Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BB320
MONIKA880712 jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
BB320, Allergan okragłe ultra high 470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
do BB320 zapomnialam napisac jakie implanty mam. waham sie pomiedzy 385 a 420 TRF allegrany. Wybiore w dniu operacji :) tak sie z doktorkiem umówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do dziewczyn które miały zabieg w linea corporis, jakie leki dostalyscie po operacji? Czy tylko przeciwbólowe czy tez antybiotyki? Czy leki przeciwbolowe ktore dostalyscie dawały radę? Lekarz mi mowil ze trzeba regularnie brac leki zanim zacznie bolec. Czy stanik ktory u nich sie dostaje do czegos sie nadaje? Rozpinany jest z przodu? Od kiedy można smarować rany? Chciałabym zrobić eksperyment z kolagenem, ponoć czyni cuda. Po cesarce zrobił mi sie bliznowiec, boję sie żeby teraz też mi sie nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
To ja 82, ja dostałam paracetamol, ketonal, Poltram i i chyba tez brałam ibuprom. Biustonosz jest ok, zapinany z przodu, trzy kolory do wyboru ;) A blizny mozna smarować po pełnym wygojeniu ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidia_in_red dziękuję za pomoc ;-) mam operacje 17 kwikwietnia. Jak myślisz kiedy powinnam zrobić badania, żeby zdążyć odebrać wyniki? A ty kiedy masz operacje i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Do gość : ja przylatuje do polski 6 kwoetnia to ostatni dzień świąt 7 mam wszystkie badania usg i pobierana krew. USG wynik od razu a na krew trzeba czekać do wieczora bądź następnego dnia także w jeden dzień wszystko ogarniesz. Ja robie w lodzi w klinice Este l'arte u dr Rykaly a Ty ? Jak chcesz odezwij się na maila Lidia.Mrozkiewicz@Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
A 9 kwietnia mam operacje zapomniałam dodać. A Ty gdzie robisz operacje gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Badania załatwisz w ciagu jednego dnia, jedynie chyba na grupę krwi czeka się dłużej, ale nie jestem pewna, ja miałam wcześniej zrobioną grupę dawno temu, wiec nie pamiętam ile się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Dziewczyny jak oddawałyście kiedyś krew honorowo to macie książeczkę i tam jest grupa :) w Linea Corporis akceptuja to wiec w innych klinikach tez powinni :) odliczam dni... 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Trzymamy kciuki. Juz niedługo będziesz miała fajny cyc. Musisz zmienić nick. Daj znać jak będziesz po. Czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidia_in_red. Myślałam, że dłużej się czeka na wyniki. To już niedługo... Po operacji zostajesz w Polsce u kogoś z rodziny czy od razu wsiadasz do samolotu? Ja robie w Warszawie w klinice dr Szczyta, jeszcze miesiąc ale już dopada mnie strach :-D Co trzeba zabrać ze sobą na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chce miec fajny cyc to juz jutro tak??? Trzymam mocno kciuki. Daj nam znać co u Ciebie jak tylko będziesz mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnikita
witajcie. prosze o odpowiedz.czy macie wskazanie na masowanie piersi.Ja jestem miesiac po operacji w Usa i tutaj masowanie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BB320 Tak to jurro :) będę operowana ok 13. Mam przyjechać na 10:45 :) wychodzi na to ze będę mieć koleżankę do towarzystwa :) ja od wczoraj cały czas myślę o rozmiarach. Szperam po starych tematach na "beauty w polsce" i dostaję świra co tu wybrać :P dzisiaj sobie leniuchuje i pije dużo wody z zalecenia :) Ps. Dziękuję za wsparci. Jak dam radę to odezwę sie szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja ta powyżej chce-miec-fajny-cyc Nue chciało mi dodać komentarza bo niby niedozwolone znaki... to pewnie przez ten cyc w nazwie Hehe pisze z innego sprzętu niz zawsze. W takim razie będę się podpisywać na dole jak tak będzie dalej ;) chce-miec-fajny-cyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnikita
Ja mam 475,jestem zadowolona.Implanty sa mniejsze pozniej niz te ktore widzimy wczesniej.w cycku robia sie mniejsze tak mi powiedziano ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chce miec fajny cyc jutro o 13.00 jestem myślami z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje BB320 :) z nerwow chyba nie zasne dzisiaj uhh chce-miec-fajny-cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc Zostajesz w klinice na noc? Bo ja bede miala zabieg o 8, a o 16 mam juz wyjsc do domu. Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do to ja 82 tak zostaję w klonice na noc. Ciesze sie ze mam taka możliwość, ale to tylko dlatego ze mam operacje laczona powiekszenie i podniesienie. Gdybym miala tylko powiekszenie to bym wychodzila tego samego dnia. Zaraz ide wziac prysznic i potem szykuje sie do wyjscia :) uhhhh.... czuje stres w brzuszku.... oby wszystko sie udało i byly takie sliczniutkie :D chce-miec-fajny-cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za klinika ze rano zabieg a juz o 16 wypad do domu ja miałam o 10 robbiony zabieg jestem wytrzymała na ból i silna ale o 16 to siły piardnac nie miałam jest sie zreszta tak otumanionym po narkozie ze porazka siku ledwo poszłam a co tu mowic o ubieraniu sie w ciuchy zreszta mozna goraczkowac w pierwszej dobie moj lekarz na drugi dzien ogladal piersi wez moze wykup sobie nocleg bo po prostu nie ma go w cenie zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie dziewczyny Wam sie wydaje ze bedzie troszke bolało i tableteczka pomoze nie mozna wykonywac ruchów rekoma tak nawalaja miesnie i cale pachy bola to ingerencja w organizm jazda jest jak nic zreszta zobaczycie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dziewczyny jestem w szoku ze lekarze wypuszczają po operacji tego samego dnia ! Dla mnie to jest niewyobrażalne ! Ja miałam operację o godzinie 12, wieczorem dostałam kolację i co tylko sobie życzyłam,przez całą noc pielęgniarka przychodziła kontrolowała temperaturę, ciśnienie i podawała leki przeciwbólowe. moja koleżanka cały czas wymiotowała wiec pielegniarka jej pomagała się nawet wycierać i przynosiła co chwilę nowe woreczki. Rano było śniadanie, przyjechał doktor, obejrzał piersi, pokazał je, zmienił opatrunki i wyjasnił jak tzreba psotępowac w domu, przekazał całą teczkę certyfikatów, paszportów do implantów. I dopiero jak juz sie wyszykowałyśmy i ktos mógł po nas przyjechać wychodizłysmy do domu. U mnie nocleg w klinice był w cenie. Jestem naprawdę zdziwiona że w ogóle wypuszczają w ten sam dzien po tak powaznej operacji ! To ejst naprawdę powazna operacja w znieczuleniu ogólnym ! pierwsze doby sa najwazniejsze i moga wystąpić jakies niepożadane komplikacje ! Lepiej zostać tę noc w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Linea corporis taka praktyke stosuje. W sumie to wczesniej sie nad tym nie zastanawiałam, dopiero po waszych wypowiedziach zorientowałam się że wszystkie zostajecie na noc. Następnego dnia przyjeżdża się na kontrolę. Oczywiście można zostać na noc, za dodatkowe 1600 zl, nawet pytalam się o to lekarza, ale powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Nie słyszałam żeby któraś dziewczyna skarżyła sie na tą klinikę, raczej wszystkie zadowolone, miejmy nadzieję ze wiedzą co robią. Jestem dobrej myśli. Do kliniki mam jakies 10 km, więc podróż nie bedzie szczególnie męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do Monika880712 Czy moglabys wypowiedziec sie na ten temat? Wychodzilas tego samego dnia co byla operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Do Monika880712 tez jestem bardzo ciekawa jak to było u Ciebie po wujsciu tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Chce miec fajny cyc ;) ciesze sie ze to juz dzis, czekam na wiesci od Ciebie. Ja w czwartek bede 10 tyg po. Wszystko oki u mnie, zastanawiam sie tylko, kiedy bede miec juz miekkie cycki; ) bo po nocy sa czasem jednak twarde. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Dziewczyny, mam w takim razie jeszcze jedno pytanie. Jakie leki przeciwbolowe dostalyscie po operacji? Bo z tego co pisze Monika880712, to w linea c. dostaje sie leki przeciwbólowe z grupy opioidów. Z tego co wiem sa to najsilniejsze leki do walki z bolem pooperacyjnym. Moze Wy zostalyscie na noc, ale nie dostalyscie takich silny lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Ja dostałam do domu ZALDIAR i tez jest z grupy opioidów, i gdybym dalej odczuwała ból to mogłam się wspomagać Ketonalem.. po Zaldiarze byłam senna, otumaniona, brałam go do 5 doby po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×