Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

missBlondi...ja mam troche inaczej niz Ty, bo mam 70 pod a 81 w biuscie! A jakie chcesz miec cycuszki? Bardziej jak naturalne czy raczej sterczace sztuczniaki? Napewno duzo zalezy od typu:czyli okragle lub anatomu a wielkosc to juz do sylwetki! Ile masz wzrostu i ile wazysz? Masz juz cos konkretnie umowine, jakas konsultacje, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki, mam nadzieje, że już nie długo zostanę posiadaczką ładnych piersiątek, które mam zamiar zrobić w Artplastice. Termin konsultacji mam wyznaczony na 17 stycznia a operacji 18. Wiem, że jeszcze trochę czasu ale już sie cieszę na samą myśl. Towarzyszący ból będzie okropny ale wszystko da się przeżyć. Może coś mi doradzicie co to rozmiaru. Mam 168 cm ok 55 kg i rozmair A. Chciałabym pełne C ale czy to sie uda? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laSKlsk;
hsgHSGjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SarenkaPoznan - TRZYMAJ SIE !!!!!!!!! bedzie dobrze, ja tez po op. zalowalam i mowilam - matko jakbym wiedziala ze tak boli to bym nie robila ;-) na ketonalu jechalam - doktorek mi kazal 3 dziennei a ja jak narkomanka pokryjomu jadlam ten ketonal jak glupia - taaaaaki bol!!!!!!!!!!!!!!!! ktoregos ranka to juz nie mialam sily wstac od lekow... teraz jetsem 8 miesiecy PO i JESTEM NAJSZCZESLIWSZA NE SWIECIE i bym zrobila jeszcze raz jakbym musiala;) dziewczyny po - wiem ze myslicie ze nie moze byc dobrze , ale bedzie !!!!!!! ja cierpialam miesiac - takze dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnusiaCzarna...zagladasz tu jeszcze? Czytałam Twoje wypowiedzi i chciałabym żebyś wysłała mi swoje fotki bo Ty masz 400 a ja tez chce 400. Proszę wyślij mi na adres:monis1-9-8-2@o2.pl. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy na www.feelbeauty.eu ,gdzie znajdziecie wszystko co dotyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki. dzis mija tydzien od operacji.zauwazylam ze najgorzej jest w nocy. wstaje co dwie godziny. moj narzeczony sadza mnie i przez kilka sekund nie moge oddychac. potem masuje mi plecy bo nadal bol jest nie do zniesienia. Boli mnie prawa piers, jest to bol do zniesienia ale wiecie jak to jest taki "cmiacy" bol jest bardzo denerwujacy.wydaje mi sie ze cos mi tam w miesniu przeskakuje ale to chyba normalne bo przeciez u podstawy miesnie byly wyrane. Narazie w niektorych partiach piersi nie mam czucia a w innych sa mega czule.Mysle ze to normalne ale denerwuje sie bolem pod pacha ktory nie pozwala i wyprostowac reki. jak ja prostuje to czuje jakby jakis nerw paralizowal nie od pachy do nadgarstka.Czy to normalne?? ktoras tak miala?? co do lekow to i KETOnal nic nie pomaga.lykam co 6 h opokan badz tabletki od doktora z tramalem.ale niestety nie ma takich momentow zeby nie bolalo, poprostu boli troche mniej. becia dziekuje, tez mam wlozone takie implanty jak Ty ale wydaja mi sie przeogromne. wiem ze z czasem zmaleja. i ze w koncu przestanie bolec. doti32 najgorsze jest to ze podupadam psychicznie. nie mam sily sie cieszyc z piersi bo brdzo boli.ja jestem tydzien po i nie umiem sama wstac wiec podziwiam ze odwazylas sie wyjsc z domu. monis1982 ja tez czekalam pol roku a z nerwow dostalam w dzien operacji okres o tydzien za wczesnie ale sobie z tym super poradzili w szpitalu.co do rozmiaru to ja bym wziela te wieksze jesli chcesz miec naprawde duze. ja mam 375 i jak dla mnie to sa "donice" a mialam takie same wymiary w klatce jak Ty. Boobsie ja tez sie czuje jak narkomanka, od tych lekow boli mnie juz glowa. chyba za duzo.ja narazie zaluje ze zrobilam ale coz czasu nie cofne:( wiecie co mnie przeraza? ze w sobote jade na zdjecie szwow i mam miec juz stanik kupiony a ja boje sie wyjsc na chwile na dwor a co dopiero do sklepu po stanik. Spac nie moge, siedziec nie moge, oddychac nie moge...Boze ile jeszcze??ale dziekuje Dziewczyny za wsparcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz jestem po i mam sliczne cycuszki tylko bardzo bardzo obolałe. mam opuchniete nawet zebra. doktorek przemiły i kompetentny, uspokajał mnie i dał mi sie spanikować. nie mowiac juz o paniach pielegniarkach, z których sa niezłe jajcary i potrafią usmiechem rozładowac napięcie. mam ściagnięcie drenów, bo mi sie troszkę sączyło jeszcze i dla bezpieczeństwa zostawilismy. strasznie mnie bolało a teraz po lekach ćmi. moja siostra przyjechała do mnie na kilak dni zeby mi pomagać...najgorzej w nocy, ale musze byc silna, musze musze...ałaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) dzis czuje sie lepiej a nawet dobrze. od rana nie lykalam niczego przeciwbolowego:) aczkolwiek nie mowie ze" latam " bo tak nie jest. wiem ze ciecia pod pachami dodatkowo wydluza moja rekonwalestencje. no ale jak trzeba to trzeba sie pomeczyc. pomalu oswajam sie z mysla ze mam piersiatka i zaczynam sie cieszyc ich wielkoscia:) Tippy gratuluje decyzji i szybkiego powrotu do normalnosci Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missBlondi
koralka.powiedz czy jestes zadowolona z efektu swoich piersi czy dobrze cie zukowska traktowala?ja tez chce u niej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy,dzielna jest Kochana i pełna optymizmu...tak trzymaj bo będzie dobrze! Najważniejsze żebyś była zadowolona i szczęśliwa :-) jak już zrobisz jakieś fotki to prześlij mi, chce zobaczyć te Twoje cudenka! Szybkiego powrotu do codzienności życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SarenkaPoznan...a widzisz ze ból mija :-) z dnia na dzień będzie coraz lepiej :-) Sarenka, dzięki za podpowiedź co dp wielkości...wezmę te 410g. bo to będzie własnie jakieś 375ml no może 385ml bo już dziewczyny pisały ze ml to wiecej nuż gramy.! Także mogę spodziewadz się podobnego efektu, wyślij mi fotki jak już jakieś zrobisz! Wracaj szybciutko do zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi...a jak szybko wrocilas do pracy po zabiegu? Bo ja zabukowalam sobie 2tyg. Wiecej nievmoge wziasc i obawiam się ze to będzie za mało? Ewentualnie pójdę na zwolnienie lekarskie, ale wolałabym nie robić tego :-( A przeslalabys mi fotki swoich cycolinek :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defqon1
Hej Kochane! Ja mam zabieg 18.11 u Dr. Węgrzyna we Wrocławiu! Już niemogę się doczekać.! Wybrałam Mentory o poj. 450 ml pod miesień. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary29
Cześć dziewczyny, postanowiłam podzielić się swoim doswiadczeniem. Konsultowalam się w kwestii wkladek, ale ostatecznie zdecydowałam się na powiększenie własnym tłuszczem pobranym w trakcie zabiegu body jet. Zabieg trwał 5 godzin, cały czas byłam świadoma, rozmawiałam z lekarzem iasystentką. Nie było przyjemnie, ale warto. Po 2 miesiącach mam pupę o rozmiar mniejszą , a biust o 2 rozmiary do przodu. Ten tłuszcz pobrany z ud zaczął żyć w piersiach. Rewelacyjna procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas przed
do Mary29 A napisz proszę jak długo utrzyma się ten efekt? ( miesiąc, rok, 10 lat)?? czy tłuszcz po jakims czasie nie zostanie wchłonięty i piersi nie powrócą do poprzedniego rozmiaru? Pytam, bo tez o tym myslałam. Chcę powiększyć biust, a boję się implantów. I czy możesz napisać jaki jest koszt tego zabiegu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinnnn
Mary29 skutecznie stara się zareklamować coś z czego zyje :P Prawda jest taka, że sama ma implanty heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski:) wlasnie wrocilam ze spaceru.musialam isc kupic stanik bo jutro am sciagniecie szwow i bandaza.doktor kazal kupic stanik sportowy.bylam w Triumphie i kupilam stanik "tri Action energy" z taka siateczka pomiedzy piersiami,powiedzcie prosze kolezanki on jest dobry????? poza tym z dnia na dzien czuje sie lepiej tylko mam problemy ze wstawaniem.ciekawe jak dlugo taki stan sie bedzie utrzymywal?? jesli chodzi o powiekszanie wlasnym tluszczem to ja odradzam bo on sie wchlania!!!!!! sciema ze efekt jest dlugotrwaly:( a szkoda.... Defgon1 450 ml to bardzo duze implanty.ale nie znam Twoich rozmiarow wiec nic wiecej nie powiem tylko POWODZENIA:))))) juz niedlugo bedziesz miala piekne piersiatka:) a tak z innej beczki.dziewczyny to normalne ze jedna piers mam wieksza od drugiej i ta wieksza jest troche nizej umiejscowiona?? KTORAS TAK MIAŁA???buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti 32
Sarenka ja mam jedną pierś większą(wyżej) i jeszcze boli ,własnie dzwoniłam do kliniki zapytać co robić i kazali mi sciągac się dalej bandażem a we wtorek będzie 4 tygodnie po operacji.W ciągu 6 tygodni od operacji piersi układają sie w 80% ,a w pół roku jeszcze te 20%. Troche sie uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa otuchy :) och dlugi weekend jest i wszyscy albo gdzies jadą albo imprezują a ja zalegam jak warzywko jeszcze. Caly czas musze miec czyms zajete mysli bo jak sie nudze to mysle o tym jak mnie ciagnie to cholerstwo ALE jestem zadowolona choc moja twarz na taka nie wygląda - wszyscy robic cycki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dopiero zauwazylam ze jest czesc dryga tego topiku :) powiedzcie kochane ze moze ktoras z was robila op gdzies w trojmiescie? albo czy jest w srod was ktora karmila dziecko piersia juz z implantami? ja jestem juz po jednej ciazy i moj biust nie wyglada dobrze, chcialabym powiekszyc piersi juz teraz ale planuje drugie dziecko za 2-3lata i nie wiem czy czekac czy robic teraz - przed slubem ktory mam we wrzesniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy jest w srod was ktos kto robil piersi w trojmiascie, albo czy ktoras z Was karmila dziecko majac juz implanty? oytam poniewaz chcialabym zrobic piersi przed wrzesniem (bo mam slub) ale za 2-3lata chcialabym zajsc w druga ciaze i nie wiem czy czekac czy zrobic juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika na Twoim miejscu bym poczekała i zrobiła po urodzeniu drugiego dziecka,ale decyzja należy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary29
Nie mam wkładek, a do siebie po zabiegu dochodziłam pół godziny. Potem przez tydzień dbałam, żeby biust miał ciepło bo to służy sieciowaniu komórek . Nie żyje z tego , a za zabieg (odessanie i powiększenie) zaplacilam 13 000. Mam piękny własny biust... I dwie mini kreseczki po kaniuli, która wprowadzany był tłuszcz. Ja nie jestem złosliwa, nie krytykuję wyborów innych, więc nie krytykujcie mnie proszę .pozdrawiam. Maryśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti jaka metoda mialas powiekszane cycuszki?? ja mialam ciecie pod pacha i jade dzis do doktora na zdjecie szwow i zapytam co on na to bo nie podoba mi sie ta asymetria! ja wiem ze jeszcze nie mam sie co za bardzo martwic ale kurde jak mi tak zostanie?? mam tez nadzieje ze dzis sciagnie i opatrunki i bede mogla sie wkoncu cala wykapac. Kurde przerabane. ja myslalam ze miesiac po operacji bede mogla wrocic do pracy bez zadnych przeszkod?? a jak mowisz ze nadal boli to nie jest dobrze:( powodzenia Kochana, mam nadzieje ze cycki sie Tobie dobrze uksztaltuja!!!!! Tippy ja wiem co czujesz. uszy do gory staraj sie wstawac i chodzic to pomaga w szybszej rekonwalestencji:)))) ja taka cwana teraz jestem a tydzien temu wylam z bolu ale wiem ze z dnia na dzien jeste coraz silniejsza.:) dominika 87gd ja podobnie jak Becia chyba bym radzila poczekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary29 powiedz prosze (bo napewno lekarz ci mowil) jak to jest z wchanianiem tego tluszczu? w ciagu jakiego czasu te niby 40% moze wchlonac sie? i czy te pozostale 60% zostaje "na zawsze" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackSaphirr83
hej dziewczyny jak zwykle dawno sie nie odzywalam sluchajcie ja troszke z innej beczki bo nie moge znalezc w necie chcialabym powiekszyc usta na stale implantami w londynie czy tkoras z was ma moze namiar na jakas klinike ktora to robi i orientuje sie jaki jest koszt takiego zabiegu?? w razie w zostawiam meila black_saphir83@wp.pl< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mary
a ja chuda,bez grama tluszczu i nie powieksze tak piersi a chcialabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są z podobnym
Mary29 nie powie jak jest z wchłanianiem bo to by była antyreklama. Jasne że tłuszcz sie wchłonie, dlatego szkoda wydawać 13 tys. na krótkotrwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są z podobnym
Mary nie powie, bo to by była antyreklama. Tłuszcz się wchłonie, a za 13 tys. w ogóle się to nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×