Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Kochana na konsultacji to Ty się za wiele nie dowiesz,taka prawda.Owszem lekarz poinformuje co poleca zrobić w Twoim przypadku i czy się z tym zgadzasz itp.potem zapyta o termin zabiegu..to by było na tyle,także idąc na konsultacje idź z pewną wiedzą żebyś mogła 'polenizować' z lekarzem,przedyskutować to co Ci zaproponuje a nie zgodziła się na wszystko co powie.Bo ja na swojej konsultacji sama lekarzowi powiedziałam dokładnie co i jak i on się do mnie wybierając czy dobierjąc implanat dostosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
No właśnie, dzięki że to napisałaś. Teraz może ktoś mi poda jakąś stronkę, cokolwiek żebym się przygotowała najlepiej. Trudno przekopac się przez nawał informacji, co jest ważne a co nie. To nie jest tak że nic nie wiem, ale czasami jest sporo sprzeczych informacji np. odnośnie implant pod gruczoł czy pod mięsień. Chciałabym znaleźć jakąś stronę gdzie jest wszystko łopatologicznie od a-z napisane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nmzc :) wiesz co,byla taka jedna fajna stronka ale kurcze teraz nie pamietam w jaki sposob ja znalazlam,jak ja znajde to napisze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaq to była strona estheticon :) znalazłam . . poczytaj sb tylko wpisz w google esheticon powiększanie piersi :) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia Wrocław wysłałam wiadomość,nie jestem pewna czy na pewno doszła bo jeszcze miałam problemy z netem ale myślę,że tak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chciałabym nawiązać kontakt z Kają333, czekam właśnie na operację powiększenia piersi i Dr zaproponował mi rozmiar implantu 260 ml, zastanawiam się czy piersi po zabiegu nie będą za małe. Obecnie mam rozmiar A, a zależy mi żeby osiągnąć pełne B/średnie C. Czytałam wcześniej, że Kaja nawiązywała z niektórymi z was kontakt mailowy i wysyłała swoje zdjęcia przed i po zabiegu. Bardzo chciałabym także do niej napisać z prośbą o zdjęcia. Gdybyś któraś z wam miała jej adres e-mail byłabym bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patula1994
marjol a ile masz pod biustem i w biuście? Bo ja mam podobną sytuację co Ty, a mianowice mam średnie A a chciałabym przejść na pełne C. Co do wielkości implantu to myślałam max 290 ale może i mniej. Myślę że w moim to wystarczy bo ja jestem bardzo wąska i drobna (68 pod biustem) :). Z kolei gdybym miała większą klatkę musiałabym oczywiście wziąść implant ponad 300 żeby uzyskać zamierzony efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalina
ja wczoraj miałam operacje i tez zdecydowałam przed stołem operacyjnym z 275 na 310 ml .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Patula i mariol nie bierzcie takich malych implantow dobrze wam radze,bo bedziecie czuly niedosyt,skoro juz placic tyle kasy to fajnie by bylo gdybyscie byly zadowolone z zabiegu,podajcie mi swoje maile to wam wysle zdjecia i opisze wam jakie mialam przed i jaki osiagnelam efekt koncowy. Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Zapomnialam dodac,ze tez jestem szczupla i waska w klatce piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Zapomnialam dodac,ze tez jestem drobna czyli szczupla,niska i waska w klatce piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patula1994
A1995 będę Ci bardzo wdzięczna jak to zrobisz! :) Co prawda nie chcę dużego powiększenia, ale prawda prawdą: chcę mieć satysfakcję z osiągniętego rozmiaru :) podaję e-mail: patrycja.anna.w@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
A1995 Ja również byłabym wdzięczna za informacje na maila : magdadomel1@wp.pl . Jak wcześniej pisałam operację mam 31 lipca , a nadal nie zdecydowalam jaki rozmiar chcę mieć. Do wyboru mam anatomy o srednim profilu 320 ml lub 295ml. Moje wymiary to: 164 cm , waga 50 kg i w klatce 73 cm. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Magda i Patula jutro wieczorkiem postaram sie wyslac wiadomosci,jestem ponad 2tygodnie po operacji wiec opowiem wam wszystko co o jak. Chetnie doradze :) Magda masz identyczny wzrost i wage jak ja :)) wez te 320,bo jest to niewielka roznica a jutro Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jutro w wiadomosci mailowej powiem dlaczego z reszta zobaczysz zdjecia bo ja mam 315ml wiec sama stwierdzisz jakie sa czy duze czy male ;) Pozdrawiam was dziewczyny goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Post od goscia 00:48 to ode mnie :) A1995 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
A1995 to super!! czekam na wiadomość! ;)) Wiem też ,że np 320 ml jednej firmy niekoniecznie jest identyczne jak 320ml z innej firmy. Mnie zaproponowano z firmy Silimed anatomiczne Nuance, 320 ml to następujące wymiary: szerokość 12,5 cm, wysokość 10,3cm,projekcja 4,6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail to marta.jachymiak@onet.pl Mi też lekarz powiedział, że 290 ml wejdzie, ale nie będą później w stanie zamknąć rany, zszyć skóry, bo jest jej za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Mariol rozumiem Cie,nie mozesz miec wiekszych niz 260,tak, bo to zalezy nie tylko od obwodu klatki piersiowej ale masy innych czynnikow jak np.elastycznosci skory,ktora jest wlasnie naciagana podczas zabiegu,ja mialam tak,ze nie moglam miec wiecej niz 315 i na przymiarkach na konsultacji widzialam,ze sa male ale powiedzialam,ze wole takie niz te aktualne(co wtedy mialam) i zdecydowalam sie na zabieg :) napewno decyzji nie zaluje aczkolwiek szkoda,ze nie weszly wieksze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę zadowolona nawet z tych 260 ml, bo to co jest teraz to praktycznie nic. Czekam jeszcze na zdjęcia od lekarza, tych samych implantów u innej kobiety, powiedział, że u niej wyszły większe niż się spodziewał :) Tylko też się martwię, że jednak będę czuła niedosyt, ale na pewno będzie lepiej niż jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Tak Magda ale sa bardzo podobne ;) i tu nawet nie chodzi o objetosc implatow ale i ksztalt czyli to sa te dokladne wymiary,ktore podalas i to jest spraea bardzo indywidualna wszystko zalezy od postury ,od klatki piersiowej wiec kobiety pp wlozeniu impantow tej samej objetosci dajmy na to,ze te 320ml otrzymaja podobny rozmiar,napewno nie ten sam majac ta sama wyjsciowke,poniewaz jedna ma szersze i wtedy na szerokosc duzo z tych 320ml wchodzi itd.itd.jest to sprawa b.indywidualna jednak rozmiary wychodza b.porownywalne/podobne :) wieczorkiem Ci napisze w mailu o samym pobycie w klinice i pierwszych dobach po zabiegu,hak znajde chwilke i zrobie te foteczki Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Jak* sorki za wszystkie bledy ale z kom.pisze i do tego sie spiesze wiec wybaczcie te kaligrafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1995 też bym poprosiła o maila, jakbym mogła ;) mój mail to: marta.jachymiak@onet.pl Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Mariol21 napewno wysle :) tylko gdybym dzis nie zdazyla to nie badzcie zle,zrobie to wtedy jutro,ale postaram sie jeszcze dzis POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patula1994
A1995 nie ma pośpiechu :) Dziękuję za inicjatywę i czekam na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Ok.to w takim razie w niedziele na spokojne porozsylam wiadomosci,postaram sie wyczerpujaco opowiedziec o calym procesie/przebiegu tego naszego powiekszania piersi ; ) Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie zbierania pieniędzy bo nie powiem bardzo kosztowne bo 12-15 tys. w Rzeszowie, w sumie to nie wiem jak w innych miastach? Ile was to kosztowało ze wszystkim?? A może któraś z Was robiła u Macieja Kuczyńskiego w Rzeszowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina najtaniej jest w Czechach blisko granicy. Moze tam ci się uda szybciej zrobić bo ceny dużo niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja placilam 15 tys + badania przed operacyjne 200zl stanik pooperacyjny 100zl pierwsza wizyta konsultacyjna 200zl ,kremy pooperacyjne na blizny wiec ok 16 tys mnie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Czechach zrobisz za pól ceny Jak samo powiekszenie to ok 8 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×