Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
a zabieg mam jakos w porannych godzinach mam sie wstawic o 8 ,8.30 w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dzien przed mieszane uczucia,cieszylam sie ,balam sie i nawet zastanawialam sie po co ja to robie ,taki stres .Do tego wyniki wyszly zle i nawet nie bylam pwena czy op.odbedzie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
no wiec ja w sumie przez caly cczas jakos spokojnie, teraz mnie strach oblecial i jeszcze te zdjecie tej dziewczyny troszke mnie to przestraszlo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana ja jestem,nadrabiam zaległości w czytaniu,trzymam kciuki jutro,słodkich snów w narkozie i pieknych cycków juz do końca życia,trzymaj się;-)zrobiłaś sobie na pamiątkę zdjęcie swoich maleństw>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia zrobilam zrobilam:)) hehe dziekuje sloneczko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ok wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janeska daj mi maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzka ...chwilke chwilke bo jestem u swojej mamy a ona ma taka szybkosc jak modemowa :)))) wyslyla sie i wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tymi cyckami jest nie tak?jeszcze ich nie widziałam,jakie implanty miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
no wiec ma anatomiczne sutki jeden wyzej drugi nizej :/ jutro bedzie miala odpowiedz od doktorka ...jestem ciekawa co jej powie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie w stopce muszę zmienić dane-do jasnej cholery -przytyłam kilogram,teraz jestem mała,gruba i jak nie dostanę kredytu to w dodatku płaska i moje marzenia o 350 -ach będą tylko marzeniami ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janesia wyslalyla sie troszke potrwa jakies 2 minuty jak u mnie wysle :)...ale dziwnie wyglada ...ona cos wspominala ze miala lekko nie rowne sutki ale lekarz nic jejprzed zabiegiem nie powiedzila ze wyjdzie tak ....nawet sie pytala czy nie powinna miec dwuch roznych wkladek bo miala jedna wieksza druga mniejsza piers ..male a i takie normalne a...:? jak mi tak wydzie to chyba sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia ....:) przed zabiegiem zrzucisz z nerwow 5 kilo :))..kredyt dostaniesz nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tez na roznej wys.sutki-minimalnie,i dr.zrobil ciecie na innej wysokosci i sa rowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pytałam się Kubasika czy nie było by dobrze u mnie zastosować dwóch różnych implantów ,bo ja też mam nierównej wielkości cycki i powiedział,że to nie będzie potrzebne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hehe ale ze mnei sierotka prosilam was o adres mailowy a teraz zauwazylam ze sa kolo waszych nikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość,że tyle stresu przed zabiegiem to jeszcze potem jeden wielki znak zapytania?jakie one są i czy wszystko z nimi oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym okiem ogladam seks w wielkim mieście a drugim lukam tu i na beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
No wlasnie ..ona mowila ze lekarz nic nie wspomnial o tym przed zabiegiem i o to ma zal, ze moze by nie robila tej operacji a tak to nic nie powiedzial mowil tez jak jej wyciagla dreny ze miala jeden wieksz drugi mniejsz miesien .. i mowis ze ciecie pod piersia sa tez nie rowne.. ze jeden wchodzi na cycek a drugi jest idealnie w zgieci myslicie ze jeszcze sie jej uloza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Ja to na wejsciu powiem tak ....ze moje cycki maja byc rowne a nie ze jeden sutek bedzie patrzyl w ziemie a drugi w niebo :D:D..troche sie zrelaksowalam :).....hehe musialam komus to opowiedziec bo chyba z nerwow bym padla :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedna noga jestem w lozku ,jednym okiem tu i na gmx -czekam na fotki i lookam Pro7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess a powiedz mi skad jestes bo pisalas kiedys ze w niemczech mieszkasz ..:) ja tez jestem mieszkam kolo kolonii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia a sex w wielkim miescie na ktorym jest ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×