Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Vega
15 minut temu, Ona555 napisał:

To chyba ten nowy wygląd będzie na plus czego się boisz?😂

Bardziej chodzi mi o takie psychiczne podejście , całe życie jestem pozbawiona tych piersi , chociaż marzę o tej operacji od wielu, wielu lat, to boję się , że jak je u siebie zobaczę , to się wystraszę 😉 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wystraszysz się, już po 2 się przyzwyczaisz i zapomnisz o sobie sprzed operacji😜 ja już zapomniałam jak wyglądałam przed operacja. Nawet teraz jak mam te piersi zrobione to myśle ze nje sa wcale takie duże może dlatego ze ściśnięte jeszcze w tym staniku??  Kiedys jak patrzyłam na zdjęcia kogoś ze zrobionym biustem to zazdrościłam pozytywnie a teraz mam już i ja i wydaje mi się to już takie naturalne ze ktoś ma piersi 🤣😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Ona 555- ja z wypróżnieniem nie mam problemu, pierwszy raz w trzeci dzień po zabiegu w domu i teraz już normalnie. A jak w nocy spisz ? W jakiej pozycji? Może ja sie zle układam, tzn.spie i leżę w dzień na plecach ale w pozycji polsiedzacej, albo zle poduszki ułożone, już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez śpię w pozycji polsiedzacej, dwie duże poduchy od kanapy i na nie kładę mała rehabilitacyjna na która glowe opieram😂😂😂i tak mi jest wygodnie. I śpię oczywiście na plecach tylko ale już przywykłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Dziewczyny na już 2 tyg po i coraz bardziej kocham je! Zmieniają się z dnia na dzień , sa mniejsze ale ok!!!wkoncu je mam! Dalej pobolewają przy nacisku i blizny ale dużo dużo mniej :) girls głowa do góry będzie super!!ja już tak samo nie pamietam operacji jakby to było sto lat temu! Aaa bierzcie zawsze większy rozmiar :) one strasznie się kurczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1

hejka. jak to jest z przedluzonymi rzesami i paznokciami??? Muszę zdejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
18 minut temu, Gość czarna1 napisał:

hejka. jak to jest z przedluzonymi rzesami i paznokciami??? Muszę zdejmować?

W klinice której ja robię , nie ma żadnego problemu , mogę mieć rzęsy i żele na paznokciach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
8 godzin temu, Gość Vega napisał:

W klinice której ja robię , nie ma żadnego problemu , mogę mieć rzęsy i żele na paznokciach 😉

Vega 

trzymam w kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
2 godziny temu, Gość Mal napisał:

Vega 

trzymam w kciuki!

Ja dopiero mam 27.04 , ale dziękuję 😉

Dzisiaj Ruda 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

:-)...a propos Ruda jak tam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
12 godzin temu, Gość Vega napisał:

W klinice której ja robię , nie ma żadnego problemu , mogę mieć rzęsy i żele na paznokciach 😉

Girls

jak długo piekły was, czulyscie blizny?jestem dwa tygodnie po i czasem mnie boli pieką hmm kłują? To normalne?

 

Ruda 

trzymam w kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Dziewczyny a szwy są rozpuszczalne czy lekarz je usuwa? Bo jutro idę na pierwsza kontrole i teraz tak sie zastanawiam ... 

 

Ruda pewnie jutro nabierze sił i sie odezwie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Tez mi sie kojarzyło, ze to nie będzie tylko zdjęcie bandaży i ogólnie obejrzenie czy wszystko Ok, ale tez zdjęcie szwów. A koleżanka twierdzi, ze pamięta jak lekarz mówił, ze szwy są rozpuszczalne.. Ale tez wiadomo, ze co klinika to inne mogą stosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Dyana napisał:

Dziewczyny a szwy są rozpuszczalne czy lekarz je usuwa? Bo jutro idę na pierwsza kontrole i teraz tak sie zastanawiam ... 

 

Ruda pewnie jutro nabierze sił i sie odezwie 😊

Hej 

ja miałam rozpuszczalne, ale pokazać się musiałam po tygodniu 😀 kolejna wizyta po 6-ciu tygodniach 

pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Dzięki za wiadomość. 

pozdrawiam również 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Dziewczyny, wczoraj miałam operację, dzisiaj jest naprawdę spoko, czuję tylko ucisk na klatce piersiowej i takie jakby zakwasy. Jakiegoś dużego bólu wcale nie ma, oczywiście to zasługa środków przeciwbólowych. Jestem już w domu, efekt widziałam przy zmianie opatrunków. Wygląda to bardzo dobrze, nie za duże nie za małe. Mam nadzieję, że bardzo mi nie zmaleją, bo tego bym nie chciała. Podobno obrzęk jest minimalny.  Teraz tylko czekam, aż się ładnie wygoją. 

Dziewczyny sama operacja to nic strasznego, ból po... szczerze dla mnie to nie ból, tylko dyskomfort... i ograniczone ruchy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Ruda super 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja jestem 6 dzień po i już wrocilam do świata żywych, prowadzę auto, już mogę wykonywać normalne w miare ruchy, bez podnoszenia rak do góry. Mam tylko duże siniaki wokół piersi, to normalne? Piersi maja ładny okrągły kształt i mam nadzieje ze już nie zmaleją 😂 jutro je 1 raz zobacze w pełnej krasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Ona 555, Ruda ,jak tak Was czytam, to mi normalnie stres przechodzi związany z moją operacją 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ona555 napisał:

Hej ja jestem 6 dzień po i już wrocilam do świata żywych, prowadzę auto, już mogę wykonywać normalne w miare ruchy, bez podnoszenia rak do góry. Mam tylko duże siniaki wokół piersi, to normalne? Piersi maja ładny okrągły kształt i mam nadzieje ze już nie zmaleją 😂 jutro je 1 raz zobacze w pełnej krasie. 

Hej 

siniaki to normalne , tez miałam pod piersiami .Z lewej strony jeszcze trochę widać mimo ze mija 6 tydzień . Wystraszyłam się na początku ze coś jest nie tak ale doktor mnie uspokoił . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Ruda super!

vega nie ma się co ma bac, ja idento jak Ruda ; jedynie dyskomfort

dzisiaj już się mega czułam , ciezko się nie zapomnieć z tymi rękami! Kocham moje piersi byle by już nie malały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektara

Świat oszalał... Patrzcie tutaj - virtualo.pl/ebook/obsesja-piekna-jak-kultura-popularna-krzywdzi-dziewczynki-i-kobiety-i229466/ 

I to jest efekt naszego zachowania. Ja rozumiem, że wiele osób ma problemy, ale uważam, że korygowanie czegoś, co i tak wygląda dobrze, to bzdura. Później mamy taki świat, jaki widzimy. Trochę chyba nie tędy droga, prawda? Polecam przeczytanie tej książki - choćby ze względu na swoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
5 godzin temu, Gość pektara napisał:

Świat oszalał... Patrzcie tutaj - virtualo.pl/ebook/obsesja-piekna-jak-kultura-popularna-krzywdzi-dziewczynki-i-kobiety-i229466/ 

I to jest efekt naszego zachowania. Ja rozumiem, że wiele osób ma problemy, ale uważam, że korygowanie czegoś, co i tak wygląda dobrze, to bzdura. Później mamy taki świat, jaki widzimy. Trochę chyba nie tędy droga, prawda? Polecam przeczytanie tej książki - choćby ze względu na swoje dzieci. 

Polecam zmianę forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziś upralam po tyg 1 raz mój stanik i teraz dumam czy go dobrze założyłam z powrotem na co trzeba zwrócić uwagę? 

Cycki piękne ale takie sterczące jeszcze😱🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziś upralam po tyg 1 raz mój stanik i teraz dumam czy go dobrze założyłam z powrotem na co trzeba zwrócić uwagę? 

Cycki piękne ale takie sterczące jeszcze😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny świeżo po zabiegu,

jak u Was? U mnie dziś 10 dni po zabiegu, leki przeciwbólowe odstawione, mam czasami ból po środku między piersiami taki ucisk, tez tak macie? 

No i ten stanik to wygoda nie grzeszy, tez was tak czasami zaswędzi skóra pod nim? 🤔🤔 

chodzicie na rehabilitacje? Warto? 

Robicie jakieś ćwiczenia? 

dajcie znac. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Hej dziewczyny, jestem 4 dzień po operacji, środków przeciwbólowych już w ogóle nie biorę. Dzisiaj miałam zmianę opatrunków, wszystko ładnie się goi, tylko niestety złapałam jakieś przeziębienie i męczę się z katarem. Mam nadzieję że to nie wpłynie na dalsze gojenie🤔. A tak w ogóle, to umyłam wczoraj  sama głowę i trochę wymodelowałam włosy. Wszystko naprawdę fajnie, tylko ten rozmiar... Jest niestety mały😣, chyba mniejszy niż moje push-py. O jedno jestem spokojna, nikt się nie zorientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Ruda,

rozmiar oceniasz po staniku czy po piersiach? 😂bo ja tez tak myślałam ale ja już zdjęto mi opatrunek i szwy i myje się codziennie pod prysznicem to piersi nie sa wcale takie małe, mam rozmiar 325 ml a ty? Wychodzi z tego ze stanik mam 70 C ale piersi wcale nie sa takie małe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×