Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość perhy dron
Nie jest to proste, fakt. Sircus zaleca alkalizację i nebulizator z zastosowaniem sody. Przy zatokach na pewno jest problem z oczyszczaniem przez nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Dobry link! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym sposobem na zatoki jest wąchanie startej cebuli. Przez 2 tygodnie, codziennie, około 20 minut. Startą cebulę włożyć do wysokiej szklanki, obłożyć górę szklanki watą tak, żeby zapach nie leciał do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta starta cebula jest super, robiłam tak, wszystko spływa z nosa, z oczu:-) 20 minut jednak chyba nie wytrzymałam, haha, a złorzeczyłam! Grunt jednak, że działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że mogłam pomóc. Kontynuuj, po dwóch, trzech dniach objawy się zaostrzą, będzie wyciekać zielonkawa, gęsta wydzielina. Stosować dalej do 2 tygodni. Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoli7552
Dziękuję za odpowiedź, srebra wyhodować nie potrafię :) z cebulą spróbuję :) Woda utleniona nie zadziałała, dostałam kolejny antybiotyk. Oczywiście robię płukanie zatok, na mnie to tez słabo działa, wchodzi do uszu i z ból jest niesamowity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paoli7552 Antybiotykiem nie robisz sobie dobrze.. WU 0.5% trzeba stosować systematycznie, soda z rana dla nerek wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paoli7552 dziś Dobre srebro kupisz u Szczepańskiego, Ag124. Stosowanie niekoniecznie musi być zgodne z opisem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że antybiotyki to syf, ale muszę w końcu wracać do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta stara cebula,to jaka ma być? zgniła czy jak?Proszę o konkrety,bo mam duże problemy z zatokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gość dziś a ta stara cebula,to jaka ma być? zgniła czy jak?== Tak, i śmierdząca, jeszcze kotu daj, żeby zrobił swoje.. i wbij zbuka, ma dużo siarki też .. ;) ==gość dziś wiem, że antybiotyki to syf, ale muszę w końcu wracać do pracy...== Co ma antybiotyk wspólnego z powrotem na szychtę? W końcu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaską łyżeczkę sody rozpuść w ciepłej wodzie (1/4 szklanki) i zakraplaj do nosa regularnie rano i wieczorem. Należy odchylić głowę do tyłu i zakraplaczem kupionym w aptece wlewać do każdej dziurki w nosie aż roztwór poczujemy w gardle. Zabieg nie drażni błon śluzowych nosa. Przy regularnym stosowaniu jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoli7552
"STARTA" cebula np. na tarce :) nie STARA :) Moje zatoki tak dają w kość, że nie jestem w stanie chodzić do pracy, teraz jestem na L4. Mam nadzieję, że antybiotyk pomoże na tyle, że spokojnie bez bólu głowy i cholernie złego samopoczucie będę mogła wykonywac swoje obowiązki zawodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paoli7552 To zaraz będziesz walczyć z refluksem i odbudową bakterii jelitowych. Nie ma innej drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz ma zapalenie oplucnej. Dostal antybiotyk oczywiscie, ale nie chcemy brac. Poradzcie prosze, czu WU mu pomoze w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paoli7552, ja wyleczylem zatoki soda. Plukalem ponad miesac. Po 3 tygodniach zaczalem widzec resultaty. Plukalem przynajmniej 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==gość 2016.04.03 Maz ma zapalenie oplucnej. Dostal antybiotyk oczywiscie, ale nie chcemy brac. Poradzcie prosze, czu WU mu pomoze w tym przypadku?== Jasne. Po kilku dawkach WU po 3 godz. kilka dawek wit.C. Po 2-3 dniach powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Naprawdę ktoś uważa, że takie metody mogą zapobiec wszystkim chorobom świata? Przecież cały czas powinno się dbać o swoje zdrowie na różne sposoby. Sprawdźcie w http://www.forumkardiologiczne.pl/dzial/choroba-wiencowa/225/1.html jakimi konsekwencjami grozi złe dbanie o swoją profilaktykę. Każdy powinien dowiedzieć się o tych rzeczach, więc powiedzcie o tym swoim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Kluczową kwestią pozostaje włączenie odpowiedniego leczenia nadciśnienia - najczęściej są to środki farmakologiczne, których celem będzie obniżenie ciśnienia oraz zachęcenie pacjenta do zmiany trybu życia. W diecie należy unikać spożywania m.in.: soli kuchennej. Bardzo ważną kwestią są regularne wizyty lekarskie.== Rewelacyjna strona, doprawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Miażdżyca (Atherosclerosis) jest chorobą obejmującą tętnice. Istota choroby polega na odkładaniu się w wewnętrznej błonie naczynia tętniczego cholesterolu, jego estrów oraz lipidów. W wyniku tego dochodzi to tworzenia się blaszek miażdżycowych. Żywienie w miażdżycy - Objawy i przebieg Dieta w miażdżycy Zalecane jest spożywanie w ciągu dnia 4-5 małych objętościowo, urozmaiconych posiłków. Źródłem energii w diecie powinny być węglowodany złożone, pochodzące z pełnoziarnistych produktów zbożowych (pieczywo pełnoziarniste, kasze, makarony, ryż), nasion roślin strączkowych. Podstawową zasadą żywienia w miażdżycy jest ograniczenie spożycia tłuszczów zwierzęcych i cholesterolu. Zastąpienie ich tłuszczami roślinnymi (oleje), bogatymi w jednonienasycone kwasy tłuszczowe.== Kolejne rewelacje. Może olejem rzepakowym? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kataszynka, a co mamy robic jak medycyna konwenncjonalna nie usowa naszych problemow? Moje zatoki operowano juz w wojsku. Meczylem sie z tym gu...nem cale zycie i ille prochow sie nabralem to jeden Pan Bog wie. Pilem tez wode utleniona. Pomogla na pewne schorzenia, ale zatok nie wyleczyla. Soda poradzila sobie z zatokami. Zibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoli7552
w jaki sposób używałeś sody? czy mógłbyś mi dokładnie napisać proporcje które używałeś? z góry dziękuję, ja mam znowu nawrót albo inną infekcję... z takim kaszlem że oddychać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Do płukania 3-5% soda. (3-5 g na 100 ml ciepłej wody) Wybij dodatkowo bakterie wodą utlenioną. Do picia 3% 20-50 kropli na szklankę, rano i wieczorem na czczo. Inhalacje 0.-1% kilka-kilkanaście razy dziennie po 5-7 wdechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi dokładnie opisać jak zakraplać srebro koloidalne do nosa? jak często i ile kropli, oraz sposób podania-czy głowę należny odchylić aby krople wleciały jak najgłębiej? czy zwyczajnie podać na przód nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do paoli7552 2016 Bralem 1 lyzeczke sody na 1 l. cieplej wody. Do plukania uzywalem aparaturki do lewatywy, nie zakladalem koncowki. Techniki plukania zatok znajdz na necie. Prubuj, od najprostszej metody. Praktyka czyni mistrza ;) Do tego bralem sode doustnie: 3 razy dziennie po lyzeczce, na 0,5 godz. przed jedzeniem - przez 3 dni. Potem przerwa 3 dni i nastepne 3 dni brania. Zrobilem 4 albo 5 serii, juz nie pamietam. Powodzenia :) Zibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prubuj", a może próbuj:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi dzięki :) okazało się, że śluzówka w nosie nie pracuje tak jak powinna, nie mam bariery przeciw wirusom i bakteriom...chyba mi ta soda nie wiele pomoże, ale spróbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oi
Taka ciekawostka teraz -może ktoś policzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku wypijemy 1 krople WU (ok 0.03ml) rozrzedzoną w 3 łyżkach wody (15ml każda).Jakie stężenie wypijemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×