Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ruda, jeśli chodzi o zwolnienie to raczej nie ma znaczenia od kogo ono jest. Ja miałam operację w 9 dni temu. W klinice wzięli dane i wystawione L4 wysyłają od razu do ZUS . Pracodawca go chyba w ogóle nie widzi. A Ty dostajesz odpis. I tam są tylko symbole liczbowe i nie ma słowa o tym co było robione☺

Do Aga. Sprzątanie to jest ciężka fizyczna praca. Oczywiście odczucie bólu jest indywidualne, ale tak czy siak nie możesz się nadwyrezac przez miesiąc. Ja do dziś mam problemy by  otworzyć ciezki drzwi, zamknac okno, ubrać kurtkę, sięgnąć coś za głowa gdy leżę. 

Jak możesz  bierz miesiąc, albo chociaż 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ann miedzy 345 a 390 nie ma dużej różnicy wiec pomysl jeszcze:)) ja się miedzy tymi zastanawiałam i teraz jak patrzę mogło śmiało być 390 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dzieki Any za odpowiedz. Bede walczyc o miesiac chociaz latwo nie bedzie. Pisz tutaj jak bedziesz sie czula po 2 tyg i po 3 tyg. Ja czytam wszystko😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Adda123 kochana, a z jakiego rozmiaru startowałaś? I jaki Ci teraz wychodzi przy tych 345? Też masz tą wysoką projekcję 323? Może mogłabyś przesłać mi jakieś foty na maila anngg@interia.pl jak to u Ciebie wygląda, będę bardzo wdzięczna 😊😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Ann mnie też dr zaproponowała mentory anatomiczne 345 CC, a moje wymiary to 165cm i 55 kg i też jestem na nie zdecydowana. Jeśli chodzi o L4 to dzisiaj dzwoniłam i pytałam, niestety dla zakładu pracy widoczne jest kto wystawia L4, czyli w moim przypadku szpital chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Ruda, cieszę się, że jesteś zdecydowana 😌 ja w sumie też, ale przymierze jeszcze większe w dniu operacji, muszę zapytać doktora jaki rozmiar mi z tego wyjdzie.. Chciałabym c/d ale czy to się uda..

Tak bedzie widoczne na zwolnieniu, ze to chirurgia plastyczna, ja wzięłam urlop.. Mam nadzieję, ze tydzień wystarczy, bo mam pracę biurową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Majeczka87, ja mam 70 pod biustem. Do wyboru mam jeszcze anatomiczne  295 CC, ale raczej wezmę te 345. Majeczka, jak Ty się czujesz? 

Ann, myślisz że dasz radę po tygodniu wrócić do pracy? Ja też mam pracę biurową, ale czasem się muszę nabiegać. Kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam b/c ale po ciążach :) tak mam 345 323 i wyszło mi d doktor proponował tez 390, jeszcze mam w trakcie gojenia wiec mogę wysłać ale później troszkę niech dojdą do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo ja liczyłam właśnie na 345 anatomiczne przy tej samej budowie ciała . W trakcie operacji okazało się jednak ze nie wejdzie taki implsnt i mam 300 cc. Mam dość niska klatkę - wymiar od obojczyka do sutka . Wyszły super . Narazie w pancerzu - dochodza do siebie , dziś 8 dzień , byłam na zmianie opatrunku i ściągnięciu szwów . Czuje się naprawdę dobrze , byłam nawet w banku i na spacerze , tylko mam problem z otwieraniem ciężkich drzwi i boje się ze sobie cos uszkodze. Z dnia na dzień są coraz piękniejsze , dziś już bez przeciwbólowych wiec dziewczyny będzie dobrze - dacie radę . Wolnego najlepiej wziasc ile się da , bo jeszcze długo po nie można  się forsować , chodzi tez o wzmocnienie organizmu, unikanie wirusów. Organizm po takiej rewolucji i dawcę leków jest osłabiony . 

Edytowano przez Majeczka87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Ruda, wierzę w to, że tak właśnie będzie.. 😌 wszystko jest w głowie 😌

ja mam taką z przewagą na siedzenie 😅 gorsze dla mnie będzie to, że po tym tygodniu muszę jechać 300km sama autem (oczywiście jak nie będę się czuć na siłach to nie pojadę) ale wierzę, że będzie dobrze 😉

Termin mam już tuż tuż, bo w poniedziałek 🙊😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil

Gość Ann jak będziesz już po i będziesz mogoła przesłać zdjęcia to byłoby super zawsze jest jakieś odniesienie choć ty masz anatomiczne :)) ja też zamierzam po tygodniu tj. 9 dnia wrócić do pracy no chyba że będzie tragedia to L4

dzieczyny a jak to jest które implanty o tej samem pojemności oczywiście wychodzą większe anatomiczne czy okrągłe??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość trysil - gdzieś tam były informacje o tym że implanty okrągle wypadają większe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja jeszcze pije do tego L4!

Wysłałam zapytanie do szefa. Napisał mi, że dostał informacje o moim zwolnieniu. Tak się stało, że ja mu najpierw powiedziałam, że idę robić piersi, a dopiero później dostał zwolnienie. Mam to szczęście żyć w prawdzie i mieć spoko bossa😁

Dodał, że dopiero jak wszedł na konto ZUS u to odczytał skąd jest zwolnienie i ogólnie wszystko jest widoczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
15 godzin temu, Gość Ann napisał:

Gość Ruda, wierzę w to, że tak właśnie będzie.. 😌 wszystko jest w głowie 😌

ja mam taką z przewagą na siedzenie 😅 gorsze dla mnie będzie to, że po tym tygodniu muszę jechać 300km sama autem (oczywiście jak nie będę się czuć na siłach to nie pojadę) ale wierzę, że będzie dobrze 😉

Termin mam już tuż tuż, bo w poniedziałek 🙊😍

Hej Ann, myślę, że po tygodniu to może być dosyć ryzykowne. Nie będziesz w stanie swobodnie kręcić kierownicą a jeśli masz manualną skrzynię biegów to dodatkowy problem. Ja wsiadłam po 2 tygodniach do auta i uwierz mi, łatwo nie było. Nie dość, że ciężko jest wejść nawet do auta i z niego wysiąść to ruchy są ograniczone. Na szczęście, mam automat a z pracy do domu zaledwie 10 km.

Szczerze, to dla Twojego bezpieczeństwa i innych uczestników ruchu drogowego to darowałabym sobie na Twoim miejscu taką długą podróż zaledwie po tygodniu.

U mnie zaraz miną 4 miesiące. Niczego nie żałuję, no może tylko tego, że decyzji nie podjęłam wcześniej 🙂

Buziaki dziewczynki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Moli85 dziękuje za rady 😌 ocenie jak już będę po, bo nie mam pojęcia jak będę się czuć, ale oczywiście nic na siłę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda samochodem na taki dystans odpada , ja wsiadłam do auta automat dzisiaj - dosłownie przejechałam 3 km bo musiałam ale nie mowy o swobodnym ruchu kierownica . Przebieram dołem , nie jest to bezpieczne i wszędzie chodzę z synem , żeby otwierał za mnie drzwi 😂 dziś 9 doba o upiekłam 2 placki , oczywiście takie na szybko ucierane bez wałkowania ale cieszę się - wracam do siebie . Mam jeszcze tydzień wolnego i nie zamierzam się forsować , najważniejsze to usprawnić ruchu rak bo do pracy dojeżdżam i tego właśnie  się boje . W pracy muszę ich uprzedzić ze mam jakaś kontuzje żeby nie zaangażowano mnie do jakiegoś ciężkiego wysiłku . Ja wzięłam urlop i trochę odrobilam dni bo nie chciałam zwolnienia z Kliniki mimo ze dostałabym nawet na miesiąc . Strach ma wielkie oczu Kochane spełniajcie swoje marzenia , nawet nie wiecie jaka radość pod pancerzem . Co prawda narazie zupełnie nieosiągalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Kochane! Dajcie proszę znać co z paznokciami w dniu operacji czy mogę mieć pokryte hybrydą?

Z tego co ostatnio rozmawiałam z Panią recepcjonistka z kliniki to zrozumiałam, że akrylem tak.. (A czym się różni akryl od hybrydy?) Ale gdzieś z kolei czytałam, że nie można i teraz się zastanawiam czy ją dobrze zrozumiałam, bo już byłam zmęczona po pracy i były jakieś zakłócenia na linii 😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć , przynajmniej z serdecznego palca lewej ręki . Ja przynajmniej miałam takie zalecenia . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Gość Ann. Możesz mieć hybryde jak i żele nie ma żadnych przeciwwskazań ja miałam jak i na rękach tak i stopach i w niczym to nie przeszkadzało 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Kochane! 

To już ten dzień 🙈 wsiadam do auta.. O 8:30 mam tam być żeby wkoncu po latach spełnić swoje marzenie 😍

Dziękuje, że tu jesteście! O mojej operacji wie tylko mój facet, także miło było przez te ostatnie 2 miesiące zaglądać tu i wiedzieć, że ktoś Cię zawsze "wysłucha", zrozumie i doradzi 😍 

Koniec tych filozoficznych przemówień 😌😅 czas depnąć na gaz, puścić muzykę w glośnikach i się wyciszyć.. 😍

Ściskam dziewczyny i do usłyszenia za kilka-kilkanaście godzin! 

😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Gość Ann . Czekamy na wieści po.  Powiem Ci tylko że teraz będzie już tylko dobrze bo spełniasz swoje marzenie i obudzisz się z nowymi pięknymi piersiami. 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia

Witam was wszystkie piękne albo zaraz piękne ! Miałam op 22.01 370 ml pod miesien ( mentor okrągłe wysoki profil) i mam  cały czas stan podgorączkowy !!!!!!! 37C a nawet 37,4C proszę napiszcie jak to u was wyglądało - po tyg pojechałam do kontroli bo sie już przestraszyłam i niby wszystko Ok wedlug lekarza. Jutro mija 2 tydzień mogę jyz sama wstać, nie kieruje autem , podstawowe rzeczy robię sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia

Ale stan podgorączkowy nadal jest - 2 tydzień - od 3 dni antybiotyk i dalej taka sama sytuacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonią
Dnia 10.01.2019 o 18:07, Gość Gość napisał:

Cześć, czy dretwialy wam po operacji ręce? Ja jestem tydzien po i mam dzis taki dyskomfort ze dretwieje mi delikatnie prawa reka, boje sie ze cos jest nie tak..

Mi tez delikatnie drętwieją w nocy - od jednej pozycji spania i od mojego niskiego ciśnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem 12 dni po zabiegu  i  złapałam jakaś infekcje wirusowa , niby tylko katar . Jutro będę w klinice ale martwię się czy to nie zaszkodzi . Biorę tylko ibuptom i leczę się herbatka , nie mam gorączki ani innych objawów poza dużym katarem . Gość Ann 3mam kciuki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

I po krzyku 😌 czuję się dobrze 😌 finalnie wybrałam 323 345 ml 

Ponoć nie chciałam się obudzic 😋chciałam spać i to na boku 😋 (spałam 4h w nocy i pewnie dlatego) no i chciało mi się płakać jak się obudziłam, nie wiem dlaczego.. Na stole jak już lezalam to też, ale na szczęście szybko odplynelam 😌😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia

Ann - brawo teraz życzę aby wszystko szło z górki !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Gość Ann.  Super że jesteś już po i jest wszystko dobrze . Witaj w kręgu szczęśliwych posiadaczek pięknych piersi . 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ann cieszę się Twoim szczęściem , spokojnej nocy , jutro poczujesz się dużo lepiej . Dużo spaceruj i wracaj szybko  do formy  😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×