Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Janess, a Ty jak się czułaś tydzień po operacji. Pytam , bo mam zaplanowany tylko tygodniowy urlop po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien po juz lepiej, pojechalam na kontrole do Krakowa i tego samego dnia wrocilam-600 km, a dzien pozniej wracalam do Niemiec 1300,bez problemu, ale nie moge powiedziec,ze bylam w pelni sprawna,takie podstawowe czynnosci sprawiaja problemy jak umycie wlosow,czy ciezkie drzwi,skrzynia biegow,najgorsze sa pierwsze dni,10 dnia po op.prowadzilam auto,po 2 tygodniach wrocilam do pracy,wszystko do przezycia:)Ja mam dwie osemki do wyrwania i jeszcze nie zrobilam terminu,tak sie boje,mniej balam sie op.i bolu po op,ale najgorsze z tego wszystkiego ,jak juz masz te wymarzone piersi to sa te komplikacje i strach przed nimi,bo ja tak akurat mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, dzieki za fotki. Cudne są, gratuluje. Niech juz bedzie lipiec hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, jesli chodzi o reperowanie zębów, to oczywiscie bardziej sie boje niz moje córcie 2 i 3 latka. Ale zawsze przy najmniejszym borowaniu biore znieczulenie i spokój. A tu wiem że bede sie zwijac z bólu długo długo po. Ale i tak warto. O komplikacjach nawet nie myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ,a jakie bedzie miala implanty i jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi czyli masz ok.160cm ,ok 50kg wagi i dobnej budowy jestes,zgadlam:)Ja mam anatomy 290g,jak chcesz wysle Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
kotku dziekuje za fotke. Mam nadzieje ze szybko sie z tym uporasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
KOTKU CZPIOTKU ja jakoś nie dostaje zdjec od ciebie wyslij mi prosze te po operacji i te teraz podaje ponownie meila betti72.72@tlen.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, ale ta przypadłosć z piersią masz od jakiegoś czasu, czy od niedawna? Może zadzwoń do dr K. bo ten twoj Deutsche dr skasuje cię okrutnie! Barbi, no szkoda że sie miniemy, zawsze to milej z kimś wcześniej poznanym :-) Nawet nie myślę jeszcze o operacji, bo bym w szał wpadła :-) ze strachu w rzeczy samej :-) Jakie masz wymiary tzn wzrost, obwód w piersiach i pod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, jestem szczupła, ale wyzsza. Chciałam nawet wiekszy rozmiar ale dr powiedział że sie nie da, za mało skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTKU CZPIOTKU jak chcesz moge Ci podac numer do asystentki mojej pani doktor mozesz zadzwonic i sie spytac numer jest bezposredni na kom. Załatw to jak najszybciej, czas nie dziala na twoja korzyść:(. Dziewczyny co do rozmiaru to ja mialam małe A a raczej nic nie maiłam:) włozyłam 375 hp i wcale nie sa jakies duze. Mam 165cm i ważę 48 kilo i jak bym teraz miała robić to bym wzieła 400 albo 425. Te sa fajne ale takie bardzo bardzo naturalne, chlopak sie cieszy bo wygladaja jak moje ale jak bym miala teraz robic to wybrala bym wieksze. Co do wygladu to jestem miesiac po op i ciagle sie zmieniaja, raz jedna jest ladniejsza raz drugaraz jedna wyzej raz druga, juz bym chciala zeby sie uformowaly. Ale jeszcze sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Taki efekt jak ma kotek trzpiotek moze tez bys spowodowany za mała lub za duża kieszenia na implant, a wtedy jest to blad lekarza..... Dziewczyny mam pytanko jak dlugo piersi sie formuja???? Bo zaczynam sie stresowac tymi zmianami i tym ze ostatnio od tygodnia lewa piers jest wieksza i twarsza i jest wyzej niz prawa... Chyba wariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka25 - kochana podziwiam cię, że sie odważyłaś zrobić piersi u dr Z ! Jestem tez z Lodzi. Naprawde jestem pełna podziwu - nie żartuje! :-) Janess nie wkręcaj się! Widać to bardzo? Czy tylko czujesz to? Bo chyba za bardzo o tym myślisz! Chyba jeszcze za wcześniej na ewentualne powikłania! Wyluzuj! Moze na piwko póidziemy :-) :-) ? Od razu ci wszystko przejdzie :-) GG nadal rozwalone, ale w tym tygodniu ma działać! Pozdro dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm pytanie do kotka czpiotka co sie stało że ten implant sie przemieścił? ja byłam u dr.Sankowskiego (któraś z was robiła tam cycuchy???) umówić sie na zabieg ale własnie boję sie żeby nic sie nie stało. Napiszcie też czy masujecie jakoś piersi żeby były miekkie, bo też sie przestraszyłam, tego masowania ??? Odpowiecie komuś nowemu .......a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm pytanie do kotka czpiotka co sie stało że ten implant sie przemieścił? ja byłam u dr.Sankowskiego (któraś z was robiła tam cycuchy???) umówić sie na zabieg ale własnie boję sie żeby nic sie nie stało. Napiszcie też czy masujecie jakoś piersi żeby były miekkie, bo też sie przestraszyłam, tego masowania ??? odpowiecie komuś nowemu.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka,Violesia ma racje dr Żukowska nie ma za dobrych opini ,każdej pacjentce proponuje te same implanty czyli 375ml i często dziewczyny skarżą się na brzydkie grube sączące się blizny,ale może akurat Ty będziesz zadowolona. Aleksandra z tego co pamiętam to nikt na forum nie robił u Sankowskiego podobno jest przereklamowany i bardzo drogi.Co do masowania to ja masowałam piersi przez ok 2tyg ,a później przestałam ,bo już mi się nie chciało. Cycuchy mam mięciutkie czasami się śmieje ,że doktorek mnie oszukał i nic mi tam nie włożył :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny Wam wszystkim za pocieszenia, postaram sie odpisać na wszystkie pytania.. ta pomyłka mejlowa nie była zabawna bo ten \"ktoś\" się wystraszyl mojego zdjecia, takze na pewno jesli to facet to moim ksieciem raczej nie bedzie chiał byc:) Jamess nie panikuj, idz jak najszybciej do lekarza i sprawdz co to, bo jesli to ta przekleta torebka to zaczniesz szybko łykać leki i powinno Ci pomóc, ja włąsnie to zlekceważyłma i za póxno zaczęłam działać..tak przynajmniej myślę..u mnie ta dysproporcja polegała na tym, że sutek w lewej piersi zaczą sie lekko obniżać, a i pierś zrobiła się mniejsza troszke niż wcześniej, myślałam, ze tak musi byc a to był początek tworzenia się tej blizny, która zaciskała się powoli wokól implanta powodująć jego zmniejszenie (zbicie) i przesuniecie ku górze!!:( Miamorek ale ja mam Twoje mejle sprzed kilku miesiecy, masz ten sam adres sprawdzałam, nie wiem czemu Ty nic nie dostajesz? poszukaj mnie masz moje zdjęcia po operacji, napisz do mnie cos nowego jak zrobie \"odpisz\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka ja sie umówię na wizyte do warszawy bo mi blizej, a mysle, ze kazdy bedzie chcial mnie zobaczyc, ja wciaz licze (moze glupio) ale na to, ze te leki mi pomogą:( a dlaczego piszesz, ze na czas działa n moją niekorzysć? czy myslisz, ze to będzie się jeszcze pogłebiać??? to gdzie ten implant będę w końcu miała na brodzie??!!! buuuu:(:( Pomponiara zaras podeśle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mija 3 m-ce po zabiegu. W przyszłym roku jak uda mi się zebrać kasę wymieniam wkładki na większe. Nie jestem w stanie cieszyć sie z tych co mam, prawie wcale ich nie widać ani w bluzce ani tym bardziej w dekoldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra masz fajnie ze robisz u sankowskiego, tez bym chciala:).. mnie sie zrobiło powikłanie zwane torebka bliznowatą, jest to blizna ktora robi się czasem (rzadko) wokól implanta powodując stwardnienie, przesunięcie się implanta, deformacje i nawet ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku czpiotku nie wiem czy fajnie czy nie,dlatego szukam kogoś kto robił sobie tam cycuchy.Wiem że robią u niego panny z pierwszych stron gazet np. Steczkowska .Po ciązy moje i tak male cycki zrobily się jak uszy jamnika no coś z tym muszę zrobić ale tak strasznie się boje takich roznych powiklan że coś strasznego.Ale mam koleżankę która nosi implanty od 15 lat i jest super zadowlona i ona właśnie masuje te swoje piersi żeby była miękka ta cała torebka wogół implantu .Mąż oczywiście mówi żebym absolutnie nic nie robiła i nie akceptuje mojego wyboru -no ale co facet może powiedzieć.... przecież nie powie mi idz sobie zrób bo dramat masz na swoim ciele. Jestem chuda wysoka i płaska jak decha ! A czy możliwe jest spanie na brzuchu z tymi implantami czuć je bardzo pod skórą ?? Kotku może ty powinnaś udać się właśnie na konsultacje do kogoś dobrego i nie czekać dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie, Magda, cieszę się, ze się Wam moje maleństwa podobają :) Barbie, moim zdaniem masz stanowczo za małe impl. argument że po 2 ciążach masz za mało skóry do większego impl niż 280 przy 75cm pod biustem wydaje się być lekko śmieszny, sorry.. żeby nie wyszło tak właśnie, jak u GG12 - kochana, a Ty drugi raz też do kasprzyka się szykujesz? współczuję.. :( mam nadzieję, że moda na niego nieduło minie. robi pięknie, ale dooobrze na tym zarabia, niewspółmiernie jednak do tych efektów. proszę się nie oburzać - dziewczyny operowane i mające mieć op u niego - to jest moje zdanie i z całą pewnością się ono nie zmieni, a może komuś pozwoli uniknąć błędu aprobaty na ultramałe impl, a potem powtórnego zabiegu.. CC nie wynika (a przynajmniej do tej pory tego nijak nie stwierdzono) z winy lekarza, tylko z procesów zachodzących w naszym ciele.. Kotku, z tym pogorszeniem to już dziewczyny pisały.. wizualnie to już może nie będzie gorzej, ale fizycznie może zacząć dokuczać.. Aleksandra, można spać na brzuchu po op, ale ileś czasu trzeba odczekać, aż się wszystko pogoi. mnie do sankowskiego zniechęcił koszt konsultacji ;) a gdyby mnie do siebie nie przekonał, tyle kasy w plecy - oooo nieee... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
gg12, a czemu nie jestes zadowolona ? jakie masz wkladki? nie mozna bylo wlozyc wiekszych czy balas sie? moze jeszcze powieksza ci sie o pre cm, podobno jak opadaja i miesnie odpuszczaja to tak mozesie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie - a mówił Ci broma kiedy to może nastąpić? ja bym już chciała :P drażni mie to napięcie w mięśniach.. ah. przerzuciłam się z kostiumów na bieliznę.. jeśli jutro dr pozwoli mi wywalić pancernik, mam już upatrzone modele i idę na shopping.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
sam, supper jak ten miesiac szybko minal! nie, nie pytalam o to jeszcze doktora, ale jutro jade na wizyte wiec podpytam o wszystkie niejasnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×