Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Chce wazyc 52 kg
zrezygnować z op możesz na chyba 2 czy 3 tyg wczesniej-wtedy nie tracisz zaliczki. Jesli wyniki wyjdą Ci złe, to wydaje mi się, że dr po prostu ustala nowy termin dla Ciebie. Zaliczkę tracisz wtedy gdy sie wycofasz bez konkretnego powodu albo gdy nie przyjeżdzasz na zabieg;) W sumie za całość wyszło mi 12 tys. (11,500 + 200zł konsultacje+ 200zł badania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć, fajnie, że szybko wracasz do formy :) no nie będę się powtarzać, że Ci zazdroszczę...jak tak patrzę na swoją klatę to załamać się idzie...tak jak u Ciebie gg12, łopatki bardziej wystają :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Kotku Twoje cycuszki wyszły świetnie tylko przypomnij mi u kogo je robiłaś?u Kasprzyka chyba, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
A dziewczynki jeszcze męczy mnie jedno pytanko, co jeśli np. tuż przed op.pojawi się okres?może to głupie pytanie ale jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
Jeżeli przed operacją pojawi się okres to prawdopodobnie będziesz miała przesunięty termin operacji, zresztą sam lekarz informuje o tym na wizycie wstępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie 7 stycznia będzie 3 miesiące po niby powinno sie operacji nie robić podczas miesiączki ale ja byłam w trakcie okresu i powiem wam ze gdyby nie to ze ja dobrze znosiłam ten ból to chyba bym sama do łazienki nie poszła ale dałam rade w ten sam dzień mus to mus:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia26 jesli bierzesz tabletki anty.to mozesz nie robic przerwy i rozpoczac nowe opakowanie i problem rozwiazany,tak ja mam w zaleceniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess - nie bardzo rozumiem: \"A poza tym nie wszystko wszystkim pasuje ,podobnie jak z ksztaltem impl.a ja chce miec ladne piersi po op.,a nie tylko fajne wkladki i tu swiadomy wybor nie ma nic do rzeczy \" ;) każda dziewczyna chce mieć ładne impl, ja tak samo ;) jeśli do tego przykładowo mogę mieć je jeszcze mięciutkie jak naturalnie piersi a jednak ślicznie ukształtowane, to własnie takie chcę (najlepiej JUŻ! 😭 ) :) jakie masz wrażenia po porównaniu mcghanów i mentorów swoją drogą? no i to nie jest do końca tak że one są twarde.. po implantacji podmięsniowej, kiedy otaczają impl torebka z tkanki łącznej i mięsień one nie są teoretycznie (choć część dzieczyn e czuje, np od dołu piersi czują impl) wyczuwalne. teoretycznie :) Chcę ważyć - można się z Tobą jakoś mailow skontakotwać? mam kilka pytanek :) a co do okresu - ostatnio Broma ni napisał, że jeśli chcę mniej więcej na koniec kwietnia termin to mam wyliczyć miesiączkę i podać czas kiedy mi pasuje, wykluczając ją rzecz jasna, i jednak większość lekarzy woli nie operować w trakcie okresu.. też biorę tabsy, więc nie muszę się martwić, przynajmniej taki z nich plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg12 -ja mam na 16 więc się nie spotkamy, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Samanto- wyslalam maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja apropos masowania, wiecie masuje od 2 tyg i jest super. mialam nadwrazliwe i jakies takie dretwiejace, caly czas czulam, ze mam biust. teraz jest o wiele lepiej, miekna, przestaly juz byc takie czule i nie dretwieja. nie wiem czy to zasluga masazu czy samo przeszlo, ja w kazdym razie jestem zadowolona. lepiej masujcie,zwlaszcza te, ktorym dretwieja i marzna jak jest zimno. mi to wszytsko minelo. aha jestem 2 miesiace po do tych co sie wahaja czy 255 czy 295 bierzcie te wieksze, ja mam 265 i jak zeszla opuchlizna to zaluje ze nie sa wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wczoraj zestresowalam, bolala mnie lewa piers, pierwszy raz! i jak ja zaczelam wieczorem macac pod prysznicem wyczulam, ze sa stwardnienia!! prawa zupelnie mieciutka, jak naturalna, a lewa jakby miala kamienie, wystraszylam sie nie na zarty, ze to tak \"oslawiona\" torebka włóknista powodująca stwardnienie piersi, zaczelam intensywnie masowac i lalam ciepla woda na ta piers dosc dlugo, potem nalyklam sie vit E..dzisiaj jest rzeczywiscie lepiej, ale wciaz pokryjomu gniote ta piers..fuck mam nadzije, ze to da sie jeszcze uratowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha suuny!! a nie mowilam CI!!!!!!! mowilam Ci, ze 250 to dla Ciebie za malo!!! to ja mialam duzo wieksze od Twoich i przy 300 nie sa wcale duze, wrecz male,...ech tak to juz jest, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kote, nie męcz jej! bo zaszkodzisz jeszcze bardziej! rozsądnie trzeba masować i delikatnie Chcę ważyć - zaraz napiszę, ale mailowo - ukrywam się na gg przed kimś hahah :P Sysolinka - priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila skontaktujemy sie jakby cos we wtorek wieczorem, wybrałaś już jakie chcesz wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA chodzi mi o to,ze nie kazdej beda pasowac okragle,tak jak mi na przyklad i miekkie tez nie kazdej ,i nawet jak podobaja mi sie okragle to nie moge takich mieci tu swiadomego wyboru dokonal dr,a nie ja.A co do tych impl.to dla mnie byly miekkie ,bo nie mam porownania z innymi.Ja zaliczke u dr.Kasprzyka wplacilam po konsultacji ,a to troche trwalo ,podal mi pare terminow ,moglam wybrac i dopasowac urlop ,bardzo wyrozumialy:) Jaka jest cena w Polsce szczepionki przeciw WZW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaliczke zabieram na wizytę. Moze będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kształtem się zgodzę, ale na pewno nie z miękkością.. ale to moje zdanie ;) chyba że dziewczyna wyraźnie chce twarde, mocno zarysowane - u Bromy będzie miała jakaś dziewczyna op chyba w styczniu - ona chce (tzn jej facet chce ale to już inna historia..) okrąglutnie piłki i ma mieć 350 mentora wys profil - taka mojej postury dziewczyna.. to wtedy faktycznie ma znaczenie i trzeba dobrać odpowiednio spójny żel. a tak już odchodząc od tematu - na beauty dziś czytałam wątek gdzie dziewczyna kiedyś miała impl i wyjęła - i zrobiła na nich (z tego co zrozumiełam) \"test\" - potraktowała je dość brutalnie i nic się z nimi nie działo (impl euro), ale jak miał jeden maleńkie uszkodzenie (mikrokropeczkę) i nacisnęła to cały eksplodował - dosłownie.. nie wypłynęło to, ale nie wyglądało za fajnie brr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Witam ;-) dziewczyny Chcialam Was zapytać na ilu byłyscie konsultaciach u Kasprzyka zanim miałyscie zabieg.>?Bo wiadomo że na pierwszej dokładnie wszystkiego nie mozna omówić. Czy w dzien zabiegu mozna zmienic kształt bądz wielkosc .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Dziewczyny szcepiłyscie sie na ..WZW.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja jestem dwie jeisace juz po prawie,i tez mam ta mniejsza twarda a ta wieksza miększa;/czy to dobrze ,zmieni to sie jeszce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle25 ja chce sie zaszczepic,bo to WZW nie zarty,tylko cena tu jest jeszcze mniej zabawna w Polsce 50 ,a tu ok.70e szczepionka+10 szepienie+20 porada z recepta i to 2 razy,po pol roku jeszcze jeda i co 5 lat\"przypominajaca\",ale zdrowie bezcenne.SAMANTA i o to mi wlasnie chodzi z tymi zelkami ,ze ja biorac okragle,mieciuchne -fajne implanty i tylko impl. ,a moje piersi po op.jak 2 okragle grejpfruty,tylko bez soku,malo apetyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle25 nie mialam jeszcze zabiegu,ale ja bylam na jednej ok.godz.,a jak mam mytanie to dzwonie lub kontakt mailowy,nie odpisuje natychmiastowo,ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! To mówicie, że przeciw WZW powinno się zaszczepić? Chcę ważyć---->> też się szczepiłas? kurcze, przeglądnęłam katalog Mentora i trochę do wyboru tego jest. Teraz to już sama nie wiem, które bym chciała :o:o ale na pewno dduuuużżżeeee!!! :D:D SUNNYGIRL napisz jakie masz wymiary, tak dla porównia, żebym miała obraz, jaką wielkość brać:p:p. Z tych 265 jaki rozmiar Ci wyszedł i ile miałaś przed i po? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×