Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

aha Violesia, jak byłam w klinice z wynikami badań, pani doktor powiedziała mi zebym sobie wzięła leciutką koszulkę i spodenki ewentualnie długie spodnie. Mają ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobitki :-) z dnia na dzień czuję się lepiej,wydaję mi się ze prawa piers bardziej mnie boli myślicie ze to normalne? od wtorku zostaje sama z dzieckiem i boję się ze nie dam rady :-( chodzę sztywna jak patyk,cięzko mi się wyprostowac...ale widok cycuszkó wszystko wynagradza,zdecydowałam się jednak na 350 i są super zgrabne :-),juz nie moge się doczekac kiedy pochwalę sie mezowi...jak długo mialyscie bandaże? i kiedy bede mogła coś zrobic np obiadek,sprzątanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANG
Ja robie w Białymstoku u dr Witwickiego, nie wiem nic na jego temat ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Nie boję sie i nie mysle o komplikacjach. w niedziele ok południa wyjde z kliniki i jezeli bede sie czuła na siłach to na pewno napisze, bo chyba każda najbardzej obawia sie tego co bedzie od razu po operacji... hmm.. nie miałam nigdy narkozy wiec jestem ciekawa jak moj organizm na nia zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Jang,jak juz bedziesz po,daj znac!bo robisz operacje w moich rodzinnych stronach....,ja zdecydowalam sie na dr az z Wroclawia:).a nie boisz sie ze tak nic w sumie nie wiesz o tym doktorku?widzialas jakies jego prace?ma on jakas stronke?ile bedziesz u niego placic?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia moja dobra rada dla ciebie brzmi tak:do op. nie zaglądaj na to forum bo to jeszcze gorzej po co masz się denerwować.Ja też jestem słabej dupy a dałam radę więc ty też dasz gwarantuje ci to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac na pewno:) nie boje sie, wierze ze jest to normalny lekarz z doświadczeniem, ktory wie co robi. pokazywal mi rozne swoje prace, jego stronki nie widzialam ale zaraz poszukam:) bede płacic prawie 11 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny!Ja was nie rozumie,po co robićie te cycki???Oczywiście fajnie jest mieć duże,ale nie sztuczne.Z tego co wiem,to facetom się silikony nie podobają.Znam takich,którzy by nie byli z taką sztuczną dziewczyną.Chcecie byś piękniejsze dla siebie?ale to jest oszukiwanie siebie.Nie chce nikigo obrazić,ani zniechęcać,tylko tego nie rozumie co wami kieruje,to jest aż tak duży kompleks?Zyskujecie silikon z przodu,a tracicie NATURALNOŚĆ.Pozdrawiam.A violesi życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to po co?? Przede wszystkim dla siebie, dla wiekszej pewnosci siebie, dla lepszego samopoczucia. To nie jest jakies \"widzimisie\" tutaj głównie chodzi o psychike... Naturalnosc? co to jest tak na prawde naturalność? przeciez faceci golą twarze, my kobiety golimy nogi, obcinamy włosy farbujemy.... malujemy paznokcie itp itd Wiesz tak naprawde naturalni byli ludzie z epoki kamienia łupanego:) a co do facetow to oni sami nie wiedza czego chcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang swieta racja:)...i sami nie wiedza,ze dotykaja sylikonki:).Dobrze wykonana op.i dobrane imp.moze zmylic nawet ginekologa:)Uwazasz moze,ze faceci wola totalne zero,albo dwa \"obwisle uszy jamnika\"najwazniejsze,ze naturalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana, gdyby naturalność, czyli zwisy i inne braki, działały pozytywnie na psychike, to nie było by chirurgii plastycznej. Nie zgadzam sie, ze faceci nie lubią silikonów, bo to kompletna bzdura. Tak jak pisała Janess facet najpierw musiałby wiedzieć, ze pierś która dotyka jest z implantem. Facetowi jest wszystko jedno czy ma silikon czy naturę, dla niego ważne jest że są i że sa ładne. Reszty nie widzi - taka męska natura. Powiekszam piersi dla siebie, bo natura nie była dla mnie łaskawa w tej kwestii i chce miec w końcu ładne cycki, których nie bede się wstydzić! i już! Gosiunia, normalnie rozwaliłas mnie na łopatki tekstem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
dana--wiesz juz slyszalam takie pytanie --dlaczego ? a wiesz kto mi je przewaznie zadaje?! te co maja duze cycki i nie wiedza jak to zyc z malymi--a wiesz co tej osobie odpowiedzialam?!---ze 100 % wiem , ze jakby miala kase to by sobie zrobila odsycanei tluszczu , bo sie juz 100 lat odchudza --a ja wtedy by jej sie spytala?--dlaczego sobie to zrobilas?! absurd: wiadomo , ze chuda nie zrozumie grubej dlaczego sobie tluszcz odsycala i tak samo ta z cyckami naturalnymi i duzymi nie zrozumie dlaczego ktos z malymi sobie robi powiekszanie wiec takie dyskusje wogle nie powinny byc wstrzynane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się akurat z negatywnymi opiniami spotykam tylko ze strony płaskich dziewczyn.. że silikonki nie.. tylko sama natura, nieważne że ta natura może wpędzać w depresje i inne nieprzyjemności.. biuściaste dziewczyny jeszcze nigdy mi nic niemiłego w tej kwestii nie powiedziały (tzn ja jawnie nie mówiłam, że chce impl zrobić, tylko tak wiecie - gdybanie itp) szczerze..? ja mam gdzieś naturę. nie będę się starzeć z godnością, żeby komuś podnieść samoocenę.. będę poprawiać co się da kiedy tylko zauważę, że już czas. nie doszukuję się w tym wyższej odeologii, wpływu kultury masowej czy ruchów księżyca. mnie nie interesi co kto ze sobą i swoim życiem robi i nikogo niech nie obchodzi co ja robię ze sobą :) a Ty się Violesiu nie martw - dasz radę. a jak będzie baaardzo bolało to i tak będzie po fakcie i widelcem ich nie wydłubiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samnta drugi tekst który mnie dziś powalił, no racja widelcem nie wydłubie :) Dziwczynki, no kochane jesteście :) mam cykora, ale juz mniejszego niz wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi proszę czy to normalne że prawa piers boli mnie bardziej?? wydaje mi się że jest bardziej nabrzmiała i opuchnięta ... ja z natury jestem panikarą wiec juz mam najgorsze mysli w głowie :-( w poniedziałek jadę na zmianę opatrunku więc zapytam lekarza ale poki co mam WAs więc proszę napiszcie kochane...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałem silikonowych w dłoni więc nie wiem czy jest duża różnica ale pytanko do pań które sobie powiększają bo są płaskie , jak będziecie miały cud piersi to nowemu partnerowi powiecie? "słuchaj powiększałam sobie cycki"...czy taką operację da sie ukryć? są duże blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar jesteś krótko po op,więc boli,masz opuchliznę i nie muszą dwie piersi tak samo boleć,mnie też jedna bolała bardziej niż druga.Nie przejmu się wszystko bedzie ok:)Gratuluję nowych nabytków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa czy powiedzą i czy rzeczywiście medycyna poszła aż tak do przodu,że nie da się poznać. A co do naturalności to śmieszne jest porównanie depilacji czy poprostu dbania o siebie do ingerownania skalpela we własne ciało,powinno się zaakceptować siebie takim jakim się jest,a nie robić z siebie kogoś innego.A ta co się odchudza 100 lat to gdyby chciała się zoperować to pewnie by to już dawno zrobiła,gdyby tak naprawde tego chciała i nie chodzi tu o kase bo ktoś chory na tym puncie to zdobędzie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, naturalizm to naturalizm. Skoro wykluczasz jakiekolwiek ingerencje w ciało w celu poprawienia wyglądu to rozumiem, ze np. kaszaków i/ lub niezłoślliwych raków skóry oraz innych cudach tworzacych sie w ludzkim organizmie nie należy wycinać? Bo po co, przecież tylko brzydko wygladaja, ale nie sa szkodliwe. Naturalizm dobre sobie! Gdy oznajmiłam męzowi, ze chce powiększyc piersi, to stwierdził ze mu nie przeszkadzają takie jakie sa w tej chwili, dodając że aczkolwiek pomysł nie jset zły, bo moze w końcu bym mu je pokazała. Teraz mnie zachęca i podtrzymuje na duchu, uparł sie ze pojedzie ze mną na konsultację i do gabinetu chciał włazić!!!! Musiałam powstrzymywać jego zapędy! Nie moze się chłopisko doczekać :) Moja ciocia i kuzynka mają implanty i cycki są normalne (jedrne) w dotyku, a wyglądaja powalająco. Blizn nie widać. jesli ktos nie wie, to blizn nie zauważy. Zresztą zalezy jaka blizna. Barbie jak samopoczucie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość dziewczyn robi zabieg będąc w jakimś tam stałym związku, więc nie bardzo jest z czego się spowiadać. te które robią op i potem zaczynają się spotykać z kimś- na forach piszą - że nie mówią i nie widzą powodu by mówić. ja także nie widzę i pewnie też bym nie mówiła. moze kiedyś na jakimś poważniejszym etapie związku, jakby jakiś temat sam się rozwinął. sama z siebie nie widze powodu, by się tłumaczyć, czy moje cycki to na pewno sama natura, tak samo jak czy moja skóra jest tak gładka sama z siebie czy to moze super balsam do ciała, albo ze głębię koloru włosów zawdzięczam farbce a megarzęsy to supertusz i jeden zabieg zagęszczana miesięcznie. itede itepe blizny są rózne u róznych osób, ale medycyna faktycznie poszła do przodu i można sprawić, że będą prawie niewidoczne - co w kontaktach z napalonym i zakochanym facetem jest wystarczające by się nie dopatrzył ;) pozdrawiam ciekawskich ;) Violesiu - a jak Twoje samopoczucie? mam nadzieję, że nie bierzesz widelca ze sobą jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polepszyło mi sie znacząco! Dzieki Samanta! Maz uwielbia hasło z widelcem! :) Co jakiś czas wracam do tego tekstu, co by sie uśmiać :) Już sie nie mogę doczekać i chciałabym mieć już te cycole yeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Dana ja nie zrobilam z siebie kogos nowego tylko przywrocilam siebie z przed prawie 12 lat;) a konkratnie swoje piersi , w koncu czuje sie super w swoim ciele i wszysko pasuje do siebie,cwiczeniami ,kosmetykami mozna sporo osiagnac,ale piersi po porodzie nie poprawisz niczym innym jak tylko implantami.Natura byla laskawa i oszczedzila mi rozstepow(na brzuchu)Brzuch doprowadzilam do ladu 10 lat temu po roku intensywnych cwiczen na silowni i zrzucilam prawie 30kg, a piersi -teraz i sa cudne:). Bylam zestresowana i zakompleksiona na tym punkcie,te piersi byly jak dwa rodzynki , teraz moge sie tylko cieszyc figura, swobodnym zachowaniem w sypialni i wolnym umyslem.I mialambym zyc ze swoimi kompleksami do konca zycia i sama sie unieszczesliwac?I nie wyorazaj sobie ,ze kazda dziewczyna z impl.to typowa bikejka,z tipsami ,farbowanymi wlosami i spalona na solarce.A czy powiedzialabym nowemu partnerowi-nie wiem ,jestem w stalym zwiazku od paru lat i nie mam w planach zmian,wiem tylko,ze sam facet nie domyslilby sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, tak jakby mnie gardło i ucho bolało. Z tego co pamietam, to Samantę też brało przed op. Myślicie, ze mozna popłukać gardło gargarinem i zakropić ucho? No zwariuje do srody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess dzięki za sensowną i konkretną odpowiedź bo o takie trudno:)Ja też rok temu urodziłam dziecko,ale moje ciało się nic nie zmieniło:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo:)kto pyta nie bladzi:) ja nie znam zadnej kobiety po porodzie,ktora wyglada tak jak przed;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, nie znałaś to poznałaś DANE12! Co prawda z medycznego punktu widzenia jest to nie możliwe, aby ciało nie zmieniło się po porodzie - ale cuda się zdarzają! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny! z dnia na dzień czuję się lepiej,chociaż coraz bardziej dokucza mi kregosłup chyba nie dam rady dłużej spac na plecach :-( , jutro idę na zmianę opatrunku i znów zobaczę moje nowe nabytki jestem happy mam nadzieje że lekarz wpóści męża ze mną bo chcę sie pochwalic i zobaczyc reakcję he he w koncu jakby nie bylo ma trochę nową żonkę he he Kakukabana tak mi się wydaję ze mamy całkiem podobne cycunie po :-D jakie miałaś wkładki? pozdruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia,niewiem,czy zachowanie takiego samego ciała i figury bez wiekszego problemu,graniczy z cudem.Dla mnie to nie było ważne jak będe wyglądać po ciąży,nie stosowałam żadnych kremów na rozstępy itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×