Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gość
Do mamay ani Wklejam czesc mojego wpisu z 2016.02.07 "Zrob oczyszczanie zatok - uzyj do tego cieplej wody ze sola i soda (sol klodawska). Najprostszym aparatem do tego jest zwykla aparaturka do lewatywy, bez uzywania koncowek. Zatoki oczyszczaj codziennie przynajmniej przez 2 tygodnie. Woda w zamrazarce nie musi byc zamrozoa na 100 %. Starczy jak 1/3 sie zamrozi i wtedy juz ta woda zmienila strukture. Wyjmij ta zamrozona wode z zamrazarnika i rozmroz ja. Po rozmrozeniu bedzie to tzw woda topiona. W tej topionej wodzie rozpusc sol. Ta sol ma stac w wodzie co najmniej 6 h. Nie mieszaj jej w trakcie tych 6 godz. ale zamieszaj przed samym spozyciem. Pij ta wode ze sola przynajmniej 2 x dziennie przez 2 tygodnie. Najlepsza sol jest himalajska, rozowa, poniewaz poddana byla wysokiemu cisnieniu przy tworzeniu sie krysztalkow soli. Jezeli nie masz rozowej himalajskiej to uzyj klodawska, nieoczyszczana i nie jodowana." Zalezy ile wazysz. Ja mam 164/58 i po kazdym lekkim zaziebieniu czyszcze zatoki przynajmniej przez tydzien. Na 1 litr wody biore pol lyzeczki soli i pol lyzeczki sody. Ja nie mam dostepu do polskiej sody, wiec uzywam NATRON i zaparzam te pol lyzeczki natronu w goracej wodzie. Dodaje sol i i zostawiam do ostygniecia. Do picia MUSISZZ uzyc sol naturalna. Uzyj soli klodawskiej, NIEOCZYSZCZONEJ i NIEJODOWANEJ. Ja uzywam sol himalajska, rozowa. Nie wiem czy takowa znajdziesz w Polsce, a jezeli znajdziesz to na pewno bedzie bardzo droga. Klodawska jest rowniez bardzo dobra. Nie uzywaj naturalnej soli morskiej. Ona byla DOBRA, jeszcze 40 lat temu. Dzisiaj morza sa skazone, wiec sol odparowywana z morskiej wody zawiera rowniez zanieczyszczenia. Z tego powodu uzywaj soli kopalnianej. Klodawska jest sola kopalniana. Do picia biore 3/4 plaskiej lyzeczki do herbaty soli, na 0,2 l. wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron Dlaczego sol himalajska (bezwzgledu na kolor) jest najlepsza na swiecie? Jest ona najlepsza na swiecie PONIEWAZ krystalizacja soli odbywala sie pod duzym cisnieniem i temu zawdziecza specjalna strukture i skladniki. Sol klodawska, biala, rozowa, niebieska czy czarna NIE BYLA KRYSTALIZOWANA pod wysokim cisnieniem dlatego nie ma TYCH wlasciwosci co himalajska. Sol klodawska jest bardzo dobra, ale nie przewyzsza zdrowotnoscia HIMALAJSKIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Sól różowa himalajska polskiej firmy Sante , co prawda jodowana Ale wszędzie dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Sol klodawska, biala, rozowa, niebieska czy czarna NIE BYLA KRYSTALIZOWANA pod wysokim cisnieniem dlatego nie ma TYCH wlasciwosci co himalajska. Sol klodawska jest bardzo dobra, ale nie przewyzsza zdrowotnoscia HIMALAJSKIEJ.== Sól to sól, nie ma co tam więcej szukać, a tym bardziej ciśnień, co to ma do rzeczy..? ;) :) Gdzie to pisza takie farmazonki?.. ;) Czytaj: ==SÓL RÓŻOWA SPOŻYWCZA a'1,3kg NIEJODOWANA Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy do sprzedazy Kłodawską Naturalną Różową Sól Kamienną Spozywczą. Jest ona bogatym źródłem mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Dzięki wydobyciu tradycyjną metodą górniczą możemy w soli zachować naturalne pierwiastki i mikroelementy zwane przez prof. Juliana Aleksandrowicza "pierwiastkami życia". Produkt czasowo niedostępny, niebawem dostępny będzie w naszym sklepie internetowym www.sklep.sol-klodawa.com.pl Opakowanie jednostkowe: słoik PET 1300 g Opakowanie zbiorcze: karton (6 sztuk) Opakowanie transportowe: paleta 374,4 kg (12 pakowań zbiorczych na warstwie, 4 warstwy na palecie) Naturalna, krystaliczna, różowa sól kamienna z Kłodawy - dar natury sprzed 250 mln lat. ==== Bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gość1001 dziś Sól różowa himalajska polskiej firmy Sante , co prawda jodowana Ale wszędzie dostępna== Zmiel sobie różową grubą i porównaj z tą 'świętą'.. Jest różnica, zapewniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dron Jak nie wiesz gdzie lezą Himalaje i jaki wplyw na naturę ma ciśnienie, to dalej sprzedawaj ksiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie opinii sprzedawcy nie zawsze prowadzi ku zbawieniu.. ;) 50kg (worek) różowej kłodawskiej kosztuje 37 zł. A ile 1 kg u tego sprzedawcy? A wiesz że nagminnie sprzedaje się kłodawską jako 'himalajską' ? .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gość dziś dron Jak nie wiesz gdzie lezą Himalaje i jaki wplyw na naturę ma ciśnienie, to dalej sprzedawaj ksiązki oczko.gif== Ciśnienie to niektórym kopułkę rozwiera... Sól to sól, nie było himalajki, stosowało się inne i ludzie zdrowi byli. Bezczelnoscia jest gonienie kopaliny po 10 zł. za kg. Ale jak ciśnienie wysokie ( z braku soli) to mozna i dać więcej. Płacę za sól 50 gr. za kg i nie mam zamiaru przepłacać. Myslenie ma zawsze przyszłosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gość dziś jakim trzeba byc kretynem skoro nawet normalni arabowie ostrzegaja przed nimi https://www.youtube.com/watch?v=bQ2wjwbIR6w== Jak niemry zamiast dzieci lubiły spać w wyrze z wielkimi śmierdzącymi psami, to maja teraz efekty. Pańcia kocha pieski........., brak słów. I tabuny transów na ulicach. Tam dopiero się zacznie.. Soros za to zapłacił i ma być wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron, czytaj dokladnie ludzi nim napiszesz swoje wypociny. Duza czesc nas, tutaj mieszka poza Polska, w normalnnych krajach, gdzie to co piszesz grozi nawet kofiskacja mienia. Dlatego TAKICH przeklretow sie nie robi. Nikt w normalnym kraju nie bedzie sprzedawal normalnej soli jako himalajskiej. Polecam tobie poczytanie po Angielsku i Niemiecku, moze wtedy dotrze do ciebie. Pozatym potrzebujesz dalszego oczyszczania ..... moze najbardziej zatok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gość dziś perhy dron, czytaj dokladnie ludzi nim napiszesz swoje wypociny.== Nie zwykłem polemizować z osobami bez niku. Ale dla porządku (bo wprowadzasz (celowo?) innych w błąd) Juz kilka lat temu w raz z boomem na tę cudowna sprasowaną pod boskim ciśnieniem zwykła kopalnianą azjatycką sól były doniesienia o fałszowaniu tejże. I poczytaj po angielsku, niemiecku, francusku.. A nawet i rosyjsku. Skala przekretów firm zachodnich wobec obywateli chyba przerastać może twoje zaufanie względem nich. Ale twoja naiwnosć to nie moja brocha. Jeden ze sprzedawców bezczelnie przysłał mi kłodawskie rózowe paszowe krupy solne jako łupki himalajskie, i udowodniłem to gosciowi. Mógłbym narobic sporego gnoju. ==W obu przypadkach produkt finalny – czyli sól ró¿owa – mo¿e byæ utworem zarówno wczesnodiagenetycznym, powsta³ym tu¿ po pogrzebaniu m³odszym osadem, jak i epigenetycznym, uformowanym podczas tworzenia siê wysadu solnego, np. wskutek migracji ³ugów zawieraj¹cych pigment hematytowy w spêkany tektonicznie kompleks solny. Wy¿- szy udzia³ hematytu, kalcytu i anhydrytu w utworach zubru czerwonego (Na4t) ni¿ w zubrze brunatnym (Na3t) uznany zosta³ przez Œlizowskiego et al. (2001) za argument przemawiaj¹cy za wtórn¹ przemian¹ – w warunkach wysokich ciœnieñ i temperatur na etapie g³êbokiego pogrzebania i póŸniejszego wypiêtrzania – takich pierwotnych zwi¹zków ¿elaza, jak getyt, piryt i hematyt, stwierdzonych w utworach zubru brunatnego. Zdaniem wymienionych autorów migracja hematytu z utworów zubru brunatnego doprowadzi³a do nadania czerwonej barwy utworom ogniwa zubru czerwonego i podœcielaj¹cej go soli ró¿owej z ogniwa najm³odszej soli kamiennej (Na4).== Fragment z:............. Odszukaj sobie te polskie badania, i dojdź do źródeł ile takich złóż hematytowych jest chociażby w Europie. A zanim zaczniesz epitetować zastanów sie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Nikt w normalnym kraju nie bedzie sprzedawal normalnej soli jako himalajskiej.== A to niby dlaczego, skoro wartośc biol-chemiczna jest prawie identyczna ?? ==Pozatym potrzebujesz dalszego oczyszczania ..... moze najbardziej zatok....== O moje oczyszczanie sie nie obawiaj. Pisze się KONFISKATY a nie kofiksacji.. Bo gotowem podejrzewac cię o fiksację emigrancie z Polski mieszkającym w 'normalnym' kraju. Mieszkaj sobie gdzie chcesz, ale to nie zwalnai od myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
A ja właśnie zamówiłam sobie 25 kg soli klodawskiej i będę sie w niej kapać . Dzięki Perhy dron za link. Chyba jestem nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
==gość dziś perhy dron, czytaj dokladnie ludzi nim napiszesz swoje wypociny.== Nie zwykłem polemizować z osobami bez niku. Ale dla porządku (bo wprowadzasz (celowo?) innych w błąd) Juz kilka lat temu w raz z boomem na tę cudowna sprasowaną pod boskim ciśnieniem zwykła kopalnianą azjatycką sól były doniesienia o fałszowaniu tejże. I poczytaj po angielsku, niemiecku, francusku.. A nawet i rosyjsku. Skala przekretów firm zachodnich wobec obywateli chyba przerastać może twoje zaufanie względem nich. Ale twoja naiwnosć to nie moja brocha. Jeden ze sprzedawców bezczelnie przysłał mi kłodawskie rózowe paszowe krupy solne jako łupki himalajskie, i udowodniłem to gosciowi. Mógłbym narobic sporego gnoju. ==W obu przypadkach produkt finalny – czyli sól ró¿owa – mo¿e byæ utworem zarówno wczesnodiagenetycznym, powsta³ym tu¿ po pogrzebaniu m³odszym osadem, jak i epigenetycznym, uformowanym podczas tworzenia siê wysadu solnego, np. wskutek migracji ³ugów zawieraj¹cych pigment hematytowy w spêkany tektonicznie kompleks solny. Wy¿- szy udzia³ hematytu, kalcytu i anhydrytu w utworach zubru czerwonego (Na4t) ni¿ w zubrze brunatnym (Na3t) uznany zosta³ przez Œlizowskiego et al. (2001) za argument przemawiaj¹cy za wtórn¹ przemian¹ – w warunkach wysokich ciœnieñ i temperatur na etapie g³êbokiego pogrzebania i póŸniejszego wypiêtrzania – takich pierwotnych zwi¹zków ¿elaza, jak getyt, piryt i hematyt, stwierdzonych w utworach zubru brunatnego. Zdaniem wymienionych autorów migracja hematytu z utworów zubru brunatnego doprowadzi³a do nadania czerwonej barwy utworom ogniwa zubru czerwonego i podœcielaj¹cej go soli ró¿owej z ogniwa najm³odszej soli kamiennej (Na4).== Fragment z:............. Odszukaj sobie te polskie badania, i dojdź do źródeł ile takich złóż hematytowych jest chociażby w Europie. A zanim zaczniesz epitetować zastanów sie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gość1001 wczoraj A ja właśnie zamówiłam sobie 25 kg soli klodawskiej i będę sie w niej kapać . Dzięki Perhy dron za link. Chyba jestem nienormalna== Dlaczego? Też tak kupuję, najbardziej ekonomiczna wersja. Płatki magnezowe też w worku 25 kg do kapieli (50 zł) Sodę w wiaderkach 5 kg, nie opłaca się w mniejszych, jak używasz też do kąpieli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Ok. To takie zabezpieczenie , żebym nie musiała wyjeżdżać do normalnego kraju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
==gość dziś perhy dron, czytaj dokladnie ludzi nim napiszesz swoje wypociny.== Nie zwykłem polemizować z osobami bez niku. Ale dla porządku (bo wprowadzasz (celowo?) innych w błąd) Juz kilka lat temu w raz z boomem na tę cudowna sprasowaną pod boskim ciśnieniem zwykła kopalnianą azjatycką sól były doniesienia o fałszowaniu tejże. I poczytaj po angielsku, niemiecku, francusku.. A nawet i rosyjsku. Skala przekretów firm zachodnich wobec obywateli chyba przerastać może twoje zaufanie względem nich. Ale twoja naiwnosć to nie moja brocha. Jeden ze sprzedawców bezczelnie przysłał mi kłodawskie rózowe paszowe krupy solne jako łupki himalajskie, i udowodniłem to gosciowi. Mógłbym narobic sporego gnoju. ==W obu przypadkach produkt finalny – czyli sól ró¿owa – mo¿e byæ utworem zarówno wczesnodiagenetycznym, powsta³ym tu¿ po pogrzebaniu m³odszym osadem, jak i epigenetycznym, uformowanym podczas tworzenia siê wysadu solnego, np. wskutek migracji ³ugów zawieraj¹cych pigment hematytowy w spêkany tektonicznie kompleks solny. Wy¿- szy udzia³ hematytu, kalcytu i anhydrytu w utworach zubru czerwonego (Na4t) ni¿ w zubrze brunatnym (Na3t) uznany zosta³ przez Œlizowskiego et al. (2001) za argument przemawiaj¹cy za wtórn¹ przemian¹ – w warunkach wysokich ciœnieñ i temperatur na etapie g³êbokiego pogrzebania i póŸniejszego wypiêtrzania – takich pierwotnych zwi¹zków ¿elaza, jak getyt, piryt i hematyt, stwierdzonych w utworach zubru brunatnego. Zdaniem wymienionych autorów migracja hematytu z utworów zubru brunatnego doprowadzi³a do nadania czerwonej barwy utworom ogniwa zubru czerwonego i podœcielaj¹cej go soli ró¿owej z ogniwa najm³odszej soli kamiennej (Na4).== Fragment z:............. Odszukaj sobie te polskie badania, i dojdź do źródeł ile takich złóż hematytowych jest chociażby w Europie. A zanim zaczniesz epitetować zastanów sie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron, myślałem ze masz deczko więcej pod sufitem ... nie zaśmiecaj tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z wczoraj 20:28 Ja też miałam trochę wyższe mniemanie o perhy dronie, ale jego niektóre odpowiedzi powodują zmianę mniemania o nim. Wklejam jego odpowiedz do gościa mającego buraczkowy mocz i szukającego pomocy w tym temacie, tu na forum. " perhy dron 2016.01.08 ==To ja która dostała ból i wyciek nad implantami.== Jakimi implantami dziecko oczko.gif Co to za fejk? ==Mocz jest koloru buraka. Co mam robić?== A co byś chciała zrobić, na zielono po buraku ? usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Nie wiedziałam, że mamy tu Sherlocka Holmes 'a cóż za zaszczyt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Myślę że nanosrebro w kubku magnetycznym bedzie dobrym rozwiązaniem. Ps.Musi byc postawione na parapecie podczas pełni księzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==gość dziś do gościa z wczoraj 20:28 Ja też miałam trochę wyższe mniemanie o perhy dronie, ale jego niektóre odpowiedzi powodują zmianę mniemania o nim.== Możesz mieć 'gosciu' bez nicka mniemanie jakie chcesz.. ;) Ostatnio 50% wpisów to przeklejki i podpuchy trolli! ;) Jak ktoś chce dyskutować, nazywa siebie nick-iem! A wycieki spod implantów to zwykły fejk. Tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, troll wyżej innych trollem nazywa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja303
Perhy dron na jednym forum facetka napisała, że pod wpływem wu zaczęły uciekać z jej organizmu jakieś robaki. Możliwe to? Pisze, że pije po 10 kropelek/wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
to po słoninie robaki uciekaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Po słoninie nakrapianej uryną, robaki uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×