Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gość
Bardzo ważne jest nauczyć się ewakuować toksyny podczas oczyszczania organizmu, aby nie narobić sobie szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zibi, moim zdaniem to miales herxa. Zazwyczaj zaczyna pojawiac sie na "najdalszychorganach". Tak wiec zaczya sie na bolach stop, rak i glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia dziś Bole glowy tez byly. Dokladnie naprzeciwko oka, tyle ze z tylu glowy. Niesamowite lupanie, okolo 0,5 godz. I wszystko sie uspokoilo. Potem juz NIC nie bolalo. Postanowilem jechac na zakupy. Przy odsniezaniu autka dostalem niesamowitego bolu w dolnnej czesci kregoslupa. Bylem pewien ze dysk mi wyskoczyl. Nie moglem dotrzec do domku bez pomocy sasiada. Na czworakach zaczalem organizowac sobie dostanie sie do pogotowia.... i på okolo 2 h. bol minal tak samo szybko jak sie zaczal. O 4 z rana zaserwowalem sobie olej rycynowy z cytryna (pomaraczy nie mialem). På sraczce bylem tak pelen energii, ze wybralem sie na narty. Przebieglem 14 km. Czuje sie happy i pelen energii zibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zibi, kurka wodna, gdzie ty mieszkasz że masz śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowemu oczyszczonemu z pasożytów człowiekowi nie sa potrzebne żadne (drogie) leki. Wystarczy dbać o wlaściwe pH, tlen, nawodnienie, sól kamienną, dostarczenie odrobiny Jodu, minerałów i witamin. Do tego dobra dieta, szczęsliwa rodzina, i tabsy są niepotrzebne.. ;) Rezczyswistosc czasami skrzeczy, dlatego piszemy sobie, to tu to tam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny i skład tych specyfików są obrazą dla zdrowego rozsądku: lavyl lph (150 ml) cena: pln 382,00. składniki: aqua, alcohol, glycerin, triticum vulgare germ oil, prunus armeniaca kerner oil, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, theobroma cacao seed butter, simmondsia shinensis oil, mel, oenothera biennis oil, ascorbic acid, cetearyl glucoside, tocopherol, aloe barbadensis leaf extract, citrus gradis seed extract, melissa officinalis leaf extract, salvia officinalis leaf extract, helichrysum italicum extract, chamomilla recutia extract.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że nie spodoba Ci się:-). Mnie też cena odstrasza, ale jak ktoś w wielkiej potrzebie? perhy dron Last pisze często o babce jajowatej, że ją wrzucić do wody i dodać to i tamto i zaraz wypić. Do tej pory babke piłam, gdy już wypuszczała śluz...Hmm, może źle robiłam? Zrobiłam wg lasta i jakby mnie zatkało:-), chociażem wodę piła i owszem, wiecej niż zwykle. Czy stosowałeś babkę w w/w sposób? Coś do niej dodawałeś, np wodę utlenioną? za parę dni bedę miała książke Lasta o drożdżakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie Perhy dron Last wymienia parę razy termin ,,olejek terpentynowy". Czy on ma na myśli terpentynę balsamiczną czy olejek terpentynowy apteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Z tą babką nie miałem sposobności.. :) Olejek terpentynowy a terpentyna to dwa różne produkty: ==Terpentyna jest to lepki płyn - balsam, o przyjemnym intensywnym zapachu, będący składnikiem żywic drzew iglastych, często możemy spotkać terpentynę na uszkodzonym drzewie - wypływającą w miejscu rozcięcia lub zarysowania kory drzewa. W kręgach artystycznych (malarskich) najczęściej spotykane są trzy rodzaje terpentyn: - terpentyna balsamiczna - terpentyna bezzapachowa - olejek terpentynowy czym się różnią te trzy terpentyny od siebie? która lepsza? co wybrać malując farbami olejnymi? TERPENTYNA BALSAMICZNA jest to mieszanina różnych naturalnych związków organicznych wchodzących w skład żywic drzew. Jednym słowem jest to ekstrat z żywicy drzew iglastych (najczęściej z sosny) otrzymywany w wyniku destylacji. Jest to bezbarwny (lub lekko żółtawy) płyn o intensywnym zapachu. Terpentyna balsamiczna jest rozpuszczalnikiem i jest toksyczna. Dłuższe jej stosowanie może powodować bóle i zawroty głowy. A stosowana przesadnie może uszkadzać płuca, nerki, wątrobę i ośrodkowy układ nerwowy. Trzeba jej używać z umiarem, najlepiej w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. TERPENTYNA BEZZAPACHOWA to niskoaromatyczna benzyna lakiernicza (inaczej nazywana ALIFATNAFTA), powstaje ona z destylacji ropy naftowej. Jest ona słabo ulatniającym się rozpuszczalnikiem i, w odróżnieniu od terpentyny balsamicznej, wydziela słaby zapach (lecz nie jest całkowicie bezwonna). Terpentyna bezzapachowa jest także toksyczna i szkodliwa dla zdrowia. Nie należy przesadzać z jej stosowaniem i używać w wentylowanych pomieszczeniach lub często wietrzyć. Szkodliwa dla płuc, a długotrwały kontakt ze skóra może powodować nadmierne wysuszenie i pękanie skóry. OLEJEK TERPENTYNOWY (inaczej TERPENTYNA OCZYSZCZONA, TERPENTYNA REKTYFIKOWANA lub TERPENTYNA FRANCUSKA) jest to destylowana terpentyna balsamiczna. Olejek terpentynowy jest bezbarwny i ma charakterystyczny sosnowy zapach. Różni się od terpentyny balsamicznej większą lotnością i jest bardziej oczyszczony. Jest o wiele lepszym rozpuszczalnikiem niż terpentyna balsamiczna, ale jest trudniej dostępny i droższy. Stosuje się go także do produkcji werniksów malarskich i używany jest też w konserwatorstwie. Olejek terpentynowy powinien być dobrze przechowywany - w szczelnie zamkniętych naczyniach z ciemnego szkła, a nawet, przy dłuższym przechowywaniu – w całkowitej ciemności, ponieważ składniki olejku mają skłonność do polimeryzacji i/lub utleniania się pod wpływem światła.==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli...zamiast olejku terpentynowego mogę użyć terpentyny? Mam 100% gum spirit turpentine czy jak tam to się nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dron... lubisz pisać, aby nie za dużo, bo trudno czyta się ciebie :), za dużo info co nie zawsze odpowiadają realowi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhydron, zrób sobie lewatywę z terpentyny i opisz nam sraczkę po tej lewatywie. Użyj oba typy terpentyny. MY TUTAJ potrzebujemy opisów reakcji organizmu, a nie twoich długich wywodów na tematy które sami możemy znalezść w googlach. TUTAJ wartościowe są opisy reakcji organizmów na poszczególne eksperymenty, my to wlaśnie cenimy na tej stronie. Twoje dłlugie wywody zaśmiecają tę stronę. a ty papaja, poszukaj sobie to co ciebie innteresuje na wiki, albo na innych stronach internetowych, i nie rób siebie glupszej jak jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna już jest reakcja. Jak podejscie roszczeniowo życzeniowe , wpływa na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==papaja303 wczoraj Czyli...zamiast olejku terpentynowego mogę użyć terpentyny? Mam 100% gum spirit turpentine czy jak tam to się nazywa...== W jakim celu chcesz użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papaja, ja mam candide, w zatokach. Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziała co wiedziała ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
ile mozna pic tej wody utlenionej z apteki ? kropelkami czy lyzeczkami- czytam forum od poczatku i natrafilam na taka informacje. moze mi ktos napisac ile powinno sie pic tej wody z apteki 3% ? bde bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama ani - Te krople przemnazasz. Jezeli masz np. 3 krople 30% Wody Utlenioej to odpowiedikiem do 3 % aptecznej bedzie: 3 x 10, czyli 30 kropli aptecznej. Ja pilem ponad m-c apteczna WU i wtedy mialaem najbardziej widoczna poprawe zdrowia. W sumie pilem 4 m-ce, ale tak naprawde widoczna poprawa byla w pierwszym m-cu. Nie mowie ze apteczna jest lepsza, wcale nie, ale na mnie dzialala najlepiej tylko w pierwszym m-cu. Roma, ja bym pil nadal. Jutro, 9 kropli. Tez mialem rozne bole i to w tych miejscach, gdzie byly wczesniej problemy. Moim zdaniem WU oczyszcza ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopowiem miałam na myśli to, że należy leczyć cały organizm, nie tylko zatoki. perhy dron tam gdzie jestem wielu ludzi ciągle odsyła potrzebujących do Ciebie po poradę, stałeś się naturoterapeutą z prawdziwego zdarzenia. Zakładaj swój blog, będą tłumy:-). Kupiłam ,,Jak wyleczyć się z drożdżaków" Lasta, materiał się powtarza z poprzedniej książki. Ale parę info sobie przyswoiłam. Na śniadanie zrobiłam dzisiaj to co poleca last-dahl. Dałam tyle przypraw, że aż gorąco. Nie wiem, czy na jelito z nadzerkami jest to potrawa odpowiednia, ale....Wykluczyłam z diety gluten(na jak długo to się okaże), na razie spróbuje z naftą. Słodycze mnie gubią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
gosc. dziekuj***ardzo za odpowiedz.mam w domu tylko te wode z apteki. teraz od kilku dni pije 3 razy dziennie po 10 kr.wody z apteki, zwieksze picie tych kropelek. faktycznie w porownaniu z tym ile wy pijecie kropel kropelek tej 35% , to ja jestem na jednej kropli i czekam na cud !! czy moglbys mi jeszcze powiedziec, jak najprosciej , jak rozrobic te wode 35% do celow spozywczych , zeby miala te 3% i mozna bylo ja pic. zamowilam taka wode i byc moze mi ja przywioza. chcialabym tez pic taka wode bo tez candida mnie meczy od lat ! dzis z rana wzielam 10 kropelek, czy po poludniu moge zwiekszyc liczbe kropelek, czy dopiero jutro od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama anni, 10 kropelek 3% aptecznej jest odpowiednikiem 1 kropli 30%. Ja bym zwiekszyl od razu. Jezeli chcesz wejsc na pulap picia 5 kropli 30%, to musisz wypic 50 kropli aptecznej. Zeby dojsc do 10 kropli 30% WU, to musisz wypic 100 kropli 3 % aptecznej. Jezeli chodzi o 35 % WU to bedzie przelicznik 11,66. Krotko mowiac na jedna jedostke 35 % WU, dajesz 11,66 jednostek wody topionej, destylowanej, albo z filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
gosc dziekuje za szybka odpowiedz. jak myslisz , o ile moge zwiekszyc te kropelki? mam problemy z oskrzelami, temperat.do 37, 5,czasami juz spada. czuje wezly chlonne, nie mam praktycznie zadnych wiekszych boli,troche zatoki i stawy,ale to u mnie norma! czy moglys mi w praktyce wyjasnic jak to jest z ta woda 35%? sory ale nie wiem ile np.na jedna krople 35% mam wziac wody destylow. wiem ze jest to niebespieczna ciecz,wiec wole sie dokladnie dowiedziec. mozesz napisac ile Ty piles wczesniej tej wody 3% z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ani dziś Problemy z oskrzelami, stawami, zatokami to mogą być pasożyty, glisty, lamblie, cały zestaw.. I nie traktuj tego jako normę.. Masz jakąś ilość 35%, mnożysz x 10.5, dolewasz tyle wody i masz 3%. Czyli np. 20 ml (strzykawka, kup taką) 35% wstrzykujesz ostrożnie do naczynia, po chwili, albo już przygotowanej uprzednio po przeliczeniu 20x 10.5 = 210 ml wody demineralizowanej, albo do żelazek lub oczyszczonej z apteki, dolewasz i jest 230 ml 3% WU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadżerki robią się od czasu do czasu w jelicie grubym, nie w żołądku(przynajmniej nic o nich nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciemniak z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×