Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Tequila22
gość Anka dla mnie najgorsza była 2,3,4 doba mniej więcej, jak już w domu wszystkie jesteś bez morfiny itd. Choć ja dostałam morfinę tylko raz w klinice bo nie czułam więcej potrzeby. Za to kolejne doby były dość ciężkie i to głównie że ból (specyficzne rwanie) zazwyczaj przy podnoszeniu się czy siadaniu itd, jakby piersi rozrywało. Potem już z każdym dniem coraz lepiej, no i potem to mnie właściwie bardziej zaczął boleć kręgosłup i niestety doskwiera do dnia dzisiejszego jeszcze :( po tygodniu miałam mały kryzys i miałam wszystkiego dość, wszystko się skumulowało ale jak tylko spojrzałam w lustro to przechodziło :) Jutro mija 2 tygodnie od operacji i jadę na konsultację, i już jest niebo a ziemia w porównaniu do pierwszego tygodnia. Także trzymam kciuki i zobaczysz, potem zapomnisz o bólu, ja jeszcze czuję drobne ukłucia itd no ale to jest operacja, mięśnie są odrywane i musi wszystko do siebie dojść. A piersi zdecydowanie jak się ściąga stanik i pas są dużo większe . Moje też wyszły większe niż sobie wyobrażałam i też mi to lekarz powiedział po operacji i jestem pocieszona że jestem zaskoczona iż są większe niż bym miała być rozczarowana że wyszły mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Kochane jesteście, z wami naprawdę jest łatwiej.. A powiedzcie.. Kiedy będę miała opuchlizne?bo teraz mam tyko stanik i pod nim plaster ale na to wszytko pas uciskowy i mocno są ściągnięte te piersi.. One dopiero napuchna?z góry wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi..pozdrawiam.. Tequila a jak twoje Cycuszki teraz wyglądaja? Bo mam od ciebie zdjęcia ale to chyby robione po 4 dniach od operacji.. Kurcze.. To pewnie jutro dopiero będzie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiece jakim jesteście dla mnie wsparciem :) dziękuje Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
U mnie największa opuchlizna pojawiła się w domu, w 2,3,4 dobie było najgorzej wydaje mi się, zresztą widziałaś na zdjęciach, teraz już jest super, opuchlizna zeszła, ale piersi wcale nie zmalały tylko nabrały nowego, innego kształtu, układają się no i już zauważyłam że troszkę zmiękły i zrobiły się bardziej podatne na dotyk. Podaj mi jeszcze raz do siebie maila to wyślę aktualne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Mam twojego maila.. Wysle ci zdiecie robione zaraz po operacji z dzisiejszego dnia.. Juz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Tequila, wysłałam już Ci :)i czekam teraz na twoje pieknosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do to ja 82.. Wysłałam Ci maila..jeszcze 3 dni ;) jak nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasze kliniki oferują jakieś zabiegi regeneracyjne po operacji, żeby przyspieszyć powrót do pełnej sprawnośc? Wiecie jak to wwygląda, ile dni po opercji się odbywają? interesuje mnie klinika dr Szczyta... Jestem z Łodzi a operacje mam w Warszawie i zastanawiam się czy nie lepiej będzie znaleźć sobie jakiś nocleg w Warszawie... Tez poproszę świeże zdjęcia :-D anonymous255280@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie Jestem przed pierwszą konsultacją powiększenia piersi do Dr Kubasika i do Dr Kolasińskiego. Proszę o jakąś opinie o tych doktorkach bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego na tym forum. Wiem, że każda poleci swojego ale może któraś z was była u nich, którego wybrała i dlaczego tego albo dlaczego właśnie nie oni? DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Ania wysyłałam Ci maila ze zdjęciami i odpowiedzią :) gość Tobie też wysłałam aktualne fotki :) Właśnie wróciłam z konsultacji, doktor ściągnął mi końcowe szwy, rany się świetnie goją , blizenki dobrze wyglądają no i efekt końcowy super, lekarz jest bardzo zadowolony powiedział że pięknie wyszły i ja również jestem zachwycona, teraz jeszcze 4 tygodnie staniczek i pas trzeba nosić, jakoś wytrzymam :) teraz to już wszystko zniosę - najgorsze za mną. Basen po 3ms, opalanie po 6 ms. Koniec z opatrunkami :) Za 2 tygodnie mam zacząć stosować plasterki silikonowe na blizny. No i cieszyć się nowymi piersiątkami :) Dziewczyny jestem przeszczęśliwa, czuję się w końcu lepiej w własnym ciele, ciągle przechodząc obok lustra muszę je oblookać a z rana zawsze dotknąć czy są i nigdzie nie uciekły he he :) Dla kogoś operacja piersi może wydawać się głupia, być stratą pieniędzy czy niezrozumiałym poprawianiem natury. Mnie to uszczęśliwiło i podniosło samoocenę. Jestem młodą mamą, chcę czuć się atrakcyjnie i pięknie jak przed ciążą i tak właśnie się czuję i to dzięki takiej ''glupiej operacji'' :) Także Kobietki nie bójcie się ! Ból jest do zniesienia i szybko mija a potem pozostają łzy szczęścia i uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla cieszę się ze masz takie podejscie i że wszystko u Ciebie dobrze się układa! a w szczegolnośc****ersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dokladnie tego samego zdania, najlepsza decyzja w moim zyciu!!!! samoocena 100 % poprawiona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dziewczyny pilne!!! Jaki model stanika kupić po operacji? Mam triaction a chciałabym inny zapinany z przodu.. W jakim sklepie kupić i jaki model.. Musze jechać dziś koniecznie po drugi, bo obecny tak mnie ciśnie, ze nie wytrzymuje.. Pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Anka ja mam ten http://www.pofam.poznan.pl/menu2/04-PRODUKTY-DLA-KOBIET-PO-MASTEKTOMII/gorset-pooperacyjny.php z pasem . Jest wygodny, zapinany z przodu i regulowany rzepami, z tyłu też jest rzep i przypinasz do niego pas. nie wyobrażam sobie po operacji nosić stanika zapinanego z tyłu bo przecież nie jest się w stanie w ogóle do tyłu wziąć rąk. A ten stanik dodatkowo ma również jony srebra więc przyspiesza gojenie. Ja dostałam go w klinice, ale na stronie wyżej można go zakupić tak mi lekarz powiedział, nie wiem czy gdzieś stacjonarnie można kupić taką bieliznę pooperacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Czemu mi żadna z Was dziewczyny nie chce wysłać zdjęć Swoich cycochow:( też jestem ciekawa jaki osiagnelyscie efekt .Spokojnie nie jestem facetem ani żadnym zboczuchem czekam na operację i już nie mogę się doczekać teraz intensywnie katuje sie na silowni żeby sie wyrzezbic bo po operacji chyba z miesiac lub dłużej nie można uprawiać żadnych sportów. Lubię tu zaglądać i czytać Wasze posty mam nadzieję że nie raz doradzicie Mi jak będę w okresie rekonwalescencji ;) pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1978 Basia ja osobiście mogę polecić dr kolasinskiego osobiście robiłam mentor 300 cc okrągłe i jak i również z tej samej kliniki dr Kolenda koleżanka robiła 325 cc. Klinika profesjonalna obsługa wspaniała operacja bez drenow, zamykają na sucho. Możliwość wykonania symulacji komputerowej. Co ci jeszcze powiedzieć naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Kasia podaj maila to wyślę Ci zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Do Tequilla22 Poproszę zdjecia przed i po i info jaki miałaś rozmiar wyjściowy a jaki masz teraz dzięki ;) kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po op
Tequilla ja też po proszę, jeśli można :) patrycja.anna.w@o2.pl Dziewczyny jak to jest z tym opalaniem? Naprawdę trzeba się wstrzymać aż na 3-6 msc? Jestem 3 tyg po zabiegu, za miesiąc mam ślub siostry i planowałam się choć trochę opalić, bo jestem blada jak ściana :/ Pomyślałam że pójdę na solarium i blizny zakleję plastrem, albo wgl zostanę w staniku takim bez ramiączek. Myślicie że to jest jakieś wyjście? Pomóżcie bo nie wiem co myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od jakiegoś czasu marzę o takiej operacji. Bardzoooo bardzo chcę ale nie wiedziałam od czego zacząć. Czytałam więc różne fora....o tym gdzie najlepiej i jaki rozmiar. Przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy "jaki jest wybór" ;) .....Tequilla22 czy mogłabyś odezwać się na mojego maila.....zauważyłam że jesteś bardzo zadowolona a ja też tak bardzo chcę!!!!!!! linda.ja@wp.pl Zazdroszczę wszystkim zadowolonym i mam nadzieję niebawem dołączyć do grona zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Liluu nie martw się ją też czekam na ta chwile aż będę po. Długo nad tym rozmyślalam i czytalam. Dziewczyny z forum mnie jeszcze bardziej nakręciły. Byłam już na jednej konsultacji a 9 kwietnia jadę na drugą. Jakiś krok zrobiłam. Tez nie sądziłam ze to temat rzeka. A skąd jesteś i nad jaka klinika rozmyślasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzena. Jestem ze śląska. Nie byłam jeszcze na żadnej konsultacji.....czytałam póki co i czytałam, ale już nie chcę czekać tylko zabrać się za to. Chciałabym wybrać się na dwie lub trzy konsultacje zanim dokonam wyboru. Może Ty mi polecisz coś? Tak na prawdę pojadę gdzie trzeba byle efekt był taki o jakim marzę. Myślę, że mnie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Liluu ja jestem z Łodzi. Tutaj byłam na pierwszej konsultacji. Ale tak naprawdę to nie ma tu dużego wyboru dobrych plastyków. Dlatego na kolejną jadę do Warszawy. Klinikę poleciła mi koleżanka z forum. A czy na Śląsku jest jakaś godna uwagi to nie wiem. Na pewno się ktoś odezwie. Dziewczyny tu są naprawdę pomocne. Można się wiele dowiedzieć. A kasę juz uzbieralas? Bo ja musiałam dobrać pozyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dokładnie tak jak ja Marzena......jaki masz budżet? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Liluu ja mam ubierane 6 tys. Najgorsze ze pożyczkę mi przeleja w maju. Jak uda się zabieg szybciej będę musiała pożyczyć od koleżanek. Wszystko okaże się w kwietniu. Wtedy będę wiedziała na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Kobietki Wszystkim Wam wysłałam swoje zdjęcia prze samą operacją i po (2 tygodnie po operacji) załączyłam również zdjęcie jak wyglądają np w stroju kąpielowym i jak wygląda blizna na dzień dzisiejszy. Ja mam implanty Mentor okrągłe 350cc HP (high profile) szerokość implantu to 11,7 cm, projekcja 4,9 cm pod miśesień. Jestem niska mam 160cm wzrostu i 50kg wagi, w obwodzie pod biustem mam 70 ;) Przed operacją moja wyjściówka tak jak widać na zdjęciach, bardzo malusie B, obecnie D :) Po ciąży i karmieniu wystąpił u mnie polaktacyjny zanik piersi . Operację robiłam u dr. Piotrowiaka w Szczecinie - tutaj obecnie się przeniósł i tutaj mieszka, a pracował w klinice u dr. Szczyta w Warszawie i również mogliście go oglądać w odcinkach Sekrety Chirurgii :) ja o tym się dowiedziałam dopiero na konsultacji :) Z całego serca mogę polecić dr. Michała, jestem bardzo zadowolona z efektu i już na pierwszej konsultacji wiedziałam że to jest ''TEN LEKARZ'' :) cena przystępna w porównaniu z Warszawskimi cenami no a Pan doktor złoty człowiek ! Moja koleżanka razem ze mną robiła operację z tym że ona podnosiła i powiększała piersi przez otoczę brodawkową, i również jest zachwycona. W razie pytań piszcie Dziewczyny śmiało - służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Liluu apropo lekarza to często przewija się nazwisko dr Olender. Niedaleko Ciebie. Może poczytaj sobie o niej. Może któraś robiła tam piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Tequila a ile koleżanka zapłaciła za cały zabieg? I jakie jej wstawił implanty okragle? Z tego co zrozumiałam to miała cięcie tylko wokół brodawki tak? Fajnie by było jakby koleżanka wysłała mi fotki bo mnie chyba też czeka podniesienie. m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Marzena , później wyśle Ci zdjęcie. Ogólnie koszt powiększenia z podniesieniem to 14.900 ale z racji że byłyśmy we dwie i dr. Piotrowiak chętnie daje rabat zapłaciła 13.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena dzięki za podpowiedź....chętnie dowiem się czegoś więcej o tej Pani ....może to jest dobry pomysł i faktycznie blisko mnie :))) Dzięki. Tequilla wielkie wielkie dzięki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×