Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

becia769 też mam taką nadzieję że lekarz zna sie na tym co robi i dobrze dobrał do mojej budowy ciała. ale myśle że większość dziewczyn ma tegi typu wątpliwości. z góry dzięki za fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiek5
poprawiam email dasiek@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Hej Shira,panikowalam,lekarz mnie uspokaja i twierdzi ze wszystko jest ok,mam się nie przejmować i wszystko dojdzie do normy,i tak tez jest,wyglada to już lepie.pewnie nie ja jedna tak panikuje.zaczyna schodzić opuchlizna i siniaki także piersi powoli zaczynaja się wyrównywać .jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Pozdrawiam wszystkie panikary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdgfsdthtrwsgvedddddd - nie, nie będą twarde, nawet do roku czasu mogą mięknąć. Toni - dobrze ze wszystko jest ok, dobrze ze sie zapytałaś lekarza - przynajmniej jesteś teraz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Witam, zabieg powiększenia piersi miałam 2 tygodnie temu - Allergan 365. Proszę o informację czy któraś z Was ma Allergany i do kiedy utrzymuje się uczucie odrętwienia. Do dzisiaj piersi są bardzo twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Dziewczyny bardzo proszę o info, również na temat stanika pooperacyjnego. Mój jest strasznie ciasny,wrzyna się w skórę a pas uciskowy jest tak ścisły że mam wrażenie iż to od niego drętwieją mi piersi. Rozmawiałam o tym a lekarzem, powiedział że musi taki byś bo inaczej piersi mogą powędrować do góry. Jestem załamana na myśl, że jeszcze 2 tyg. muszę się tak męczyć. Proszę dajcie znać czy któraś z Was miała podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
ja musze moj nosic przez 6 tygodni wiec i tak masz lepiej no nie jest najwygodniejszy ale jaks to przezyje :) faktycznie uciska mnie pod piersiami a zwlaszcza w miejscu ciecia ale juz jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Witam wszystkie Panie, mam pytanie 14.11 mam zabieg powiekszania piersi i mam dylemat,nad wielkościa.Mam 160 cm wzrostu,waga 52 kg ,pod biustem 70 cm i doktor uparł sie na 300 hp okrągle i wiekszych mi nie chce wsadzic.Ewentualnie 325 okragłe,ale mowi,ze bede za duze ,bo jestem za niska.Mowi,ze swoje mam bardzo ładne i duze i wyjda tE 300 AKURAT.Moze mi doradzicie,jaki rozmair wyjdzie po 300 ,a jaki po 325.Jak przymierzlam w staniku te 2 rozmiary,to te 325 wyglkadaly na mega duze,a boje sie,ze te 300 po operacji beda male. Doradzcie mi I jeszcze powiedział,ze te 325 mogą u mnie wychodzic spod pach i sama nie wie,co mam zrobic,a czytam Wasze wypowiedzi i widzę,ze te ktore sie zdecydowały na wieksze sa mega zadowlolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Ja bym chciała miec rozmiar d,czyli o 2 większe i zastanawiam sie po ktorym implancie mi takie wyjda D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika99 to wszystko zależy nie tylko od tego jak duży weźmiesz implant ale także od tego jak wysoka jesteś i jaką masz budowę. Najlepiej dobierze Ci rozmiar lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejlli
Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejlli
Ja mam 2tu zabieg w styczniu, teraz mam 375 Okrągłe a będę mieć 495!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Mika posłuchaj się lekarza,ja mam 300 okrągłe hp,jestem4 tygodnie po operacji,kupiłam sobie sportowy stanik na zmianę,specjalnie profilowany i byłam w szoku,mojnrozmiar to 70 dd a wczeniej miałam malutkie b.wiec sama widzisz,ze nie ma co przesadzać z tymi rozmiarami,ja mam 164cm wzrostu i waże ok 54kg,do wielkich nie należę;)docelowo moje piersi maja osiągać rozmiar dużego c,na razie spokojnie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Czekam na operacje powiekszania piersi u dr Libora Polaka, moje pytanie jest skierowane do kobiet, które taką operacje odbyły i wiedzą co i jak :) Otóż powiedzcie mi kochanie, jak długo po operacji trzeba wystrzegac sie uprawiania sportu, a w szczególności biegania?? Pytam, ponieważ jestem zapaloną biegaczką i nie trudno sie domyślec, ze czas rekowalescencji bedzie dla mnie bardzo ciężki chociażby z tego powodu....bardzo prosze o odpowiedź :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni jutro o 15 mam zabieg i biore 300 hp.Ja mam waska klatke i nie chce wygladac jak cycolina w tych 325.Jeszcze do mnie nie dociiera,ze bede miec operacje i narazie zero stresu.rano o 8 ostatni posilek jem i pije .:)dzieki za info,a jaki masz obwod pod biustem? bo ja 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Tyle samo kochana,ja mogłam zapakowac sobie nawet 350,bo tyle miałam miejsca ale balam się efektu Ala Pamela i jestem zadowolona,z reszta sam lekarz po operacji przyznał mi racje.ja namawiam cię na 300,zobaczysz będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Poza tym zachodzinpytanie,czego sama oczekujesz?ja nigdy nie byłam ranka mega cyckow:)choć moje są sporawe jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
325nie polecam,mój lekarz stwierdził ze to najglupsza składka jaka zrobili.jeśli twój lekarz ci odradza większe niż 300 to się go posłuchaj,wie co mówi a Tobie życzę udanego zabiegu i trafnie podjętej decyzji,daj znac co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schantalle
A ja mam 345 hp okrągłe, przy 164 cm wzrostu, 72 w biuście, 52 kg, wyjściowe małe b wyszło solidne d, ale bez przegięć, trzeba ubarć bardzo obcisłą bluzkę. Gdybym wzięła mniejsze to by prawie nie było nic widać. Do biegania można wrócić po 2 mies, ja przynajmniej po tym czasie wróciłam do sportu, choc lekarz pozwolił po 6 tyg., ale ja jeszcze czułam ciągnięcie. Wszystko zależy od lekarza i samopoczucia pacjentki, sama poczujesz co możesz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Nie dziekuję,mam nadzieje,że wytrzymam ten straszny ból.Biore te 300 HP jestem już zdecydowana,nie bede sie droczyc z lekarzem,bo on wykonuje tych zabiegów mnóstwo i wie,jaki implant może komu wsadzic....ok odezwe sie po zabiegu:) dzieki za dobra radę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika , dobrze ze zdałaś się na zdanie lekarza. On wie najlepiej. Ale faktycznie 300 ml to malutkie będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Hej Mika,jak samopoczucie?zapomnialam sie zapytac jakiej firmy. Bedziesz Mialam wkladki,I u kogo robisz,3maj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
shira30 , bardzo dziękuję za odpowiedź. Na forum trafiłam niedawno i nie doczytałam kiedy miałaś operację... Napiszcie proszę jak długo utrzymuje się odrętwienie piersi i jak długo wydają się większe niż się spodziewałyście . Ja przed miałam małe b a teraz z poj.365 profil średni czuję się jak bym miała duże d. Mam nadzieję że zmniejszą się do c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Hej Malwa38.ja po operacji jestem dokladne miesiac I jeden dzien,opuchlizna powoli schodzi,tzn.utrzymuje sie ponizej pachwin I tam tez jest troche obolala I twarda,s.ame piersi z dnia na dzien sa coraz bardziej plastczne,czasem mam uczucie odretwienia jaby to nie byly moje piersi,ale tylko czasem,;)mozna powiedziec ze jest coraz lepiej:)czytalam na ktoryms z forow o dziewczynie ktora po miesiacu nie miala juz sladow po operaji a jejpiersi wygladaly jak piersi u kobiet po roku od operacji(zdumiewajace).mysle ze samopoczucie I wyglad piersi to sprawa bardzo indywidualna I nie nalezy brac doslownie tego co I jak mialy inne dziewczyny,gdybym brala Sobie do serca to co pisza inne laski dawno wyladowalabym w wariatkowie;)choc z drugiej strony jakntu sie nie zapytac innych dziewczyn jak one to znosza,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Co do rozmiarubto ja mamialam w plane mice spore c,zapakowalam;)Sobie 300cc mentor hp,wyjsciowe(swoje) lekarz okteslil na 225.take tam male B .na razie czekam cierpliwie,ostatnio kupilam sportowy stanikrozmiar 70dd.az bylaw w szoku.pod bluzka nie wygladaja na take rozmiar,choc jak sciagne biustonosz to sa imponujace,hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Hej Toni 76, dziękuję za wiadomość. Pocieszyłaś mnie troszkę. Ja zdałam się na lekarza co do rozmiaru, pod biustem mam 73 chciałam mieć małe c, lekarz przygotował do operacji 2 rozmiary 330 i 365 ,szerokość 12,25 , profil średni z 2 firm Allergan i Nagor. Zdałam się na niego, wybrał ostatecznie 365 Allergan. Teraz się martwie czy mi takie nie zostaną, dzisiaj jest 16 dzień po operacji a piersi są gigantyczne. Mam 160 cm wzrostu , waże 50 kg. Lekarz powiedział że te mniejsze nie wypełniły by ładnie piersi, nie wiem też czemu wybrał Allergan ,były twardsze od Nagora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Dziewczynki czy któraś z Was ma Allergany??? lekarz twierdził ,że to najlepsza firma na świecie b.b.proszę dajcie znać, czy będą zawsze takie nieruchome i twarde czy po kilku miesiącach zmiękną i w staniku da się je trochę zbliżyć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni jestem po zabiegu .Zdecydowałam sie na 300 okrągłe hp Mentor u Dr Jarlinskiego i jestem przeszczesliwa,ze nie wzięłam większych,bo teraz są olbrzymie i mam nadzieję,ze będą mniejsze.ogólnie 2 h po operacji juz chodziłam do toalety.najgorsze dla mnie były helikoptery po narkozie.teraz juz jestem w domu i przy wstawaniu mnie ciągnie bardzo i takie głupie uczucie,jakby mi sie coś przelewalo w piersiach.narazie ich nie dotykam,wolę jeździć do lekarza na zmianę opatrunkow. Pozdrawiam wszystkie Cycolinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×