Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej dziewczynki, cieszę się,że jesteście zadowolone. Też poproszę o fotki,żebym wiedziała czego się spodziewać mój mail kama8i8@wp.pl . Umówiłam się na 1 marca, więc Mariczka razem będziemy dochodzić do siebie ;) Tylko ja też walczę z doktorkiem o większy rozmiar i on cały czas twierdzi ,że z tych 345 ml wyjdzie mi D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS ja też nie dostaje w klinice stanika tylko pas i mam sobie kupić 80D,już to zresztą zrobiłam.Doktorek zaproponował mi anatomy,powiedział że przy mojej sylwetce będą bardzo fajnie naturalnie wyglądały,ale nie naciskał tylko kazał przemyśleć które bym chciała.Razem z mężem zastanawiamy się nad anatomami??? ale jeszcze nie podjelismy ostatecznej decyzji,teraz na kolejnej konsultacji jeszcze raz porozmawiamy,chociaż zalezy mi na naturalnym wyglądzie,ale troszkę się martwię tym przekręcaniem anatomów.Pięknie się prezentujesz w tym staniczku kurcze a jeszcze niedawno pewnie mogłaś o sportowym pomarzyć tak jak ja w tej chwili a teraz widok oszałamiający QAMILLA fajnie że już będę miała marcową kompankę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, co u Ciebie? Nic nie piszesz, jak samooczucie? Odezwij się Kochana! Mariczka ja nie wiem jak to jest z anatomami bo nigdy tym się nie interesowałam, zawsze myślałam o okraglych :-) wiec dużo Ci nie pomogę :-( Qamila gratulacje terminu, widzę ze tworzy się "marcowa grupa cycolinek" albo jak to powiedziała Marta, my jesteśmy "styczniowe siostry" a Wy będziecie "marcowe" - pewnie jeszcze ktoś dobije do Was kobitki w marcu :-) Qamila a jaki rozmiarek? Już wysyłam Ci moje nowe nabytki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...byłam wczoraj na zdjęciu szwów, zero bólu :), wszystko ładnie się goi, dr zadowolony,śmiał się i ppytał czy już wszystkie koleżanki oglądały na forum mój biust :).... bandaż zostaje jeszcze 4 tyg, obrzęk bardzo wolno schodzi więc dr powiedział, ze nawet te 4 tyg moze i bedzie trzeba na to.....mam zgode na stniczek inny, a nie ten ciasny pancernik:), moge spać na boku i mam wracać pomalutku do normalnego życia :D..... a jak tam samopoczucie moich styczniowych siostrzyczek dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mi mąz włączył filmik jak jakaś głucha babka zadzwoniła na polcję...myślałm ze pod cyckami szwy mi popękają..... uśmialiśmy się do łez...a potem pokazał mi na youtube.pl - you can dance twardogóra...wrzućcie sobie polecam :P znalazłam link http://www.youtube.com/watch?v=iqX75JTJ20c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi będzie dobrze z cyckami, zobaczysz :-) Jesteśmy z Tobą! Emi widziałam ten film "Bruno" rzeczywiście głupi ale śmieszny hehehe... Marta ale się z mężem usmialismy z tego U can dance :-) :-) :-) No nie mozliwi byli, mistrzostwo swiata :-) Ja dziś czuje się swietnie jak na początek 4 doby, wstalam dziś prawie normalnie :-) Nawet zrobiłam kawę, wyjelam pranie z pralki i je rozwiesilam :-) Najgorsze ze córeczki nie mogę wziasc na ręce a ona tak słodki się do mnie delikatnie przytula :-( Mam nadzieje ze w przyszłym tyg już ja wezmę? Ciało sami mi podpowie kiedy będę mogła to zrobić! Czuje ze lewa pierś szybciej dochodzi do normalności a prawa jeszcze w tyle :-( Wiecie dziewczyny, jak chce nacisnąć na mydelko w płynie lewa ręka to spoko ale prawa nie daje rady, przechodzi mi taki jakby prąd aż do sutka :-( kurde...a przecież to taka prosta czynność! Z wyższych kuchennych półek tez jeszcze nie daje rady nic sięgnąć :-( Ale najważniejsze ze opuchlizna powoli schodzi!!! I ze humor nam dopisuje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis miałam dokładnie to samo.... nie mogłam bułki nożem trzymanym w prawej przekroić :P... a potem z dnia na dzien i wróciło czucie i siła.... tylko ten obrzęk mnie wkurza..dr powiedizał, ze jak to bedzie w tym tempie to jak nic 3-4 tyg zanim zaraza zejdzie :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, widzialam Twoje cycuchy, są sliczne, normalnie cuda. A pomysl sobie,ze to z kazdym dniem bedzie jeszcze co raz lepiej :) Ja chcialabym po op rozmiar D, a doktor zaproponowal mi 345ml i twierdzi,ze takie wlasnie wyjda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki prosze za mnie trzymac kciuki:) dzisiaj na 15 jade do kliniki i bede miala nowe cudenka:)) ale mam pietra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pobycie w klinice nie ma nic negatywnego :) to tylko nieprzyjemne skojarzenia tak naprawde. Nieprzyjemny jest tylko ból ale jak jest obok ktoś bliski to od razu lepiej. Powodzonka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia trzymam mocno kciuki! teraz,kiedy to piszę to pewnie już leżysz na stole....ale niedługo się obudzisz z pięknymi cycuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
EMI mam nadzieje że bedzie dobrze i trzymam kciuki ,jeśli możesz prześlij foteczki MARTA w wolnej chwili poproszę o fotki dawidfilip@onet.pl mam nadzieje że niedługo ja się pochwalę swoimi nabytkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Marta to rzeczywiście długo, no ale jak trzeba czekać to trzeba :-( u mnie lewa spoko ale prawa nadal spuchnieta, mniej już 4 dni temu ale nadal jest :-( QAMILA nie wiem jakie są Twoje wymiary ale 345 to jakoś mało jak na D? Chociaż każdej to inaczej wychodzi no i każdy doktorek jest inny! Ja byłam na dwóch konsultacjach i na 1-szej doktorek zaproponował mi 340 i powiedział ze osiagne D ale jakoś nie wzbudził mojego zaufania i umowilam się do mojego i po rozmowie z nim i powiedzeniu mu czego oczekuje i opowiedzeniu co tamten mi zaproponował uśmiechnął się i powiedział ze wkladka takiej pijemnosci nie da mi D ale C lub małe D no i nie będzie wypełnienia od góry a ja bardzo tego chciałam! Zaproponował mi 380 i 410, sprawdzilam parametry obu wkladek i wzielam te z większa projekcja :-) i jak narazie nie żałuje :-) Ważne są parametry implantow, już gdzieś czytałam ze jedna dziewczyna miała 400 ale szersza podstawę i mniejsza projekcję (szer.12, proj.5) niż moja (zobacz podpis w mojej stopce), wiec chyba nie ms reguły bo jazda firma ma inne parametry implantow tej samej objętości. Ten pierwszy powiedział mi żebym w domu zrobiła sobie test ryżu wiec kupiłam stannik 70D w woreczki zrobione z rajstop wsypalam 340 ml ryżu i wlozylam w stannik a następnie zalizylam opiera bluzeczke...no i były wielkie a teraz mam prawdziwe implanty 410 i wcale nie są takie wielkie jak te ryzowe 340, wiec ten test nie odzwierciedla prawdy :-( A wiesz może na jakich pracuje Twój doktorek? MARTUSIA...trzymam kciuki, będzie dobrze, nie bój się sle wiem ze to silniejsze od Ciebie!!! Ja poszłam na sale operacyjna sama, polozylam się na łóżku, pamietam następne pare minut jak anestazjolog i pielegnisrka zapytali mnie o kilka rzeczy, założył mi welfron i licząc do trzech, przy ostatnim wydechu zasnelam! Po wybudzeniu byłam jeszcze na sali operacyjnej jeszcze pol godziny ale nie pamietam co tam się działo, potem rzyjechalam na swoim łóżku do swojego pokoju gdzie czekał na mnie już mój mąż! Od tej chwili zaczęłam jazyc o go kaman ale tez na początku gadalam jakieś bzdury (mąż mi pózniej opowiedział) :-) Trzymaj sie i daj znać jak się obudzisz :-) Tippy masz racje nieprzyjemny jest tylko ból ale idzie się przyzwyczaić a z dnia na dzień jest coraz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.p:)
marteczka już pewnie ma jeden cycek :)...dla mnie najgorsza był 5 ta doba, taka przełomowa..miałamjuż dosc bólu, mimo iż był coraz mniejszy, dość tych przyczepionych do mnie twardych bezlształtnych śledzie, tej niepełnosprawności ...i wypiłam wieczorkiem kieliszeczek wódki i odrazu lepiej, nerwy zeszły ból zelżał....też tak możecie ale tylko 25 gram a nie butelkę :D Jeśli kojarzycie BEATRYCZE miała poprawkę wczoraj u dr Jarlińskiego we Wrocławiu i zrobiona została bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, dzieki za fotki, Noo- masz się czym pochwalic ;) Na tym zdjeciu,gdzie widac Twoja postac są extra. A ten Twój wstęp Głupolku, ale się nasmialam ;) Pisalam do doktorka,ze mam nadzieje,ze wie co robi wkladajac mi te 345 ml, a on powiedzial ,ze wyjda b.duże. Tylko nie wiem co dla niego znaczy b.duze ;) Nie wiem jakiej firmy beda moje implanty. Wiem tylko ,że projekcja ma być 6 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QAMILA, projekcja 6 to sporo, przy takiej powinny wyjść Ci duże, tzn.bardzo do przodu :-) Szoda ze nie znasz średnicy? No ale już pisalas ze bedą to anatomy wiec ja Ci nie pomogę bo wiem ze one inaczej wychodzą nuż okraglaski! Moim zdaniem anatomki tej samej pojemności co okraglaski wychodzą większe, a Wy jak myślicie? Jeśli dobrze myśle to 340 anatomki z projekcja 6cm to murowana miseczka D! Qamila przypomnij mi ile masz pod biustem bo nie mogę znaleźć a napewno już pisalas!? Widzialas fotki Emi...jeśli jetes wymiarowo mniejsza od niej to te 340 dadzą Ci podobny rezultat :-) czyli śliczny :-) Ja ogólnie lubię bardzo wypełnione od góry ale Emu cycki mi się podobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kiedy Wam opadly w koncu piersi, tzn zrobily sie takie bardziej naturalne? Bo ja juz jestem prawie 4ms po zabiegu i kurcze wciaz mam je jakby przyczepione do ciala, sa miekkie ale wciaz nie opadly jesli wiecie co mam na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak emi najpierw 7 tys potem zszedł na 4 tys a wczoraj ona miała poprawkę i dzisiaj jak wychodził to nie wziął od niej kasy wcale, bo rozmawiałam z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ochotę, ale jakoś operacji się boję...Chyba jednak zdecyduje sie na bardziej naturalna formę, ostrzykiwanie piersi własnym tłuszczykiem pobranym z tych miejsc gdzie jest go za dużo. A takich miejsc jest sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sixty-nine mi doktor mówił,że zupełnie piersi opadną po ok 8 msc,więc się nie martw ;) Nie widziałam fotek Emi,ale jak mogę to proszę o wysłanie kama8i8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA EMI ja też bardzo prosze o Wasze fotki dawidfilip@onet.pl dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA czy robisz sobie szczepienia na żółtaczkę? Dostaesz stanik w klinice? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczka wyslalam ci fotki.... u mnie to jest mega roznica przed i po..a przede mną jeszcze proces gojenia i układania.... jestem super zadowolona z efetku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QAMILA już znalazłam, pisalas ze nosisz stanniki 70A lub 75B i masz 175cm wzrostu wiec jestes szczupła i masz dosc waska klatke i wydaje mi się ze anatomki 345 dadzą Ci bardzo naturalny cycek :-) Mariczka...Qamila dostanie stannik i mówiła ze badania tez ma w cenie! Dziewczyny, ale akcja z ta poprawka u Jarilnskiego...ciekawe czemu najpierw miała płacić a w końcu za darmo zrobił? Marta ja nie mogę wogole skojarzyc Beatrycze, czemu robiła poprawwke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała asymetrię, która po złym dobraniu implantu jeszcze sie pogłebiła po operacji i jedna pierś uciekła jej pod pachę i miała wymianę implantu z 300 hp na 320 uhp. No tam sie namieszało bo jakieś problemy miała z dr..ale ostatecznie jak zapytała ile płaci to powiedział, że nic... więc tyle jej szcześcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
EMI nie obawiaj się to imiona moich synków,a mam ich dwóch jeden ma 4 latka a drugi 2 smiało możesz wysyłać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA wielkie dzieki za fotki,biuścik jest cudny,nabieram coraz większej odwagi do zrobienia operacji jak widzę Wasze piękne cycuchy ,kurcze to niesamowite jak kilka godzin moze zmienić nasze życie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×