą? Janess odezwij sie! Miracle poproszę o fotki :-) violesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volesia gdzie Ty się podziewałaś,tyle czasu??? Dziewczynki jak u Was jak wasze cycuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie minęło 2miesiące,ale za ok 2miesiące robie jeszcze raz operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jeszcze nie wiem dopiero będe do niego jechać i rozmawiać na ten temat,ale napewno się dogadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Witam wszystkie cycolinki!Miracle sliczne sa te Twoje cycuchy!!!!!az sie wzruszylam ,dokladnie o takich marze:).mozesz mi napisac gdzie i jakie robilas,u kogo itd...,bo mi jakos umlnelo,nie bylo mnie jakis czas na forum a namachalyscie tych stron ze ciezko nadrobic:),pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, no jestem w CZechach i mam beznadziejne łącze z internetem-fiksuje mi wszystko :-) No ale w sobote już wracam :-) ANIULA, ale ty powaznie z ta druga operacją? Według mnie masz ok cyculki:-) Myślisz że są za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia poważnie myśle o kolejnej op tak za miesiąc dwa, che je jeszcze troche powiększyć,Samanta nie wiem czy 50ml to dużo , jeżeli nie to zrobie sobie 500ml,mam wysoki profil .a jest pośredni rozmiar między 450,a 500ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było ale jeśli ktoś zyczy sobie fotkę to służę. W każdym razie jestem ponad 3 tygodnie po zabiegu i fizycznie już w pełni sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 - pewnie że ktoś życzy sobie fotke :) :) :) jak ogólnie samopoczucie po? Aniulka, może i jest pośredni rozmiar, tyle tylko, że jak dołożysz niewiele, to nie będzie specjalnej róznicy.. nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba 150ml daje jeden rozmiar plus (poczytaj o tym na beauty, zebym Cię w błąd nie wprowadziła, bo naprawdę nie pamiętam czy to było dokładnie 150ml..). ja bym jeszcze twoim cycuchom dała trochę czasu - one są chyba trochę za wysoko jak na razie i może jeszcze zejdą - i będą wyglądać też wtedy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×