Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość aganiesia3
alexar ja chyba bede robic na koniec sierpnia, tez sie boje czy bedzie dobrze, czy pozniej dam rade z malym dzieckiem, czy przez to ze bede je podnosic nie bedzie powiklan. Wiem, musze sie oszczedzac, ale caly czas sie nie da. dziewczyny co maja mniej niz 300 prosze wyslijcie mi zdjecia bo mi zaproponowal 275 a jestem wysoka i nie wiem czy nie za malo, z drugiej strony chce to zachowac w tajemnicy i by wygladaly naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia a byłaś juz na konsultacji? No i u kogo robisz? Jesli jesteś wysoka (ile masz wzrostu?) to chyba te poniżej 300 będą raczej niezbyt widoczne i możesz być rozczarowana efektem. A ile masz pod biustem i w obwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Pozdrawiam wszystkie świątecznie , Agniesia ja mam 275 , wyśle Ci fotki , mam 1,70 wzrostu , pod biustem 68 cm i 49 kg . Myśle już o większych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Violesiu, mam nadzieję, że to się zagoi i będzie spokój, bo na razie jest tak dziwnie.. wczoraj mi coś z tej dziurki wypłynęło, dziś już jest strupek i nie boli, ale obserwuję.. skad to się wzięło.. heh Agniesia - ja jestem mała i chuda i mam okrągłe 325 HP - w ubraniu wyglądam jak wcześniej w push upie, nikt się nie zorientował.. bez ubrania też jakoś pokaźnie nie wyglądają, tak w sam raz.. a mam 165cm i 45kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, a może stanik cię obtarł i podrażnił bliznę? Bo niby skąd te cudo? A poza tym to taka malutka to ty nie jesteś dziecinko :) ja mam AŻ 158 cm hahahaha :-) To jest wielkość! Zatem sama rozumiesz Sam, ze mam obawy co do dużych implantów, nie chce wyglądać przesadnie DUZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę ogólne proporcje, to jestem ;) stety czy niestety, juz się pogodziłam i całkiem lubię być taka drobniutka (szczególnie teraz, mając jakieś cycki :P ) na pewno nie od stanika, bo albo chodzę bez albo w triumphie triaction, a on jest mięciutki i ta guma mi nie drażni blizn (zresztą, tej drugiej nic nie jest).. nie wiem z czego to jest, dr powiedział, że czasami się robi po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA ja kiedys kupilam staniczek w centrum i przejechalam sie w nim do domu ,jakies 25 min.tak mi na jedna blizne uciskal,ze zrobila sie zaczerwieniona i zaczela bolec,a byla zaklejona plasterkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, inaczej wyglada drobny niski człowiek, a drobny większy :) Niskiej szczupłej kobiecie duży biust dodaje kilogramów, a wysokiej wdzieku :) Takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Karo s. i co z tą fotką dla mnie? miałaś wyslać? :) Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej (miesiąc po zabiegu) i na szczęście wszystko ok., żadnego marszczenia implantu itp. pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, jasne że one czasami uciskają, ale to nie wywołałoby stanu zapalanego w srodku, pod blizną raczej.. coś mi się tam sączy jak się ściśnie, chłopak mi zakleił jakimś szpitalnym opatrunkiem który ma wyciągnąć tę ropę czy co to tam jest, i zobaczymy.. a dziurka jest może ma 1mm średnicy heh.. Violesia, biorąc pod uwagę że ważysz troszkę więcej ode mnie a jesteś niższa, jak zrobisz sporo mniejsze ode mnie przykładowo cycki, to nie bardzo będzie je widać :) wiadomo, że nie chcemy przedobrzyć, ale żałować potem też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, teraz waże 45 kg i uwierz mi - praktycznie mnie nie widać. Mam w biorach w tej chwili 78 cm, a w pasie aż 58, pod biustem 67 się zrobiło, a w obwodzie 78. Jesli sobie włoże implanty powyżej 300 to będzie widać tylko cycki i cycki, bo reszty nie bedzie :) a moze biodra wypełnić silikonem :) hahahaha. Mam koleżankę która ma 173 cm wzrostu i waży 50 kg i wcale chudzienka nie jest, to wszystko zalezy od budowy ciała. A jak twoja przypadłość? Minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak weźmiesz dużo mniejsze niż 300, to nie wiem.. ja bym się dla małego B nie kroiła. wiem, że na beauty są dziewczyny z impl 220 etc i wychodzi im coś, z czym ja szłam na operację. moze bardziej pełne od góry.. o gustach się nie dyskutuje co prawda, ale moim zdaniem szkoda bólu i blizn dla takiego efektu. to nie kupno kolejnej bluzki, tylko jednak powazna ingerencja w organizm.. jak już robić, to żeby być zadowolonym, a nie wierzę, naprawdę nie wierzę, że można być zadowolonym z takich małych piersi :P :) kasprzyk ci pewnie więszych niż 220 nie zaproponuje, ale weź chociaż 250.. :) na razie mi nie minęła, jak pisałam wyzej, mam to teraz zaklejone i do wieczora nie będę ruszać.. ps. chciałabym mieć 58cm w pasie! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie bedacy sami po zabiegachi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Dziewczyny ktore chcialy mi wyslac fotki - nic nie dostalam, ale to moze dlatego ze moj mail to nie agniesia3 tylko aganiesie3 tam jest AGA dziekuje za wszystkie rady, kurcze chyba jednak wybralam za male. Robie u Kubasika, to wiem na pewno. Mam 175 wzrostu, jestem bardzo szczupla, pod biustem 72, a w biuscie..minimalnie wiecej. Czekam na fotki. Co radzicie jak chcialabym takie pelne B, zeby wygladalo naturalnie biorac pod uwage moja figure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, kubasik tylko takie maxymalnie ci zaproponował? czy takie, żeby wyszło B? ja jestem od ciebie niższa 10cm, mam pod biustem 65cm i wkładki okrągłe 325 - wyszło takie D. naprawdę, wyglądające bardzo naturalnie.. silikonowe B wyjdzie mniejsze od naturalnego, trzeba o tym pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co mi zaproponuje Kasprzyk. Mam nadzieję, ze nie bede dalej chudła, bo mi zaproponuje 100 ml, hahahha. Ja tam będę walczyła o 290! Bo mnie Janes ubije, jak wezme mniejsze :-) Ale rozmiar D to chciałabym mieć :-) Yeeeeeee Agniesia, nie szalej z małymi implantami. Nie bedzie nic widać jak weźmiesz implanty poniżej 300. No co ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to jest po wybudzeniu? czy od razu boli? I ile trwa taka operacja? Juz mam schizę, a co będzie tuz przed op? Trzęse się na sama myśl o narkozie i bólu. No świrować zaczynam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Po dwoch tygodniach juz ponad 300 uzytkownikow,duzo fotek z zabiegow,porady pacjentow i pytania ktore byc moze i Ciebie nurtuja...a moze potrafisz udzielic odpowiedzi...Przyjazna atmosfera!Prawie 400 tematow i ponad 1500 postow....zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej dziewczynki jest jakas tutaj teraz czy juz wszystkie poszly spac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Cholerka wszystkie juz nynaja :)..a ja kurcze mam zabieg jutro:(((...:D i cholera cos mnie martwi :]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Cholerka wszystkie juz nynaja :)..a ja kurcze mam zabieg jutro:(((...:D i cholera cos mnie martwi :]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Ok cycoliny trzymajcie za mnie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess :* dzieki kochana :)))...ale kurcze musze ci cos opowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ty wiesz co poznalam taka dziewczyne co miala u mojego doktorka zabieg i kurcze chyba operacja jej nie wyszla za bardzo, przesle ci fotke ...na maja glowe dokor spapral ...i sie boje ze mi sie to tez stanie:( podaj no maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janiska mam miec anatomiczne o 300 byla mowa ...myslalam zebz 320 zrobic ale po tym zdjeciu zaczelam sie obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×