Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczyny. Dzisiaj mija 5 doba od powiększania piersi. Od 2 doby dopadł się duszycy kaszel. Myślałam że mnie porozrywa od środka. Teraz czuję takie pieczenie w górnej części implantów. Mialyscie tak może? Bo już się stresuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobitki- ja w sobotę byłam na kontroli- wszystko ładnie się goi  🙂🙂🙂 mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy..  🙂  Blizny prawie nie widać.. 

@Mariber, Milka, Melka- dziewczyny co u Was?? Jak piersiątka ? 

Ciekawi mnie jeszcze jedno ???  Jak Wasze piersi? są miękkie? co mężowie na nowe nabytki?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny jakie polecacie maści na blizny? I jeszcze pytanko w ciągu jskiego czasu piersi opadają po operacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień operacja . Jak u Was ? Jak czujecie się dziewczyny które robiły zabieg w styczniu ? Doszliście już do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Hej dziewczyny 

Jestem już dwa miesiące po operacji. Piersi ładne równe okrągłe miękkie. Tylko jak leżę na prawym boku to w dolnej części piersi wyczuwam jakby gulke która się przemiesza pod naciskiem ale nic nie boli. Nie wiem czy to jakiś guzek czy co. Bo troche mam takie wrażenie jakby pęcherzyk powietrza czy coś w implancie się przemieszało. W innej pozycji tego nie wyczuwam. Miałyście albo macie może coś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

Hej dziewczyny,

Juz niedługo bo w lutym mam operację, kilka dni temu dowiedziałam się że implanty teksturowane  mogą powodować raka ,  strasznie mnie ta wiadomość wystraszyła i niewiem co mam zrobić.

Słyszeliście coś na ten temat?

Jakie wy macie implanty, tekturowane  czy gładkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest takie ryzyko niezwykle rzadko się zdarza ale jednak , sama tez się obawiam z drugiej strony gladkich implantów już się mało co używa bo tez dawały masę powikłań . Najważniejsze jest w tej wiadomości to ze przy regularnych kontrolach można ewentualnie takie ryzyko szybko ocenić i wyjść z tego , usuwając implanty , stosując ich inny rodzaj . Co myyślicie dziewczyny o tych doniesieniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Dziewczyny, jestem świeżo po konsultacji  i dr zaproponowała mi mentory anatomiczne 345cc wysoki profil, wcześniej oscylowałam przy rozmiarze implantu około  300, boję się że będą za duże. Moje wymiary to 165 cm wzrostu, 53kg -  waga, pod biustem 70 cm. Chcę uzyskać naturalny wygląd, proporcjonalny do sylwetki, teraz mam miseczkę A. Do wyboru mam jeszcze implant 295. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Ruda napisał:

Dziewczyny, jestem świeżo po konsultacji  i dr zaproponowała mi mentory anatomiczne 345cc wysoki profil, wcześniej oscylowałam przy rozmiarze implantu około  300, boję się że będą za duże. Moje wymiary to 165 cm wzrostu, 53kg -  waga, pod biustem 70 cm. Chcę uzyskać naturalny wygląd, proporcjonalny do sylwetki, teraz mam miseczkę A. Do wyboru mam jeszcze implant 295. Poradźcie coś.

Jestem 10 dni po operacji. Mam 158cm i 45kg. Pod biustem 65cm.Wyjsciowke miałam zerowa. Choć dr mówiła że to A. Hmm mikroskopijne A. Mam implanty anatomiczne 270 mentor. Projekcja 4.7cm. Na chwilę obecną nie zapowiada się że będa one chociaż średnie. Wg mnie są małe 😞 A przecież jeszcze opuchlizna musi zejść. Mam małą nadzieję że wydają się być małe bo analizuje ich wielkość patrząc na stanik w który jestem wcisnieta 🙂

Dr zaproponował Ci implanty o projekcji 4.9cm (przy tych 295ml) i 5.8cm (przy 435ml) różnica prawie cm więc sporo 🙂 jak masz pełne A efekt może być już fajny przy tych 295ml. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Kochane! 😊 moja operacja już za 2 tyg 🙊🙈 radość i strach w jednym.. Poradzcie proszę co zabrać do kliniki? Piżama, szlafrok, kapcie, szczoteczka, pasta, wygodne ubrania na wyjscie, coś jeszcze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde

Martkaaa ja ponad dwa tyg po operacji, wyjsciowka tak jak Ty male A, doktor powiedzial ze max jaki moze mi zaproponowac to 240 ml okragle, badz 270 anatomiczne. Jako ze bylam zdecydowana na okrągłe wzielam te 240. Szczerze mowiac sa proporcjonalne do mojej sylwetki, mowilam doktorowi ze chce zeby wyszlo duze C i w sumie tak mam, ale zaluje ze nie uparlam sie na wieksze bo chyba apetyt rosnie w miare jedzenia 😛 choc z drugiej strony doktor wlasnie powiedzial, ze wiekszych mi tam nie wcisnie bo ma do dyspozycji bardzo wąską klatke piersiowa, wspominal cos o 10 cm. Mam mentory  okragle jakies najnowsze na rynku i wygladaja naprawde dosc naturalnie, ciesze sie ze nie wzielam anatomow. Ale niestety niedosyt jest, po tym jak zeszla opuchlizna jestem troche zawiedziona bo stracilam jakby o rozmiar. Mam nadzieje, ze to prawda ze jak miesien pusci to piersi troche wysuna sie do przodu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Abcd    też miałam do wyboru 240ml xtra mentor. Bilam się z myślami które wybrać. Ze względu na płaska klatkę dr poradziła że jednak lepsze będą anatomiczne. Połasiłam się jeszcze tym że o 0.8cm miały większą projekcje. Też chciałam takie pełne C. A tu się chyba zapowiada że będzie słabe B. Pocieszam się że lepiej to B niż jak wcześniej nic. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
Dnia 18.01.2019 o 17:22, Majeczka87 napisał:

Majeczka87, Ty chyba już odliczasz godziny. Napisz mi jeśli możesz, jakie implanty Ty wybrałaś, z tego co kojarzę to chyba też mentor 345, ale okrągłe czy anatomiczne? Jakie masz wymiary?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde
9 godzin temu, Martkaaa napisał:

Gość Abcd    też miałam do wyboru 240ml xtra mentor. Bilam się z myślami które wybrać. Ze względu na płaska klatkę dr poradziła że jednak lepsze będą anatomiczne. Połasiłam się jeszcze tym że o 0.8cm miały większą projekcje. Też chciałam takie pełne C. A tu się chyba zapowiada że będzie słabe B. Pocieszam się że lepiej to B niż jak wcześniej nic. 

 

Ja mam teraz obwod pod piersiami 60 a w biuście 80, jestem dosc drobna wiec nie wygladaja na super male ale żałuję ze nie moglam wziac wiekszych. I jestem ciekawa czy na pewno doktor nie mogl wiekszych zaproponowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Abcde  ja pod biustem 65cm w biuście 76cm.masakra jakas. Dajesz sobie radę w pracy? Ktoś zauważył że piersi były robione? U mnie są jeszcze mniejsze niż w staniku push up. Więc pewnie nikt nie zauważy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde

Martkaaa moje tez wydaja sie w tym pancerzu na mniejsze niz w tradycyjnym staniku ale jak sciagne go to mi dosc odstaja 😛 chlopak twierdzi ze sa idealne do mojej sylwetki i ze z wiekszymi wygladalabym dziwnie bo jestem bardzo szczupla, od lekarza tez wymagalam naturalnego wygladu i spelnil to oczekiwanie bo wymiary mam proporcjonalne. Ale tak jak powiedzialam chyba apetyt rosnie w miare jedzenia i zaluje ze nie uparlam sie na wieksze, mysle ze okragle 270 bylyby juz naprawde spore przy mojej budowie. Tez mam troche dola, ze tyle kasy poszlo a ja na ten moment jestem srednio zadowolona. Ale poczekam jeszcze bo moze jak wszystko sie zagoi i ulozy to bedzie to lepiej wygladac zwlaszcza w normalnym staniku 🙂 i nadal nie wiem jak to jest jak miesien puści... czy faktycznie piersi troch jakby wybija sie do przodu. Czy ktos to moze potwierdzic? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Ja mam 164cm i 52kg. Wyjściowe A/B w zależności od stanika. Mam mentor 257cc higt profil pod mięsień. Wyszło 65e. Są idealne proporcjonalne pasujące do sylwetki. Wyglądają bardzo naturalnie po 2 miesiącach. Jak dla mnie mogłyby być ciut większe ale lekarz zapewniał że większe się nie zmieszczą i proponował wstępnie 250cc. Dobrze że wzięłam te większe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia
Przed chwilą, Gość Anusia napisał:

Ja mam 164cm i 52kg. Wyjściowe A/B w zależności od stanika. Mam mentor 275cc higt profil pod mięsień. Wyszło 65e. Są idealne proporcjonalne pasujące do sylwetki. Wyglądają bardzo naturalnie po 2 miesiącach. Jak dla mnie mogłyby być ciut większe ale lekarz zapewniał że większe się nie zmieszczą i proponował wstępnie 250cc. Dobrze że wzięłam te większe 😉

Miało być 275cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruda ja mam 345 mentor profil średni wyjściowe miałam b/c i wyszły takie d nie są absolutnie duże wyglądają naturalnie bis ciuchami nawet nie widać różnicy :) wiec lepiej zdecyduj się na 345 zamiast na 300 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie odliczam godziny i panikuje . Od piątki pobolewa, drapie  mnie delikatnie gardło , nic poza tym , lekki kaszel bardziej od suchego powietrza. Cały czas jestem w pracy i jako nauczyciel gardło mam nadwyrężone . Dzwoniłam dziś do kliniki , sugerowalo żeby udać  się jeszcze do lekarza pierwszego kontaktu i sprawdzić . Jutro wizyta i decyzja jechać czy przełożyć operacje . 😕

Wybralam mentory 345 ml anatomiczne 

165/55kg pod biustem 74

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde
Dnia 21.01.2019 o 08:40, Martkaaa napisał:

Gość Abcde  ja pod biustem 65cm w biuście 76cm.masakra jakas. Dajesz sobie radę w pracy? Ktoś zauważył że piersi były robione? U mnie są jeszcze mniejsze niż w staniku push up. Więc pewnie nikt nie zauważy. 

A co do pracy to wróciłam w 10 dniu od zabiegu. Powiem szczerze, ze nie bylo lekko mimo ze pracuje w biurze, krylam sie jak tylko moglam 😄 nawetnawetale nie to, ze mnie tak bolalo ale mialam dosc ograniczone ruchy. Ale to byl chyba u mnie przelomowy dzien bo juz od 11 dnia bylo coraz lepiej 😉 mysle ze optymalnie jest wrocic po 2 tygodniach, choc ja nie mialam wyboru. Dzis 18 dni od zabiegu i zupelnie nic nie boli, tylko przez ten stanik czuje troche ze mnie ogranicza, no i sama nie chce byc zbyt ruchliwa i wykonywac gwaltownych ruchow.

A co do rozmiaru to teoretycznie mi wychodzi 60D, ale okaze sieze jak zakupie pierwszy stanik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Gość Abcde  

U mnie rozmiar 65 A może małe B:( dzisiaj 13 dzień i ciągle polamana. Rano jak zastygnieta jestem. Czuję że cała klatka piersiowa mnie boli. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde

Martkaaa czy miałaś jakies konsultacje z fizjoterapeuta po operacji? Ja mialam w cenie zabiegu dwa spotkania z fizjo, pokazal mi co trzeba robic aby bol byl mniejszy i zapewnial ze cwiczenia dadza mi wiecej niz tabletki przeciwbolowe. Jesli chcesz to napisze Ci mniej wiecej co robic. Ja sama mam nadal problem z wyprostowaniem sie takim na maxa, ale chyba bardziej sie boje niz jest to faktycznie niemozliwe. Rano tez mnie bardzo plecy bola, wstanie z lozka jest uciazliwe i pomaga mi facet. Po okolo pol godziny dochodze do siebie i w ciagu dnia jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Gość Abcde  

O tak poproszę o wskazówki jak ćwiczyć. Nie miałam spotkania z fizjoterapeuta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde

Pewnie przyda sie to takze innym dziewczynom 😄 a wiec podstawa to wstawanie i kladzenie sie do lozka przy pomocy zgietej nogi. Wstawanie: lezac zginasz noge w kolanie, lapiesz sie pod udo (tak wyzej, blizej kolana) RĘCE WYPROSTOWANE nie wolno ich zginac. Prostujac noge ciagnie Cie ona za soba i w ten sposob wstajesz. Kladziesz sie w podobny sposob: siadasz na lozko, lapiesz sie pod kolanem za udo, rece proste, i tak jakby patrzysz na brzuch i odkladasz sie na poduszke za pomoca nogi. Wazne zeby nie zginac rąk bo wtedy jakby bardziej napinasz mmięśnie na klatce piersiowej.

Chodzisz po pokoju takim bujającym sie krokiem, na luzie 😉 rece swobodnie opadaja wzdluz ciala i sie tak wlasnie bujasz i ramiona i biodra, a rece sobie lataja bezwladnie.

Sciaganie lopatek do tylu 10 razy, kilka razy dziennie

I zwykle podnoszenie rąk na boki, kilka razy, pod katem 90 stopni

Po zdjeciu szwow mam jeszcze oprocz samego ciagania ramion krecic nimi takie kółeczka.

Poza tym jesli od lezenia w jednej pozycji bola plecy to mozna podniesc biodra i nimi troche pokręcic w górę i w dol, mozna przyciagac zgiete nogi do siebie lub po prostu lezec prosto ale delikatnie obkrecac biodra na prawą lub lewa stronę.

Wszystko to w mniejszym lub wiekszym stopniu odciaza kregoslup.

No i KATEGORYCZNY ZAKAZ PODPIERANIA SIE RĘKOMA np przy siadaniu. Musisz po prostu siadajac od razu usadzać pupe troche głębiej, zeby w ogole nie uzywac rąk. Mnie teraz przestalo wszystko bolec i sie zapominam a takim czyms moge sobie zafundowac nawet zmiane polozenia implantu.

Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
Dnia 21.01.2019 o 16:17, Adda123 napisał:

Ruda ja mam 345 mentor profil średni wyjściowe miałam b/c i wyszły takie d nie są absolutnie duże wyglądają naturalnie bis ciuchami nawet nie widać różnicy 🙂 wiec lepiej zdecyduj się na 345 zamiast na 300 

Adda 123 a jakie miałaś wymiary, tzn. wzrost i wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Majeczka87 daj znać co z Twoją operacją, odbędzie się czy nie. Trzymam kciuki, żeby było wszystko OK. Czekamy na relacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×