Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość kafteriakafteria
O tyle muszę przyznać rację przedmówcy, że ja też szukała drugiego takiego przypadku jak Es Jot i nie znalazłam, nawet na stronach angielskich, curezone nic nie ma na ten temat. Nikt nie napisał, H2O2 wyleczyło mnie z grzybicy. To co bardziej mnie martwi to fakt, że są na forum osoby, które piją wodę już kilka miesięcy według wskazań, a wyleczone nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Nie mam nic do dodania do dwóch ostatnich wypowiedzi. Ja po prostu byłem konsekwentny i bez obaw stosowałem nadtlenek wewnętrznie. Nie wykluczam też, że są osoby, które stosują nadtlenek wewnętrznie ale o tym nie piszą w internecie. Paru moich znajomych przy pierwszych objawach herxa przerywało picie i myślę, że to jest główny powód nieskuteczności tej terapii. Z grzybicą albo się walczy do skutku albo się rezygnuje, tak jak napisała cytowana przeze mnie "Pogodzona z grzybem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia,
zgadzam sie z ESJOTEM ,bo gdy pilam H202 systematycznie ok.2 miesiecy to nawet moj jezyk byl juz prawie czysty. Przerwalam kuracje,glownie ze wzgledu na bezsennosc powodowana przez H202. Caly czas zastanawiam sie , czy gdybym dopila rowne 3 miesiace bylabym wyleczona. Wczoraj wypilam 3x 25 kropel H202 , a dzisiaj czeka mnie jeszcze niesety 1 dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia,
Pije to paskudztwo od kilku miesiecy , ale nie systematycznie. Od wczoraj postanowilam pic systematycznie przez ok. 3 miesiace i poczekac na efekty. Moze kluczem jest ta wlasnie dawka 3x 25 kropel 30 % H202?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia
Nie jadlam tylko produktow zawierajacych cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przyjmowałam H2O2 trzy razy dziennie, też więc nie mogę powiedzieć, że piłam tyle ile trzeba, tak długo jak trzeba i się nie wyleczyłam. Dla mnie picie wody utlenionej jest jak przyjmowanie chemii na raka, czuję się po tym tak fatalnie i taki mam odruch wymiotny, że musiałabym się zwolnić z pracy, żeby odbyć taką kurację - biorę pod uwagę taką opcję, ale własnie dlatego szukałam kogokolwiek oprócz Es Jota, kto by się wyleczył w ten sposób - bo może się okazać, że to jednak był wyjątek, a wtedy zostanę bez zdrowia i bez pracy. Poza kiepskim sampoczuciem trzeba przecież dodać herxa, który powinnien się pojawiać. Zainteresowałam się terapią płynem lugola, bo trwa tylko 3 tygodnie i mogłaby być równie skuteczna, ale niestety nie wiem jak zdobyć "prawdziwy płyn", bo ten ktory jest aptece bez recepty ma zbyt małe stężenie jodu w kropli. Myślę też, że ES JOT wyleczył się dlatego, że nie zdając sobie sprawy stosował dietę przeciwgrzybiczą, opierał się na warzywach jadanych z mięsem, bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia
KAFETERIA, Nie wiedzialam , ze ESJOT jadl tylko warzywa z miesem. Osobiscie jem wszystko, oprocz slodyczy. Czy myslisz o 24 kroplach plynu LUGOLA ,przez 3 tygodnie? Jakie stezenie plynu Lugola jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia,
W necie krazy kilka wpisow osob , ktore wyleczyly sie z grzybicy przy pomocy roznych metod. Problemem jest to ,ze to co pomoglo innym niekoniecznie musi pomoc nam ,bo kazdy organizm jest inny. Kilka dni temu przeczytalam, ze pewna pani wyleczyla grzybice pochwy pijac 1.5l kefiru dziennie. Z kolei inni odradzaja picie mleka przy grzybicy,bo niby karmi grzybka. Opinie sa wiec sprzeczne. Chyba kazdy musi sprawdzic na sobie co mu pomaga i poprawia samopoczucie. Pilam napar z orzech jak zalecala WYLECZONA z forum o gzybicy i orzech wcale mi nie pomog.Dostalam po nim jakis plam na skorze , ale na szczescie znikly. Poki co kupilam sobie propolis , jak poleca ZYCZLIWY, bo ma duzo witaminek. Kupilam tez witammine C , bo wg. niektorych teorii rak jest grzybem plesniowym, a wit.C w duzym stezeniu pobudza leniwe limfocyty do pracy i potrawia one wygrac batalie nawet z rakiem. Wit. C zapobiega takze gniciu pokarmu w jelitach. Pije sobie wlasnie wode z 6 kroplami plynu LUGOLA i mam nadzieje, ze dokucze tym grzybkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia,
Kupilam sobie PYLEK KWIATOWY , bo ma duzo witamin, nie propolis. Choc propolis tez podobno wykazuje wlasciwosci antygrzybiczne, ale nie zrobilam jeszcze nalewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cidalio, z tego co mi wiadomo, ES JOT bilansował posiłki w ciągu dnia, tak aby były alkalizujące - aby to osiągnąć trzeba jeść np. mięso na obiad i trzy razu tyle warzyw - wtedy mieso zakwasza, warzywa alkalizuja i tworzy się w układzie pokarmowym środowisko, w którym grzyby nie są w stanie się utrzymać. O szczególach niech się wypowie sam ES JOT - ja tylko gdzies przeczytałam, że tak właśnie robił. Co do płynu lugola to czytałam kilka artykułów po angielsku na ten temat i wiem, że taki płyn jak mam w domu - ma inne składniki niż płyn do picia, który leczy grzybicę. Jak znajdę ten artykuł to go wrzucę i sobie poczytasz, chodzi głownie o stężenie jodu i jodku potasu w płynie do smarowania jest zbyt niskie dlatego może nie przynieść efektu. Patrząc na to jak działa na moją infekcje irygacja z płynu lugola śmiem twierdzić, że jod jest bardzo skuteczny wobec grzybów, ale jeszcze trzeba odbudować prawidłową mikroflorę w przewodzie pokarmowym, a to już nie jest takie proste. Bardzo wskazane są właśnie jogurty naturalne, kefiry, ogórki kiszone, kapusta kiszona, bo one mają w sobie potrzebne do tego bakterie. A i jeszcze jedno tylko jogurty naturalne i tylko kefiry można jeść, żadnych tam truskawkowych itd, bo mają cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie i ciesze sie ze Was znakazlem.Zwracam sie do Was z prosba o informaje dla brata mojej zony ktory jest chory na "Przewleklom bialaczke szpikowom" Zaledwie wczoraj dowiedzialem sie ze takie kliniki leczenia istnieja w Czechach(Czech Republic)i jestem w trakcie nawiazywania kontaktu.(Bliski krewny mojego znajomego zostal tam wyleczony i stad mam pewne informaje.Niestety jak narazie nie natrafilem na zadne informacje o takich klinikach w polsce.Dlatego prosze o jakie kolwiek informacje gdyby ktos z Panstwa taki informacje posiadal.Na marginesie chce dodac ze pisze z Kanady i posiadam duzo materialow angielsko-jezycznych na temat leczenia woda utleniona i z przyjemnascia sie nimi z Panstwem podziele.Jestem zszokowany tym jakie cuda moze zdzialac Woda utleniona.Pozdrawiam Wszystkich forumowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegos czasu pije nalewkę propolisową razem z nalewką z orzecha włoskiego. Podobno orzech włoski zaiwera jakies tam ilości jodu i moze byc skuteczny w walce z grzybica podobnie jak plyn lugola. A poza tym stosuję dietę ale nie taka rygorystyczna jak to mialo miejsce kiedys, unikam produktow z maki pszennej, cukru i nie jem nic przetworzonego. Stosuje rowniez suplementacje magnezu i wapna. Od dzisiaj zaczynam brac witaminę c w większych dawkach i moze jeszcze dolacze wit e ktora rowniez bardzo dobrym przeciwutleniaczem. Z h2o2 narazie sie wstrzymam ze wzgledu na te bole i uczucie ''sciskana'' żołądka. A i jeszcze musze zrobic nalewkę czosnkową, ktora rowniez mam zamiar pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cidalio, pisząc o płynie lugola, który ma za małe stężenie jodu i o tym że nie powinien zawierać gliceryny miałam na myśli poniższy artykuł. Jest to tłumaczenie z angielskiej strony przez translator google, więc może być trochę mało sensowne, ale kwintesencja jest zrozumiała. Ja piłam płyn lugola przez 2 tyg. trzy razy dziennie po 12 kropel do tego robię cały czas irygację, jest lepiej ale nadal nie tak jak być powinno. Na razie odstawiłam jod, nie chcę przesadzać. Uważam, że to rozwiązanie Lugola jak najbardziej skuteczny bakteriobójczy szerokie spektrum i są specyficzne dla grzybów Candida i inne. Nie znam lekarza leków z równą skutecznością. Dlatego służby zdrowia w większości lub wszystkich krajach rozwiniętych są obecnie stara się uczynić go niedostępne dla naturalnych terapeutów i samoleczenia pod pretekstem, że może to być wykorzystywane do produkcji narkotyków.. Jest obecnie trudne do uzyskania i dowiedzą się o oszukańczych metod używanych przez chemików i farmaceutów (prawdopodobnie na podstawie instrukcji od władz ochrony zdrowia). Na przykład, produkt jest sprzedawany jako% roztworu Lugola 4 z 250 mcg jodu całkowitego za spadek (od jod i jodek potasu). t. Ludzie tego produktu w leczeniu Candida nie zdając sobie sprawy, że zawartości jodu wynosi jedynie 4%, co należy do leczenia Candida. Dlatego zamiast 8 kropli na dawkę Lugola roztwór zwykłych potrzebne byłyby 8 ml na dawkę tego produktu. Nie zdając sobie sprawy tego, ci, którzy próbują to produkt o niskiej potencji zakończy roztworu Lugola to nie działa i (jak się spodziewano przez organy służby zdrowia) może zwrócić się do lekarza leków. Podejrzewam, że podobne taktyki są również stosowane w innych krajach, zwłaszcza w UE. Lugola roztwór Niemczech został sprzedany o stężeniu 0,7% jodu sumie ponownie bez osób wiedząc, że wymaga to 15 razy więcej spada niż Płyn Lugola prawidłowe.. Jeśli nie można uzyskać wystarczająco roztworu Lugola jest do ostatnio przez 3 tygodnie spróbuj użyć pełnej dawce przez co najmniej 5 dni. Lugola roztwór regularnie z 10% całkowitej jodu (z 10% jodku potasu i 5% jodu w wodzie) jest zakazane. Najwyższą łączną kwotę jodu dozwolony jest 2,2%. In the W US kupić Iodoral tabletki mają taką samą zawartość jodu jak 2 krople roztworu Lugola jest, lub 13 mg na tabletkę standard, ale nawet 50 mg tabletki są dostępne. Dlatego też przy zakupie na rozwiązanie Lugola, zawsze porównać, wartości jodu na butelce z standardowym lub z roztworu Lugola regularne. To całkowite stężenie jodu w wysokości 10% z 10 g jodku potasu i pierwiastkowego jodu 5 g na 100 ml i 6,5 mg nominalnej jodu na spadek. Jeżeli nic innego nie jest dostępny można eksperymentować z preparatów medycznych jodu, które mogą być w alkoholu lub innych rozpuszczalników. Uważam, że są one mniej skuteczne i bardziej niebezpieczne niż w roztworze Lugola. Miałem zawiadomień osób, którzy uwierzyli, że są uczulone na jod, ponieważ reaguje na preparaty medyczne a później nie mieli problemów z jego roztworu Lugola. Oto kilka linków związanych z jodu. www.strideintohealth.com . Obecnie można jeszcze kupić Lugola roztwór prawdziwy z www.strideintohealth.com . Aby korzystać z roztworu Lugola do eliminacji drobnoustrojów Candida i terapii anty-zobacz The Ultimate Cleanse . Ultimate Cleanse . Bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania jodu w utrzymaniu zdrowia i leczenia chorób patrz Jod: Bring Back Universal składników odżywczych Medicine . Another excellent article is Iodine for Health by Inny znakomity artykuł Jod dla zdrowia przez Donald W. Miller. Donald W. Miller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwy
Ludzie dopiero, gdy wydadzą niemałe pieniądza na coś (porada, lek) wtedy będą stosowali. W przypadku gdy dostana informacje za darmo ich wytrwałość i cierpliwość zamyka się 2-3 miesięcy. Jak popełnia sie podstawowe błedy i porównuje się mleko do kefiru (które pozbawione jest laktozy=cukrów poprzez fermentacje) zawierające ponad 40 pożytecznych bakterii nie mam więcej pytań :) Następnie twierdząc, że jedząc ciastka, lody dostarcza się jakich kolwieg witamin, minerałów, mikroelemntów. Natomisat stosując dietę opartą na warzywach, mięsie "wyjaławia się substancji odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwy
5% jod 6,25mg elementarnego jodu w kropli 10% jod 10g jodu i 20g jodku potasu!!!!!!!! 12,5mg elementarnego jody w kropli Ludzie na całym świecie stosują Iosol oparty na glicerynie i nienarzekają. Na bazie alkoholu może wystąpić ten problem, że będzie bardziej toksyczny poprzez metanol (lakohol)+jod i uwalniane toksyny, które musza przejść prze wątrobę.Wątroba dostanie więcej w kość zwłaszcza jak będzie w opłakanej kondycji. Co do 4% jodu , takie stężenie też jest wystarczające. Różnica będize polegała na tym, że będzie trzeba użyć większej ilości kropli, aby uzyskac załóżmy 50mg Jodu-aż tyle i TYLKO TYle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Osobom, które nie są w stanie pić roztworu nadtlenku wodoru polecam spożywanie kiszonek (kiszona kapusta, kiszone ogórki, zsiadłe mleko), ponieważ tylko w ten sposób można wprowdzić do naszych jelit naturalnych producentów nadtlenku wodoru, jakim są bakterie kwasu mlekowego (Lactobacillus acidophillus). Bakterie z grupy Lactobacillus znane są z tego, że poprzez produkcję nadtlenku wodoru (H2O2) hamują rozwój innych, potencjalnie chorobotwórczych, bakterii. W Instytucie Mikroekologii z Poznania w ramach badań KyberStatus ( http://www.instytut-mikroekologii.pl/ ) można określić jaki jest udział procentowy bakterii z grupy Lactobacillus wytwarzających nadtlenek wodoru, ponieważ dowiedziono, że głównie one zapobiegają namnażaniu bakterii potencjalnie chorobotwórczych. Wysoka liczba bakterii z rodzaju Lactobacillus w kale wskazuje na prawidłowe zasiedlanie powierzchni jelit przez przyjazną mikroflorę. Chorzy na grzybicę układu pokarmowego zamiast badać ilość drożdżaków w kale powinni badać zawartość bakterii Lactobacillus. Przekonali by się wtedy, że wcześniejsze "leczenie" antybiotykami doprowadziło do wyjałowienia jelit z tych niezbędnych dla naszego zdrowia mikroorganizmów. Jeśli popatrzymy jak wyglądają jelita z grzybem Candida: http://www.gastrolab.net/ku02.htm - to nadzieja, że bez wsparcia przjaznych nam bakterii kwasu mlekowego w naszych jelitach możemy wygrać walkę z grzybem za pomocą: diety, czosnku, propolisu, jodu jest iluzoryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ES JOT, a Ty w jaki sposób dostarczałeś swojemu organizmowi tych bakteri? Ja codziennie piję kefir naturalny, ale pewnie żeby był skuteczny musialabym pić go litrami, można kupować tabletki w których są szczepy tych bakterii, ale niestety jest to bardzo drogie. Opakowanie 20 tab. kosztuje 16 zł, a w zasadzie powinno się je łykać 6 dziennie, więc starczałyby na parę dni;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Na stronach forum w temacie "grzybica układu pokarmowego" wypowiada się ostatnio Bogusław_58, który rekomenduje zjadać duże ilości ogórków małosolnych, jako źródło aktywnych bakterii kwasu mlekowego. Myślę, że ten smaczny produkt sezonowy powinniśmy zgodnie z zaleceniami Bogusława zjadać z pożytkiem dla naszego zdrowia. Ja to robię od paru dni, a wcześniej to: kiszona kapusta z beczki, maślanka naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciadlio, jeśli tylko uda mi się dostać prawdziwy płyn lugola, to na pewno wypróbuje podany przez dr oriana schemat, ale muszę wtedy zmusić się do diety na okres kilku tygodni co najmniej - do tego dodać trzeba koniecznie te bakterie o których mowa, myślę że będę łykała tabletki i piła kefiry. Wydaje mi się, że Ty żeby osiągnąć sukces powinnaś też oprócz H2O2 między posiłkami połykać szczepy dobroczynnych bakterii - może to jest droga do Twojego wyleczenia. Co do diety to jestem jej przeciwniczką, bo uważam, że jest straszna, ale niestety wykluczenie słodyczy nie wystracza, bo zjesz zwykła bułkę, a ona i tak w brzuchu rozkłada się na pożywkę dla drożdzy, więc chyba jednak trzeba się zmusząć i jeść same warzywa z mięsem i rybami. Szkoda, że ksylitol jest taki drogi w zasadzie można nim przy grzybicy słodzić wszystko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irys058
kilaluszek Niestety nie znam namiarów na klinikę, której poszukujesz, ale chciałabym zaproponować Twojemu kuzynowi wzmocnienie organizmu suplementem diety o nazwie Flavonmax Plus. Jest to świetny naturalny suplement produkcji węgierskiej, który wspomaga organizm przy leczeniu różnych chorób. Czytam to forum, bo właśnie pozbyłam się widocznych objawów candidy jedząc przez miesiąc flavonmax i pogłębiam wiedzę na temat dalszego sposobu odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Irys 058 Dziekuje bardzo za informacje.Bede szukal inofrmacji na ten temat.Jeszcze raz dziekuje i pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia
Na moim plynie pisze Lugols Iodine Solution lodide per 1 ml=92 mg, per drop= 6.13mg Iodine per 1 ml=46mg,per drop=3.06mg Nie wiem jakiego stezenia uzywal dr. Trust. Wiem , ze musimy odbudowac mikroflore ukladu pokarmowego. Kupilam grzybka tybetanskiego i mam nadzieje,ze on wyprodukuje prawdziwy kefir. Zmieniam mleko co 24 h i myje grzybka we H20 ,bo tak pisalo na ulotce. Jak narazie mam bardzo kwasne mleko,bo wydaje mi sie ,ze kefir powinien byc bardziej gesty.Moze moj grzybek jest leniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
Jak już kiedyś pisałem jod nie odróżnia dorbrych czy złych bakterii. Wybija je wszystkie co do nogi zależnie od stężenia w 30s do paru minut. POzostawia ciało "wyjałowione" neutralne i teraz tylko od nas zalęzy czy dostarczymy ciału kolejnych niezbędnych narzędzi w postaci pożytecznych grzybków, bakterii ect. aby wspomóc flore bakteryjna- stoując przykładowo jod z kefirkiem lub po 30-45min od spożycia jodu wypić kefir, sok z ogórków lub kapusty, łyknąc briobiotyki itp. Dobrym i w miarę tanim rozwiązaniem jedt Dicoflor 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
Ponad to jod-->MPO--->H2O2 dlatego uwazam to za optymalne rozwiązanie :) Cells of Saccharomyces, Geotrichum, and Rhodotorula species, and spores of Aspergillus fumigatus and A. niger were also killed by the combination of myeloperoxidase, iodide, and hydrogen peroxide. Peroxidases, functionally linked to hydrogen peroxide-generating systems, could provide phagocytic cells with the ability to kill many fungal species." http://www.pubmedcentral.nih.gov/picrender.fcgi?artid=250023&blobtype=pdf The survival rate of Candida blastospores after a 30 min exposure to lactoperoxidase system ranged from 79 to 105% in the presence of 615 microM thiocyanate, from 56 to 88% in the presence of 345 microM bromide and from 0 to 4% in the presence of 250 microM iodide http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?db=pubmed&cmd=Retrieve&dopt=AbstractPlus&list_uids=1306188&query_hl=26&itool=pubmed_docsum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
cidalia masz linka to tego jodu co zakupiłaś Pozostaw mleko i grzybka na dłużej niż 24h w zacienionym miejscu i będziesz mieć kefirek albo wręcz serek grani :) Grzybek też musi się trochę rozkręcić. A kwaśnu smak to dobry znak-znacyz że pracuje Wszytsko też zależy od mleka ja preferuję pasteryzowane z UHT ciężko wyprodukować kefir. Idealnei byłoby mleko prosto od krawy i to nie te z reklamy z TV :) W 5% płynie powinno być 125mg elementarnego jodu czylli 150mh I2+KI (w 100% KI poprzereagowaniu mamy 75% I2). Czyli 50mg+75mg=125mg/10=0,10ml=12,5=2 kroplach jest 6,25mg. CHyba jasno wytłumaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×