Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Witam.Ja już po dużej lewatywie.Przeżyłem.Spedziłem w łazience ok.trzech godzin.Zaraz po lewatywie z wodą utlenioną miałem zakwasić jelita trzema litrami świeżego moczu,ale niestety wężyk rozłączył się i mocz wyciekł do klozetu.Rano wraz z sikaniem duży wyciek ropiejacej białej wydzieliny z o***tu.Czy to była candia?cholera wie!.Następna lewatywa za dziesięć dni z oczyszczeniem wątroby.P.S.Mam prośbe,podpisujcie się nikami.Macie ciekawe spostrzeżenia np.o piciu soku z kapusty,albo o przekonszeniu grejpfruta po wypiciu oliwy z grejpfrutem.Wygodniej jest zwracać z do kogoś nikiem niż gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Do emiklob Wymioty po oczyszczaiu mialam nie od razu. Pierwszy raz wzielo mie po 1. w nocy, a drugi raz okolo czwartej. Pierwszy raz myslalam ze wyzygam zoladek, drugi raz bylo duzo lepiej. iezaleznie od wymiotow pilam gorzka sol o 6 i o 8 z rana. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
do meksyk 85 Bez zagryziennia grepfrutem nie zatrzymalabym w zoladku tej mikstury. Olej jest dla mnie obrzydliwy. Mozesz opisac lepiej twoj aparat do lewatywy. Mozesz dac namiary gdzie go kupiles? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira67
wrócę do wody utlenionej ,czy pijąc ją systematycznie na dłuższą metę zwalczę pasożyty i jakieś grzyby, bo candidę to wiem że zwalczę.Nazbierałam tego tyle że mam czerwone kropki na ciele, i usuniętą tarczycę.Szkoda że nie było was tu jak mi kazali tarczycę ciąć.Teraz wiem że robale czy grzyby rozregulowały mi organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
do mira67 Tarczyca juz nie odrosnie, alle mozesz wprowadzic organizm we wzgledne balanse. A robale tobym zwalczala nie tylko w.u. Jestem zwoleniczka ataku z wielu frontow. Dobry jest czosnek, sprasowany, wylezaly prze 3 tygodnie w soku z kiszonych ogorkow. Do tego jedz duzo pestek z dyni (nie solonych) i pij olejek oregano. Gozdzikow tez nienawidza robale. Zuj gozdziki, przynajmiej 3 razy dzienie, koniecznie a noc. Ja robie przerwy w piciu w.u. Zyje bez sledzioy ... i to calkiem niezle. Przezwyczai sie twoj organiz do braku tarczycy tez. Tarczyca chyba jeszcze wazniejsza jak sledzioa, alle za to jest wiecej tabletek zastepujacych jej prace. Pozdrawiam i zycze powodzenia w uzyskaniu rownowagi w orgaizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Do meksyk 85 i emiklob Meksyk 85, za twoja rada przechrzcilam sie z GOSCIA w GOSCIOWE ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Ja piję olej fitol ,jest to olej rzepakowy o smaku masła prod.Szwecja.Można go pić bez problemów z wymiotami,jest smaczny.Można zobaczyć na internecie.Olej z oliwek nie mogę przełknąć zaraz wymiotuję,a Neumywakin pisze że można pić olej roślinny.Ja mam problem z mocnym bólem wątroby w trakcie oczyszczenia,a jestem przeciwnikiem tabl.przeciwbólowych,Ja wszelki ból likwiduję aparatem CEM TECH.Cztery dni czyszczenia a ja ponad tydzień likwidowałam ból,bo ciągle wracał.Napisz coś więcej o tej aparaturze do czyszczenia jelit.Napiszcie po ile kropli pijecie w.u. czy sztywno trzymacie się 2 dni po 10 kropli i 2 dni przerwy.Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Ja robię sobie sama nalewkę na robale.Mocna nalewka orzecha włoskiego 2/3 butelki/3ooml.a resztę mocnego naparu piołunu i gożdzików.Około 1/8l-4 łyżeczki piołunu i 6-7 gożdzików .Gożdziki trochę delikatnie pogotować.Ja nawet przywry tym zlikwidowałam.Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten wynalazek do dużej lewatywy kupiłem z pięć lat temu.Jest to po prostu wiadro z wężykami i deska z tworzywa na którą się kładziemy no i wszystko zlatuje sobie do klozetu.Cieszę się że nie ma tam żadnych silników i tym podobnych bo to urządzenie nigdy się nie zepsuje,jest na całe lata.Nie jedna osoba może cos takiego wykonać sobie sama.Ja do tego nie mam głowy.Płaciłem wtedy ok.dziewięćset złotych z dostawą.Widzę,żę cena jest podobna,ale inna firma.Tamtej już nie ma.Podaje link. http://www.tajemnicezdrowia.com/?9,deska-colema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa ja myślałem,że zagryzasz tego grejpfruta po to żeby oliwa dłużej była w żołądku i tym sposobem myślałem,że oczyszczanie jest bardziej efektywne. emilklob,swojego czasu marzyłem o CEM-TECHu,ale był dla mnie za drogi,kupiłem RIBAC,z którego i tak nie korzystam,już nawet nie wiem czy to się tak pisze.W.U. pije raz dziennie 30 kropel rano,a wieczorem sode oczyszczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira67
Wielkie dzięki za podpowiedzi na pewno zastosuje wasze przepisy,emiklob powiedz jaki orzech do nalewki, w skorupach zielony?Co do wody utlenionej to ja piję od pół roku apteczną 10 kropli wieczorem i w nocy jak wstaję .....bo w dzień wpadam do domu i jem,jem jem.Już żuję gożdzik,bo wypiłam mksturę z olejem rycynowym na metale i po oleju mnie zrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Ja robię kilka litrów tej nalewki z orzecha włoskiego. pokrojem całe orzechy jak są jeszcze miękkie i można je pokroić,zalewam domową sliwowicą,można wódką czystą najlepiej 55-60% i zostawiam na dwa tygodnie i potrząsam codziennie.Póżniej zlewam i jeszcze raz zalewam i mam drugi gatunek który wpierw zażywam.Do nalewki na robale biorę pierwszy gatunek.Nalewka jest dobra na trawienie,gdy boli żołądek albo na kaca.Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira67
Dzięki Emilio, orzech rośnie u sąsiadki śliwowicę tokową też mam,bliżej jesieni zrobię se nalewkę.Dziś kupiłam suszony liść orzecha zrobiłam napar j,w, wypiłam pół szkl. a po pół godz. zaczął mnie swędzieć nadgarstek, może to psycha ale ja wierzę że zabijam pasożyta.Oczywiście piję wodę utlenioną,dziś dałam przepis koleżance na uregulowanie hormonów.Pamiętacie Oxygen ona wyleczyła hasimoto,pisze o tym na forum olej rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mira67 czy olej rycynowy oczyszcza z metali ciężkich.Szukam czegoś nie drogiego.Zamówiłem sobie plastry kinoki na detoks.Mam co do plastrów mieszane odczucia.Na szczęście to wydatek tylko dwadzieścia pięć złotych.Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc.... Plastry raczej nie pomoga. Lepsza jest jonowa detoksyzacja stop. 8 10 zabiegow co drugi dzien i sciagnie miedzy innymi metale ciezkie. W czasie kuracji trzeba pic duzo holendry, lukrecji, spiruliny i kopru wloskiego. Ja katowalem sie olejem rycynowym ( z forum oxygen) 6 razy, bez najmniejszego efektu. Przeciwnie, podraznilem jelita. Poradzono mi pojsc na testowaie aparatem Volla. Tam okazalo sie ze olej rycynowy nie dziala na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Gosc, sprobuj olejem rycyowym, to prosta i bezpieczna metoda. Na wszystko sa ludzie uczuleni, ale to nie zaczy zy ty musisz byc tez uczulona. Moj brat przez 3 miesiace leczyl sie ostropestem i bylo z nim coraz gorzej. Okazalo sie ze jest uczulony na ostropest. Miliony ludzi leczy sie tym naturalym specyfikiem, a jednemu zamiast pomoc zaszkodzil. Oczyszczajac sie z metali ciezkich olejem rycynowym nie zapomnij o lewatywach z kawy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira67
Ja dwa razy próbowałam olejem rycynowym i nic ale kolendra ładnie uwalnia i i usuwa z moczem bo pieką przewody moczowe [tak ma być ] raz na jakiś czas brałam trzy tabletki węgla 3razy na dzień aby szybciej usunąć [czytać ulotkę].Ktoś mądry tu napisał że najpierw trzeba się odrobaczyć ,bo robale dają takie same objawy jak metale.Ja zrobiłam odwrotnie i teraz się cofam do robali.piję napar z orzecha.idę do apteki po naftę, będę wspomagać się,ponoć lamblie jej nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja wypróbuje na metale ciężkie sposób Tombaka,tz.siemie lniane.Potrzeba tylko pół szklanki,a że zakupiłem 30kg ziarna to dla mnie najtańszy sposób.Czy zadziała to już inna sprawa,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Moze przyda sie wam moj opis. Pol roku po skladaniach, operacjach, narkozach, srodkach przeciwbolowych i jeden Pan bog wie czym zaczeto mnie oczyszczac kroplowkami. W ciagu pol roku dostalam straszne celulity na udach (tylko z przodu), wewnetrznej stronie pod kolannami, wewnetrznej stronie ramion i klatce piersiowej. Najgorzej bylo na udach i byl bol przy dotykaniu ciala, juz nie mowie o myciu. Po oczyszczajacych kroplowkach mialam nieprzyjemne parcie na mocz i swedzenie, pieczenie przy oddawaiu moczu. Kolor moczu przebieral roznne kolory (oprocz czrnego ;). Do tego mialam laskotanie w odbycie i puszczalam mnostwo bakow. Do porcelany spadaly roznosci - zelki, grube nici koloru jasnobezowego i czort wie jak to opisac. Kal szedl po tych roznosciach, byl czarny i mazisty jak u noworodka. Z biegiem kroplowek (mialam ich 10) efekty "wychodzenia" byly miejsze. Dzisiaj nie mam wcale celulitow, alle calkowite cofniecie sie ich nastapilo po okolo 5 miesiacach po ostatniej kroplowce. Moja konkluzja: - celulity sa TYLKO i wylacznie wynikiem zapaskudzenia organizmu - jelita moga oczyszczac sie bez wielkich wewnetrznych symptomow - kolor kalu i baki sa typowym objawem oczyszczania. Pozdrawiam leczacych sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
meksyk85, nie zapomnij ze te pol szklanki siemienia lnianego musisz pic przez 2 tygodnie, tj. zuzyjesz 7 szklaek siemienia ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Od dzisiaj pije 25 kropli 30% wody utlenioej. Zaczelam od 15 kropli. Do tego zrobilam sobie dzisiaj napar z igliwia sosen. Jest dobry na oczyszczanie z metali ciezkich i radioaktywnych odpadow. Zrobilam to tak: urwalam igliwie ze sosny, wymylam najpierw w zimnej wodzie a potem w cieplej. Posiekalam nozyczkami tyle zeby bylo pol duzej szklanki. Zalalam posiekane igliwie 1 litrem wrzatku i podgrzewalam 15 minut, nie gotowalam. Odstawilam do ostygniecia. Po ostygieciu przecedzilam. Narazie wypilam 2 szklanki, czekaja mie jeszcze dzisiaj 2 szklanki do wypicia. Kuracje robi sie przez tydzien. Jest krotsza, bardziej efektywna dla mnie i igliwie jest dostepe wszedzie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa dziękuje,masz racje,zerknąłem do książki i jest po pół szklanki przez dwa tygodnie.Ja mam świerk przed oknem,ale mieszkam w centrum i trochę się boje,że on ma więcej radionukleidów i metali ciężkich ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadzam się z wami,że trzeba działać na kilka frontów,aby się oczyścić. Ja mam stwierdzoną nerwice lekową,ale pamiętam,że jak to się zaczęło to tak pociły się moje stopy i tak strasznie śmierdziały octem,że kapcie musiałem prać codziennie.Wysuwam wniosek,że permanentnie byłem wtedy zakwaszony.Mam problemy z oddychaniem,czuje jak by cos siedziało w moich płucach i utrudniało oddychanie.Lekarze twierdza,że to są tylko objawy somatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz robie inhalacje zatok z w.u. codziennie,oprócz tego inhaluje też płuca.Schodzi bardzo dużo śluzu.Wiem,że to dobra droga bo coraz lepiej się oddycha.A czy siedzi tam canddida tego nie wiem.Ja tylko wnioski wysuwam. zakwaszenie+śluz. to może być to.Zresztą nie wiem,ważne,że schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego lewatywki,picie w.u i sody,Dojdzie też siemię lniane i szczypta sportu i będzie ok. gosciowa pijesz raz dziennie w.u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
meksyk85 zapomnij o tym swierku. Ja mam 2 sosny przy chalupie alle do picia urwalam w lesie. Pije w.u. raz dziennie, czasami 2, alle rzadko. Jezeli chodzi o twoje pluca to poczytaj o grzybach Aspergillus (kropidlak). Czesto osiadaja na oskrzelach i plucach i ma sie wrazenie ze cos lezy, przeszkadza. Ja dostalam Aspergillusa czarnego na oskrzelach i mialam takie wrazenie jak ty opisujesz. Na szybsze ubicie bralam kropelki, pilam sprasowany czosnek z woda z ogorkow kiszonych i pilam enterosgel. Nazwy kropelek nie pamietam, byly 2 rodzaje i bralo sie je naprzemiennie. Na mnie dziala pozytywnie enterosgel. Innhalacje z w.u. ubija kropidlaka tez. A to ze schodzi tobie duzo sluzu to moze masz za duzo tzw tanu w organizmie. Jezeli byles poteznie zakwaszony to mozliwe ze nagromadziles duzo tanu. Tak czy inaczej picie w. u. i inchalacje z niej pomoga tobie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
o czosnku Doktory kazali mi jesc czosnek CODZIENIE, tzn co wieczor. Nie tabletki czosnkowe, alle sam czosnek. Zeby nie smierdzial to drobno go sie kroi i polyka jak tabletki, wtedy nie smierdzi. Jedyne co smierdzi to jak sie idzie na porcelane. Dobrze jest miec czosnek ze znanego zrodla i ten co jest maly ma wiecej wartosci, bo wolniej rosnie. Polecam, naprawde nie smierdzi :) meksyk85, zdobadz grzybek tybetanski i produkuj go na swiezym mleku. Nejlepszy naturalny probiotyk do zakwaszania jelit på lewatywach ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×