Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Wszystko wskazuje na to ze tak , rano jadę do kliniki . Trzymajcie kciuki . Chciałabym mieć to już za sobą i obudzić się szczęśliwie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Majeczka87 trzymam kciuki, będzie dobrze 😊😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Majeczka87 jesteśmy z Tobą, trzymaj się dzielnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy można nosić staniki push up po powiekszaniu piersi? Wiadomo nie miesiąc czy dwa po operacji ale później. Tak się zastanawiam czy nie beda one powodowały deformacji implantów. Przy najbliższej wizycie będę musiała się zapytać dr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Dnia 21.01.2019 o 09:23, Gość Abcde napisał:

Martkaaa moje tez wydaja sie w tym pancerzu na mniejsze niz w tradycyjnym staniku ale jak sciagne go to mi dosc odstaja 😛 chlopak twierdzi ze sa idealne do mojej sylwetki i ze z wiekszymi wygladalabym dziwnie bo jestem bardzo szczupla, od lekarza tez wymagalam naturalnego wygladu i spelnil to oczekiwanie bo wymiary mam proporcjonalne. Ale tak jak powiedzialam chyba apetyt rosnie w miare jedzenia i zaluje ze nie uparlam sie na wieksze, mysle ze okragle 270 bylyby juz naprawde spore przy mojej budowie. Tez mam troche dola, ze tyle kasy poszlo a ja na ten moment jestem srednio zadowolona. Ale poczekam jeszcze bo moze jak wszystko sie zagoi i ulozy to bedzie to lepiej wygladac zwlaszcza w normalnym staniku 🙂 i nadal nie wiem jak to jest jak miesien puści... czy faktycznie piersi troch jakby wybija sie do przodu. Czy ktos to moze potwierdzic? 😄

Moje niewiele zmieniły się od operacji. 1 tydzień opuchnięte a później już wyglądały normalnie i nie zmieniły się od  1.5 roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
2 godziny temu, Martkaaa napisał:

Orientujecie się może czy można nosić staniki push up po powiekszaniu piersi? Wiadomo nie miesiąc czy dwa po operacji ale później. Tak się zastanawiam czy nie beda one powodowały deformacji implantów. Przy najbliższej wizycie będę musiała się zapytać dr 

Powiem tak. Żaden biustonosz nawet z najmniejszym pushupem mi nie pasuje. Biust jest za sztywny mimo wszystko i deformuje się nie biust tylko biustonosz 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane jestem już po , operacje miałam wczoraj o 9 rano .Opieka cudowna , lekarz mówi ze wszystko jest dobrze, ale nie czuje się fajnie. Bolą mnie plecy i piersi przy najmniejszym ruchu, do tego mam mdłości , wieczorem wracam do domu , ale nie czuje się na siłach . Nie widziałam jeszcze piersi ale 345 mi nie weszło - mam 300 przy 70 cm pod biustem . Umieram z głodu dopiero dziś cos zjem 😕. Napisze Wam później jak wyglądają piersi , przy zmianie opatrunku i ściągnięciu drenów napewno je zobaczę - mam nadzieje ze nie będą za małe . Cieszę się  ze już ake ale okropnie to znoszę 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majeczka87 

Dasz radę 🙂 początki nie należą do łatwych. Też byłam mega  głodna, slabo mi było. Z wielkim trudem pół bułki w siebie wcisnelam bo miałam odruchy wymiotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde
16 godzin temu, Gość Ewa822 napisał:

Moje niewiele zmieniły się od operacji. 1 tydzień opuchnięte a później już wyglądały normalnie i nie zmieniły się od  1.5 roku. 

Szkoda 😞 kilka dziewczyn na pewno pisało cos na ten temat, bo sama bym tego nie wymyslila. Ale to pewnie zalezy od osoby. Mi lekarz na zdjeciu szwow mowil, ze na pewno piersi sie jeszcze uformuja i beda mialy taki ładny spadek, bo jak na razie jak to on stwierdzil z boku to wygląda tak ze jest plasko i nagle taka okragla piers 😛 wiewiecale mysle ze jeszcze lekko opadna i beda naturalniejsze choc i tak nie wygladaja jakoś sztucznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęłam dreny i wymieniłyśmy opatrunek , ten pas i bandaże są okropne😕 brzuch mam okropnie wzięty . Piersi piękne odstające , jak nie moje , ich kształt jeszcze taki nienaturalny , mam nadzieje ze nie zmaleją bo nie są jakieś olbrzymie i ze opadną niżej . Myślałam ze będą większe 😕 Za pare godzin do domku , Oj ciężko będzie . Spaceruje , wstaje żeby się rozruszać ale nie wiem jak to będzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
Dnia 21.01.2019 o 16:17, Adda123 napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Majeczka87 dasz radę, pamiętaj że to dopiero pierwszy dzień, ale z każdym następnym będzie lepiej. Mam nadzieję że wkrótce będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia
5 godzin temu, Majeczka87 napisał:

Zdjęłam dreny i wymieniłyśmy opatrunek , ten pas i bandaże są okropne😕 brzuch mam okropnie wzięty . Piersi piękne odstające , jak nie moje , ich kształt jeszcze taki nienaturalny , mam nadzieje ze nie zmaleją bo nie są jakieś olbrzymie i ze opadną niżej . Myślałam ze będą większe 😕 Za pare godzin do domku , Oj ciężko będzie . Spaceruje , wstaje żeby się rozruszać ale nie wiem jak to będzie . 

Wzdęty brzuch to norma. Minie po jakimś tygodniu od operacji. Na ten wzdęty brzuszek i ból pleców najlepiej pomagają spacery. Nawet zwyczajne wyjście do sklepu 😉 no i jeśli jest problem z plecami przed ciągle spanie na nich a na pewno taki się pojawi to polecam spanie klatka ułożona na prosto ale pupa lekko na bok😉 najlepiej obłożyć się poduszkami. Tydzień jest najgorszy. Potem już z dnia na dzień coraz lepiej. Jak odstawiłam leki przeciwbólowe w 4 dobie bo miałam strasznie zamulony żołądek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dziewczyny.. Tydz do operacji 😳 a ja jeszcze waham się nad rozmiarem 😬 niby bylam na drugiej konsultacji i niby wybralam anatomiczne mentor 322 330ml ale apetyt rośnie na 323 345 w sumie różnica pomiędzy tymi dwoma nie będzie kolosalna, ale może jednak większe.. Bo z tego co czytam forum to jezeli ktoś już jest niezadowolony z rozmiaru to tylko dlatego, ze za małe nie na odwrót 😋 Dr powiedział, że zmieścić się zmieści. Ja z kolei chcę naturalnego wygladu, ale jak już wydaje tyle kasy to chcę żeby były w miarę duże.. Choć z drugiej strony nie chcę aby ktoś w pracy zauważył 😁 masakra 😁😅 170/60 jestem taka "normalnej" budowy z biustem 0 więc ze wszystkiego powinnam się cieszyć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Hej Dziewczyny :) U mnie niedługo stuknie 3 miesiące po operacji... Mam mentor 390 cc 323 anatomiczne. Kształtem i rozmiarem biustu jestem zachwycona. Mam 72 cm pod biustem, na święta kupowałam stanik 70c, 2 tygodnie po świętach obwód w biuście zwiększył się o 3 cm. Także teraz jest 91 cm, a startowałam z małego, jędrnego a. Więc widzicie...u każdej z nas to wygląda inaczej. Ja np piersi po operacji w ogóle nie miałam opuchniętych...tylko pod pachami miałam opuchliznę, która szybko zeszła. No i jak mięsień puścił, piersi są większe niż zaraz po operacji.

Monia22 cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze 🙂

Aha, mi jest najwygodniej w zwykłym staniku sportowym albo tym pooperacyjnym. Przed świętami przymierzyłam milion staników, nie wybrażam sobie założyć push up'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Aha, ja prosiłam dr o największy implant, który wejdzie i będzie wyglądał naturalnie. Właśnie dlatego, żeby nie żałować 😉 Sama wybrałam anatomiczne 🙂

to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu 🙂 trzymam za Was wszystkie kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Milka jak możesz to prześlij proszę foto przed i po anngg@interia.pl będę wdzięczna 😊 

No i Twoja wypowiedz uświadamia mi, żeby brać te większe 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milka - suuuper!! mam nadzieję, że teraz jest już pełnia szczęścia 🙂 🙂 🙂  Ja teraz jestem szczęśliwa 🙂 🙂 🙂 w końcu jest to co chciałam 🙂 Lato moje 🙂 🙂 🙂 

Ann- te 345 przy Twoim wzroście nie będą za duże, ale decyzję podejmujesz Ty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ann - tak tak bierz większe 🙂

Gość Milka - dodałas mi otuchy że może i u mnie biust choć troszkę się wybije po jakim czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde

Gość Milka mnie również pocieszylas 🙂🙂🙂 czyli moze bede miala swoje pelne D 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ann również polecam 345 ja się zastanawiałam miedzy 345 a 390 i teraz żałuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dziewczyny dziękuje za rady 😊😙 na 99% wezmę te większe 😎 już napisałam do doktorka, żeby był przygotowany, ze raczej wybiorę 345 😊 

Adda123 a na jakie się zdecydowałaś, 345? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga doba po operacji i powiem Wam wiadomo ze dyskomfort i ból jest ale dzisiaj spaceruje po domu, jestem w stanie zrobić sobie herbatkę . Myślałam ze będzie gorzej , najgorzej znoszę nocki bo plecy nie wytrzymują , a rano nie można zejść z łóżka i nie wiem co się dzieje ale moj brzuch pomimo ze nie jem za wiele jest coraz większy. Biorę masę leków i domyślam się ze to jest powód. Odpoczywam , jestem szczęśliwa ze już po, we wtorek jadę na zmianę opatrunku, ciekawe jak pod spodem to wyglada 😊

dziewczyny jak długo nosilyscie rozpinane ubrania ?  właśnie zorientowalam się ze nie mam ich za wiele . Póki jestem w domu- luz ale za 2 i pol tygodnia do pracy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Laseczki!

To moj debiut na forum. Miałam zabieg równo 2,5 tygodnie temu 😉 Jest tu już tak dużo opinii, że nie wiem czy jest sens dodawać coś od siebie, aczkolwiek moje doświadczenia chyba znacząco odbiegają od tego co czytałam;) Wrażenia mam baaardzo pozytywne, bólu właściwie nie czułam, raczej dyskomfort i pewne ograniczenia, natomiast bólem bym tego nie nazwala;)

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, chętnie odpowiem;) 

Majeczka87....mi też brzuch puchl jak szalony pomimo spożywania minimalnych ilości lekkostrawnych pokarmów i picia wyłącznie wody i to był mój największy problem/ból pooperacyjny. Napisałam do lekarza i uspokoił mnie, że to normalne ( efekt narkozy ) i mija po około tygodniu ( rzeczywiście minęło, ale szkoda że nikt nie uprzedza o tego typu dolegliwościach, bo zdążyłam spanikowac).

Moja wyjściówka to dobrze znane już na forum zero, implant anatomiczny 380 ml wysoki profil...nie potrafię teraz określić rozmiaru😂to chyba D, może za pół roku pozostanie duże C, ale są po prostu przepiękne❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamcia dzięki za słowa otuchy 😊 jakie masz wymiary i wzrost ? Docelowo tez chciałam D , nie wiem na ile biust jeszcze się zmieni , narazie taki ściśnięty nie wyglada na jakiś duży 😊 wczoraj go oglądałam - byłam w szoku taki odstający jak nie moj . Musi się jeszcze ułożyć . U mnie 165/55kg wagi , Pod biustem 70 i weszło tylko 300 ml anatomiczny cc - liczyłam na więcej ale na ocenę efektów muszę jeszcze zaczekać . Decyzja była w rękach pani doktor na sali operacyjnej. Nie wiem gdzie dziewczyny mieszczą to 400-500🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam dziewczyny zazdroszczę wyboru większych implantów.. Tak się cieszylam że w końcu spełni się moje marzenie posiadania fajnych piersi.. A tu nastąpiło przejście z rozmiaru 0 do A 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde
1 godzinę temu, Martkaaa napisał:

Ale Wam dziewczyny zazdroszczę wyboru większych implantów.. Tak się cieszylam że w końcu spełni się moje marzenie posiadania fajnych piersi.. A tu nastąpiło przejście z rozmiaru 0 do A 😞

Martkaaa spokojnie ;* na pewno sa większe niż Ci sie wydaje. Odpowiednio dobrany stanik i na pewno bedziesz zadowolona 🙂 uwierz, ze moje tez nie wyglądają na wielkie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×