Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość miracle25
mailina gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Miracle, w klinicie bylam dobe. Opieka podczas pobytu w klinice super;) Pieleniarka cala noc przychodzi- super naprawde. Drenow nie miałam. Narkoza tez na 6;) Nic nie czułam, nie wymiotowałam po narkozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Desperados- dzieki🌼 Aha , ja mam okragłe;) i jednak bardziej okrągłe mi sie podobaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcem ważyć gratuluje bardzo i zazdroszcze, napisz prosze jakie masz wkładki,bo nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Dzieki;) 325 okragłe.. niestety wieksze by nie weszły.. ale może kiedyś- kto wie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Aniula poki co jest jeszcze opuchlizna.. wiec ciezko powiedziec. Mam nadzieje ze bede miala chociaz 90cm w biuscie (mialam 80:/). No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
chcę ważyć 52 mogę Cię prosić o fotki ja już się zdecydowałam na zabieg w Krakowie u Kasprzyka.Skoro nie ma dobrych fachowców w Łodzi to wyjeżdżam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
jak już pisałam mam zepsuty aparat. wiec na razie wyslac nic nie moge:( ale z całego serca polecam Kasprzyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wazyc :) niedlugo zapomnisz o bolu hahaha ja codziennie rano jak staje ogladam swoje cycuchy w lustrze i juz zapomnialam ze bolalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega27
Witam wszystkie szczęśliwe posiadaczki większych piersi i te jeszcze przed :-) Minęły właśnie dwa miesiące od zabiegu powiększenia piersi. Wcześniej było ledwie zarysowane A, nie pasował żaden luźny biustonosz. Teraz mam duże B co mi w zupełności wystarcza. Czuje się już dobrze choć ostatnie dwa miesiące nie były łatwe i do formy ciagle dochodze. Stąd moje pytanie. Piersi mają ładny kształt ale sa jeszcze dość twarde. Mogę je tylko lekko do siebie przysunąć i czuje cały czas dyskomfort tj. stoją jak namioty a nie opadają swobodnie, krótko mówiąc. Ponoc to normalne ale czuje się juz zmęczona czekaniem az zrobią się miększe i naturalne. Mam implanty anatomiczne z żelem teksturowanym firmy Mentor Jak długo to jeszcze potrwa? Jak jest u was? Dzięki za każda odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanko: Witam wszystkie cycuszkowe kobitki.Jestem prawie zdecydowana na silikonki,ale chciałabym trochę się podszkolic od Was,bo jeszcze mało na ten temat wiem.Przede wszystkim mam pytanie czy któraś z Was robiła zabieg u dr Krajewskiego w Gryficach?Wyczytałam,ze Becia,więc proszę Cię o opinie.Ale byc moze jeszcze któraś z Was też coś wie na temat tego dr,więc proszę o odzew. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych po, jestem 6 dni po op a jak dotykam kawalek lewej piersi to mam wrazenie ze nie mam tam czucia.. takie dziwne sie to wydaje;( czy wy tez tak mialyscie?:( Czucie w sutkach, wszedzie mam...tylko ten jeden kawalek;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć.... no i napaliłam sie jeszzce bardziej i nie mogę się doczekać mojej operacji. Cieszę się, że klinika do której również trafię, jest na 6 :) :) chce ważyć, gdzie mialaś cięcia? co do sylikonów to chcę mieć ogrągłe i również coś koło 325??-350??? ale myślę, że mi ich nie będzie chciał wstawić, bo jestem bardzo szczupła i mogły by nie pasować do mojej budowy ciała :o:o muszę się troszke podtuczyć hehe :) idą święta, więc może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Desperados-ciecie pod piersia;) jutro jade sciagnac "plasterki" to od razu zobacze moje blizny;) Martwi mnie jednak brak czucia w lewej piersi.. Jestem 6 dni po op,:( martwie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
desperados a ile masz wzrostu i wagi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coffy napisz co dokladnie chcesz wiedziec to Ci odpisze ja z Krajewskiego jestem zadowolona i nie mam do niego zastrzezen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
chce wazyc ja nie mialam czucia w obu piersiach na dole , ale juz wszystko minelo, nie martw sie to sa bole pooperacyjne, pozniej one same dojda do siebie. ja juz wszedzie mam 100%czucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć mam 171 cm wzrostu a ważę 54 kg :o:o ale Ci fajnie :) też bym chciał być już po :) ale przede mną jeszcze parę m-cy czekania :o:o buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Malina.. ufff pocieszyłaś mnie;* A Ty Desperados masz super wzrost i wage.. ! :D Nie tyj! :D Super bedziesz wygladala z okraglaskami:) wierz mi! Ja mam 170cm/54,5 kg :P i chce schudnac...:D do 49-50 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Desperados szybko zleci! :) a ile lat macie dziewczyny;?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć, może i waga ok ...i wzrost...ale bez cyca wyglądam jak tyczka na wybiegu...bleeeeee chcę mieć cycuszki jak ta kobietka na reklamie obok :p:p:p :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula to dośc spory rozmiarek jeśli D :):P Miracle a jaki byś chciała mieć rozmiar, jeśli się zastanawiasz? chcesz większe? Vega a jakie masz silikony? jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Kotek czpiotek prosze napisz mi czy od samego poczatku mialas czucie w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ..nie mialam ani wrazliwych sutkow, ani braku czucia..w sumie od poczatku jakby byly moje..co mnie sama zdziwilo..a co Ty nie masz w ogole? jesli tak to ponoc zdarza sie to tymczasowo i przechodzi tak miala moje kolezanka tu stad? do tej dziewczyny co pytala o miekkosc, moje sa w miare miekkie po 3 tyg, i poruszam nimi w kazda strone..ale chcilabym zeby byly jeszcze mieksze nie wiem czy to nastapi?? miss jak to jest u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
widzisz, ja nie mam czucia w lewej piersi, miejscowo.. bardzo mnie to martwi:( az plakac mi sie chce.. w sutkach mam.. jestem tydzien po op.. jutro kontrola u dr.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
a mialas pod piersia ciecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados ja właśnie nie wiem czy będzie D lekarz powiedział że ma być duże D albo E chciałabym żeby wyglądały fajnie. Dziewczynki czy macie jakieś nowe zdjęcia swoich cycuszków, jeżeli tak to ja bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×