Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Joanna007
Hej, ja nie całe 3 tyg temu miałam powiększane piersi w klinice w Szczecinie. Jestem mega zadowolona (na dzień dzisiejszy) piersi są piękne ale fakt pierwsze 10 dni były bardzo ciężkie. Miałam wkładane implanty anatomiczne 430 ml pod brodawke ( prędzej miałam B75). Konsultacje mialam 18 Lutego a już 26 Lutego była operacja. Po operacji ból był nie do zniesienia jak by połamali mi klatkę piersiową i co chwile na nią naciskali;/ Operacja była w czwartek leżałam w klinice do niedzieli i byłam pewna że w poniedziałek pojadę juz autkiem do pracy i tu zaczął być problem bo w ogólne nie dawałam rady podnies się z łóżka... jak w końcu w czwartek musiałam jechać to bardzo dużo problemu sprawiła mi jazda samochodem ( przy każdym kręceniu kierownicą odczuwałam straszny ból, nie wyobrażam sobie jak ktoś miał by w tym stanie zmieniać biegi... na szczęście mam automat wiec było troszkę lepiej. w tym okresie strasznie żałowałam tej operacji ze względu na ból ale juz od 2 marca czułam się super jeździłam autem, przestał boleć kręgosłup i co za tym idzie przestałam się garbić. Opuchlizna już praktycznie zeszła a piersi są naprawde piękne i jestem bardzo zadowolona i polecam :) jak macie jakieś pytania to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień o tej porze będę już po wszystkim :) będę się dzielić z wami tutaj wszystkim co i jak :) Do pani powyżej, można prosić fotki przed i po? chce-miec-fajny-cyc@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Joanna007 ja też jestem po operacji i też w Szczecinie :) i też 3 tygodnie miną mi w środę od operacji, napisz do mnie na maila natalia13045@wp.pl w jakiej klinice robiłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zaraz po operacji to jednak autem lepiej nie jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
MONIKA880712, czy ja też mogłabym prosić o zdjęcia? Jestem po konsultacji, wyjściowo mam małe B, wybrany implant 315 ml okrągły hp, ale nie wiem teraz czy nie beda za male i czy nie bede zalowac :( nie wiem czy jeszcze raz nie umowic sie na wizyte i potwierdzic lub rozwiac swoje watpliwosci... mam 160 cm i 50 kg. Potrzebuje chyba poogladac i stwierdzic czy chcialabym wiecej czy zostac tez przy tym co wybralam. Dylematy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Tequila22 czy mogłabym prosić o kontakt na sara.wyrzykowska@gmail.com? Widzę, że mamy podobne gabaryty :) Będę mega wdzięczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gośćSara wysłałam Ci maila ze zdjęciami, te na samym dole są najbardziej aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gośćSara Wysłałam zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
MONIKA880712 dziekuje za zdjecia, bardzo ladne :) ale ja jednak chyba az tak duzych u siebie nie widze, ale jak u kazdego to sprawa indywidualna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
4 dni do operacji... Zaczynam bać się jak będą one wyglądać po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce mic fajny cyc hej, mam nowy termin operacji na środę u dr . Stańczyk, czyli dwa dni po Tobie. Z chęcią poczytam Twoje relacje z zabiegu. Nie już doczekać mojej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Ale napisałam, oczywiście mialobyc- nie mogę się doczekać mojej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chce miec fsjny cyc i to ja 82 dziewczynki trzymam za was kciuki dawajcie szybko znac ci u was. Ja mam operacje w linea corporis u dr Łonia 26 maja. Nie moge sie doczekać. To ja 82 a Ty jakie wybrałaś implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do BB320 bede miala mentory anatomiczne 345cc profil wysoki, daj mi swojego maila to cos Ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Tequila22 - kontaktowala się z Twoim lekarzem oraz z inna szczecińska klinika i powiedzieli ze nie trzeba podnosić u mnie piersi ze wystarczy sam implant jeden z lekarzy ale nie Twój Piotrowiak zasugerował ze anatomiczne będą najbardziej odpowiednie. Monika - czy ja też mogę poprosić fotki ? Lidia.Mrozkiewicz@Gmail.com Jestem 3 tyg rów przed operacja i boję się strasznie hehe. Fajny cyc - trzymam kciuki ! I czekamy na Twoje relacje. Jutro moja koleżanka ma u Potockiego powoekszanie w klinice szczyta; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia_in_red czyli powiedzmy że dobrze oceniam że nie potrzebujesz podniesienia hihi :) ciesz się... Ja mam strach jak one będą wyglądać po bo widziałam trochę takich dziwakow po podniesieniu z powiększeniem i się boje ze takie będę mieć ;( jakieś dziwne ze szpicem... Ehh Oczywiście będę tu się odzywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 82 ale świetnie będziemy mogły razem to jakoś przejść (prawie razem ;)) szkoda ze nie poniedziałek :P A mnie się wydawało że ty już po wszystkim ...?hmm coś mnie pamięć zawodzi czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Pamięć Cię nie zwodzi, miałam już 2 terminy i za każdym razem sie rozchorowalam, ale tym razem nie zamierzam. Do 3 razy sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lidia czyli dobrze myślałam że nie trzeba podnosić. uzgodnij zatem jeszcze raz wszystko ze swoim lekarzem. podnoszenie piersi to dodatkowy koszt i więcej blizn zatem jeśli może się obejść bez to lepiej tego nie robić. Coraz więcej lekarzy zachęca do implantów anatomicznych, ja jeszcze nie będąc na konsultacji tez myślałam tylko o anatomicznych bo rzekomo wyglądają naturalniej itd. Jednak przy mierzeniu jak zobaczyłam jak leżą od razu kazałam doktorowi je odstawić :) Zresztą mój lekarz też powiedział że on jest zdecydowanie za okrągłymi gdy chodzi tylko o włożenie i powiększenie piersi implantami. Anatomiczne najczęściej są używane przy podnoszeniu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Łodzi mogę zrobić wszystkie badania potrzebne do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Lidia_in_red Zdjęcia wysłane :) Chce miec fajny cyc i to ja 82, będziecie miały operacje u tego samego doktorka u którego ja sie operowałem ;) napewno wszystko wyjdzie super i będziecie mega zadowolone z efektów, tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Tequila22 i fajny cyc - pewnie ze miałyśmy racje ja sama patrząc na nie odnoszę wrażenie ze nie są mocno opadniete. Także jak polecę do pl i lekarze się uprawnienia ze trzeba to niestety nie zrobię piersi i zapisze się w klinice innej i zrobię na jesień. Monika - piękne piersi ładny kształt. Widać że dobry lekarz. Jak dla mnie samej są za duże myśląc o sobie ale na Tobie leżą perfekcyjnie ;) ja mam wyjściowe duże B może małe C także na 470 ml bym sobie nie mogła pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Tequila22 i fajny cyc - pewnie ze miałyśmy racje ja sama patrząc na nie odnoszę wrażenie ze nie są mocno opadniete. Także jak polecę do pl i lekarze się uprawnienia ze trzeba to niestety nie zrobię piersi i zapisze się w klinice innej i zrobię na jesień. Monika - piękne piersi ładny kształt. Widać że dobry lekarz. Jak dla mnie samej są za duże myśląc o sobie ale na Tobie leżą perfekcyjnie ;) ja mam wyjściowe duże B może małe C także na 470 ml bym sobie nie mogła pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Do gość - ja robie w lodzi w salve na ul Andrzeja Struga :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Do to ja 82. Moj mail to beata.jankowska@op.pl pisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Do MONIKA880712 czyli Ty tez mialas operacje w linea corporis? Jak to wszystko oceniaoceniasz? Pytam bo mi niebawem dr Łoń będzie powiekszal piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
DO BB320 sprawdź maila, nie wiem czy bedziesz zainteresowana ale przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Dziękuję to ja 82 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
BB320 tak, miałam operacje 23.09.2014 w Linea Corporis u dr Stańczyka :) Klinikę oceniam bardzo dobrze, opieka super, jedyne zastrzeżenie do pana anestezjologa, dziwny facet :( chwalił sie gdzie to on nie pracował i jakim jest świetnym anastezjologiem a przepisał mi lek, który był dla mnie za silne i 3 dni męczyły mnie nudności i wymioty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×