Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Chce wazyc 52 kg
Hej, ja po kontroli:) Wszystko jest ok, tylko ten brak czucia z boku piersi, dr powiedział że to normalne i że wróci ale kiedy? Nikt tego nie wie.. troche sie zalamalam bo co z tego ze mam fajne cycuchy jak czucia nie mam miejscowo... az sie boje dotykac cyckow..:( ehh w dodatku lewa jest twardsza. no ale jestem dopiero tydzien po op. Kobietki a przyjmowalyscie wit.E po op? ja mam w zaleceniach aby przyjmowac po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
chce ważyc a na co ta vitamina ja nie słyszłam by brac a moze warto:) ja jestem 2mc po operacji i mam twardawe i tez problem z tym czuciem:( dziwne uczucie takie martwe jak sie dotyka az strach dotknąc ja tak miałam po cesarskim cieciu i jak nawet po latach czasem dotykam podbrzusze to dziwne uczucie dretwe mam nadzieje ze z piersiami tak nie bedzie bo bym chyba sie załamała na maxsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Miamorek czyli masz to samo.Okropne uczucie.Aż strach dotknąć.. Co do witaminy E. Mam w zaleceniach brac 2 razy dziennie.. Niby na forum beauty jest napisane, że dzieki temu jest mniejsze prawdopodobienstwo przykurczu torebki (tzw. CC). Ale niestety nie zostalo to udowodnione..wiec nie na 100% ale jednak chyba warto brac- na pewno nie zaszkodzi. Może napisz do swojego dr. i sama zapytaj?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
to przez ile trzeba brac ta vitamine? przez całe życie :) czy tylko jakis czas? no co do czucia to porazka ty to masz chociaz w sutkach czucie jesli tylko z boku masz to jak ja to mówie drentwe no nie jestesmy same z tym brakiem czucia ale to jest okropne ja to mam strach jak mąż wróci i bedzie chciał sie po bawic :) to ze bedzie bolało bo to cholernie wrazliwe a zero przyjemnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Wydaje mi sie ze przez miesiac, ale jak znajde kartkę z zaleceniami to napisze dokladnie czy miesiac czy dluzej;) A kiedy mąż wraca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
to daj znac przez ile brac ja sobie kupie jutro i zaczne brac nie zaszkodzi vitaminka mam nadzieje ze nie za pózno wezme bo juz jestem 2mc po operacji,moze juz nie ma co brac? no mąż wraca juz za pótora tygodnia wiec jak sie dorwie to aż strach :):):) i jak tak bedzie dalej to ja dotknąć nie dam :):):) bo sama jak mam tylko dotknąc sprawdzic to nie fajne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ja nie czuje nic wiec nawet nie mam tego niefajnego odczucia:/ ale po pierwszej op mialam i wtedy tez szybko mi wrocilo :) i to spotegowane :) a teraz kurcze musze sie nasprezac i nacwiczyc albo moje kochanie odwala cala robote;) ale to i tak nie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
pewnie ze mna bedzie tak samo az sie boje a to cała nasza przyjemnosc miec czucie w piersiach miejmy nadzieje ze nam to minie cycuchy fajoskie a miało by nie byc przyjemnosci o laboga to tak byc nie moze :( musi wrócic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak moje nie wroci to ja sie zalamie,ale ktoras dziewczyna tutaj pisala ze przy duzej wkladce moze to potrwac nawet do roku:( a ja nie chce rok czakac:( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess - ja wiem co pisałam, pytałam czy wam lekarze nie dawali na konsultacji podotykać różnych impl żebyście swiadomie wybrały co wam pasuje :) Lion - to faktycznie, niedużo masz ;) ale pooglądaj katalogi implantów róznych firm - przy szerokości (średnicy w okrągłych i szerokości przy anatomach) ok 11cm można znaleźć więsze wkłądki (te moje 325 cc mają 11 albo 11 z małym kawałkiem chyba średnicę) - tak wiesz, żeby się zorientować jakie w ogóle są możłiwości, bo tych impl samego mentora jest całe mnóstwo :) Sysolinka - mi Broma powiedział, że jeśli przez 3 miechy nie wróci czucie to już może nie wrócić :( oby u Ciebie tak nie było, ale może napisz do swojego dr z pytaniem Kotek - napiszę ci coś na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nio kurcze jak tylko bede w polsce to odrazu do niego zadzwonie i tak mam zamiar sie wybrac do niego wiec sie przy okazji z nim umowie na wizyte ale to co powiedzialas nie jest pocieszajace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na beauty też dziewczyny tak piszą (nie widziałam takiej opcji zeby po roku mogło wrócić, tylko właśnie max 3 mies..).. ale kto wie.. ludzkie ciało ma niesamowite zdolności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black to nam zostaje miesiac nie cały czekania czy wróci czy nie to czucie cholera moze masaże zacząc robic tylko ja kurna zapominam i mam sto tysiecy innych rzeczy do roboty zamiast zajac sie poważnym zajeciem masażem! ja pindole teraz to ja sie bardziej z filmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
kotek czpiotek wyślij mi też fotki.Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek hmm wiesz kazdy reaguje inaczej :( ale jak pojde do doktorka to sie go zapytam czy jest jakis sposob zeby naprawic moje kochane sutki :( :( :( albo bedzie mial do konca zycia na sumieniu mnie i brak moich orgazmow o czym bede mu dobitnie przypominac do konca dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA,tak dostalam do podotykania mentory i mcghany to jak mam wiedziec jak miekkie albo twarde sa pozostale?A poza tym nie wszystko wszystkim pasuje ,podobnie jak z ksztaltem impl.a ja chce miec ladne piersi po op.,a nie tylko fajne wkladki i tu swiadomy wybor nie ma nic do rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W najbliższy wtorek mam pierwszą konsultację u dr. Kasprzyka. Na wizytę czekałam 3 m-ce. Nawet nie chce myśleć ile w takim razie będę czekała na zabieg. Nigdy bym nie przypuszczała, że są aż tak długie okresy oczekiwania. Dziewczyny od Kasprzyka ile kosztuje konsultacja i ile ich w ogóle jest przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
gg konsultacja u kasprzyka kosztuje 200zl, wystarczy 1 konsultacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! gg12 zdaj relację z konsultacji :) ja mam u niego dopiero w marcu, ale może coś się zwolni wcześniej...oby. Też się zdziwiłam co do terminów, no ale uparłam się na dr Kasprzyka i amen. Jakoś tylko do niego mam zaufanie, nie wiedzieć czemu??? Mam pod nosem klinikę, gdzie operuje dr Sirek, ale jemu nie ufam i nie poddała bym się tam operacji. Widziałam jego spaprane prace a z Kasprzyka wszyscy zadowoleni. No i sama konsultacja u niego też 100 % droższa. Chcę ważyć ile w końcu zapł za operację? i jakie badania są wymagane? dziewczyny przeslijcie mi jakieś fotki cycuszków jak to wygląda....plissss :) mail pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko będę po konsultacji to dam znać. Chcę wazyć powiedz proszę, jak długo trwa taka wizyta? Jak jestem umówiona na konkretna godzinę to będę przyjęta w miare punktualnie czy i tak sie jeszcze czeka? Kiedy płaci się za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Tak, badz punktualnie. Wizyta trwa ok 30min (system Matrix, pomiary itd). Wyznaczenie terminu wiąże sie z wpłaceniem zaliczki (wys.1 tys). Reszte dopłacasz w dniu operacji :) A kiedy masz konsultacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć, jeszcze jedno pytanie sylikonki masz pod mięsień czy pod gruczoł? i co mówił lekarz o ewen, wymianach, po ilu latach itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Desperados, mam pod miesien, dzis minał tydzien i czuje sie super :) Nic nie boli itd, tylko mam nadzieje ze czucie wroci. Co do wymiany nie pytalam.. ale wydaje mi sie ze powiedzial, ze dobrze bylo by po ciazy(mam 21lat).. ale ze to nie konieczne. Troche sie zdziwilam, choc mysle ze jesli piersi po ciazy beda "brzydsze" (bo nie wiem jak wygladaja silikonki po ciazy) to sobie zrobię znowu, jednak troche wieksze.. :) No ale to wszytsko przede mną. Miamorek- co do witaminy E, 2x100mg, przez miesiąc, w trakcie posiłku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czli muszę wziąć zaliczkę już na pierwszą wizytę? (w najbliższy wtorek} Nie jestem zdecydowana ani na kształt ani na wielkość ani na firmę. Jedynym argumentem na NIE jeśli chodzi o zabieg jest ta ewentualna wymiana wkładek. Jestem juz po 2 ciążach i calkowity zanik. Na plecach bardziej mi wystaja łopatki niż cokolwiek z porzodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
GG możesz wziąć ale nie musisz;) ja wpłacilam 2 tyg po konsultacji. Jesli masz pieniążki i jestes zdecydowana to możesz od razu dać mu zaliczkę;) Co do wymiany wkładek- ja narazie o tym nie myślę, niby powinno sie co 10-15 lat wymieniac.. no ale .. Z reguly dziewczyny wymieniaja implanty bo chcą większe.. niż dlatego, że się "starzeją" wkładki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym takie żeby mi już służyły bez żadnej wymiany.W sumie zali. mogę wziąć ale może tez być tak, że po badanich moge nie kwalifikowac sie na zabieg i co wtedy? Zaliczka pewnie przepada. W każdym razie jestem pewna ,ż e chcę tego. Jeśli możesz to powiedz ile wyniósł cię całkowity koszt zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×