Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Lidia wydaje mi sie ze nie musiałabys miec tego podniesienia... Ale ja chirurgiem nie jestem.a moze wybrałanbys sie jeszcze do kogos na konsultacje? Mysle ze wybor dobrego chirurga to wazna rzecz! niektore z nas byly u kilku i wtedy dopiero decydowaly gdzie. A u kogo masz zamiar sie operowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do chce mieć fajny cyc. Bardzo dziękuję ci za odpowiedz i foto. Mamy prawie że takie same. Ja cały czas wypieralam to z głowy ze czeka mnie podniesienie. Myślałam że sam implant załatwi sprawę. Dopiero lekarz na pierwszej konsultacji mnie uświadomił ze nie. Ale że nie chce się tego podjąć jadę do innego. Nie mogę się doczekać na jego opinie. Wysyłałem tez zdjęcia do Szczecina i tez mi odpisali ze kwalifikuje się do plastyki. Dobrze ze jest to forum. Można powymieniac doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość marzena, a gdzie mieszkasz? Moze gdzies jest ktos w okolicy? Ja mieszkam dosc daleko od kliniki gdzie bede robic operacje,ale uwazam ze warto sie postarac o dobra klinike nawet jesli trzeba daleko dojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa ! Ciszę się że podobają Wam się moje cycuchy bo ja jestem bardzo zadowolona, chciałam aby było naturalnie , mój narzeczony był bardzo przeciwny operacji i gdybym zrobiła większe chyba by mnie spakował hi hi :D Nie mogę się doczekać pierwszych zakupów nowej bielizny, bo nic totalnie nie kupowałam przed operacją z myślą o nowych cycuchach, wszystkie moje biustonosze są duuużo za małe. Jaki uważacie że mam rozmiar ? z obliczeń i wymiarów wychodzi mi 70/D hm.... ja już dzisiaj zauważyłam że piersi mi się robią takie bardziej okrąglutkie a nie takie stożkowe :) czyli dzieje się dokładnie to o czym mówił mi doktor, ze zarysuje się okrągły kształt. Co do opalania mój lekarz powiedział że solarium dopiero po 6ms, ewentualnie po 3 ms można iść ale całe piersi od pach okryć ręcznikiem. Ja też jestem zwolenniczką opalenizny ale jednak nie będę ryzykować i wstrzymam się z opalaniem, jakoś da sie to przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda co nie chciała Niemca 1
hej dziewczyny mam pytanie odnośnie implantów anatomicznych...czy któraś z Was takie ma ? jak się sprawdzają? Bo z tego co tutaj czytam to prawie wszystkie macie okrągłe implanty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Hellaa, ja po operacji nie miałam nadwrażliwości, wręcz przeciwnie, straciłam czucie w sutkach i u dołu piersi. Dopiero w 2 miesiącu, zaczęłam odzyskiwać czucie w sutkach a jeszcze później u dołu piersi. Wydaje mi się, że jeszcze pełnego czucia nie mam. Ale konsultowałam się ze swoim doktorkiem i w dużej ilości przpadków, właśnie tak się dzieje, u jednej wszystko wraca do normy po kilku miesiącach, a u innej trochę dłużej to trwa. Operacje miałam 23.09.2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do chce mieć fajny cyc. Ja mieszkam w okolicach Łodzi. Dokładnie Konstantynów. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Ja nie mieszkam w pl. Pochodzę z Wielkopolski i właśnie po operacji jadę do mamy dojść do ssiebie. Operacje mam w warszawie tj 300 km od domu. Mimo tego sądzę że warto jechać dalej jeśli Człowiek chce oddać się w ręce fachowca. Mój chirurg wzbudza zaufanie, byłam na jednej konsultacji tylko i naprawdę wierzę że wszystko pójdzie dobrze. Wiele dobrego słyszałam o nim więc to bardzo ważby wybór gdzie pójść na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Jesu rzeczywiscie intubuja o matkoooo no to fajnie teraz to jyz sie pos...am ze strachu a to juz za rowne 4 tygodnie... to na zywca wpychaja rure czy jak juz sie usnie ??I wyjumja zanim sie obudzisz czy jak juz bedxiesz swiadoma?? Omg boje sie ...trudno jakos scierpie ..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Zuza - spokojnie nawet nic nie będziesz wiedziała. Wkładają rurkę jak juz jesteś uśpione i wyjmuje zanim otworzysz oczy ;) Marzena a czy Ty byłaś u dr Rykaly z Łodzi na konsultacjach w ogóle ? Szkoda ze trzeba zrezygnować z tego solarium aż na pół roku :/ to zostały mi jeszcze 3 tyg to może pochodzę przed ? Mogę tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intubacji nie robią na żywca tylko najpierw cie uspia. Ja wiem ze poproszę o premedykacje bo nie wyobrażam sobie żeby tak wszystko świadomie to przejść a tak przynajmniej będę trochę wyluzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Nie . Ja byłam u Zielińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Marzenko może spróbuj do Rykaly skoro masz pod nosem co prawda ceny jak w Warszawie ale ja się zdecydowałam tylko dlatego ponieważ koleżanka z którą pracuje na codzień około 4 lat temu robiła sobie u niego i naprawdę są piękne ! Na beautywpolsce nie ma nic na jego temat. Na kafeteria znalazłam dużo kobiet co wyszlo z pod jego rąk i są zachwycone mowie tu o piersiach tylko. Sama widziałam i dotykalam jego dzieł i musze powiedzieć Wow. Wiadomo każdy jest inny ma inną budowę itp ale może na same konsultacje warto iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretaso
Chce mieć cy a do kogo jesteś zapisana w Wwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Szkoda ze trzeba byc nacczzo I nie jesc kilka ladnych godzin przed zabiegiem , tak to bym jakąś setke walnęła przynajmniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila22
ja po przyjściu do kliniki najpierw miałam biurokrację czyli papiery , zgody , podpisy, wywiad z anestezjolog i lekarzem, potem pokazał mi implanty w kartonach i ostatecznie mierzył i ostatecznie wybierałam rozmiar, rysował wszystko na piersiach, przebrałam się, przyszła po mnie Pani anestezjolog i zaprowadziła mnie na salę, byłam w szoku ze nie dano mi żadnego głupiego Jasia Ale mi Anestezjolog powiedziała że bez sensu dodatkowo obciążać organizm i coś podawać, leżałam i czekałam aż mnie uśpią w wielkim strachu i ze łzami w oczach i przyznam że to była straszna chwila ☺ Ale na szczęście przetrwałam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dziewczyny te po operacji ratujcie..jestem 5 dni po operacji i nie mogę się wyprostować,chodzę jak taki garbusek ,do tego mam nabrzmialy brzuch pewnie przez kroplowki, a jeszcze przez te garbienie to w ogóle jest duży jakbym była w 5 miesiącu ciąży.. Miała któraś tak? Bo nie wiem czy na sile się prostować nawet jak boli czy poczekać aż się zagoi.. Dodam, że pierwsza kontrolna wizyte mam w poniedziałek.. Nie wiem co robić :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia na razie czekam na konsultacje w Warszawie. Zobaczymy. A kiedy ty idziesz pod noz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza masz rację z ta setka hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Tequila22 ja tez poproszę Twoje fotki na beata.jankowska@op.pl. Mam bardzo podobną sytuacje tez mam 160cm wzrostu i waga 50kg. Bede miala okrągłe Allergany 320cc wysoka projekcja pod mięsień. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szilka
i co dziewczyny zdecydowałyście się w końcu na jakiś rozmiar? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Gość Marzena :);konsultacje mam 7 mego kwietnia a pod nóż 9 kwietnia ; ) na wariacji papierach ponieważ nie mieszkam w a Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia_in_red ja podobnie na wariackich papierach ale stwierdziłam że trzeba trochę ta sprawę przemyśleć a jak bym tak szybko podjęła decyzję z wielkością implantu pod wpływem emocji to może potem bym żałowała heh. Wiec o konsultacje dzwoniłam że chce styczeń i juz sobie zaklepalam termin operacji przez telefon a terminy były już dalekie a potem tylko kwestia czy podtrzymuje termin czy nie :) Tak więc konsultacja była w styczniu a operację mam w poniedziałek za tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce_miec_fajny_cyc czyli bedziesz sie operowac w Linea Corporis tak??? Ja bylam na konsultacji u Łonia i mam termin na 26 maja. Nie moge się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Tequila22 zapomniałam jeszcze dodać ze dokładnie tak jak Ty mam polaktacyjny zanik gruczolu. Jestesmy w identycznej sytuacji więc bardzo mnie ciekawią Twoje cuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×