Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Obiecałem info na temat inhalatora z nubilizatorem,który nie dawno zakupiłem.A więc po czterech użyciach tj.nalewam do nubilizatora 12ml.wody,dodaje 3 krople perhydrolu 30% mieszam,włączam i głęboko oddycham.Czuje lekkie pieczenie w gardle,ale spokojnie można wytrzymać.Ta ilość wystarcza na ok.30 minut inhalacji.Jak na razie zauważyłem,że dziąsła przestały krwawić,co zawsze rano po umyciu twarzy występowało.Tłumacze to tym,że perhydrol z wodą,który jest zamieniany w parę (aerozol),przechodzi przez usta i zabija wszystkie obce cywilizacje w jamie ustnej.Nadmienie,że zęby myje tylko raz dziennie wieczorem bo rano po prostu nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię to co drugi dzień na przemian z czyszczeniem zatok.Do inhalatora jest dołączony nubilizator specjalnie do czyszczenia zatok.I tutaj nalewam 22 ml.wody z trzema kroplami perhydrolu.Zasada działania tego nubilizatora jest taka,że specjalną koncówke wkłada się do nosa i pod ciśnieniem podobnym powiedzmy do pistoletu lakiernika samochodowego oczyszczamy zatoki.Pierw jedną dziurkę,a potem drugą.Pieczenie jest dosyć intensywne.Zatoki powoli się oczyszczają,śluz spływa,uszy się odpychają.Narazie to wszystko.Będe na bieżąco informował,nawet jak strace nos.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Nosa na pewno nie stracisz. Możesz to robić częściej niż raz na dwa dni. Bill Munro, który ma obecnie 89 lat robi to codziennie od 21 lat. Na swojej stronie pisze, że od 68 lat, kiedy zaczął inhalacje nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to możliwe ze po piciu wody utlenionej poprawiły się wyniki krwi? Hemoglobina w górnej granicy 15.3 norma do 16.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda utleniona tez mi pomogla. Mam prawie 60 lat, pracuje w dalszym ciagu zawodowo i jestem aktywna, a to zawdzieczam dzieki innemu wodzie utlenionej. Nie mowie ze samej WU, alle w wiekszej czesci. Bielszczanka, tak jak ty mocze nogi w WU razem z octem jablkowym, do tego uzywam jonizatora, przyajmniej raz w tygodiu i haluksy mam mniejsze, do tego wcale mnie nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję wu pozbyłam się brzydkiego zapachu z ust , ale chcę pochwalić się zbiciem cholesterolu z 280 do 230 prawdopodobnie piciem octu jabłkowego 3 razy dziennie 3 łyżki na pół szkl wody,,,,koniec stycznia 280,,,,,3marca 256,,,,,19marca230. W marcu dwa razy oczyściłam wątrobę. Przepraszam że na tym forum, ale to czytam może komuś to się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostatniego goscia :) Tak jak i ja, dzialalam na wielu frontach, nie tylko pilam wode utleniona, alle robilam nia zarowno lewatywy, irygacje jak i plukanie zatok. Do tego lykalam spiruline i chlorelle. Pilam je przez 6 miesiecy. Do tego pilam miesiac Noni na czczo i na drugie na czco sok z cytryny. Nastepny miesiac ssalam olej slonecznikowy a po nim niedestylowany ocet jablkowy. W ciagu dnia wiele herbatek ziolowych. Co 2 tygodnie oczyszczanie olejem rycynowym i co 2 tygodie czyszczenie watroby. Nie pracowalam i nie mialam czasu podrapac sie w tylek bo rece byly zajete albo robieniem sokow albo gotowaniem zdrowej zywnosci. Oplacalo sie :)... wigor jak u 16 dzisiaj ;). Chce dodac wam ze jestem zarowno leciwa jak i zyje bez sledziony (usunieto mi ja 5 lat temu, po wypadku). Zachecam niezdecydowanych do rozpoczecia kuracji woda utleniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po lewatywach i irygacjach z wody utlenionej robilam wlewki do o******cy i do pochwy z mleka kwasnego (kefiru) z grzybka tybetanskiego. Lykalam wiele witamin, alle zadnych probiotykow. Grzybek tybetanski mi je zastapil. O******ca jest szczelna u mnie teraz. Po calodniowym spozywaniu burakow czerwonych w roznych formach, mocz nie ulegl zabarwieniu. Starczylo TYLKO 6 miesiecy, dla sterej baby... i do tego bez sledziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaje przepis na irygacje (pozbycie sie grzyba, kandidy z pochwy) Na 1 l cieplej wody, 1 lyzka stolowa 3 % wody utlenionej. Pierwsze 3 dnni irygacje codziennie. Nastepnie 2 irygacje w ciagu tygodnia, przez 2 tygodnnie Nastepnie 1 irygacja w ciagu tygodnia, przez 3 tygodnie W sumie jest 10 irygacji. W tym czasie trzeba koniecznie robic wlewki z mleka kwasnnego/serowatki/kefiru, pierwsze 3 dni - 2 razy dziennie i przez nastepny okres kuracji PRZYNAJMNIEJ raz dziennie. 99,99 % gwaranncji na pozbycie sie grzyba z pochwy. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo gość,jesteś przykładem,że jak jest wytrwałość to są i efekty.Mysle tez,że jak tak dużo robimy,gdzie po prostu tym żyjemy to spodziwamy się szybkich efektów kuracji i to jest czasami zgubne.Tak było w moim przypadku.Wróciłem do dawnych złych nawyków,przestałem pić wode,ćwiczyć,robić lewatywy.Teraz wróciłem z powrotem do w.u po kilku miesięcznej przerwie.Nie chciało mi się zaczynać znów od jednej kropli perhydrolu.Zaczołem od 25 kropli w.u.30% na szklanke wody i jest ok.teraz jestem na 30 kroplach,ale tylko raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje też mojemu psu,który waży ok.6kg.3 krople perhydrolu do maślanki co drugi dzień.Suczka ma 20 lat,a ma tyle energii,że ludzie się pytają czy to jest młody pies.A po za tym,mam zamiar wrócić do biegania co trzeci dzień,do lewatyw raz na dziesięć dni z w.u i moczu,bardzo mi wtedy pomogły.Stolec wtedy oddawałem nieraz raz na tydzień to wyobrażcie sobie jaka to męczarnia.Teraz wszystko jest w porządku.Nadmienie,że nie robie zwykłej lewatywy,mam w domku sprzęt,który przemywa jelita 20 litrami wody.A tak po za tym to inhalacje i czyszczenie zatok w.u. o czym pisałem wcześniej i dieta rozdzielna,która jest cały czasTeraz sobie dużo nie narzucam więc chyba wytrzymam.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O oczyszczeniu wątroby też nieśmiało myśle,mam ich za sobą chyba z pięć,kamienie wychodziły nawet uwietrzniłem na zdjęciach.Ostatnio trochę za dużo było alkoholu,i jedzenia byle czego to takie oczyszczenie się przyda.Nie robie tego wszystkiego,że candia mi dokucza bo nikt tego nie stwierdził.W.U.jest dla każdego dobra.Ja mam stwierdzoną nerwice lękową i chciałem chyba wierzyć,że to drożdżyca,choc nie wiem co jest gorsze.Obie sa bardzo uciążliwe.W.U. używam jeszcze do podlewania kwiatów i do prania.Jestem żywym dowodem na to,że w.u. działa,ponieważ po dłuższej przerwie od razu odczułem więcej energii.Pozdrawiam i pżepraszam za błędy,ale skoro prezydent morze to ja terz lącze się nie tylko w bulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam meksyk 85 :) Ja tez pilam wode utleniona zazwyczaj raz dziennie, 25 kropli 35 % w.u. Zdarzalo sie ze pilam 2 razy, to ten drugi raz bylo 15 kropli. Pilam na czczo. Nastepne razy trudno jest dopasowac sie do rytmu dnia. Do tego kapie sie z dodatkiem w.u. i podlewam/przemywam liscie kwiatom. Stosuje inhalacje w.u. alle normalnym rozpylaczem. Nawet obecnie wykonuje to z w.u. z apteki. Tak jak ty mam przerwe w piciu i kapieli w.u. Czekam wlasnie na dostawe. Tym razem bedzie to 30 %. Dla mnie pomocna jest jonizacja stop. Widze jak wyciaga brudy z organizmu. I po kolorze wody moge stwierdzic jakie organy trzeba wzmocnic. Jezeli chodzi o oczyszczaie watroby to z wlasnego doswiadczenia wiem ze picie soku ze surowej bialej kapusty bardzo wzmacnia oczyszczanie watroby. Pije ten sok 3-4 di przed oczyszczaniem. STARAM sie pic 3 razy dziennie po okolo 100-150 mill. Do tego po oczyszczeniu pije caly dzien sok z grapfruta i granatjablko. To bardzo przedluza oczyszczanie. Ja nie zlicze oczyszczan watroby. Robie co miesiac. Wyprubuj sok z kapusty, a zobaczysz efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Proszę napisać w jaki sposób oczyszczała pani wątrobę,bo ja miałam problemy przy oczyszczaniu wątroby,może robiłam to żle.Do pani meksyk 85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Czy tylko w taki sposób pani oczyszcza wątrobę,nie w/g Nieumywakina z olejem i cytryną.Bo to jest bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprosciej to Ostropestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiklob ja oczyszczam według Huldy Clark,ale sposoby sa podobne.Dla mnie też procedura oczyszczania jest męcząca,ale kamienie wyłaziły.Teraz będę robił trochę rzadziej tak raz na półtora,lub dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kamienie beda wyłaziły,sznurki i inne smiecie,Tombak te o tym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info na temat inhalacji z wody utlenionej.Od pewnego czasu ból prawego płuca,przy próbie głębszego oddechu i przy schylaniu.Schodza duże ilości sluzu,że nie raz zużyje cztery paczki husteczek na dzien..Nie poddaje się i akceptuję.Ból oznacza tylko jedno,że płuca się odblokowują i te miejsca gdzie był sluz,uaktywniaja się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro przeprowadze duża lewatywę osiemnastoma litrami wody.Na każdy litr łyżka wody utlenionej.Po zużyciu wody,nalewam trzy litry świeżego moczu w celu zakwaszenia jelit.Sama lewatywa potrwa ok.dwóch godzin.Oczyszczenie wątroby planuje za jedenaście dni.POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meksyk85,no to idzisz po bandzie,takie doswiadczenia na sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu ten sprzet do lewatywy kosztował mnie ok. dziewięć stówek,więc trzeba korzystać.Ja potrafie wydać sporo pieniędzy i po jakimś czasie schować sprzęt do szafy.Tak było z Ribac,równiez z systemem sita,który kupiłem do relaksu,no ale do tego też wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do emiklob Ja oczyszczalam, oczyszczam i bede oczyszczac wotrobe wg. Clark. Jest to dla mnie najlatwiejszy i daje najszybsze effekty sposob. Nie mam sledziony, alle dokonalam wyboru ze bede JESC****IC to co mi sie podoba...... dlatego musze sie oczyszczac. Nie dodaje nalewki z orzecha wloskiego, tylko oliwa, grepfrut i sol gporzka. Zeby podniesc i wydluzyc okres oczyszczania pije sok ze swiezej kapusty przed oczyszczanie a sok z grepfruta i granat ablko caly dzien po oczyszczaniu. Bardzo wazne jest porzadne wymieszanie oliwy ze sokiem i picie przez slomke. Po wypiciu zagryzam grepfrutem zeby zatrzymac miksture w zoladku. Moja kolezanka zagryza czosnkiem. Ja probowalam rowniez zagryzac cebula, alle dla mnie grepfrut jest najlepszy. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Czy kamienie wychodziły zaraz przy pierwszym oczyszczeniu,czy przy następnych oczyszczeniach.Ja mam problemy przy zatrzymaniu lewatywy na kilka minut,dlatego mam słabo oczyszczone jelita,i wszystko to nie działa jak trzeba.Ja oczyszczam się w/g Neumywakina.Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Na mnie nie działa olej rycynowy,chyba będę brała tą sól ,gdzie ją kupujesz.Chciałam zapytać co to za aparaturę używasz do czyszczenia jelit.Opisz mi jak to działa,ile to kosztuje i jak to działa.Przepraszam że mówię per-ty ale chyba jesteśmy mniej więcej w jednym wieku.Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do emiklob U mnie byly wymioty po 2 pierwszych spozyciach mikstury oliwy z sokiem z grepfrutha. Igielki cholesterowe zaczely wychodzic po 3.oczyszczeiu, a kamienie WATROBOWE po 4. oczyszczeniu. Nie sugeruj sie mna bo ja mam usunieta sledzione wiec moj organizm ma prawo reagowac inaczej jak u wiekszosci. Sol gorzka, inaczej zwana magez siarczanu kupuje w aptece. Nazywaja ja tez sola angeilska. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę raczej spontanicznie nie mogę pomóc komuś kogo bardzo kocham,ten ktoś ma na pewno spory kamień kałowy w okrężnicy poprzecznej nie możemy od dłuższego czasu uporać się z problemem.Jest widocznie sporych rozmiarów i za nic nie może pokonać zakrętu śledzionowego w kierunku odcinka zstępującego.Pisząc tu liczę na pomoc kogoś kto w sposób niekonwencjonalny uporał się z podobnym problemem,bardzo proszę niech coś sensownego doradzi.Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość , dlatego ja tu czasem zaglądam, jak chcę się pośmiać, ale się nie odzywam, bo szkoda czasu i klawiatury na oszołomów :D nawiedzonych porąbanych nie przekonasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×