Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gosciowa
meksyk85, super ze kupiles grzybka tybetaskiego, to naturalny probiotyk. Jest nizastapiony do uzywania doustnego i dotylnego ;). Jezeli chodzi å algi to znalazles odpowiedz sam :) Zafunduj sobie jeszcze kambuche. Dla mnie kambucha jest prostsza w produkcji. Jak nastawie to nie musze pamietac przez ponad 2 tygodnie, a z tybetanskim to wiecej zachodu. Jezeli nie uzywasz to mozesz zamrozic. Kambuche dostalam przy wypisie z chirurgi opperacyjnej. Postawiono mi anonimowo na stoliku z pisemnym wyjasnieniem dzialania i produkcji. Moja kolzanka spedzala candide przy pomocy wlewek z grzybka tybetanskiego wymieszanego z woda przegotowana, pol a pol. mira67, to jest wynik oczyszczania :) Dopoki nie swedzi ta wysypka to nie przejmuj sie nia. Ja przy oczyszczaniu dostalam 2 czyraki na siedzeniu i wrzod a w pachwinie. Do tego jakies syfy na czole i brodzie ze przy dojrzewaniu mialam mniejsze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoyaa
Poznaniaków proszę o podanie adresu gdzie kupiliście tą wodę utlenioną? Jestem chętna, zeby kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira67
Dzięki za wsparcie tego potrzebowałam.Wysypkę dokładnie tak traktuję,jako wynik oczyszczenia,może w końcu się pozbędę drgających mięśni szczególnie na nogach gdyż wiem że to nie niedobór magnezu który brałam i biorę przez 3 miesiące.Nie jest to też nerwica jak sugerują lekarze,fakt w życiu bywa różnie,ale ja jestem powiem tak kupą wigoru [dzięki wu] no może mam też taki charakter.Żeby to udowodnić powiem tak na wszystko mam czas,pracuję, robię biżuterię sutasz pomagam młodzieży robić bombki jajka itp.koszenie,ogrody...Życzę wszystkim takiego wigoru,przyda Wam się przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambucha jest bardzo dobra,tylko no właśnie problem jest taki,że ona sfermentuje dopiero po ok.12 dniach.Z moich obserwacji i też czytając to forum wynika,że w dochodzeniu do pełnego zdrowia jest najważniejsze zachowywanie równowagi kwasowo-zasadowej,dostarczanie codziennie bakterii probiotycznych i uprawianie sportu.Ja grzybka tybetańskiego i algi będę traktował jak żywe stworzenie i codziennie będę się nimi opiekował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co łączy Nieumywakina,Małachowa,Tombaka i Hulde Clark(choć co do niej to nie jestem pewny na sto procent).Wszyscy oni zalecali diete rozdzięlną,o krórej tak mało się mówiło na tym forum.Jeśli jemy na przykład chleb z szynką to mieszają się różne soki trawienne,które się neutralizują i taki posiłek zamiast czterech,pięciu godzin trawi się dziesięć godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wniosek jest taki,że osoby,które świadomie dbają o równowagę kwasowo zasadową,a zjedzą obiad np.ziemniaki,kotlet mielony i duża surówka i przestrzegając wszystkich zasad tj.picie w.u.,gimnastyka i inne,mogą cały czas nieświadomie się zakwaszać.Według diety rozdzielnej takie jedzenie nie tylko może się trawic nawet dziesięć godzin,ale niestrawione resztki gniją w naszych jelitach,powodująć dalsze zakwaszanie.Może to jest brakujące ogniwo,że mimo starań nie widzimy poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno.Osoby,które piją W.U.pare godzin po posiłku i są święcie przekonani,że żołądek jest pusty mogą w dalszym ciągu mieć tam pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
meksyk85, to co piszesz jest prawda, alle czlowiek zyjacy wg zasad zdrowego zywienia NIE POWIIE JESC: swininy - bo najbardziej zakwasza organizm,bardziej jak cukier bialoego cukru (mozesz uzywac stewie) maczych produktow produktow ze slodkiego mleka ziemniakow, bo zawieraja krochmal ktory zamula caly organizm kurczakow, bo zawieraja antybiotyki zimnych potraw (bo organizm trawi je dwukrotnie dluzej) drozdzy i plesniowych serow, bo sa przyczyna candidy i plesniowego grzyba tluszczy, bo organizm trawi ****ARDZO dlugo Jezeli interesuje CIEBIE co i jak dlugo trawi organizm moge podac Tobie, z zastrzezeniem ze jest to trawienie dla osoby nie posiadajacej sledziony. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
nie moza dbac o rownowage zasadowo kwasowa i jesc wyzej wymienione przeze mnie produkty. To mija sie z logika... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa,ja rozumiem,że przy candida nie powinno się jeść poszczególnych produktów i zarazem tych najsmaczniejszych.Chodziło mi o to,że często ludzie z forum piszą,o tym że wypili swoje kropelki z W.U.na pusty żołądek np.trzy godziny po posiłku.Jeżeli jedli tak zwany mieszany posiłek,np.kotlet z ziemniakami i jeszcze popili to np.napojem gazowanym to ten obiadek nie strawi się w trzy godziny.Oczywiście wieżąc,że Małachow,Nieumywakin,Tąbak i inni mają racje.No,ale dla czego mamy wieżyć w jedno,a w drugie nie.Może po trochu dla tego,że W.U.tylko pijemy,a dieta to już jest jakiś tam wysiłek i dyskomfort.Ja zjadłem nie dawno dużą porcje fasolki po bretońsku,po pięciu godzinach wypiłem W.U.Za jakiś czas odbiło mi się i ku mojemu zdziwieniu poczułem w gardle nie strawione skórki fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki wierząc chyba tak się pisze. Widze w ogóle,że forum trochę jakby zamarło,więc ja będę was męczył swoją osobą. Info.na temat ostatniej dużej lewatywy.Była taka sobie,to znaczy,że nie wytrzymałem do końca i wylałem z wiaderka ok.pięc litrów wody,po czym nalałem trzy litry świeżego moczu i dotrwałem do końca.Śluz z rana nie wystąpił tak jak poprzednim razem i w ogóle od tamtego czasu nie wypróżniałem się samoistnie,to już pięć dni,ale nie martwię się tym i czekam.Za kilka dni robię lewatywę tylko tym razem z kawy.Tombak zaleca łyzke na 250ml.wody.Kurcze nie wiem czy wystarczy paczka kawy 250gram i czy dodać do tego też W.U.Zastanowie się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuje na co dzień algi japońskie,grzybka tybetańskiego,z którego jestem bardzo zadowolony i kombuche,która cały czas fermentuje.Mam pewne wątpliwości o algi japońskie.Jak ta woda powinna smakować..Nie ma tam żadnego gazu, jest to po prostu woda z cukrem o lekkim smaku rodzynków.Zastanawiam się czy zachodzi tam fermentacja,czy ja pije pospolitą wode posłodzona cukrem prostym,która jak wiadomo przy grzybicy jest zakazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem poprzednio,że mam stwierdzoną nerwice.Bardzo się zdziwiłem gdy przeczytałem w książce Andrzeja Janusa "Nie daj się zjeść grzybom candida",że właśnie candida może dawać objawy nerwicy przez zajecie centralnego układu nerwowego,czy jakos tak.Więc znakiem tego wszelkie leczenie pigułami nerwicy mija się z celem.Niesamowite,że takie małe g***o może wywoływać leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info na temat inhalacji.Schodzi cały czas dużo śluzu z zatok i układu oddechowego do tego stopnia,że wzrosła wydolność układu oddechowego przy bieganiu,które wykonuje co drugi dzień.Mało tego,ja po prostu chcem biegać,sprawia mi to przyjemność jak nigdy,ale wiem,że nie mogę przesadzać.Duży wzrost energii,tak jak dziś nie czułem się od miesięcy.Ale nie chwale tez dnia przed zachodem...bo jutro może wszystko wrócić do normy.Pozdrawiam czytających moje bleble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
meksyk85...... dlatego wode utleniona pije zazwyczaj tylko z rana. Trudno mi znalezc ten drugi raz na pusty zoladek. Super ze zdobyles i pijesz grzybka tybetanskiego. Ja go robie tylko na pasteryzowanym mleku (bo do inego nie mam dojscia). Daje duzo grzybka (1/5 pojemnosci sloika) i juz po 5-6 godziach widze ze sie skwasil. Uzywam go porzadnie przerobioego, tj. po dobie. Pasteryzowane mleko bez grzybka nie skwasi sie. Meksyk, zaniz uzywanie ziemniakow. W zamian jedz kasze i brazowy ryz. Kasza gryczana jest najzdrowsza, alle mi nie smakuje. Jem bo powinam jesc ja. Tak jak slusznie zauwazyles wszystko co zdrowe to ma zly smak :( Super ze czujesz sie lepiej på innhalacjach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Podaje prosty przepis na oczyszczanie i doenergetyzowanie organizmu: 1. 1/2 szklanki (125 ml) brazowego ryzu dobrze wyplukac w zimnej wodzie 2. Namoczyc wyplukany ryz w przegotowanej wodzie, na noc 3. Z rana ugotowac ten ryz w tej samej wodzie bez jakichkolwiek dodatkow 4. Ten ryz je sie na czczo, to jest pol h po wypiciu wody utlenionej 5. Kuracje przeprowadza sie przez 2 tygodnie Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej Janus pisze,że w leczeniu candidy trzeba zacząć od wyeliminowania pasożytów tj.glisty ludzkiej,tęgoryjec dwunastnicy i włosogłówka w tym celu robimy badanie kału wielokrotne na obecność pasożytów i testy immunoenzymatyczne z krwi. do wyżej wymienionych pasozytów stosujemy ziele piołunu,korzenia omanu,ziela tymianku,lisci szałwii,owocu kopru włoskiego,łupin orzecha czarnego,pączków gożdzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
meksyk85, nie siej paniki. Zeby miec tegoryjca dwunastnicy toby zarazony osobnik mial silna anemie i cere jak u ztyranego gornika. Tegoryjec szybko wyniszcza organizm. W Polsce oprocz gornictwa raczej nie ma warukow zarazenia sie tym pasozytem Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Jak często robisz tą lewatywę z cytryną i wu 30%,codziennie czy co 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ostatnim badaniu wyszło, że mam gronkowca, paciorkowa, candidę, helicobacter chciałbym spróbować wody utlenionej dzda, czy może ktoś wie gdzie można w Warszawie kupić na razie kupiłam z apteki ale po przeczytaniu niektórych opinii trochę boję się ją stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mi może powiedzieć jak stosować wodę utlenioną przy konieczności brania innych leków np.na tarczycę czy prostatę Dzięki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.04.14 [zgłoś do usunięcia] gosciowa A jak ktos ma w rodzinie górnika,to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.05.14 Nie zadaj głupich pytań!Bo i tak nie zrozumiesz odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolkaa
A ja nie zadaj,to ty zadaj,no tak bo nikt nie zna odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolkaa
Ja i tak z tego nie rozumiem wiec lepiej nie zadawac pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira67
ja biorę wu z apteki z eutyroxem137, już rok, jest super, ale lamblii nie mogę się pozbyć. muszę zdobyć zapper.może wie ktoś jak długo go stosować z miesiąc codziennie po parę sesji tzn.7min 30min przerwy i trzy razy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapper raz dziennie wystarczy,tydzien,dwa w zaleznosci od potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oro
Meksyk85 żyjesz jeszcze ? Przestałeś pisać, ale mam nadzieję, że nie dlatego, że poczułeś się gorzej ? Radykalnie zabrałeś się do oczyszczania organizmu i to mnie zaniepokoiło. Odezwij się jak się masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oro
Meksyk85 żyjesz jeszcze ? Przestałeś pisać, ale mam nadzieję, że nie dlatego, że poczułeś się gorzej ? Radykalnie zabrałeś się do oczyszczania organizmu i to mnie zaniepokoiło. Odezwij się jak się masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×