Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cassie, ja też jutro idę do dr ;) ma mi wyjąć resztkę szwów (jeden mi się sam rozwiązał i tylko zwisa taka smieszna niteczka) i taka tam, kontrola miesiąc po.. nie mogę się tego shoppingu doczekac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JANESS MOGLABYS MI WYSLAC ZDJECIA AKTUALNE?? JESLI BEDZIESZ CHCIALA JA TEZ WYSLE.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
CARO WITAJ,A JAK WYGLADAJA PIERSI,BO MIALYSMY W TEN SAM DZIEN OP.OPRUCZ ROZMIARY BO WIDZE ZE JEDNAK ZA MALE TO SA LADNE??? BO COS Z NASZEGO RZUTU TZN Z 20.03 TO JAKOS WSZYSTKIE PODLAMANE... JA TEZ MAM WATPLIWOSCI I JADE JUTRO DO MOJEGO LEKARZA ...ZOBACZYMY CO POWIE..!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG a jakie masz implanty? No i jaki miałaś rozmiar przed op? Z tego co wiem, to dr wkłada tez wieksze implanty, ale jak jest faktycznie to niestety nie wiem :-( Ja nie chce więcej niż 290. Samanta co do cen u dr K, to są zzliżone do cen innych lekarzy. Janess daj no znać co tam z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę, że one są wyższe niż u innych, tylko że zarabia kilka razy za to samo. i mi się to własnie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - myślisz, ze robi to dr specjalnie? Bo tak to zabrzmiało hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym moze byc, bo z tego co zauwazylam prawie wszystkie dziewczyny jak wezmą ponizej 300cc chcą za chwile miec wieksze..ja tez o malo bym tego blędu nie zrobila chciałam i bylam bardzo stanowcza i zdecydowana na 250 potem lekarz mnie na 275 (chociaz!) przekonał, no a dziewczyny TUTAJ jakims cudem przekonaly mnie do 300, i wszystko bylo takie piekne, nikt nic nie zauważył, miałam takie średnie C (nadal mam w jednej piersi:):)), jak kiedys przed ciaza,( po ciąży sflaczale A)..i gdyby nie ta torebka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Violesiu, ale nie chcę tu dyskutować nt temat. to jest wątek "jestem po zabiegu..." i niech tak zostanie :) mogę z Tobą podyskutować na priv, jesli masz ochotę. zresztą, jeśli widze, że jakaś dziewczyna ma w stopce zwracające moją uwagę rozmiary impl, to jej także staram się pisać maila niż tu :) i Ty też nie daj się zwieść i nie zejdź poniżej tych 290 :) przypomina mi się, że GG12 miała chyba koło 80cm pod biustem (75-80..). a impl ma mniejsze niż ja - które jak ktoś zauważył zresztą do mojej drobnej budowy wcale nie są jakieś pokaźne. Kotek - pamiętasz jaka byłaś uparta na te 250..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsala mogłabyś podesłać fotki swoich piersi ,chciałabym zobaczyć jej prace,choć niewiem czy jeszcze jest mnie coś zdziwić w jej wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, dalaś mi do myślenia, ale nie chce się nakręcać. Tym bardziej, ze dr robi ładnie i tego nie da się zaprzeczyć. Te cycuchy od niego to dzieła sztuki w większości. Poza tym, oprócz piersi robi też inne op plastyczne i z tego co się orientuje to kobiety sa bardzo zadowolene - zwłaszcza z powiek i warg sromowych. Nie można powiedzieć, żeby chłopisko się nie starał. Chce też u niego zrobić powieki, ale mnie troszke zaniepokoiłaś, bo nie chciałabym aby źle dociął powikę, bo liczyłby że powróce za pół roku i powtórze op. Jak nie chcesz odpowiadać na forum to puść maila violesia@gazeta.pl. O dr Z to ja nawet przez chwile nie myslałam - nawet gratiś bym się nie dała kobiecie dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku Czpiotku ja jestem w podobnej sytuacji do Ciebie ,mieszkam w Niemczech na stale,a robilam w Krakowie,nie moge teraz urlopu dostac,bo sobie nie poradza jak wyjade:)Dzwonilam do doktorka ,kazal mi sie uspokoic i postarac najlepsze zdjecie zrobic jakie sie da,a to nie jest tak latwo uchwycic cos ,co jest przez chwile i na dodatek malo widoczne,moge jedynie udac sie do prof.Manga,i tak zrobie jak Kasprzyk cos dojrzy,no cos mnie bierze ,te ch....ne komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, wysłałam :) Janess.. moze faktycznie psychika chodzi na wysokich obrotach.. ja przez chwilę myślałam, że mam wczesne DB - jeszcze dziewczyna na forum wkleiła zdjęcie tego, miałam op tydzień przede mną.. no myślałam, ze zejdę.. wyczuwam coś twardszego pod piersią i wyczuwam (nadal) ale jak dobrze to pooglądałam to mi wygląda na twardszy wewnętrzy szew po prostu heh.. a ja już zaczynałam się wściekać i żałować operacji hihi także na razie się nie stresuj, moze faktycznie przejdź się do lekarza tam żeby to obejrzał :) na beauty kiedyś pisała dziewczyna że jej się takie wgniecenie robiło w piersi, tylko od górnej częci piersi i tuż przy mostku, centralnie w dekoldzie i jej dr powiedział, że to dlatego, że ma za mało tłuszczyku tam i kazał jej ostrzyknąć to kwasem hial chyba.. takie cuda :) więc nie trzeba od razu podejrzewać najgorszego a ja się dziś zmierzyłam - drugi raz po operacji i jednak piersi się układają cały czas - dziś na cm pod biustem 65cm, a w biuście 88/89.. dużo trochę.. i jakoś.. ja ich nie dostrzegam, żeby aż tyle było w obwodzie.. chociaż mogłoby zostać - idealnie do bioder hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Samanta, dziekuje za radę, szanuje i bardzo lubię ludzi szczerych i widze że Ty do takich osób należysz. Super. Chciałam owszem większe , dużo większe- apetyt rośnie.... Jednak gdy wczoraj ogladnełam zdjęcia Janess, to uważam że ma bardzo ładne duże piersi- jak dla mnie. Chcę mieć takie naturalnie w sam raz, do dużej meskiej rączki heheheh. Ale jak tak wczytuje się na forum, to sie gubię. Otóz jedne dziewczyny podają wielkości w ml, inne tak jak ja w gramach. Jeszcze jedno, Samanta Ty masz okragłe 325 cc HP. A ja mam mieć anatomiczne 280g i wpisana wielkość 410 HCG Może głupie pytanie, ale sie pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kotek czpiotek nie moge wyszukac twego adresu ja mam zmieniony adres meilowy tamten poczatkowy mi sie zablokował wiec ten co ostatnio podawała to nowy betti72.72@tlen.pl PODAJ MI SWÓJ A NAPISZE COS TO WTEDY ZOBACZYMY CO SIE DZIEJE Z MEILEM BUZKA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi, to są analogiczne informacje. jedne firmy oznaczają w katalogach pojemność w ml, inne wagę w gr. sprawdź lepiej wymiary swoich impl ;) moje mają 11,5cm średnicy i 4,8cm projekcji nie sugeruj się też jedną osobą tak bardzo. lepiej pooglądać dużo zdjęć i mieć jakby szersze pole widzenia w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
sAMANTO WYSŁAŁAM tOBIE KOCHANA MEILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta i tu racja. Ja mam wysokosc 12,0, szerokosc 11,1 a projekcja 4,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ja powiem tak, wygladaja naturalnie,na calkiem spore,ale chcialabym wieksze ,mam pod biustem 67cm wiec to pewnie tez ma znaczenie,ale mam nadzieje,ze okazji do zmiany na wieksze nie bede miala:(SAMANTA ja bardzo chcialabym,zeby to tylko psychika i chetniej wybralabym sie do dr.w tym kierunku ,niz na poprawke w samym srodku lata :)Violesia no zrobilam ze sto ujec i cos tam widac,ja widze bardzo wyraznie ,bo wiem gdzie to jest,oznaczylam na czerwono i chyba sie napije czegos mocniejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku wyslesz mi Twoje fotki,ja podesle Ci moje ,bardzo prosze.Barbi ja mam :wys.-10.6,szer.-11.5,proj-.5.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 300 i 325 okrągłe i zamierzam wymienić bo u mnie wyszły bardzo małe. Podczas karmienia miałam większe wiec tym bardziej mnie to dobija. Pod biustem mam około 77 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess wysyłaj fotki - ocenie! :-) GG wyślij mi fotki - ocenie! :-) Ale mnie na ocenianie wzięło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG ale z tego co pamietam to dr chcial Ci wieksze wlozyc a Ty sama zdecydowalas sie na mniejsze? Samanta do konca nie masz racji co do tego ze dr wszystkim za male wklada... Ja mam 170cm, waze 52 kg, pod mam 70 cm i bede miala 375 i 400 ml - tak ostatnio ustalilam z dr - sama wiesz najlepiej ze nie wszystkim da sie wlozyc tyle ile chca, zalezy to przede wszystkim od wyjsciowki a dr zalezy na tym zeby po operacji pacjentka nie wygladala komicznie z dwoma sterczacymi nienaturalnie kulkami na wlasne zyczenie, nawet jak sie czasem da wiecej wlozyc to on sie tego nie podejmuje zeby nie psuc sobie renomy takimi efektami... takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, takich przypadków jak Ty jest skrajnie mało, a tych które robią drugi zabieg coraz więcej. moim zdaniem to marketing :) Janess - prześlij mi zdjęcie tego, co obserwujesz w swojej piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×