Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kukakabana, ja właśnie ćwiczyłam sporo przed operacją na klatkę, rózne ćwiczenia z róznymi, stopniowo zwiększanymi obciążeniami, i całkiem nieźle urosły mi te mięsnie :) a za dermatix płaciłam chyba stówkę, kupowałam przez allegro i umówiłam się na odbiór osobisty w warszawie, żeby ewentualnie nie przysłali mi jakiegoś shitu.. Anowi, ja jestem generalnie bardzo szczuplą osobą, miałam niedużą, jędrną wyjściówkę, żadnych odchudzań i ciąż na koncie etc - więc skóry teoretycznie też \"mało\" - co zresztą jedna pani dr u której byłam potwierdziła - i dlatego wg niej mogłoby mi wejść tylko 240cc.. Magda, ja na operację jechałam z katarem i stanem podgorączkowym (37,5st).. dzień wcześniej mnie złapało, efekt stesu heh :) dostałam kroplówkę dwie godz przed zabiegiem i po przeziębieniu nie został nawet ślad :) ale nie zatajaj tego przed anestezjologiem, nie warto ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na krwiaczki mi dr nic nie zalecał, i nie miałam żadnych widocznych. tylko opuchlizna trzymała mi się dosć długo (na mostku nadal mam takie malutkie miejsce, gdzie jeszcze troszkę jest opuchlizna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
mnie też nic nie przepisywał na krwiaczki, chodź mnie się pojawił i jeszcze jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
aninowi 24 wyslesz mi zdjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
anowi24 heh ale napisalam :) wyslesz?? chcesz moje tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
już wysyłam, pewnie, że chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ja tez juz wyslalam :) fajnie sobie glowe wycielas hehe no tu wygladaja fajniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
hi hi no jakoś musiałam tą głowę uciąć :) :) piękne masz cycuszki :) a jaką miałaś wyjściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WYJSCIOWKA ZADNA HAHA MAM ZDJECIA ALE W TELEFONIE NA PAMIATKE,WYJSCIOWKA JAK DESKA DO PRASOWANIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , dawno nie pisałam , ale właśnie nadrabiam zaległości.ANOWI BARDZO PROSZĘ O FOTKI NA MAILA . JAKI MASZ IMPL ? Dzisiaj byłam na kontroli , u mnie wszystko z piersiami ok , ale już wiem , że chce większe , a dr. mówi , że wymyślam i że większych mi nie wciśnie i że to ,, choroba silikonowa ,, :) :) Pozdrawiam wszystkie przed i po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Karo.s wyślę fotkę :) ja mam 260 cc mentor wysoki profil i wiem, że to za mało definitywnie, dzisiaj właśnie pisałam maila do Bielckiego (nt. wymiany imp na więsze, ile musze odczekać itp.) miałam zabieg 13 maja 09 r. :) a myślę już o następnym :) napisz mi cos na temat tego lekarza, ja robiam u Obrockiego w wawie, ile płaciłać za cycuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Karo to ja juz ci pisze :) jesli chcesz wieksze to Kubasik :) zalezy tez jaki chcesz implant :) bo bielecki to 300 daje przewaznie ;)ale jakbys chciala wieszy to tez ci da ...nastraszy nastraszy ale jak powiesz ze chcesz wieksze to luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nie szalejcie z duzymi implantami, ja gdybym miala wieksze implanty byloby widac marszczenie implantow golym okiem, naszczescie zaufalam lekarzowi i to marszczenie wyczuwam tylko pod palcami, uwierzcie nie wyglada to za ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, a w jaki sposób miałaś poprawiane blizny? i u kogo, jeśli mozesz napisać Majeczko, jaki rozmiar stanika nosisz teraz po operacji..? Karo - a o jakich impl teraz myślisz? choroba silikonowa hihi.. chyba większość z nas ona dopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
pomponiara a co to to marszczenie implantu? hmmm mozesz mi przeslac zdjecie twoich piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Ojej tam mialo byc do Anowi a pomylilam sie i napisala Karo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz! Dziekujemy! Ekipa Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,SAMANTA.... ROZNIE TO ZE STANIKAMI ALE JA W SUMIE CALY CZA SCHODZE W TYM CO KUPILAM OD NICH FIRMY VOE ZAPINANY Z TYLU MA TAK FAJNIE LAPANE Z TYLU RAMIACZKA RAZEM ON JEST W ROZM 65 C ,DRUGI LONDSDALE MAM W ROZMIARZE 70 DD TEZ TAKI SPORTOWY ALE TO SIOSTRA MI PRZYSLALA JEST SUPER A NP KUPILAM SOBIE TAKI SPORTOWY BIALY ZWYKLY CHEROKE TO ROZMIAR 75A HEHEH SMIALAM SIE ZE NADAL A NOSZE WIEC WIDAC ROZMIARY SA DZIWNE Z KAZDEJ FIRMY INACZEJ JA JESZCZE NIE KUPUJE Z FISZBINAMI BO ONE MNIE BOLA JAK PRZYMIERZALAM ALE MYSLE ZE 70 C BEDZIE OK...ALE JAK BYLO TERAZ GORACO TO CHODZILAM W OBCISLYCH BLUZKACH BEZ STANIKA,LEKARZ MI JUZ POZWOLIL ALE MUSI BYC OPIETA BARDZO BLUZKA ZEBY NIE LATALY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukakabana, jeśli Pomponiara tylko lekko to wyczuwa, to raczej nie będzie widać na zdjęciu :) to się marszczy od dołu impl, normalnie takie falki się jakby robią.. to widać przeważnie tylko, jak się pochylasz mocno.. Majeczko, pytałam, bo mamy takie same impl i podobne wymiary.. ja na razie tylko kupiłam dwa z fiszbinami i na razie nie kupuję.. nie bardzo mogę coś sensownego na siebie znaleźć.. dziś przymierzałam staniki Freya, jakieś kompletnie z kosmosu.. jedne mają tak wąskie fiszbiny, że w staniku z obwodem 65 były za ciasne, a w innym 60 prawie mi na plecy wchodziły.. tak że generalnie coś pewnie bym od nich znalazła, ale też tak.. na siłę trochę.. już mnie to drażni, kiedyś kupowałam na siłę, byle jako tako wyglądać, a teraz też na siłę, bo nic ładnego nie mogę znaleźć w odpowiednim rozm.. Twoje piersi wizualnie wyszły większe od moich a nie masz takich problemów poki co heh :) daj znać w każdym razie, jak kupisz coś z fiszbinkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukukabana to marszczenie to takie fale u mnie je widac przy lekkim pochyleniu, a wyczuwalne sa pod palcami bardzo wyraźnie na stojąco, jeśli masz bardzo mało tkanki tłuszczowej w piersiach to przy za dużych implantach może to byc widoczne gołym okiem w pozycji pionowej, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
a u mnie jak stoje to nic sie nie faluje ale jak sie mocno pochyle to cale boki z zewnetrznej strony sa falowane... nie widac tego ale czuc... SAMANTA na ile udaje sie tobie je zlaczyc juz?? zlaczysz je razem czy duza masz szpare??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W KONCU
TEGO KAPSA WYLACZYLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia domyslam sie ze nie widac tego na zdjeciu ale chcialam zobaczyc 3 setki jak wygladaja nadal sie waham z rozmiarem bo duze to nie znaczy zawsze fajne a ja to taki esteta:) Pozdrawiam Pomponiara jak mozesz to przesli mi please zdjatka :* hanna_bocqwp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiiaaaaa
maja szczecin mam do ciebie pytanie ty robilas piersi w gryficach czy w artplastice u krajewskiego? no i jakie masz wrazenia po klinice no i po lekarzu? bo ja nie wiem gdzie lepiej co prawda na konsultacjach jeszcze nie bylam ale kolezanki kolezanka pracuje w artplastice no i ona mowila ze tam jest niby sto razy lepiej niz w gryficach bo lepsza opieka , jedzenie no i dluzej mozna lezec, tylko z tego co wiem to tam jest drozej , wiec nie wiem gdzie sie zdecydowac robic te piersi bo co do krajewskiego to jestem pewne ze chce u niego, a i jeszcze chcialam sie ciebie zapytac o cene bylabym wdzieczna jezeli byc mi wysylala jakies foto moj mail woods3@wp.pl z gory wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam wszystkie szczesliwe posiadaczki nowych biustów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiiaaaa w Gryficach po op leży się 3 doby,a jak jest taka potrzeba to zostawiają na dłużej,opieka jest wspaniała a koszt op na tą chwilę z implantami okrągłymi to 9900zł.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cycoliny ,ja już po kontroli wszystko jest ok,na wrzesień umówiłam się na brzuszek ,a w marcu wymieniam implanty tak jak pisałam wcześniej chcem zrobić ok 500ml.Doktorek zaproponował mi żebym teraz wzięła mentory profil super wysoki(teraz mam eurosilicony wysoki profil). Były ze mną 2koleżanki jedna 164cm 70 cm pod biustem w biuście A ,doktorek zaproponował jej 350ml,a druga 172cm 80C po karmieniu, doktorek jej zaproponował 500-550ml. Cena 9000tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiiaaaaaaa
dzieki becia, a to prawda ze w tych gryficach to bardzo dlugo czeka sie na operacje?? ile wy czekalyscie? no i jak wygladaja konsultacje? bo slyszalam ze sa za darmo i przez to duzo osob przychodzi nawet z ciekawosci przez co lekarz nie wszystkich traktuje powaznie , to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiiaaaa konsultacje są za darmo we wtorki i czwartki(wcześniej warto zadzwonić i się umówić) na op czeka się około 2msc,czasem mniej ,dr wprawdzie jest małomówny,ale oddziałowa p.Ela wszystko dokładnie tłumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula widzę,że szalejesz,no i fajnie,jak ma Ci być lepiej to nie ma co sobie żałować:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×