Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
3 tygodnie po operacji trening? Ktos tu komus źle życzy. Mnie nie wolno bylo podnosic rąk do gory 2 tygodnie co nie oznacza ze po 2 tygodniach mialam skakac jak malpa na gałęzi. Ale jak ktos woli sluchac kolezanek z forum niz lekarza to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość misia
Dziewczyny! Ja jestem dopiero przed operacja piersi.. Pani doktor wybrała dla mnie implanty 250ml cc wysoki profil.. zastanawiam się jaki to rozmiar ?? Chciałam większe ale pow. Że nie wejdą.. boję się że będą za małe:( proszę odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wezmiesz za duze to biust bedziesz miala pod pachami. Implant bedzie wyczuwalny i wieksze ryzyko powikłań. Jak po mimo tego chcesz wieksze to powiedz lekarzowi ze chcesz 350 badz 400 i bedziesz miec wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiększać to zrobić duże cyce.Wtedy jest zadowolenie z mikro na duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Duze ale zarazem pasujace do sylwetki. Wiec najlepiej zdac sie na lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże zawsze są ładniejsze za te same pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miseczka "D" po operacji powinien być standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
ja mam D po operacji, przy 340ml, zaufałam lekarzowi! tez chciałam przed operacja 400ml. Jak się dowiedziałam ze włożył TYLKO 340 byłam załamana, a teraz się ciesze, bo te 400 chyba by były bardzo przesadzone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiśkaaa
Dziewczyny jestem 12 dni po zabiegu implanty Allegran okrągłe extra wysoki profil 375 i 400 ml. Zobaczyłam je po raz pierwszy 7 dni po zabiegu i jestem przerażona ich kształtem !!! wiem, że sa strasznie obrzęknięte i spuchnięte, ale mimo to ich kształt jest paskudny ! od spodu są ładnie zaokrąglone ale patrząc z boku z profilu i z góry są straszliwie szpiczaste dosłownie jak 2 sterczące stożki !! mają kształt jak babcine staniki z targu!! boje sie ze tak już zostanie, a wtedy nie ma mowy, żeby chodzić bez stanika lub w miękkim wiotkim staniku, bo będzie to widoczne. Czy któras z Was miała cos takiego?? czy kiedy zejdzie opuchlizna to piersi zmienią swój kształt na bardziej okrągłe?? jestem zrozpaczona miały być idealne wymarzone a teraz boje sie ze takie zostaną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Jestem 20dni po zabiegu,niestety od samego początku lewa pierś była większa.Miałam asymetrię przed operacją, ale lekarz zdecydował ,że będą implanty w jednym rozmiarze.Chciałam duże piersi ,więc wybraliśmy 430ml mentora .Jestem zawiedziona ,oddając się w ręce specjalisty myślałam ,że będę miała ładne piersi,a teraz co spojrzę to widzę jedną większą ,jedną mniejszą pierś.Widać to nawet jak założę dopasowaną bluzke.Czy lekarz powinien, to poprawić?Myślę,że wcześniej, czy później zdecyduję się na poprawkę. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , jestem 3 dobę po zabiegu , 172cm 50 kg - przed operacją nie miałam piersi wogole . Lekarz zalecił implanty 295cc . Efekt super choć wiem ,ze po zejściu opuchlizny Będą mniejsze . I tu pojawia się pytanie , mniejsze o ile ? Wyczytałam na innych forach , ze mogą być mniejsze nawet o 50 % ! Kolejny problem to brak czucia w jednej z piersi , i problem ze spaniem ... jak sobie z tym radzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne cycki też nie są równe.Trzeba się pzyzwyczić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Do missska nie boj sie piersi się jeszcze zmienia. Nie panikuj to dopiero 12 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak odczuwacie ciężąr nowych piersi z silikonem,jak wcześniej były mikro,a teraz rozmiar "D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 4dni po zabiegu i jedna pierś jest wyżej już druga:( czy to wynik opuchlizny? Mialbktos tak i się unormowalo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Aktualnie mam rozmiar 65A lub 70A. Za niecałe dwa tygodnie mam planowaną operację i będą to okrągłe implanty ok. 315 ml pod mięsień. Niby lekarz powiedział, że powinno wyjść C, ale czy na pewno nie wyjdą większe, miała któraś z Was podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kontrola a ja dalej marrwie się ta jedna piersią wyzej. Ktoś tak miał????? Jakby jedna padła druga nie Do pani wyzej - raczej nie wyjdą większe , mam 345 anatomy do swojego 65B i mam D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej większe nie będą...natomiast z tą jedna piersią wyżej i jedną niżej nie spotkałam się wcześnie, dlatego jestem ciekawa co Ci lekarz powie! daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...jestem przed operacja implant pod mięsień. Napiszcie czy ból jest do zniesienia czy tabletki pomagają???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcela dr mnie uspokoiła ze są jeszcze świeże i się ułożą, faktycznie są równo jak ściągnę stanik tylko jedna jakby wieksza i wyzej się zaczyna zapewne przez opuchliznę - to prawa pierś a jestem praworęczna. Na pewno będę to bacznie obserwowała mimo wszystko. Dla mnie ból był i jest dość mocny i teraz przy bólu kłującym w gojących się ranach tabletki nie pomagają;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12322
moje piersi zrobiły się ładne dopiero jakieś 2 mies po operacji kiedy opucjlizna zeszła, więc bez paniki.. one kształtują się do pół roku nawet.. zmniejszają się o 2 rozmiary to na pewno gdy opuchlizna zejdzie. A czule sa strasznie :( i te sutki ehhh to faktycznie troche dyskomfort ja jestem 4 miesiące po i mam bardzo wrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczny silikon jakie na wraźliwości?.Cyce moga tylko boleć po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , jestem 10 dni po operacji , mój rozmiar wyjściowy - byłam całkowicie płaska . Lekarz zalecił implanty 295cc , mija 10 dzień a mój rozmiar na dzień dzisiejszy to B , dziewczyny piszą , ze po 2 miesiącach piersi mogą zmaleć nawet 2 rozmiary , nie po to zapłaciłam tyle pieniędzy , aby po operacji mieć A , lekarz twierdził ,ze będzie b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
A jaka wyjsciowke dokladnie mialas? Mozna miec 85 B i to jest spora piers albo 65 B i male co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Wiem, że piersi się zmieniają 2.07minie miesiąc od operacji.Niestety u mnie nic się nie zmienia jak różniły się wielkości ą zaraz po zabiegu ,tak jest do tej pory.Jedną podoba mi się ,bo jest większa,druga mi się podoba ze względu na kształt,ale najgorsze jest to ,że są nie do pary.12.07jadę na wizytę,zobaczę co powie lekarz,ale wiem jedno,że jak do pół roku n nie zmniejszy się różnica w wielkości zdecyduję się na poprawkę. Nie muszą być idealne,ale żeby w obcisłe bluzce nie było,aż tak widać różnicy.Różnica od spodu piersi ,do początku na górze między jedną, a drugą jest 1cm.Wykańcza mnie myślenie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyce nigdy nie są jednakowe,trzeba się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
380 widzę że nauka nie poszła w las ;) wnioski wyciagnelas. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Jestem 7dni po operacji, ale martwi mnie jedna rzecz. Jedna pierś ładnie dochodzi do siebie - jest już ładna kształtem. Druga jest zniekształcona i wyglada na rozmiar wieksza od drugiej. Czy któraś tak miało i się wyrównało z czasem? Dodam, ze przed operacja miałam jednakowe piersi i implanty tez mam tej samej pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak zostanie. Jestem ponad 2 lata po operacji. Jedna jest ładna a druga taka kanciasta na domiar złego patrząc przodem mam splaszczone jak mordki pekinczykow. Każda mi pisała to się ułoży będzie ok , bo to świeże itd. Najpierw pisały że pół roku trzeba czekać potem do roku się układają. Moje do dnia dzisiejszego się ułożyć nie mogą. I co mam zrobić? Zbieram kasę na kolejną operację Ale już u innego lekarza. Zazdroszczę tym co się udało za pierwszym razem osiągnąć wymarzony efekt. A sutki? Wrażliwe ze masakra. Nigdy wcześniej takich nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×