Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość JacooZ
Witam ponownie. Mam jeszcze takie pytanie. W jakim stężeniu H2O2 mogę stosować do przemywania narządów płciowych (głównie chodzi mi o żołądź) ? Zależy mi żeby to było dość mocne ponieważ stosowałem już różne " wynalazki" ale niestety nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Nie więcej jak 1%, czyli łyżeczkę 3% H2O2 z apteki rozcieńcz 2 łyżeczkami ciepłej wody i przemywaj. Jeśli masz tam grzybicę, to przemywanie wodą utlenioną może okazać się nieskuteczne. Grzyby w błonie śluzowej tworzą film ochronny, a przemywanie daje efekt krótkotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacooZ
Kolego a jesteś mi w stanie podpowiedzieć czym innym mógłbym to przemywać żeby się pozbyć tego cholerstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to czym srebrem nanokoloidalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacooZ
Używam. Niestety niewiele pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zalezy jakie to srebro???bo nie ma bata musi pomóc,uzywam tego od lat i nigdy mnie nie zawiodło,nawet w zapaleniu oskrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Maść chlorchinaldin lub clotrimazolum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masci niee,to nic nie pomoze tylko sie paprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacooZ
Clotrimazolum stosowałem, niestety nie pomogło. Kolego mam srebro z firmy nano -Tech 50ppm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za słabe ,kup sobie 250 pp,firmy PROACTIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kąpiele w w wodzie utlenionej moga pomóc na robaki na skórze i co ewentualnie innego moze pomóc? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są te robaki na skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej nawet nie wiesz ile pasozytów jest na skórze kiedys robiono doswiadczenie na osobach które wczesniej szorowały sie pod prysznicem ,fuj masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ale kapiele z dodatkiem wody utlenionej to raczej słuza dotlenieniu skóry,poprawiaja jej stan jak spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieumywakin, współtwórca tzw. medycyny kosmicznej - metod leczenia i wykonywania zabiegów w ekstremalnych warunkach panujących na orbicie okołoziemskiej, stworzył metodę leczenia poprzez picie wody utlenionej i jest jej wielkim popularyzatorem. Mówi, że kurację zaczyna się od 1 kropli rozpuszczonej w 1/4 szklanki wody 3 x dziennie i codziennie zwiększa się o 1 kroplę, dochodząc do 10 kropli 3 x dziennie. Potem trzeba zrobić przerwę 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie Iwan Nieumywakin twierdzi, że do każdej szklanki pitej dziennie wody powinno się dodawać 15 kropel 3% H2O2. On sam tak robi i cieszy się bardzo dobrym zdrowiem mimo że skończył 87 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena 123
od 12 dni pije wode utleniona z apteki i zgroza. Zaczelam smarkac czerwona krwia i schodzi mi z oskrzeli czerwona , krwawa flegma. Czy to od tej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa wypowiedź z forum wirtualnej polski: Piję od czterech lat po 30 kropli dziennie z kilkudniowymi przerwami co dwa tygodnie. Nie twierdzę, że dzięki piciu wody utlenionej jestem zdrowy, bo zdrowy byłem zawsze a ostatnia wizyta u lekarza jaką pamiętam, odbyła się około 25 lat temu. W każdym razie czuję się świetnie, nie mam żadnych oznak starzenia się mimo 57 przeżytych lat. Jestem w stanie poderwać laskę 25-letnia i sprawić, że nie będzie chciała odejść nie używając do tego pieniędzy a jedynie metod naturalnych ;) To coś znaczy, nieprawdaż? Poza wodą utlenioną mnóstwo jarzyn w tym szczególnie buraki, brokuły, kapusta, szpinak a spośród owoców cytryna, grejpfrut, jabłka wraz z pestkami, morele... Myślę jednak, że znakomite zdrowie zawdzięczam głównie temu, że zerwałem wszelkie kontakty z oficjalną, opartą na chemii i inwazyjnych metodach, medycyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie sami jaka cudna ta woda utleniona jak srebro nanokoidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo jest wiele wspaniałych leków,tylko ludzie wola chemie z apteki aby im przemysł farmaceutyczny dobrze sie trzymał i łupał kase na biednych chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JacooZ napisz czy coś pomogło na twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo srebro nanokoidalne jest przecudowane polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer srebra na kolejnym topiku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacooZ
Niestety u mnie bez żadnej poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwycie
No to moze zastosuj preparaty wodorowe???albo Bajakine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Kupiłam perchydrol 30% spożywczy-czysty,taki powinno się rozcięczyć do 3% i używać w/g książki Nieumywakina.Perchydrol i woda utleniona nie powinna być stabilizowana musi być czysta,chociaż Neumywakin taką stosował. Dwa razy przerwałam kurację,robię również kąpiele z h2o2 i wlewam do uszu.Poprawy jeszcze dużej nie widzę jedynie bardzo zmniejszyło mi się dzwonienie w uszach i mam lepszą skórę. Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to tak szybko nie nastapi porawa,warto tez pić wode nasycona wodorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z chlorem lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×